Tuziti novinara Milomira Maric??!?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#26 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by 90minut »

Loki2k9 wrote: 04/02/2020 15:13
90minut wrote: 04/02/2020 14:59
Loki2k9 wrote: 04/02/2020 13:57 Ovaj čovjek sije zlo već deset godina, a Bošnjaci se samo smiju na njegove provokacije. Nismo pametni jer se smijemo. Treba čizmom na gnjidu.
Al' je u zadnje vrijeme to jest par godina bas poceo da izbacuje materijal koji provocira..

Glavni i jedini razlog je prijateljstvo s Vucicem dakle ono što Vucic ne smije pricati zbog politike priča to kroz Milomira.
Srbija je uvijek igrala dvostruku ulogu misleći da Bošnjaci, Albanci, Hrvati pa evo i Crnogorci neće prokljuviti.
Tandem Vučko - trbušna plesačica Dačić su kao Tadić - Koštunica. Jedan "mirovnjak", a drugi zlotvor.
Zna to Aleksandar dobro da svi znaju, al' to ti je ona igra što serijske ubojice igraju kad odu na dzenazu ili sahranu osobi koju su ubili dakle užitak mu pruza jos veci.

Ne treba se uopšte obazirati pogotovo praviti ove teme samo bezveze se stvara nervoza kod drugih forumaša kad mu vide onu glavu.

Evo pogledaj ovo


https://www.youtube.com/watch?v=XHnYs8beX18
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#27 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Loki2k9 »

90minut wrote: 04/02/2020 15:26
Loki2k9 wrote: 04/02/2020 15:13
90minut wrote: 04/02/2020 14:59

Al' je u zadnje vrijeme to jest par godina bas poceo da izbacuje materijal koji provocira..

Glavni i jedini razlog je prijateljstvo s Vucicem dakle ono što Vucic ne smije pricati zbog politike priča to kroz Milomira.
Srbija je uvijek igrala dvostruku ulogu misleći da Bošnjaci, Albanci, Hrvati pa evo i Crnogorci neće prokljuviti.
Tandem Vučko - trbušna plesačica Dačić su kao Tadić - Koštunica. Jedan "mirovnjak", a drugi zlotvor.
Zna to Aleksandar dobro da svi znaju, al' to ti je ona igra što serijske ubojice igraju kad odu na dzenazu ili sahranu osobi koju su ubili dakle užitak mu pruza jos veci.

Ne treba se uopšte obazirati pogotovo praviti ove teme samo bezveze se stvara nervoza kod drugih forumaša kad mu vide onu glavu.

Evo pogledaj ovo


https://www.youtube.com/watch?v=XHnYs8beX18
U sridu!
RtrnOfSalisbury
Posts: 3599
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#28 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by RtrnOfSalisbury »

ovdje je zanimljiva jedna druga stvar. ovaj dule je prvi uhapsen-optuzen i medju prvim i osudjen za zlocine. ima tome vec 2-3 godine kako izlazi sa ovom pricom o namjestenom sudjenju, lazima svjedoka itd. te se postavlja pitanje o cemu se tu radi ? jel to taj sindrom kad se osudjeni sam ubijedi da nije kriv i onda trazi svoju pravdu ? ili je skonto da zbog nekog razloga ima sansu da se izvuce bez obzira sta je uradio ili koristi sansu da je mnogo vremena proslo pa se i proslost moze mijenjati bez time masine. ili je jednostavno smetno ? na lokalnoj tv mu je prica bila nesto drugacija (kao neki svjedoci su ga zamijenili sa nekim ko je slican njemu ...) pa ako neko ima kakvo objasnjenje ...
User avatar
escobar__
Posts: 8875
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#29 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by escobar__ »

Ne znam čemu iščuđavanje, pa to je slika i prilika fašističke izdrkotine srbije u 21. vijeku - država koja je četnike prešaltala u partizane i antifašiste, čiji najviši politički vrh negira zločine prema narodima oko sebe, koja ni dan-danas nije popustila našu zemlju i podriva je (uspješno) iznutra, koja funta s Crnogorcima, Hrvatima, Albancima, čiji vjerski establišment proklinje neistomišljenike, blagosilja zločine i sl. ne može ni izrodit ništa drugo do ovih pajaca i mentalno zaostalih likova poput gore pomenutog "novinara" koji je skontao šta najbolje prolazi kod zatucane, fašističke rulje.

Marić je samo nastavak stoljećima duge tradicije jada, bijede i mržnje koja se u srbiji kultiviše od krevetića, obdaništa pa nadalje.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45463
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#30 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Chmoljo »

stani malo, ove zadruge, farme, kurci palci, jel to Marić vlasnik, direktor šta već ovog happy tva???
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#31 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by 90minut »

Chmoljo wrote: 04/02/2020 23:10 stani malo, ove zadruge, farme, kurci palci, jel to Marić vlasnik, direktor šta već ovog happy tva???
Zadruge samo farma je pink

Samo nema farme godinama vec preuzeo igru
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45463
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#32 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Chmoljo »

ama pitam jel on vlasnik happy tva? glavni urednik? koja mu je funkcija tamo?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#33 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Maraschino »

Chmoljo wrote: 04/02/2020 23:16 ama pitam jel on vlasnik happy tva? glavni urednik? koja mu je funkcija tamo?
jedan od urednika na tv happy
tim gore sto mu se to sve dozvoli ili saucestvuje sa njim u svemu tome.

ne treba se vise tome iscudjavati nego od njih ne ocekivati nista bolje(cast nekim postenim pojedincima)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#34 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by 90minut »

Chmoljo wrote: 04/02/2020 23:16 ama pitam jel on vlasnik happy tva? glavni urednik? koja mu je funkcija tamo?
alfa i omega
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#35 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Tempo »

escobar__ wrote: 04/02/2020 19:21 Ne znam čemu iščuđavanje, pa to je slika i prilika fašističke izdrkotine srbije u 21. vijeku - država koja je četnike prešaltala u partizane i antifašiste, čiji najviši politički vrh negira zločine prema narodima oko sebe, koja ni dan-danas nije popustila našu zemlju i podriva je (uspješno) iznutra, koja funta s Crnogorcima, Hrvatima, Albancima, čiji vjerski establišment proklinje neistomišljenike, blagosilja zločine i sl. ne može ni izrodit ništa drugo do ovih pajaca i mentalno zaostalih likova poput gore pomenutog "novinara" koji je skontao šta najbolje prolazi kod zatucane, fašističke rulje.

Marić je samo nastavak stoljećima duge tradicije jada, bijede i mržnje koja se u srbiji kultiviše od krevetića, obdaništa pa nadalje.
objektivno. samo ne bih rekao da je cmaric to sve sam skonto. prije bi pomislio da je dio, jebemliga, agencije, sluzbe ili organizacije koja radi to sto radi. uostalom tamo nista ne moze bez ucesca tih njihovih sluzbi.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by 90minut »

Tempo wrote: 05/02/2020 00:00
escobar__ wrote: 04/02/2020 19:21 Ne znam čemu iščuđavanje, pa to je slika i prilika fašističke izdrkotine srbije u 21. vijeku - država koja je četnike prešaltala u partizane i antifašiste, čiji najviši politički vrh negira zločine prema narodima oko sebe, koja ni dan-danas nije popustila našu zemlju i podriva je (uspješno) iznutra, koja funta s Crnogorcima, Hrvatima, Albancima, čiji vjerski establišment proklinje neistomišljenike, blagosilja zločine i sl. ne može ni izrodit ništa drugo do ovih pajaca i mentalno zaostalih likova poput gore pomenutog "novinara" koji je skontao šta najbolje prolazi kod zatucane, fašističke rulje.

Marić je samo nastavak stoljećima duge tradicije jada, bijede i mržnje koja se u srbiji kultiviše od krevetića, obdaništa pa nadalje.
objektivno. samo ne bih rekao da je cmaric to sve sam skonto. prije bi pomislio da je dio, jebemliga, agencije, sluzbe ili organizacije koja radi to sto radi. uostalom tamo nista ne moze bez ucesca tih njihovih sluzbi.
Pisao vec iznad o ovome..

Maric i Aleksandar Vucic su prijatelji dakle ovo zadnjih par godina sve što citas i gledas na youtube od njega bar 80 posto je onoga što ga sam Vucic " navraca " da radi.

Dakle ovom politika naravno neda i propagira zlocin i mržnju kroz ovog.

Ovo nije nikakva teorija zavjere ili nešto slicno ovo je cinjenica dovoljno je samo imati 2 klikera u glavi da to shvatiš.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#38 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Tempo »

jasno.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45463
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#39 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Chmoljo »

svaka budala zna da se muha ne smije nakašljati u Srbiji ako to pičkousti ne dozvoli. tako da i ova Marićeva sranja nisu "dio uređivačke slobode".

pa Vulinovi mentalni proljevi nisu ništa simpatičniji od Marićevih, tako da je jasno da je to dio politike i stvarni odnos prema devedesetim.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2824
Joined: 14/01/2019 04:56

#40 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Porodice Foht »

Tempo wrote: 05/02/2020 00:00
escobar__ wrote: 04/02/2020 19:21 Ne znam čemu iščuđavanje, pa to je slika i prilika fašističke izdrkotine srbije u 21. vijeku - država koja je četnike prešaltala u partizane i antifašiste, čiji najviši politički vrh negira zločine prema narodima oko sebe, koja ni dan-danas nije popustila našu zemlju i podriva je (uspješno) iznutra, koja funta s Crnogorcima, Hrvatima, Albancima, čiji vjerski establišment proklinje neistomišljenike, blagosilja zločine i sl. ne može ni izrodit ništa drugo do ovih pajaca i mentalno zaostalih likova poput gore pomenutog "novinara" koji je skontao šta najbolje prolazi kod zatucane, fašističke rulje.

Marić je samo nastavak stoljećima duge tradicije jada, bijede i mržnje koja se u srbiji kultiviše od krevetića, obdaništa pa nadalje.
objektivno. samo ne bih rekao da je cmaric to sve sam skonto. prije bi pomislio da je dio, jebemliga, agencije, sluzbe ili organizacije koja radi to sto radi. uostalom tamo nista ne moze bez ucesca tih njihovih sluzbi.
I meni tukne na to. Covjek radi bitan posao za ´´srpsku stvar´´ i vjerovatno mu inspekcije nikad nece doci a crnog novca ima na hrpe. Pa covjek je direktno u programu imao Ratka Mladica iza haskog zatvora sto je mali mnedijski pothvat.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#41 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Tempo »

Porodice Foht wrote: 05/02/2020 09:59
Tempo wrote: 05/02/2020 00:00
escobar__ wrote: 04/02/2020 19:21 Ne znam čemu iščuđavanje, pa to je slika i prilika fašističke izdrkotine srbije u 21. vijeku - država koja je četnike prešaltala u partizane i antifašiste, čiji najviši politički vrh negira zločine prema narodima oko sebe, koja ni dan-danas nije popustila našu zemlju i podriva je (uspješno) iznutra, koja funta s Crnogorcima, Hrvatima, Albancima, čiji vjerski establišment proklinje neistomišljenike, blagosilja zločine i sl. ne može ni izrodit ništa drugo do ovih pajaca i mentalno zaostalih likova poput gore pomenutog "novinara" koji je skontao šta najbolje prolazi kod zatucane, fašističke rulje.

Marić je samo nastavak stoljećima duge tradicije jada, bijede i mržnje koja se u srbiji kultiviše od krevetića, obdaništa pa nadalje.
objektivno. samo ne bih rekao da je cmaric to sve sam skonto. prije bi pomislio da je dio, jebemliga, agencije, sluzbe ili organizacije koja radi to sto radi. uostalom tamo nista ne moze bez ucesca tih njihovih sluzbi.
I meni tukne na to. Covjek radi bitan posao za ´´srpsku stvar´´ i vjerovatno mu inspekcije nikad nece doci a crnog novca ima na hrpe. Pa covjek je direktno u programu imao Ratka Mladica iza haskog zatvora sto je mali mnedijski pothvat.
ma ja, sdb, sluzba drzavne bezbjednosti i kos. sva bagra je agentura sdb-a i kos-a. ima njih i po bosni na vaznim mjestima. ima ih po ovom forumu gdje prosipaju bosnjacki nacionalizam, sire mrznju i propagiraju stanja i djelovanja koja nas vode u nestanak.
User avatar
Andreja Kežman
Posts: 143
Joined: 09/05/2013 14:40
Location: Свуђе помало

#42 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Andreja Kežman »

Loki2k9 wrote: 04/02/2020 01:31
Čovjek postavlja legitimno pitanje a ovakvi komentari su bespotrebni. Treba da se oglase politika i mediji u BiH, jer dok im se šuti oni neće prestati. Ne znam gdje je nestala ona kritična masa Bošnjaka od prije 10 godina. Jesu li nam svima Zvezde granda pojele mozak pa šutimo na četnike odvratne komentare koji se redovno prosipaju po Happy, Pinku i ostalim dedektnim tv stanicama.

Naravno da je legitimno. Zašto ga evo vas dvojica ne tužite?
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#43 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Altsa »

Sa ovom emisijom maric je presao svaku mjeru ako je i bilo.
User avatar
escobar__
Posts: 8875
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#44 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by escobar__ »

Jest, baš je ova emisija prekretnica u zločinačkom brlogu.

Sve ovo do sad što smo slušali od političara, vjerskih lidera i drugih pobornika Srednjeg vijeka su bile poruke mira. :D
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#45 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Loki2k9 »

Andreja Kežman wrote: 06/02/2020 11:13
Loki2k9 wrote: 04/02/2020 01:31
Čovjek postavlja legitimno pitanje a ovakvi komentari su bespotrebni. Treba da se oglase politika i mediji u BiH, jer dok im se šuti oni neće prestati. Ne znam gdje je nestala ona kritična masa Bošnjaka od prije 10 godina. Jesu li nam svima Zvezde granda pojele mozak pa šutimo na četnike odvratne komentare koji se redovno prosipaju po Happy, Pinku i ostalim dedektnim tv stanicama.

Naravno da je legitimno. Zašto ga evo vas dvojica ne tužite?
Awwwić. Hoćeš i ti sa nama?
User avatar
Andreja Kežman
Posts: 143
Joined: 09/05/2013 14:40
Location: Свуђе помало

#46 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Andreja Kežman »

Loki2k9 wrote: 06/02/2020 13:31
Andreja Kežman wrote: 06/02/2020 11:13
Loki2k9 wrote: 04/02/2020 01:31
Čovjek postavlja legitimno pitanje a ovakvi komentari su bespotrebni. Treba da se oglase politika i mediji u BiH, jer dok im se šuti oni neće prestati. Ne znam gdje je nestala ona kritična masa Bošnjaka od prije 10 godina. Jesu li nam svima Zvezde granda pojele mozak pa šutimo na četnike odvratne komentare koji se redovno prosipaju po Happy, Pinku i ostalim dedektnim tv stanicama.

Naravno da je legitimno. Zašto ga evo vas dvojica ne tužite?
Awwwić. Hoćeš i ti sa nama?
Neću jer mi se živo jebe za Marića. Ali da je legitimno jeste.

Čovjek postavlja pitanje "što ga niko ne tuži", i kad mu neko kaže "tuži ga", odmah komentar...
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#47 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Loki2k9 »

Andreja Kežman wrote: 06/02/2020 13:34
Loki2k9 wrote: 06/02/2020 13:31
Andreja Kežman wrote: 06/02/2020 11:13


Naravno da je legitimno. Zašto ga evo vas dvojica ne tužite?
Awwwić. Hoćeš i ti sa nama?
Neću jer mi se živo jebe za Marića. Ali da je legitimno jeste.

Čovjek postavlja pitanje "što ga niko ne tuži", i kad mu neko kaže "tuži ga", odmah komentar...
Besmisleno je da pojedinac tuži. To bi trebala udruženja žrtava rata, porodice poginulih, itd. Čovjek iznosi neistine u svakoj emisiji, provocira, vrijeđa žrtve itd. Da se ovako nešto uradi žrtvama Drugog svjetskog u Njemačkoj, Poljskoj itd., Afroamerima u SAD-u, tu bi bile salve tužbi.
User avatar
Andreja Kežman
Posts: 143
Joined: 09/05/2013 14:40
Location: Свуђе помало

#48 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by Andreja Kežman »

Osnuješ udruženje i tužiš.

Lako je pričati treba ovo, treba ono...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#49 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by spreca »

Porodice Foht wrote: 05/02/2020 09:59
Tempo wrote: 05/02/2020 00:00
escobar__ wrote: 04/02/2020 19:21 Ne znam čemu iščuđavanje, pa to je slika i prilika fašističke izdrkotine srbije u 21. vijeku - država koja je četnike prešaltala u partizane i antifašiste, čiji najviši politički vrh negira zločine prema narodima oko sebe, koja ni dan-danas nije popustila našu zemlju i podriva je (uspješno) iznutra, koja funta s Crnogorcima, Hrvatima, Albancima, čiji vjerski establišment proklinje neistomišljenike, blagosilja zločine i sl. ne može ni izrodit ništa drugo do ovih pajaca i mentalno zaostalih likova poput gore pomenutog "novinara" koji je skontao šta najbolje prolazi kod zatucane, fašističke rulje.

Marić je samo nastavak stoljećima duge tradicije jada, bijede i mržnje koja se u srbiji kultiviše od krevetića, obdaništa pa nadalje.
objektivno. samo ne bih rekao da je cmaric to sve sam skonto. prije bi pomislio da je dio, jebemliga, agencije, sluzbe ili organizacije koja radi to sto radi. uostalom tamo nista ne moze bez ucesca tih njihovih sluzbi.
I meni tukne na to. Covjek radi bitan posao za ´´srpsku stvar´´ i vjerovatno mu inspekcije nikad nece doci a crnog novca ima na hrpe. Pa covjek je direktno u programu imao Ratka Mladica iza haskog zatvora sto je mali mnedijski pothvat.
Sve je to iz Mariceve tikve....to je stari novinar koji je promjenio medija koliko i gaca....najbolje su pare na ovome sto radi a jos ima zastitu drzave i tako se stvari skladaju
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#50 Re: Tuziti novinara Milomira Maric??!?

Post by 90minut »

Chmoljo lupi ključ.
Post Reply