Tužba auto osiguranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#1 Tužba auto osiguranja

Post by emotivac »

Pozdrav raja, nadam se da ima neko sa iskustvom, ko je isto dozivio, da mi odgovori...

Prije par mjeseci sam imao lancani udes, u sredini bio, prvi i ja smo stali, ali ovaj iza nije te se zabio u mene i nabio na prvo vozilo, i sad taj prvi tuzi MOJE osiguranje..
Nisam zvao osiguranje da provjerim jesu li ga odbili ili mu dali malu cifru, to ne znam, ali pozvan sam i ja za svjedoka na rociste za glavnu raspravu.. Sta mi je raditi? Sta mogu ocekivati? Ako sud odobri cifru sto je trazio tuzitelj od osiguranja, da li osiguranje moze mene tuziti ili ce mi samo premija biti veca?

Svakako cu se posavjetovat sa advokatom..

Slika poziva

https://i.imgur.com/1t63hIB.jpg
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#2 Re: Tužba auto osiguranja

Post by jelleMania »

Ja koliko vidim nisi tuzen , nego si svjedok ...vjerovatno te naveo neko od njih dvojice kao svjedoka sta se desilo
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#3 Re: Tužba auto osiguranja

Post by emotivac »

jelleMania wrote: 25/10/2021 14:26 Ja koliko vidim nisi tuzen , nego si svjedok ...vjerovatno te naveo neko od njih dvojice kao svjedoka sta se desilo
Da da i naveo sam da su me pozvali kao svjedoka, a vjerovatno su odbili isplatit tu cifru pa je ovaj tuzio osiguranje ?
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#4 Re: Tužba auto osiguranja

Post by vjeshalica »

Valjda je red da kontaktiras svoje osiguranje i vidis o cemu se radi i pogledas tuzbu, i nakon toga poduzmes ostale radnje kad vidis kakav je tuzbeni zahtjev
Post Reply