Tuzla nema KINO

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#26

Post by violentjack »

Multiplex kino e tu se slazem

Tuzli treba jedno takvo kino..ovdje u Americi samo su takva kina

Kad bi Tuzla imala samo jedno MUltiplex kino..stiglo bi se vise filmova gledati..na jednom izboru
User avatar
pepeljara
Posts: 6567
Joined: 22/08/2003 00:00

#27

Post by pepeljara »

ma joj, dobar je i bkc, kadn ema nista:D stas... mislis da bi raja davala po 5 maraka za filmove? i vishe?
meri_jkv
Posts: 10
Joined: 26/11/2004 22:49

#28

Post by meri_jkv »

kompljikator, totalno te razumijem i podržavam... sramota je to da ak hoćes da gledas nesto valja ti ici u sa... moramo se skontat i dici demonstracije... jos ce oni nas cuti... :x
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#29

Post by dEnI_tz »

Bezze su nam kina mada ih i ne volim posebno,vise volim sjesti kuci uzeti dvd i kao covjek pogledati
User avatar
pepeljara
Posts: 6567
Joined: 22/08/2003 00:00

#30

Post by pepeljara »

sunday_morning wrote:pa nije bas tako..tuzla je prije rata imala 4-5 kina...nazalost devastirana su, ''Mladost'' malo radi- pa malo duze ne radi...
ali ima BKC koji opet pokusava da prati svjetske trenodve koliko moze. npr. SFF reperotar dolazi 7-10 dana po zavrsetku istog.

ima podavno kako se pricalo da se otvara Multiplex kino koje bi zaposljavalo oko 100 radnika i bilo najbolje na Balkanu. nadjen je prostor odmah do Mercatora, ali ocito nesto sa papirima nije u redu... do tada svakog petka (ili cesce) ima BKC.

ili jednostavno se ne zeli imati to kino, u svakom slucaju kad to kino dodje pripremite da odvajate oko 10 km za jedan film nasparam ovih 3 km iz bkc... al.. opet ako bude suround, i tako to..:)
bit ce mocno i necu zalit:)
VooDoo__
Posts: 1
Joined: 28/05/2005 19:59

#31

Post by VooDoo__ »

ej ljudi nemojte biti u velikoj zalosti jer u Lukavcu se otvara multiplex kino u okviru VF trznog centra.....pa ko voli nek izvoli....
Kompljikator
Posts: 180
Joined: 08/12/2004 11:00

#32

Post by Kompljikator »

haman ce i tuzla dobit kino...

Art Company iz Sarajeva kupili su salu radnickog univerziteta, preuredili je i u slijedećih petnestak dana bi se trebalo otvorit sa simbolicnim nazivom Kino ART.

napokon ce i tuzla imat redovniju distribuciju, i kvalitetniji program ;)
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#33

Post by dEnI_tz »

cuo sam i ja to,misle napraviti nekoliko kino sala.
Mada ja i ne volim kina ali dobra im je to stvar
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#34

Post by fukara_tz »

Promjenite naslov topica :D

Otvaranje kina ART u Tuzli i svjetska premijera filma ˝Batman: Početak˝
Art Company i Općina Tuzla 16. juna za sve građane Tuzle spremaju veliki spektakl otvorenja nove kino dvorane ART u zgradi Radničkog Univerziteta u ulici Kazan Mahala broj 2.
Reprezentativni filmski objekat koji je prvi te vrste u Tuzli nakon punih 15 godina obnovljen je zahvaljujući velikim naporima zaposlenih Art Company u posljednja tri mjeseca uz nesebičnu pomoć Općine Tuzla i Načelnika Jasmina Imamovića :-) . Kino ART će sa foajeom, kafeom, dvoranom sa 220 mjesta sa pravim filmskim foteljama, dolby digital suround zvučnim sistemom i najmodernijim filmskim platnom uvezenim iz Belgije konačno pružiti svim ljubiteljima sedme umjetnosti u Tuzli svjetski uređen filmski prostor za uživanje u najnovijim filmskim naslovima.

Lijepo :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#35

Post by Alfons Kauders »

Bio, vidio... Fino su sredili Ucu, kakva je ono rupa prije bila, Batman mi se ne gleda, ali bice valjda nesto i za mene. Pravo je dobra lokacija, BKC je belaj, valja maksuz otici dole, a ovo je u po carsije, fakat usput s kafe na film, merak... Samo nesto mi se cini da nema ni blizu 220 mjesta, al nejse...

Premijere ce biti 5 km, inace ce biti 2-3 km, a bice i neke ulaznice sa picem i kokicama, popusti i sl. Sve u svemu pravo fino, nek im je sa srecom ! :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#36

Post by car-x »

jel to ona zgrada iza pozorista? nikako da skontam gdje radnicki univerzitet..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#37

Post by Alfons Kauders »

car-x wrote:jel to ona zgrada iza pozorista? nikako da skontam gdje radnicki univerzitet..
Ja ba, Uco, gdje su prije bili bilijari, pa poslije nekakav klub 54...
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#38

Post by car-x »

Alfons Kauders wrote:
car-x wrote:jel to ona zgrada iza pozorista? nikako da skontam gdje radnicki univerzitet..
Ja ba, Uco, gdje su prije bili bilijari, pa poslije nekakav klub 54...
kontam.. hm.. ali ja nisam uopste primijetio u "zadnja tri mjeseca" da se tu nesto radi.. barem s vana nije izgledalo tako..

sjetim se onog hasinog vica o "ciji su gradjevicni brzi".. pa kad veli za zgradu, jebo majku, sinoc je nije bilo tu.. haman da su preko noci napravili kino.. :D
Post Reply