tu ni molitva ne pomaze...

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#1 tu ni molitva ne pomaze...

Post by silence_is_sexy »

004: U retkim trenucima odmora kad srpski navijači oštre noževe ili peglaju zastavu sa imenom Ratka Mladića – lepo je čuti neku promišljenu i kosmopolitsku izjavu. Recimo, od Marije Šerifović, pobednice Eurovizije, koja je post festum, baš ovih dana, lamentirala o genetskim karakteristikama nordijskih naroda. U rasističkom napadu iskrenosti, Pobednica je izjavila da "prezire Fince" jer su "žuti i providni" i da se nada da više "neće morati da ide u tu zemlju" koja joj je odvratna! Tek da podsetimo: ta odvratna zemlja dala je Šerifovićki 12 poena, da ne pominjemo odvratni publicitet i još odvratniju medijsku pažnju koja je ukazana Eurosong-Mentolu.

Sve bi se još nekako moglo objasniti medicinskom činjenicom da je nesrećnica pre tri nedelje posetila Skupštinu Srbije i da se tamo, verovatno, zarazila srboidnim virusom, ali je pravi razlog Marijinog ludila otkrio njen menadžer koji je rekao: "Znam da nije htela da deluje rasistički, ali bila je izazvana Ahtisarijem. Revoltirana je što jedan takav čovek, koji je inače Finac, hoće da preotme Kosovo, srce njene zemlje."

Kosovka devojka a.k.a. Marija Šerifović očigledno je mnogo bolesnija nego što se činilo: kako će se nesrećnica tek ponašati kad "srce njene zemlje" postane nezavisno, ostaje laka misterija za Fince ali ne i za lekare koji odavno znaju da je srbovanje – neizlečivo! Tu ni "Molitva" ne pomaže!
Dio iz ovosedmicne kolumne Petra Lukovića u Feral-u... Genijalac :)
http://www.feral.hr
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#2

Post by prleitihi »

infra..da postiram pp?.. :lol:
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#3

Post by uvjek dobar gost »

Ma ja kad sam joj glavu vidio.... iskompleksirani onaj lik najgori.....

Fuj... zato će naredne godine biti....studio Beograd dobro veče ..Priština na vezi..,.. Serbia tri poena......
hemac
Posts: 243
Joined: 28/02/2007 00:44
Location: Sarajevo

#4

Post by hemac »

Al najjači su komentari da je dobila zato što izgleda ko lezbejka :D gay lobi
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5

Post by mIRCerka »

Dino Merlin rece NI MRTAV sa Srbijom nikad nista vise....


Kemo Monteno isto rece....

a vi se nadovezali Marije.... sa fakat BETON pjesmom... i sad kao SRAM JE BILO STA JE REKLA ZA FINCE....

jel to nema pametnijih stvari za diskusiju? od 145te teme o mariji?

:-D

adio
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#6

Post by Vingo »

Ma OK to....al ako je ONA stvarno rekla da prezire nekog jer izgleda tako i tako.....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7

Post by mIRCerka »

Vingo wrote:Ma OK to....al ako je ONA stvarno rekla da prezire nekog jer izgleda tako i tako.....
ma nije ok vinoglina...
al eto, nek komsiji crkne krava, jeblo vas Kosovo vise, idite vadite penzionere iz kontejnera po grbavici i alipashinu!!!

To je ono sto ja htjedoh rec...
no, ja odo izvadit koga iz kontejnera...
lijep pozdrav
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#8

Post by pitt »

e jebiga sad mirci......o dini i kemi smo davno rekli da su djon obraz :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#9

Post by mIRCerka »

pitt wrote:e jebiga sad mirci......o dini i kemi smo davno rekli da su djon obraz :roll:
pittuljice, nije ovo vezano samo za ovu temu, vec je vezano za cijeli forum i stalne pozive na ovo ili ono...
prezvakali smo i Mariju, njena tri prsta, pingvin gradju, brkove, dlake u nosu, lizanje sa drugim trebama...itd itd itd itd itd itd....
a btw, cini mi se da imaju dvoje teme o Mariji koje nisu jos uvijek zakljucane...ali evo nama trece....

A opet, a druge strane, pozivaju se modovi da pobrisu stare teme, duple teme bla bla bla....


Ali kao sto rekoh, ja odoh izvlaciti dede i babe iz kontejnera, a vi i dalje pricajte o Kosovu... (jedva cekam proglasenje nezavisnosti kosova, da se i to pitanje rijesi pa da se konacno saxovci pozabave...bosnom :D)

Hajd zdravo
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#10

Post by pitt »

cuj bosnom da se bavimo.....o sta nam je to :D:D Kod nas ruze samo cvjeaju....i piramide :D:D
hemac
Posts: 243
Joined: 28/02/2007 00:44
Location: Sarajevo

#11

Post by hemac »

Njenog mi dede turčina...
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by silence_is_sexy »

tema je ovde ingenioznost perinog komentara, a ne nesto trece. ali hajde...
komsija, krava, kosovo, kontejner, kurac-palac.... truc-trac.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13

Post by Alfons Kauders »

hemac wrote:Njenog mi dede turčina...
jok turcina... gurbeta... :D:D
User avatar
elixiaboy
Posts: 413
Joined: 26/09/2006 16:46

#14

Post by elixiaboy »

I sta se desilo na kraju? Jel plagijat il nije? Jesu'l joj oduzeli titulu? Ili ce ipak Eurovision Song Contest slj. godine biti u Beogradu :?
:lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#15

Post by FFK as Lucy01 »

elixiaboy wrote:I sta se desilo na kraju? Jel plagijat il nije? Jesu'l joj oduzeli titulu? Ili ce ipak Eurovision Song Contest slj. godine biti u Beogradu :?
:lol:
I jel' izjavila ko je bolji Tito jal Alija :D

Jos ako je rekla da piramida nema.....ja sam snjomE zavrsila :lol:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#16

Post by kub lajkan »

mIRCerka wrote:
Vingo wrote:Ma OK to....al ako je ONA stvarno rekla da prezire nekog jer izgleda tako i tako.....
ma nije ok vinoglina...
Mislim da ipak jest OK... :roll:
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#17

Post by chuchumbamayumbe »

Ko jebe Mariju i Eurosong, ali ovo za Fince, da su providni i nikakvi ko ljudi, ima tu istine. Ko nije devero sa njima i ne zna kakvi su. Norvezani su 100% OK, Danci kako tako, Svedjani 'nako, a Finci su fakat odron. :-)
Eh da, ko da smo mi nesto bolji, znaaam... :D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#18

Post by Dori »

chuchumbamayumbe wrote:Ko jebe Mariju i Eurosong, ali ovo za Fince, da su providni i nikakvi ko ljudi, ima tu istine. Ko nije devero sa njima i ne zna kakvi su. Norvezani su 100% OK, Danci kako tako, Svedjani 'nako, a Finci su fakat odron. :-)
Eh da, ko da smo mi nesto bolji, znaaam... :D
Meni su Svedjani puno bolji od Norvezana...a Finci, ma vala svaki 50-ti valja. Nekako mi svi lice jedni na druge :lol:

Sto se Marije tice "no comment". Ne vjerujem bas svemu sto procitam u novinama, jer nekada u nedostatku vijesti naprave od muhe slona, ali ako je istina da je to izjavila, onda je fakat ona zadnja osoba koja bi trebala komentarisati neciji izgled :?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#19

Post by pitt »

de ba ljudi.,.......ne generalizujte. Sta mislite da tako neko gradi misljenje o nama prema na osnovu par iskustava? :roll:
vesela
Posts: 1244
Joined: 08/12/2005 20:03

#20

Post by vesela »

ma nema, mi smo najbolji narod i drzava na kugli zemaljskoj!...zato imamo pravo i mi i Marija da definisemo ljude u Skandinaviji! :-) ...jos samo da naucimo da se stanovnici Svedske zovu Svedi, a ne Svedjani...pa gdje bi nam bio kraj! 8) ...a to sto Svede, Norvezane, Dance i Fince zaboli neka stvar za Bosnom i Bosancima nema veze! :-)
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#21

Post by NIN »

pitt wrote:de ba ljudi.,.......ne generalizujte. Sta mislite da tako neko gradi misljenje o nama prema na osnovu par iskustava? :roll:
Nemoj se sekirat', daaaavno je izgradjeno misljene o nama na osnovu par iskustava tam' nedze na zapadu..., pa mi nikako ne ide u glavu kako neki imaju hrabrosti izjaviti nesto poput ovih razmisljnja na par prethodnih postova......., krava, sikira, toljaga, medja, taraba...........i na kraju nekak'i tam' finci, svedi ne valjaju, svasta od nasih NEljudi!
harka
Posts: 729
Joined: 18/02/2007 20:32

#22

Post by harka »

niste jedini,ima ih jos koji su opcinjeni Marijom :D


Ruska pjevačica: 'Marija Šerifović mi se nabacivala'


BEOGRAD - Članice skupine Serebro, ruske predstavnice na prošlomjesečnom Eurosongu u Helsinkiju, optužile su u ruskim medijima Mariju Šerifović da je pobijedila zahvaljujući "lezbijskom lobiju" i da se tijekom natjecanja "nabacivala" jednoj od članica, Leni Temnikovoj, piše srpski Press.

Kako navodi Press u članku pod naslovom "Lezbosong", ruske ljepotice Lena Temnikova, Marina Lizorkina i Olga Serjapkina ne propuštaju ni jednu priliku da u domaćim medijima ospu paljbu po pobjednici Eurosonga. Naime, na ruskim internetskim stranicama postavljeni su ulomci iz televizijskih emisija u kojima su Ruskinje gostovale nakon povratka iz Helsinkija, kao i njihove izjave tiskanim medijima u kojima prozivaju Mariju i žale se njezino ponašanje.

- Nisam očekivala trijumf djevojke iz Srbije i mislim da je njezina pobjeda isključivo politička i potpomognuta velikim lezbijskim lobijem - rekla je Lena, i otkrila: - Kada smo prolazile jedna pored druge, ona mi je doslovno vrisnula na uho, a prilikom sljedećeg susreta, na jednoj od zabava, pozvala me je da plešemo i da poslije dođem kod nje u sobu.

Lena tvrdi da je odbila sve Marijine navodne prijedloge, a njezinu priču potvrdile su i ostale članice skupine. - Marija je definitivno nesimpatična i bilo je grozno kada je onako uletjela Leni - rekla je Olga Serjapkina, dok je Marina Lizorkina dodala da srpska pjevačica ne bi imala nikakve šanse da iza nje nije stajao lezbijski lobi. (Press, D. A.)


Image

meni bas k'o musko
izvinjavam se ako sam uvrijedila musku populaciju :-D
Post Reply