Turisti

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#1 Turisti

Post by zateznistub »

Da ne dužim, počeo raditi kod jednog Arapa kao vozač njegovih gostiju. Sutra mi dolazi troje koje trebam voziti na Jablaničko jezero i Mostar.
Pitanja

Koje je mjesto na Jablaničkom jezeru idealno za goste i razgledanje

Gdje u Mostaru ima parking a da je što bliže starom mostu.

Hvala
probook
Posts: 4583
Joined: 13/10/2013 22:38

#2 Re: Turisti

Post by probook »

zateznistub wrote:Da ne dužim, počeo raditi kod jednog Arapa kao vozač njegovih gostiju. Sutra mi dolazi troje koje trebam voziti na Jablaničko jezero i Mostar.
Pitanja

Koje je mjesto na Jablaničkom jezeru idealno za goste i razgledanje

Gdje u Mostaru ima parking a da je što bliže starom mostu.

Hvala
Ako ti nije zao para za parking onda tamo hotel Ruze ili kod ulaza u Stari grad iz pravca Franjevacke crkve, ali je i cijena previsoka i bezobrazna (mislim 2 eur da je jedan sat).
Mozes u ulici Konak u krugu one osnovne skole gdje je nekada bila kasarna i tu se placa (imas malo stepenica do starog grada, ali si skroz blizu).
Treca varijanta je kod Franjevacke crkve, tu i tamo nije daleko, a mozes naci besplatan parking oko zgrada.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3 Re: Turisti

Post by zateznistub »

probook wrote:
zateznistub wrote:Da ne dužim, počeo raditi kod jednog Arapa kao vozač njegovih gostiju. Sutra mi dolazi troje koje trebam voziti na Jablaničko jezero i Mostar.
Pitanja

Koje je mjesto na Jablaničkom jezeru idealno za goste i razgledanje

Gdje u Mostaru ima parking a da je što bliže starom mostu.

Hvala
Ako ti nije zao para za parking onda tamo hotel Ruze ili kod ulaza u Stari grad iz pravca Franjevacke crkve, ali je i cijena previsoka i bezobrazna (mislim 2 eur da je jedan sat).
Mozes u ulici Konak u krugu one osnovne skole gdje je nekada bila kasarna i tu se placa (imas malo stepenica do starog grada, ali si skroz blizu).
Treca varijanta je kod Franjevacke crkve, tu i tamo nije daleko, a mozes naci besplatan parking oko zgrada.
Tnx, završeno. Našao sam jedan gdje je 2 marke sat a prilično je blizu svakako gosti plaćaju pa i nije toliko važno
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4 Re: Turisti

Post by insomnia78 »

Zube prod’o si se krupnom kapitalu
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#5 Re: Turisti

Post by zateznistub »

insomnia78 wrote:Zube prod’o si se krupnom kapitalu
Za male pare... :lol:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#6 Re: Turisti

Post by duminjo »

Samo ne daj guze zä te male pare :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7 Re: Turisti

Post by Edin H. »

Da nisu kakvi spijuni koji spijuniraju nase energetske potencijale na Jablanici?
Post Reply