tuzlanski kafici

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
pepeljara
Posts: 6562
Joined: 22/08/2003 00:00

#1 tuzlanski kafici

Post by pepeljara »

Ebote, nije da nema, al sve dojadilo, pogotov one zive svirke koje su svaku vece istu, al stas valja nam se.. odushe malo promjene unjeli su oni sa FM JAM, u D-MOLL koji se sad zove jam club.. :)
al uglavnom to je to.
neznam gdje da se ide vishe a da nije ucmalost.....


ne spominjite mi romu... 5-ak ulaz:D
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#2

Post by dEnI_tz »

eee da i ja dam moje misljenje posto vecinu vremena provodim po kaficima :) Roma mi je extra za izaci,bio sam kad je Monteno bio super bilo,Sidney dooobar.Club 65 cool isto.Prije sam zalazio u Dom a sad nije zanimljivo

http://duri87.blogger.ba
User avatar
pepeljara
Posts: 6562
Joined: 22/08/2003 00:00

#3

Post by pepeljara »

roma je ok, samo ej jos brate skupo.. da se placa vikendom 5-ak.. uh..
al et, bivsi ekv, sadasnji checkpoint, je novo mjesto gdje se moze otici, a sve ostalo je vishe manje isto.. volim kafu piti u friends..
7th_Heaven
Posts: 351
Joined: 19/11/2002 00:00

#4

Post by 7th_Heaven »

heh....meni se najvise svidja Haustor zbog jukeboxa..niko sretniji od mene, mozes naci skoro sve sto oces...samo je pjesmica pola marke pa mi se glad za muzikom brzo utisa..

ja visim u Slobodi. gore svaku vece prozivaju, ima spisak stalnih gostiju, ako se ne pojavis, dobijes neopravdan, onda moras najmanje ljekarsko opravdanje donjet...jer gore se mora navratit. :lol:

Under..under nema zraka. Vikendom je nepodnosljivo.
U mocartu volim pit kafu poslijepopodne, definitivno najljepsi kaficu u tz...queen je do zla boga dosadan...eventulano sjediti dole po danu ali i to je smor..nekako mi se ne svidja...u novom ekvu nisam bila, prije je bio mal' mal' jedva se provuces pored onog sanka da ga ne zafatis.. :D
Tenis je super, pogotovo za vikend, pustaju ponekad neki d'n'b, asian dub foundation i extra...i najbitnije: moze se disati!
Dom mrzim a idem (''nisam ja nagovorili me'' price i tak)..ne idem nigdje vise.

Inace najbolji kafic u tz ikad IMHO - Jazz. Stari nisam zahvatila al onaj u sestoj bosanskoj je bio divan...
RPM
Posts: 1048
Joined: 11/01/2004 00:00

#5

Post by RPM »

nemojte izlazit' na kafu 7 dana X (puta) 3 ... :D :D ... probajte 4 X (puta) 2 (dEvO), repetitions ... :D ... al' ne naglo smanjit', moRe stresova bit', vec lagano svake sedmice po jedan manje ... :D :D
Titov_pionir
Posts: 142
Joined: 19/01/2005 01:42

#6

Post by Titov_pionir »

Ma Flamenko zakon, a moze i Klub 65.
User avatar
pepeljara
Posts: 6562
Joined: 22/08/2003 00:00

#7

Post by pepeljara »

7th_Heaven wrote: ja visim u Slobodi. gore svaku vece prozivaju, ima spisak stalnih gostiju, ako se ne pojavis, dobijes neopravdan, onda moras najmanje ljekarsko opravdanje donjet...jer gore se mora navratit. :lol:
slazem se sa tobom, !!! :-)


a za under isto tako:))
mozda se nekad i vidimo:))
haha..
budem tamo, u slobodi, ne bas tako cesto, a vidim ti stalno:)
koga znas?:)
od tamo?:)
7th_Heaven
Posts: 351
Joined: 19/11/2002 00:00

#8

Post by 7th_Heaven »

ne, ne pitanje je koga ne znam....od Mirele do... :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#9

Post by pitt »

Blue je dobar (ko zna gazdu :D) a ako je za rakijanje onda i kod tinje u holivudu moze :D:D:D
7th_Heaven
Posts: 351
Joined: 19/11/2002 00:00

#10

Post by 7th_Heaven »

prije je bio kod gradske djamije kod skvera...onda se preselio u sestu bosansku...dole kod restorana biblioteke...sad je tu neki restoran-kafe cini mi se..
User avatar
pepeljara
Posts: 6562
Joined: 22/08/2003 00:00

#11

Post by pepeljara »

pitt wrote:Blue je dobar (ko zna gazdu :D) a ako je za rakijanje onda i kod tinje u holivudu moze :D:D:D
ne bih se bas slozio za taj blue, nekkao mi je previshe.. hm hm.. al to je opet samo moj ukus... ne?:)
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#12

Post by sunday_morning »

tu je sada mali bosanski resotran ''avlija'', napravljen cini mi se po uzoru na ''biblioteku 45'', nije lose sasvim prijatno..imaju dobru kuhinju.
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#13

Post by dEnI_tz »

Millenium nije los,ugodna atmosfera pravo

http://duri87.blogger.ba
CuraDrugogSistema
Posts: 134
Joined: 13/12/2003 00:00

#14

Post by CuraDrugogSistema »

e kako je Jazz meni dobro mjesto. dobra basta i atmosfera.

nego, sta je s Autorom ? je li smina jos uvijek tamo? :D

Pozoriste?

nije me dugo bilo...
7th_Heaven
Posts: 351
Joined: 19/11/2002 00:00

#15

Post by 7th_Heaven »

Pozoriste nula poena. Histrion ne radi ima i 5 godina, na mjestu knjizare je neki novi vise-manje fancy kafic...plavi most je odavno pust...temperature su niske pa se i na keju ne moze sjediti..Harlekin isto nista...Les Dance isto...Zagradili su onaj put od malog parka do pozorista..precica..:)
otislo sve dodjavola...

u Autor nisam nikad isla...Jazz ne radi...Isla sam sinoc u Checkpoint..Mastoviti cjenovnici i maximalo iskoristen prostor..izravnali su stropove...svidja mi se. :)
User avatar
pepeljara
Posts: 6562
Joined: 22/08/2003 00:00

#16

Post by pepeljara »

histrion??
???

kad je to bilo...


sta je sad sydney..!!!
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#17

Post by dEnI_tz »

sydney ti je bezze kafic na sjenjaku u onom trznom kod pizze cut :) fino objasnjenje :D
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#18 Re: tuzlanski kafici

Post by The_Fluid »

pepeljara wrote:Ebote, nije da nema, al sve dojadilo, pogotov one zive svirke koje su svaku vece istu, al stas valja nam se.. odushe malo promjene unjeli su oni sa FM JAM, u D-MOLL koji se sad zove jam club.. :)
al uglavnom to je to.
neznam gdje da se ide vishe a da nije ucmalost.....


ne spominjite mi romu... 5-ak ulaz:D
bijah u toj Romi, odvedoshe me, tih pet km se platja samo vikendom ili? Jer mi ne platismo nishta? Mjesto jeste sredjeno, stoji i to je to.
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#19

Post by dEnI_tz »

U romi u petak Shako Polumenta za muske ulaz 15km a za djevojke 10km :-) :D to necu propustit
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#20

Post by car-x »

dEnI_tz wrote:U romi u petak Shako Polumenta za muske ulaz 15km a za djevojke 10km :-) :D to necu propustit
jbt.. 15KM.. pa to su tri porcije cevapa.. nema tog sake kojeg bi ja za te pare gledo..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#21 Re: tuzlanski kafici

Post by Alfons Kauders »

The_Fluid wrote:
pepeljara wrote:Ebote, nije da nema, al sve dojadilo, pogotov one zive svirke koje su svaku vece istu, al stas valja nam se.. odushe malo promjene unjeli su oni sa FM JAM, u D-MOLL koji se sad zove jam club.. :)
al uglavnom to je to.
neznam gdje da se ide vishe a da nije ucmalost.....


ne spominjite mi romu... 5-ak ulaz:D
bijah u toj Romi, odvedoshe me, tih pet km se platja samo vikendom ili? Jer mi ne platismo nishta? Mjesto jeste sredjeno, stoji i to je to.
Roma je u TZ ono sto je Aqua u SA - mjesto za skorojevice, koje su otvorili kriminalci. Jedino mi nije jasno zasto si uopste zalazio dole, al nek si, da vidis i najgore sto Tuzla nudi... :wink:
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#22

Post by sunday_morning »

dEnI_tz wrote:U romi u petak Shako Polumenta za muske ulaz 15km a za djevojke 10km :-) :D to necu propustit
samo jos kad bih znala, ko je taj Shako? i k'tomu jos Polumenta?!! :shock:
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#23

Post by fukara_tz »

sunday_morning wrote:
dEnI_tz wrote:U romi u petak Shako Polumenta za muske ulaz 15km a za djevojke 10km :-) :D to necu propustit
samo jos kad bih znala, ko je taj Shako? i k'tomu jos Polumenta?!! :shock:

:lol: :lol: ima i Dado Polumenta ne znam jesul familije :lol: :lol: ....mogo bi nas RPM vodat malo po tim dzigarama da i mi naucimo ha ja :D :lol: ....ja znam jednu pjesmu od ovog Šake a zove se "Dišem za tebe"....
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#24

Post by dEnI_tz »

hehe cuj ne znas ko je shako :) nije bas djigara nego na prelazu narodna zabavna uglavnom extra pjesme navrni u romu da vidis i cujes :) :-D
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#25

Post by sunday_morning »

ee posebno volim te sto su na prelazu...disem za tebe i ono ''skocicu sa mosta, rezat vene, uzmi pusku ubij se, daj mi da se ''secem''....udri me nek me zaboli itd.''..sve sami sadizam, mazohizam, patetika, plac, tuga..bozeee
----------------------------------------------

neka Fuki, ipak cemo cekat da nas vodi na Stoju :D
Post Reply