Tuga golema

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
gremlini
Posts: 101
Joined: 11/08/2010 23:06

#201 Re: Tuga golema

Post by gremlini »

dajte vise informacija o malom Harisu...
LekiEgi
Posts: 6
Joined: 26/08/2010 00:04

#202 Re: Tuga golema

Post by LekiEgi »

Hvala!

Ovo mora da je o malom Harisu?
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 35&t=84041
Slatkis mali.
spotty
Posts: 6
Joined: 07/06/2009 23:47

#203 Re: Tuga golema

Post by spotty »

Da ne otvaram novu temu, ovdje cu...

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001998358796

Posto vidim da ste jako organizovani na forumu, posebno sto se tice humanitarnih akcija, bilo bi odlicno kada bismo uspjeli pomoci ovoj nesretnoj porodici...
most
Posts: 29
Joined: 03/04/2008 21:47

#204 Re: Tuga golema

Post by most »

strongwoman wrote:
LekiEgi wrote:Da li neko zna ako ima sta novo sa Jasminom?
Koliko sam mogla da skontam, dovoljno para je skupljeno za operaciju, jeli tako?
Treba li jos skupljati ili da te pare uputimo za drugu akciju?
Novac je skupljen hvala Bogu, Jasmin je dobio gripu i jos uvijek se lijeci antibioticima, nadamo se da ce za desetak dana ozdraviti u potpunosti i otici na operaciju u Beogra.

Malom Harisu je potrebna pomoc, negdje oko 10.000 KM, to nije bas toliko puno novca, hajde da pokusamo nesto uraditi po tom pitanju....
Već je april mjesec pa se pitam šta je bilo sa Jasminom?
defender46
Posts: 244
Joined: 05/11/2009 15:33

#205 Re: Tuga golema

Post by defender46 »

most wrote:Već je april mjesec pa se pitam šta je bilo sa Jasminom?
imas par postova izna link facebook grupe, tamo imas vise informacija :)

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 01664&ap=1


"Jasmin je izasao iz bolnice,na putu je i ide kuci u Bijeljinu stize odprilike oko pola 4 sve je proteklo u najboljem redu osjeca se dobro.pozelimo mu lijep i ugodan oporavak dok je kuci,kuci ce biti odprilike tridesetak dana a zatim ce u jednu od banja na rehabilitaciju tako da je hvala bogu sad proslo ono najbitnije..... Zahvalio bi se svim ljudima koi su pomogli i molili se za njega da bude dobro hvala svima...veliki pozdrav za sve".

:sax:
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#206 Re: Tuga golema

Post by strongwoman »

defender46 wrote:
most wrote:Već je april mjesec pa se pitam šta je bilo sa Jasminom?
imas par postova izna link facebook grupe, tamo imas vise informacija :)

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 01664&ap=1


"Jasmin je izasao iz bolnice,na putu je i ide kuci u Bijeljinu stize odprilike oko pola 4 sve je proteklo u najboljem redu osjeca se dobro.pozelimo mu lijep i ugodan oporavak dok je kuci,kuci ce biti odprilike tridesetak dana a zatim ce u jednu od banja na rehabilitaciju tako da je hvala bogu sad proslo ono najbitnije..... Zahvalio bi se svim ljudima koi su pomogli i molili se za njega da bude dobro hvala svima...veliki pozdrav za sve".

:sax:
:sax: :sax: :sax: :sax: :sax:
mircera
Posts: 30
Joined: 19/04/2011 22:51

#207 Re: Tuga golema

Post by mircera »

Ima li novosti o ovome momku???
strongwoman
Posts: 1311
Joined: 23/02/2007 08:36

#208 Re: Tuga golema

Post by strongwoman »

mircera wrote:Ima li novosti o ovome momku???
Ima, operacija je protekla uredno, sada mora ici u banje, pa nakon toga slijedi jos jedna operacija. Super se osjeca, super izgleda, sretan je i zahvalan Bogu i svim dobrim ljudima koji su mu pomogli i koji mu pomazu. Kaze da je porastao:-)))) (ispravili su mu dio kicme, pa nije vise toliko poguren)
User avatar
Big Boy
Posts: 1153
Joined: 16/02/2008 03:49
Location: Sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče - uključujući i one koje gubimo.

#209 Re: Tuga golema

Post by Big Boy »

Update sa Facebooka:
Dragi prijatelji evo da vam se svima zahvalim na vasoj pomoci. Ja sam sada novi covjek zahvaljujuci vama. Operacija je uspjela, osjecam se dobro i ima jos jedna novost a to je da se zahvaljujuci vama i svim drugim ljudima koji su mi pomogli nalazim u svom stanu, stanu koji je kupljen zahvaljujuci svima vama. Ja cu se potruditi da vam uzvratim na najbolji nacin. Pozdravljam vas sve i dobrodosli u moj mali dom.

Vas Jasmin Hatic.
:thumbup:
Post Reply