TV Kantona Sarajevo

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#976 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Banksy »

Znači SBB-u prepustili Kantonalnu. Dobro je to Fahro istrgov'o. Sad se ne čini da je to veliko, ali u septembru...
mahalik
Posts: 1916
Joined: 12/09/2009 16:48

#977 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by mahalik »

https://faktor.ba/vijest/danas-imenovan ... vsa-291350
Ta SBB je Amela Hubjer a sistem je SDA ima direktora a sve izvršne poluge i urednik je glavn ova Amela
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#978 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Ned071 »

Hubjer vodi emisiju Ema-esesa umjesto da je na poziciji glavne urednice

sunce ti zarko...
mahalik
Posts: 1916
Joined: 12/09/2009 16:48

#979 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by mahalik »

bibliotekarka na čelu televizije?????
http://avaz.ba/kantoni/sarajevo/368328/ ... orica-tvsa
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#980 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by emric »

mahalik wrote:bibliotekarka na čelu televizije?????
http://avaz.ba/kantoni/sarajevo/368328/ ... orica-tvsa
Pa ja, treba neko da čita "Laku noć, djeco".

Ne može ova država ići naprijed dok se ovako biraju funkcioneri. Nije ovo problem jedne televizije, ovo je problem cjelokupnog truhlog balkanskog društva. Dabogda se sve iselilo.
noviclan
Posts: 10766
Joined: 31/10/2013 06:48

#981 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by noviclan »

User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#982 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by sabina1 »



Sacuvala sam u racunaru ovaj "dnevnik" uhljebsko-rezimskog kantonalnog sarajevskog televizijskog smeca koje nazalost ima priliku da truje prostor u ime nalogodavaca a na izuzetno skup i visok racun gradjana Kantona Sarajevo u slucaju da bude izbrisan sa Youtube. Ko nema dobar zeludac neka makar pogleda jedan minut od 24:35

S obzirom da im izvjestaj o radu nije usvojen i da zbog toga niko nikada u Konakovicevsko-Zoljovom desku i urednistvu i paralelnom svijetu nije odgovorao , Televizijska Bastilja smatra da ima pravo žandarisati i omalovazavati zivote odnosno nacin odijevanja poreskih obveznika ?

Koliko je nezaposlenih gospodo ?
Gdje se lijece gradjani Kantona gospodo ?
Kakve vrste kabadahijskih zgradurina im preko noci nastaju na zelenoj povrsini sa samo formalnom javnom raspravom gospodo ?
Koliki je mjesecni prihod prodavca na pijaci u Kantonu Sarajevo , koliki su mu troskovi , koliko sati dnevno radi i u kakvim uslovima radi gospodo ?
U kakve skole idu njegova djeca da li su one stare , oronule ,opremljene bilo cim osim kredama i tablama, prebukirane ili se svi skoluju na Poljinama ?
Koliko im roditelji cekaju na pregled u Domu zdravlja godspodo ? MJESECI , DA MJESECI ?
Koliko je mladih ljudi u zadnjih 18 mjeseci pobjeglo glavom bez obzira iz Kantona Sarajevo ?
Kada cete odgovarati za finansijski minus koji ste napravili TUĐIM PARAMA , parama poreznika ?


Petog oktobra skupa sa Milosevicem je nestala i njegova TV Bastilja..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55408
Joined: 15/12/2008 16:53

#983 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by ultima_palabra »

Ovo liči na one fashion komentare Emerika Gudelja :mrgreen:
User avatar
dr.gog
Posts: 4943
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#984 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by dr.gog »

User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#985 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

ne vidim problem sa oblacenjem ili ponasanjem zaokruzenih i targetovanih lica iz priloga. zvaka nikad nije zabranjena bila, telefoni su relativno nova stvar, ali ako ces tipkat po telefonu, to je tvoja stvar dok god ne uznemiravas druge. ovi primjeri oblacenja, ne vidim nista problematicno. onaj gost cini mi se spomenu oblacenja na fakultetima na zapadu, uniforme ovo ono....da mozda negdje na kejmbridzu curice oblace one sexi karirane suknjice i duge bijele carape, ali bogami u ono fakulteta gdje sam ja zavirivo ima svega. ja sam vidjo studentice koje u pidzamama dolaze na casove.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#986 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by kudrilo »

Image

evo vam moralnog SDA urednika TVSA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#987 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

vao. ko je ovaj?
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#988 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by kudrilo »

Suad Karamustafić, glavni i odgovorni za ono prozivanje raje po dnevniku sinoć na TVSA
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#989 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by dječak sa šibicama »

Suad Karamustafic, debil koji se "proslavio" sa Memom u onom odronu od rijalitija Izgubljeni na Hajatu.
Uvijek mi je djelovao pomalo mentalno bolestan, poslije je to dokazao. Lik je prepun kretenskih poteza ali na poziciji ga drzi sto gorljivo brani lik i djelo AI.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#990 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:vao. ko je ovaj?
Svaka mu cast ali mene zanimaju vlasnice guzova, narocito desnih (nase desno).

Hrabar decko, zamisli kolika ti muda trebaju za ovaj transparent u po Banjaluke :shock:
User avatar
Crvene_brigade
Posts: 1582
Joined: 19/10/2014 21:31

#991 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by Crvene_brigade »

sabina1 wrote:

Sacuvala sam u racunaru ovaj "dnevnik" uhljebsko-rezimskog kantonalnog sarajevskog televizijskog smeca koje nazalost ima priliku da truje prostor u ime nalogodavaca a na izuzetno skup i visok racun gradjana Kantona Sarajevo u slucaju da bude izbrisan sa Youtube. Ko nema dobar zeludac neka makar pogleda jedan minut od 24:35

S obzirom da im izvjestaj o radu nije usvojen i da zbog toga niko nikada u Konakovicevsko-Zoljovom desku i urednistvu i paralelnom svijetu nije odgovorao , Televizijska Bastilja smatra da ima pravo žandarisati i omalovazavati zivote odnosno nacin odijevanja poreskih obveznika ?

Koliko je nezaposlenih gospodo ?
Gdje se lijece gradjani Kantona gospodo ?
Kakve vrste kabadahijskih zgradurina im preko noci nastaju na zelenoj povrsini sa samo formalnom javnom raspravom gospodo ?
Koliki je mjesecni prihod prodavca na pijaci u Kantonu Sarajevo , koliki su mu troskovi , koliko sati dnevno radi i u kakvim uslovima radi gospodo ?
U kakve skole idu njegova djeca da li su one stare , oronule ,opremljene bilo cim osim kredama i tablama, prebukirane ili se svi skoluju na Poljinama ?
Koliko im roditelji cekaju na pregled u Domu zdravlja godspodo ? MJESECI , DA MJESECI ?
Koliko je mladih ljudi u zadnjih 18 mjeseci pobjeglo glavom bez obzira iz Kantona Sarajevo ?
Kada cete odgovarati za finansijski minus koji ste napravili TUĐIM PARAMA , parama poreznika ?


Petog oktobra skupa sa Milosevicem je nestala i njegova TV Bastilja..
Sve napisano potpisujem i želim još dodati da je na TVSA kao i u mnogim drugim institucijama potrebno provesti lustraciju članova i općenito kadrova koje je decenijama dovodila i “uhljebljavala” kriminalna organizacija SDA.

To je prvi i najvažniji potez koji se mora napraviti ukoliko se hoće uvesti red, institucije depolitizirati i staviti u službu svih građana.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#992 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by tranquil »

Jebem ja televiziju na kojoj imam razgovor između voditeljice i Zahiragića u kom on djeluje kao umjereniji i razumniji sagovornik.

I jebem ja televiziju u kojoj osoba kojoj je "biti vidno našminkana" u opisu radnog mjesta, a koja pokušava da posrami studente od kojih su se neki, pretpostavljam namjerno, kao znak protesta (prilično sam siguran za djevojku u poderanim farmericama sa majicom "free speech" a vjerovatno je to slučaj i za druge), obukli za skup na kojem je bila tema "kodeks oblačenja".
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#993 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

tranquil wrote:Jebem ja televiziju na kojoj imam razgovor između voditeljice i Zahiragića u kom on djeluje kao umjereniji i razumniji sagovornik.

I jebem ja televiziju u kojoj osoba kojoj je "biti vidno našminkana" u opisu radnog mjesta, a koja pokušava da posrami studente od kojih su se neki, pretpostavljam namjerno, kao znak protesta (prilično sam siguran za djevojku u poderanim farmericama sa majicom "free speech" a vjerovatno je to slučaj i za druge), obukli za skup na kojem je bila tema "kodeks oblačenja".
samo televiziju jebes? jebem ja i voditeljicu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#994 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by dječak sa šibicama »

Najjace je sto autorica TVSA priloga o "gologuzim studentima sa zvakom i telefonom" nije prepoznala Vesnu Andree na snimku.

Kaze, studentica.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#995 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by _BataZiv_0809 »

_BataZiv_0809 wrote:
karanana wrote:vao. ko je ovaj?
Svaka mu cast ali mene zanimaju vlasnice guzova, narocito desnih (nase desno).

Hrabar decko, zamisli kolika ti muda trebaju za ovaj transparent u po Banjaluke :shock:
Ostao sam duzan transparent:

Image
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#996 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

_BataZiv_0809 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
karanana wrote:vao. ko je ovaj?
Svaka mu cast ali mene zanimaju vlasnice guzova, narocito desnih (nase desno).

Hrabar decko, zamisli kolika ti muda trebaju za ovaj transparent u po Banjaluke :shock:
Ostao sam duzan transparent:

Image
ovo kod ferhadija dzamije slikano negdje u bl?
ja bi volio ko i ovaj ujedinit ova dva guza. jest desni primamljiviji, ali dva su dva.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#997 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:
ovo kod ferhadija dzamije slikano negdje u bl?
ja bi volio ko i ovaj ujedinit ova dva guza. jest desni primamljiviji, ali dva su dva.
Po mojoj nekoj orjentaciji ovo je pravo ispred Mujine cevabzinice, a Ferha je preko ceste samo.

Sta mislis je li se samo nako radi fazona usliko ili ih je obje taslacio?
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#998 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by tranquil »

Eno ograđuju se od vlastitog programa.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/oglasil ... /180720065

Ukratko:
"Prvi put vidimo ovu voditeljicu, ne znamo ni ko je ona, aaa da to nije ona mala što je donosila kafe"
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#999 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by karanana »

_BataZiv_0809 wrote:
karanana wrote:
ovo kod ferhadija dzamije slikano negdje u bl?
ja bi volio ko i ovaj ujedinit ova dva guza. jest desni primamljiviji, ali dva su dva.
Po mojoj nekoj orjentaciji ovo je pravo ispred Mujine cevabzinice, a Ferha je preko ceste samo.

Sta mislis je li se samo nako radi fazona usliko ili ih je obje taslacio?
na zalost, ja mislim da ih je obje taslacio.
jer ipak ako su se slikale u ovoj pozi, onda mora da je bilo sexa. mozda ima jos slika ili videa negdje, ko zna. a volio bi i ja da vidim face na ovim guzovima.
e vala cu do kraja zivota sprciti dvije odjednom pa makar mi to zadnje bilo i moro debelo platit kad nisam vako lijep ko ovaj sretnik.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1000 Re: TV Kantona Sarajevo

Post by vješalica »

Kakva ološ radi ovdje za ne povjerpvati
Udarna vijest su firauni izbjeglički umjesto pteseljenje na ahiret Mehmedovicke
Kakav udar u mozak ovog sranja od televizije i govnaruša
Post Reply