Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#76 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by sodom »

ljubav_aha wrote:
latentnicinik wrote:
ljubav_aha wrote:nevjerovanto kako BiH raja ljubi turke :lol:
možda tebi... normalnom insanu je sasvim normalno što raja simpatizira jedan od najprijateljskijih naroda kojeg ima. Turska je i u najtežim trenucima bila uz ovaj narod, i dan-danas je uz nas u čemu god nam treba.

Jasno je da to mnogima smeta, al zaboli nas i za to :D

znaci,mis smodobrovljno bili pod truskom vlascu vijekovima :mrgreen:

a bas su puno pomogli BiH tokom rata :mrgreen:

reci mi nekoliko cvrstih dokaza,kako oni to pomazu BiH ,garant sa BiH ariline :mrgreen:
Da znas koliko je humanitarne pomoci doslo od turaka, 7 dana bi trebala biti crvena u licu... :roll:
braco1
Posts: 32
Joined: 17/05/2009 09:34

#77 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by braco1 »

milenko wrote:
braco1 wrote:cuj nazvali park po gosp. HARISU SILAJDZICU?

sta je tu cudno,
pa nego sta, nece valjda po klempi tihicu ili radoncicu i ostalim bh poplahama

njima ce dodik i covic, neprijatelji drzave bih otvarati parkove

a pravi prijatelji drzave bih ce po iskrenim i pravim patriotama

ZIVIO DR. HARIS SILAJDZIC
ahhahahaahahah, svaka cast majstore :thumbup:
nekad, u neko drugo vrijeme, kad bi se uzviknulo ZIVIO TITO, razdragani narod bi poceo skandirati TITO-PARTIJA, TITO-PARTIJA...

reci ti nama kad ti uzviknes ZIVIO DR. HARIS SILAJDZIC, sta mi treba da vicemo????


BIH VAZDA BIH VAZDA :lol: :lol:
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#78 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by popajic »

ostao/la Anadolu Bosna dana 18/12/2009 13:06
Sancaklar isto tako :) Moji su Sandjaklije
Nema u Turskoj 30 % cafira. Nema ni 5%. Inshallah ni u Bosni nece bit ! Doktor Silajdjic radi za Muslimane zapamtite to i briga me sto ga napadate !
Fuj :x
Ocito prepisujes Plavsickinu i Radovanovu domacu, fasisticku, zadacu !
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#79 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by chuchumbamayumbe »

Anadolu Bosna wrote:Moderator, sta sam ja tebi uradio ?

Optuzujete doktora Silajdjica daje lopov. Nije ! Sto je pomogo Turskim najacim firmama da rade u Bosni jeli zato ? Za Turske firme poslovi po Bosni su nula Turska ima 70 miliona ljudi ima poslove po svjetu
Ti sto ga optuzujes daje protiv Muslimana isto nije ! Dokazace to samo gledaj
Mozda ne bi bilo lose da je uvazeni doktor pomogao malo BiH firmama, umjesto sto je pomagao Turskim. I ja bi mu digao spomenik da sam Turcin.
8-)
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#80 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by jutarnji »

Je frke oko nicega.
Anadolu Bosna wrote:Optuzujete doktora Silajdjica daje lopov. Nije !
Ma jok, kakav lopov, pusti, raja se zeza malo. Nego, da nam sredite ono Bilino Polje, evo, nazvacemo ga po nekon sultanu.
Murat, Mehmed, prvi, drugi, treci...koji vam vec pase :D
K`o da gledam opet cete sa nama u grupu za EP, a sramota bi bilo da onaj Antitop slomi nogu na ovoj nasoj ledini :-D
*mima*

#81 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by *mima* »

Anadolu Bosna wrote:Moderator, sta sam ja tebi uradio ?

Optuzujete doktora Silajdjica daje lopov. Nije ! Sto je pomogo Turskim najacim firmama da rade u Bosni jeli zato ? Za Turske firme poslovi po Bosni su nula Turska ima 70 miliona ljudi ima poslove po svjetu
Ti sto ga optuzujes daje protiv Muslimana isto nije ! Dokazace to samo gledaj


Tebi je Hare nesta u rodu?
pure_love
Posts: 1489
Joined: 11/11/2008 09:30

#82 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by pure_love »

imal ko slike tog Bosanskog dijela grada? ajd da vratimo temu na izvorno
Anadolu Bosna
Posts: 20
Joined: 16/12/2009 07:41

#83 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by Anadolu Bosna »

jutarnji,

Ja navijam i za Bosnu i za Tursku :) A za gradjenje tu su Turci najaci doktor Silajdzic moze pomoci dase srede stadioni po Bosni sigurno. Pravi Anadolci vole Muslimane iz Bosna-Hersek i ovdje se mi ne odvajamo

mima,

Ja nisam nista njemu ali znam neke njegove u Turskoj
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#84 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by veljaca »

Jah stvarno ima cudnih ljudi .....
Negdje u svijetu - neka drzava i neki narod nazove svoj park po imenu covjeka iz BiH ..... I onda se nadju neki da im je krivo sto je tako - zasto nisu park nazvali po nekome ko je njima drag a ne po onome po kome su htjeli ovi ciji je park .....
Nekima je ovdje cak krivo sto se drzava Bosna i Hercegovina ne spominje u svijetu samo po katastrofama, kataklizmama, genocidima, agresijama .....
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#85 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by nosara »

veljaca wrote:Jah stvarno ima cudnih ljudi .....
Negdje u svijetu - neka drzava i neki narod nazove svoj park po imenu covjeka iz BiH ..... I onda se nadju neki da im je krivo sto je tako - zasto nisu park nazvali po nekome ko je njima drag a ne po onome po kome su htjeli ovi ciji je park .....
Nekima je ovdje cak krivo sto se drzava Bosna i Hercegovina ne spominje u svijetu samo po katastrofama, kataklizmama, genocidima, agresijama .....
Valjda zbog renomea doticnog, ljudi kontaju da nam je to samo antireklama... Ko ce znat...?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#86 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by veljaca »

nosara wrote:
veljaca wrote:Jah stvarno ima cudnih ljudi .....
Negdje u svijetu - neka drzava i neki narod nazove svoj park po imenu covjeka iz BiH ..... I onda se nadju neki da im je krivo sto je tako - zasto nisu park nazvali po nekome ko je njima drag a ne po onome po kome su htjeli ovi ciji je park .....
Nekima je ovdje cak krivo sto se drzava Bosna i Hercegovina ne spominje u svijetu samo po katastrofama, kataklizmama, genocidima, agresijama .....
Valjda zbog renomea doticnog, ljudi kontaju da nam je to samo antireklama... Ko ce znat...?
Nosara - kontaju pojedinci ovdje na Forumu, takvo sto ..... I to neki .....
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#87 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by mekaba »

XXS wrote:Kome je valj'o taj mu i odaje pocast. Bosnu i Bosance je u crno zavio.
Hahaaaaaa vecu glupost necu zadugo procitati.Daj napisi jos stogod majke ti da se smijemo. :run:
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#88 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by mekaba »

chuchumbamayumbe wrote:
Anadolu Bosna wrote:Moderator, sta sam ja tebi uradio ?

Optuzujete doktora Silajdjica daje lopov. Nije ! Sto je pomogo Turskim najacim firmama da rade u Bosni jeli zato ? Za Turske firme poslovi po Bosni su nula Turska ima 70 miliona ljudi ima poslove po svjetu
Ti sto ga optuzujes daje protiv Muslimana isto nije ! Dokazace to samo gledaj
Mozda ne bi bilo lose da je uvazeni doktor pomogao malo BiH firmama, umjesto sto je pomagao Turskim. I ja bi mu digao spomenik da sam Turcin.
8-)
Hare je za BiH uradio izuzetno mnogo.To znaju najbolje u BG i ZG.Hare je dingospo i svaka mu dala.Nego bil ti mogao sta uraditi za BiH osim sto povremeno kuckas onako za sebe po tastaturi.Ti si sigurno uradio za BiH mnogo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#89 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by nosara »

mekaba wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
Anadolu Bosna wrote:Moderator, sta sam ja tebi uradio ?

Optuzujete doktora Silajdjica daje lopov. Nije ! Sto je pomogo Turskim najacim firmama da rade u Bosni jeli zato ? Za Turske firme poslovi po Bosni su nula Turska ima 70 miliona ljudi ima poslove po svjetu
Ti sto ga optuzujes daje protiv Muslimana isto nije ! Dokazace to samo gledaj
Mozda ne bi bilo lose da je uvazeni doktor pomogao malo BiH firmama, umjesto sto je pomagao Turskim. I ja bi mu digao spomenik da sam Turcin.
8-)
Hare je za BiH uradio izuzetno mnogo.To znaju najbolje u BG i ZG.Hare je dingospo i svaka mu dala.Nego bil ti mogao sta uraditi za BiH osim sto povremeno kuckas onako za sebe po tastaturi.Ti si sigurno uradio za BiH mnogo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jes' vala, izdaleka stvarno lici na gospodina... Nema veze sto 90% njegovih biraca krpi kineske gace i zvace solo makarone pet dana u sedmici... :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#90 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by ultima_palabra »

mekaba wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
Anadolu Bosna wrote:Moderator, sta sam ja tebi uradio ?

Optuzujete doktora Silajdjica daje lopov. Nije ! Sto je pomogo Turskim najacim firmama da rade u Bosni jeli zato ? Za Turske firme poslovi po Bosni su nula Turska ima 70 miliona ljudi ima poslove po svjetu
Ti sto ga optuzujes daje protiv Muslimana isto nije ! Dokazace to samo gledaj
Mozda ne bi bilo lose da je uvazeni doktor pomogao malo BiH firmama, umjesto sto je pomagao Turskim. I ja bi mu digao spomenik da sam Turcin.
8-)
Hare je za BiH uradio izuzetno mnogo.To znaju najbolje u BG i ZG.Hare je dingospo i svaka mu dala.Nego bil ti mogao sta uraditi za BiH osim sto povremeno kuckas onako za sebe po tastaturi.Ti si sigurno uradio za BiH mnogo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:skoljka:
User avatar
KadSeMrtviProbudimo
Posts: 533
Joined: 09/09/2009 15:54
Location: mešihat nevjerne zajednice

#91 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by KadSeMrtviProbudimo »

Anadolu Bosna wrote:... novoizgrađeni gradski park, površine 20.000 metara kvadratnih, koji je smješten u dijelu Konye zvanom „Bosna i Hercegovina“, nazvan je “Park dr. Harisa Silajdžića”...
============================================================
Bravo !!!!
Mladiću, pretpostavljam da si turski student ili sl. u Sarajevu, i da si Harisom zadivljen samo zbog njegove promocije Islama i muslimana, zbog njegove svekolike prisutnosti u medijima tokom rata u BiH, kada je i stekao "popularnost", ali i da si od drugih, koji slično razmišljaju, čuo identične stavove, pa si zaključio da su isti i kod drugih.

Da li ti sam znaš nešto drugo o Harisu Silajdžiću što se tiče političkog djelovanja (jer ni u čiju privatnost ne zalazimo), da li znaš po čemu dobrom ga treba pamtiti i po čemu mu treba davati priznanja, pa i u Turskoj, kakvo je ovo sa nazivom parka?

Da li turski građani znaju po čemu je Haris Silajdžić, u političkom smislu, pozitivna osoba za BiH?

Šta je to Haris pozitivno politički učinio za cijelu Bosnu i Hercegovinu, ne samo za muslimane u BiH?
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#92 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by chuchumbamayumbe »

mekaba wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
Anadolu Bosna wrote:Moderator, sta sam ja tebi uradio ?

Optuzujete doktora Silajdjica daje lopov. Nije ! Sto je pomogo Turskim najacim firmama da rade u Bosni jeli zato ? Za Turske firme poslovi po Bosni su nula Turska ima 70 miliona ljudi ima poslove po svjetu
Ti sto ga optuzujes daje protiv Muslimana isto nije ! Dokazace to samo gledaj
Mozda ne bi bilo lose da je uvazeni doktor pomogao malo BiH firmama, umjesto sto je pomagao Turskim. I ja bi mu digao spomenik da sam Turcin.
8-)
Hare je za BiH uradio izuzetno mnogo.To znaju najbolje u BG i ZG.Hare je dingospo i svaka mu dala.Nego bil ti mogao sta uraditi za BiH osim sto povremeno kuckas onako za sebe po tastaturi.Ti si sigurno uradio za BiH mnogo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sta je to Hare uradio za Bosnu?
Najbolje sto je Hare uradio za Bosnu je bilo kada se usutio i povuk'o iz politike.
Ja radim za BiH onoliko koliko mogu sa pozicije obicnog gradjanina.
Da se mene pita, sve bi bilo drugacije.
Bezze ti je porediti Hareta i mene, po meni jos niko nije nazvao park, a i nisam naochit kao uvazeni Dr.
zgubidan2009
Posts: 41
Joined: 26/11/2009 17:37

#93 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by zgubidan2009 »

Svaka im cast,, jer oni su pravi nasi prijatelji oce da ga namame da se preseli zastalno kodnjih dole ,da nas popusti , a dole ce ga izbarali za dozivotnog presjednika mz Konye Bosna.Et jedna pozitivna inicijativa iz Turske u zadnjih par godina.Bravo Bosanki narode u Turskoj, ja se samo pitam kad ce i oni da postanu prave Bosnake patriote .
User avatar
latentnicinik
Posts: 176
Joined: 15/11/2009 22:32

#94 Re: Turci nazvali park od 20.000 m2 po SILAJDŽIĆU !

Post by latentnicinik »

KadSeMrtviProbudimo wrote:
latentnicinik wrote:
ljubav_aha wrote:nevjerovanto kako BiH raja ljubi turke :lol:
možda tebi... normalnom insanu je sasvim normalno što raja simpatizira jedan od najprijateljskijih naroda kojeg ima. Turska je i u najtežim trenucima bila uz ovaj narod, i dan-danas je uz nas u čemu god nam treba.

Jasno je da to mnogima smeta, al zaboli nas i za to :D

Uz koji narod?
uz jedini koji je meni bitan. ovi ostali su imali odličnu pomoć komšijsko-susjednih država.

Još te nešto interesuje ?
Locked