Tuca na Australian openu!

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

dripac
Posts: 374
Joined: 05/10/2005 09:22

#1 Re: Tuca na Australian openu!

Post by dripac »

stochar wrote:AUSTRALSKI Hrvati i Srbi na 15. godišnjicu priznanja hrvatske suverenosti, prvi dan prvog Grand Slam turnira sezone Australian Open na Melbourne Parku, dočekali su na tradicionalan "balkanski" način - međusobnim vrijeđanjem na nacionalnoj osnovi i tučnjavom...

Australski mediji javljaju kako je nasilje između Hrvata i Srba eruptiralo pored jednog prodajnog štanda gdje su dvije nacionalne skupine navijača počele jedni druge vrijeđati.


Hahahaha! Grohotom se smijem. Koji smo mi balkanci kreteni (sreca pa se i bosanci nisu umijesali). Heeeeeej! Potukli se na Australian openu! Da mi je bilo vidjeti face ljudi koji su dosli da gledaju tenis.

Sredis se, obuces Lacoste majicu, lanene tole, sesiric, krenes na Grand Slam, i tamo vidis horde nekih varvara kako se mlate kopljima i uprilicavaju rekonstrukciju hunskih osvajanja. Uzhas!
Od ljudi sa ovih prostora vjerovatno ništa bolje i ne očekuju.
User avatar
sffovac
Posts: 922
Joined: 26/08/2004 23:08
Location: kad jednom odem, a poci cu

#2 Re: Tuca na Australian openu!

Post by sffovac »

stochar wrote:AUSTRALSKI Hrvati i Srbi na 15. godišnjicu priznanja hrvatske suverenosti, prvi dan prvog Grand Slam turnira sezone Australian Open na Melbourne Parku, dočekali su na tradicionalan "balkanski" način - međusobnim vrijeđanjem na nacionalnoj osnovi i tučnjavom...

Australski mediji javljaju kako je nasilje između Hrvata i Srba eruptiralo pored jednog prodajnog štanda gdje su dvije nacionalne skupine navijača počele jedni druge vrijeđati.


Hahahaha! Grohotom se smijem. Koji smo mi balkanci kreteni (sreca pa se i bosanci nisu umijesali). Heeeeeej! Potukli se na Australian openu! Da mi je bilo vidjeti face ljudi koji su dosli da gledaju tenis.

Sredis se, obuces Lacoste majicu, lanene tole, sesiric, krenes na Grand Slam, i tamo vidis horde nekih varvara kako se mlate kopljima i uprilicavaju rekonstrukciju hunskih osvajanja. Uzhas!

a vise od pola njih ne zna beknut materinski im jezikom, ali nema vecih nacionalista od njim, sto se ne pobise, bilo bi zabavnije
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#3

Post by Murat Sabanovic »

ko ih jebe,nek se udaraju!
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#4

Post by Spliff.Master »

Genijalno!
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#5

Post by Sensei »

UP to 150 tennis fans have been ejected from the Australian Open in Melbourne after clashes between Croatian and Serbian fans.

Dozens of police moved into the concourse area to break up the fight, but no injuries or arrests were reported.

Victoria Police spokeswoman Katherine Jess said about 150 people were ejected from the venue and had their tickets confiscated.

"They were mostly Serbians ejected as they were upsetting the Croatians,'' she said.

Ms Jess said it was not immediately known how many police moved in to stop the brawl.

Earlier, about 200 fans congregated at Federation Square about 10am (AEDT), chanting and letting off flares as they made their way to the venue, she said.

"Police are now meeting with Tennis Australia officials to work out the next move,'' Ms Jess said.
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#6

Post by Sensei »

Image
Image
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#7

Post by Stari »

Jeli ...a jel' javljaju ista o tome ...ko je koga ...da izvinete... razbio? Koji su dobili po ...ledjima...a koji su zaglavili u hapsanu?
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#8

Post by Ljubitelj Zabara »

Izvinjavam se, boli me uvo za tucu navijaca, na koji se nacin klikanjem na sliku postigne ovakav efekat?
Sta je u pitanju?
Voleo bih da ubacim u svoj sajt ( html sa flash headerom ).
Ima li web dizajnera?
Hvala.
User avatar
vatana
Posts: 547
Joined: 25/04/2006 15:32
Location: Pejton
Contact:

#9

Post by vatana »

Dabogda se medjusobno istrijebili :x
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#10

Post by pirmin »

User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#11 Re: Tuca na Australian openu!

Post by PipiDugaDevetka »

stochar wrote:...Sredis se, obuces Lacoste majicu, lanene tole, sesiric, krenes na Grand Slam, i tamo vidis horde nekih varvara kako se mlate kopljima i uprilicavaju rekonstrukciju hunskih osvajanja. Uzhas!
Šta bi ono kada su spasioci sa neke Ozi plaže organizovali hajku na one sa bradama?
Čini mi se da nas i njih naopakih Bitcheva Božijih svukuda ima.
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#12

Post by lampard »

eeee kad sam ja udaro po australian openima,to su bila vremena :D :D :D
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#13

Post by bih_finest »

Ja sam Balkan Boy :D
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#14

Post by lindjo »

:D

ne treba cudit sto se vjecno glodju ovi klokani...sve su to potomci *antifsista* sto su emigrirali krajem 40ih,pocetkom 50ih i td

ceracemo se do zadnjega 8)

inace,tenis is gay
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#15

Post by Ljubitelj Zabara »

inace,tenis is gay
Da, i ne samo da je gay, nego je i dosadan brate. Dvojica se prebacuju lopticom preko one mreze. Pa jos u onim gacicama. Kad bi poceli sa onim reketima da se mlate po glavudzama , e to bi bila akcija za nas navijace sa Balkana.

Predstavljanje ekipa. Ekipa A vs ekipa B
Ko sto se iz prilozenog vidi. Nasi ljudi su malo izmenili pravila. Tenis se ustvari igra bez one mreze izmedju, jer je zanimljivije.
Image

A, moze i u japankama.



Image

Ako se pri ruci nadje i neka mochuga, tim bolje...

Image

A kad se igra zavrsi, onda se u najvecem redu i tisini, na vrhovima prstiju, vrati na tribinu gde se zapali neki suzavac, a ako bas i nema sta drugo, moze i dimna kutija za brodove.

Image
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#16

Post by lampard »

tenis je gay al zato ja nisam tako da sam zbario anu ivanovic :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#17

Post by shin »

Jebo majku jesu ovi dijasporci zadojeni, najvece nacionalne seronje upravo zive van svojih matica.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#18

Post by -danTe- »

jos da smo i mi bili pa bi se pretvorilo u igre bez granica
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#19

Post by burekodsira »

bili nasi policajci i razvadjali ih :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#20

Post by StLouis »

kockasto prugasta lobotomija
User avatar
vatana
Posts: 547
Joined: 25/04/2006 15:32
Location: Pejton
Contact:

#21

Post by vatana »

Australija: Bošnjaci razdavajali Srbe i Hrvate

MELBOURNE - Nakon velike tučnjave između srpskih i hrvatskih navijača na teniskom terenu u Australiji policija je odlučila pojačati mjere osiguranju, te će na Australian Openu poseban naglasak biti stavljen na praćenje navijačkih skupina s kojima je tamošnja policija već imala iskustva.

Kako doznaje agencija ZEDA iz dobro obaviještenog australskog izvora policijski autoriteti Melbournea angažirali su među policajcima koji su prekinuli veliku tučnjavu nekoliko službenika bošnjačke nacionalnosti "jer razumiju jezik kojim su se sukobljene strane vrijeđale".

Izvor zeničke agencije kaže da im je "to bio najteži posao od kako rade u australskoj policiji".

Nekoliko Bošnjaka koji su se tijekom i nakon rata iselili u Australiju i rade kao profesionalni australski policajci nije se moglo načuditi tome da verbalni sukob može na svjetskom teniskom turniru prerasti u opću tučnjavu.

Izvor: http://www.pincom.info/sport/opsirnije.asp?ID=44755
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#22

Post by Murat Sabanovic »

vatana wrote:Australija: Bošnjaci razdavajali Srbe i Hrvate

MELBOURNE - Nakon velike tučnjave između srpskih i hrvatskih navijača na teniskom terenu u Australiji policija je odlučila pojačati mjere osiguranju, te će na Australian Openu poseban naglasak biti stavljen na praćenje navijačkih skupina s kojima je tamošnja policija već imala iskustva.

Kako doznaje agencija ZEDA iz dobro obaviještenog australskog izvora policijski autoriteti Melbournea angažirali su među policajcima koji su prekinuli veliku tučnjavu nekoliko službenika bošnjačke nacionalnosti "jer razumiju jezik kojim su se sukobljene strane vrijeđale".

Izvor zeničke agencije kaže da im je "to bio najteži posao od kako rade u australskoj policiji".

Nekoliko Bošnjaka koji su se tijekom i nakon rata iselili u Australiju i rade kao profesionalni australski policajci nije se moglo načuditi tome da verbalni sukob može na svjetskom teniskom turniru prerasti u opću tučnjavu.

Izvor: http://www.pincom.info/sport/opsirnije.asp?ID=44755
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#23

Post by -danTe- »

izgleda da su ipak bile igre bez granica,al sta ces mi smo sa balkana,pa to hocemo da pokazemo svijetu
:-)
User avatar
Hantraga
Posts: 3358
Joined: 19/10/2006 18:13
Location: Sent Lujis

#24

Post by Hantraga »

Sreca pa mi nemamo vrhunskog tenisera :lol: :lol: :lol:

Tek bi onda Australija vidjela sta je pravi Balkan :lol:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#25

Post by -danTe- »

Hantraga wrote:Sreca pa mi nemamo vrhunskog tenisera :lol: :lol: :lol:

Tek bi onda Australija vidjela sta je pravi Balkan :lol:
al imamo policiju :)
Post Reply