Turistički aranžmani za Egipat, Grčku i krstarenje jadranskim otocima

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
ASurogat
Posts: 96
Joined: 03/02/2019 00:37

#1 Turistički aranžmani za Egipat, Grčku i krstarenje jadranskim otocima

Post by ASurogat »

Lijep pozdrav. Planiram ovo ljetovanje s djevojkom odradit nešto ajmo reći malo drugačije.

Hurghada u Egiptu nam je u planu, a tražimo najpovoljnije aranžmane tamo druga polovica sedmog mjeseca i prva polovica osmog mjeseca. Ko nudi najpristojnije i najpoovoljnije aranžmane?

Dalje, svjestan sam da živim u bošnjačko-hrvatskom entitetu zvanom Federacija BiH i da Bošnjaci i BH Hrvati nemaju ni naviku ni tradiciju ni kulturu ljetovati u prelijepoj Grčkoj.

Znači o Grčkoj nemam pojma s pojmom. Čuo sam samo za Krf i Zakintos. Jel ima još lijepih destinacija s tirkiznim morem za ljetovati? I ko iz FBiH nudi pristojne aranžmane za Grčku? Avio prevoz draži od autobusa, al ni bus nije loše. Ako nema dobrih FBiH aranžmana, šta ima ovako lijepo iz RS?

I treća stvar krstarenje otocim južnog Jadrana a ono aranžmana od 8 do 10 dana, otoci Korčula, Mljet, Vis, Hvar, Brač. Gdje se to povoljno može naći? Preko Let's go smo vidjeli te aranžmane oko 500ak KM al prekratko traje. Piše 5 dana, a u suštini kad otvoriš ponudu to su 3 noći. To je sve na vrat na nos brzinski, a mi bi barem 8 dana.
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#2 Re: Turistički aranžmani za Egipat, Grčku i krstarenje jadranskim otocima

Post by swanfilter »

Hrvati ce te sa tom zadnjom opcijom oderati.

Moja preporuka ti jug Italije ...
Post Reply