Tužba OBN-u, Marinkoviću? Je li bilo išta od toga?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Qler
Posts: 23490
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26 Re: Tužba OBN-u, Marinkoviću? Je li bilo išta od toga?

Post by Qler »

Ja ga nisam cuo da prica protiv Sarajeva i svoje raje.. nekad pretjera ali generalno ima dobrih fazona.. i svidjelo se nekome ili ne, covjek zna glumiti a i dobre zajebancije praviti...
DonieBrasco
Posts: 15046
Joined: 31/08/2016 16:09

#27 Re: Tužba OBN-u, Marinkoviću? Je li bilo išta od toga?

Post by DonieBrasco »

On je prelivoda velika, sve prica kako mu se gadi drustvo na sta je spalo, starlete, kojekakve javne licnosti, show programi, rijaliti,...itd. sve to prica a eno ga odjednom vodi Zadrugu na Pinku rijaliti gdje sve to sto mu se gadi.

Ali nije nacionalista, nikad ga ja barem nisam cuo da prica bilo sa lose za neki narod ili bivse drzave Yuge, jeste on raja i zajebant ali je namazan svim bojama i lakovima.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#28 Re: Tužba OBN-u, Marinkoviću? Je li bilo išta od toga?

Post by dječak sa šibicama »

Maca nije nikakav nacionalist, garantujem.

Prelivoda ili mutljez rekao bih da jeste, onaj sa smijeskom, nisam siguran da je dobricina ali dobro njegova stvar.

Na Pinku zaradjuje fine pare, neki dan je i restoran u BG otvorio.

To sto zivi i radi u BG to je njegov izbor, tamo je lakse naci posao, vece trziste, vise ljudi, vise opcija. Ni prvi ni zadnji, ne mogu svi biti SDA ministri kulture u kantonu a za takve su kod nas osigurana primanja, uloge, rezija, predstave.
internazionale
Posts: 2192
Joined: 30/12/2009 15:52

#29 Re: Tužba OBN-u, Marinkoviću? Je li bilo išta od toga?

Post by internazionale »

dumpa wrote: 22/07/2020 23:07
Android Knego wrote: 13/07/2020 08:11 Tačno se sjećam, meni se Maca od tog "skeča" zgadio. Dotad su mi njegovi folovi bili ok, ali to je okrenulo u
za 180 stepeni.
A onda je zakucao kad je odselio u Srbiju pa gostujući kod nekakve fanfulje objašnjavao kako je on u ratu zbog majke bio u Sarajevu, izbjegavao vojsku, zna ko je i šta je - kršten, bla, bla, bla...

Najobičniji licemjerni kurton.
Mor'o im je malo cokiti glavić, da bi dobio ove poslove što sad radi
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30 Re: Tužba OBN-u, Marinkoviću? Je li bilo išta od toga?

Post by pici »

naci nije al šHupak jeste... znam macu odavno jos dok su ga šaran zvali... konobariso prije rata a u ratu naletijo na glamočaka i ovaj mu ponudio da dodje na akademiju i postane to sHo jeste... treba atku dupe da ljubi... u ratu studirao zavrsio akademiju, radio u kamernom 55 igrao predstave sve do onog pile i maca sHoua... dao otkaz i otisnuo se u pink pa za srbiju... najvise voli mladu piČetinu i to mu je fhetišH... ja ga znam ko zezatora i skrticu, nebi taj kaHve platio prije bi se naguzio da ga jebes... pisite mu na profil šaran... ima da popizdi... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#31 Re: Tužba OBN-u, Marinkoviću? Je li bilo išta od toga?

Post by JThomas »

dječak sa šibicama wrote: 24/07/2020 13:44 Maca nije nikakav nacionalist, garantujem.

Prelivoda ili mutljez rekao bih da jeste, onaj sa smijeskom, nisam siguran da je dobricina ali dobro njegova stvar.

Na Pinku zaradjuje fine pare, neki dan je i restoran u BG otvorio.

To sto zivi i radi u BG to je njegov izbor, tamo je lakse naci posao, vece trziste, vise ljudi, vise opcija. Ni prvi ni zadnji, ne mogu svi biti SDA ministri kulture u kantonu a za takve su kod nas osigurana primanja, uloge, rezija, predstave.
otprilike. para svima treba, a u nas u kulturi ih je smiješno malo i ne mogu svi biti "ti" glumci iz priče cvrle-traca-asim...
Post Reply