Trotoar u Titovoj

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Kakve plocice trebamo u Titovoj?

Nikakve
4
21%
Sarene
7
37%
Okrugle
3
16%
Samo cetvrt(a)kaste
5
26%
 
Total votes: 19

edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#26

Post by edu »

neka..neka..ko ti je kriv kad ne kupujes prave stvari.. :D :D ..ali treba biti TREBA pa se nabiti na stiklu.. :P :D :D :P
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#27

Post by flora.sa »

edu wrote:neka..neka..ko ti je kriv kad ne kupujes prave stvari.. :D :D ..ali treba biti TREBA pa se nabiti na stiklu.. :P :D :D :P
da ja sam baš prava TREBA... :D :lol: :lol: :lol: :D

(pobogu edu, kako li ti mene zamišljaš :D ...kao koke iz Bičakčića???? :D )

a za fuge...
nisu dobro ni tampon (ili kako se već zove pijesak koji se stvalja prije tih kocki) stavili, nego se one kocke ljuljaju kad hodaš po njima, ili su skorz propale, a ne kamoli fuge da stavljaju...treba ih vratiti sve ponovo da urade, bolje bi djeca u obdnaištu poredala, ionako su veći specijalisti od njih...naučili su sa lego kockama... :D
User avatar
Truba
Posts: 81782
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28

Post by Truba »

a što su one postale nestabilne :x
kad staneš po kiši mlaz vode te poprska odozdo

:D:D:D


inače ja bih volio ko šahovsko polje da bude :)
crno belo :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#29

Post by pitt »

komi wrote:
inače ja bih volio ko šahovsko polje da bude :)
:D
Aha.....tu smo znaci :D:D:D:D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#30

Post by edu »

pitt wrote:
komi wrote:
inače ja bih volio ko šahovsko polje da bude :)
:D
Aha.....tu smo znaci :D:D:D:D
samo bordo-bijela dolazi u obzir.. :D :D :D
kratina25
Posts: 48
Joined: 03/10/2005 09:49

#31

Post by kratina25 »

Jedan kvadratni metar onih plocica koje stavljaju kosta 1,000KM.
100% provjereno.
Lafo od nekog mermera su i zato puno kostaju mada meni izgledaju pravo ruzno i prljavo,onakve obicne,nikakve.
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#32

Post by nebojeplavo »

Ma nije ni bitno kakve su plocice, bitno je da to sto prije zavrse, dosta mi je dolazim na posao sva prljava
Apos
Posts: 383
Joined: 13/12/2004 10:29

#33

Post by Apos »

Za neupučene. Ove ploče su poprilično skupe. Sistem ploča se puno pri mjenjuje u Austriji i Njemačkoj. U slučaju radova samo se ukloni par ploča. Poslije se iste ploče vrate i ponovo fugiraju. Usput da odgovorim osobi koja je pitala, da fugirat će se.
User avatar
Truba
Posts: 81782
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#34

Post by Truba »

pitt wrote:
komi wrote:
inače ja bih volio ko šahovsko polje da bude :)
:D
Aha.....tu smo znaci :D:D:D:D
:D:D:D znao sam da će se neko javiti

zato sam i dodao crno belo da ne vuče na "šahovnicu" :D
kratina25
Posts: 48
Joined: 03/10/2005 09:49

#35

Post by kratina25 »

JASTA JE NEGO PRESKUPO :x

1000KM jedan kvadratni metar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alo znas li ti kolko je to para na ruzne prljave sive ploce :x

Da su bar ljepse... :(
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#36

Post by Prenj »

kratina25 wrote:Jedan kvadratni metar onih plocica koje stavljaju kosta 1,000KM.
100% provjereno.
Lafo od nekog mermera su i zato puno kostaju mada meni izgledaju pravo ruzno i prljavo,onakve obicne,nikakve.
Od tih 1000KM, koliko ide 'amidzicima'?
kratina25
Posts: 48
Joined: 03/10/2005 09:49

#37

Post by kratina25 »

:x :x :x :x :x
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#38

Post by flora.sa »

Prenj wrote:
kratina25 wrote:Jedan kvadratni metar onih plocica koje stavljaju kosta 1,000KM.
100% provjereno.
Lafo od nekog mermera su i zato puno kostaju mada meni izgledaju pravo ruzno i prljavo,onakve obicne,nikakve.
Od tih 1000KM, koliko ide 'amidzicima'?

ne znam, ali bih rado voljela da ja dobijem 200 za čizme koje sam uništila :x :x :x , hodajući po tim kockama, a koje sam btw.kupila prije 10 dana!!!!! :x :x :x
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#39

Post by Prenj »

Apos wrote:Za neupučene. Ove ploče su poprilično skupe. Sistem ploča se puno pri mjenjuje u Austriji i Njemačkoj. U slučaju radova samo se ukloni par ploča. Poslije se iste ploče vrate i ponovo fugiraju. Usput da odgovorim osobi koja je pitala, da fugirat će se.
Bice kao da mi u Sarajevu nismo ploca vidjeli do ovih radova ...

Pregledaj rijecnik pod slovom 'k' kao 'kaldrma', koju su izmislili Turci prije nekoliko vijekova, u slucaju radova samo se ukloni par kamenica, poslije se iste kamenice vrate i ponovo fugiraju.
I kosta daleko manje od 1000 km ...
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#40

Post by Edit »

Kad treba izvrsiti neke radove - plocice se uklone pa vrate :)))) samo jos treba ispod razbiti betonsku podlogu sa aramturom i - eto. A kako to oizgleda kad se "samo plocice dignu pa se vrate" vidi se na setalistu Otokara Kersovanija; nakon sto su postavljali opticke kablove, citavom duzinom su nove plocice ulegle i popucale.... Naravno, one na setalistu su puno losijeg kvaliteta nego ove na Titovoj - ali koliko god da kostaju - ugradnja je fuserska: na velikom dijelu se svaka druga klima!
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#41

Post by Prince »

Ja uopšte ne vidim potrebu za pločama, kad je Titova već ulica. Ako imaš šetalište, onda mi ploče pristaju, ovako su mi ovi radovi skroz nepotrebni. Mogu samo zamisliti šta će se dešavati u Sarajevu slijedeće godine, tj. pred izbore.
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#42

Post by Dezze »

U cilju zastite vitalnog nacionalnog interesa svih nacionalista, ja bih vise volio kad bi plocice bile crvene-zelene-plave..... :D
G_spot
Posts: 17
Joined: 05/10/2005 13:20

#43

Post by G_spot »

kao prvo, mogli su ih mnogo brže postaviti, ali jok... bit će da se plaća po dnevnicama...
kada su ih tek postavljali pomislih ok bit će bolje ovaj put.. no međutim, već su počele da se klimaju... i bojim se da se ne ponovi istorija ploča sa ferhadije koje su popucale i rasklimale se u roku mjesec dana od postavljanja (doduše, tada se neki mozak sjetio da ih postavlja usred zime... helou slijeganje usljed odmrzavanja... )
počinjem se brinuti.. gdje su stručni ljudi... ko radi i ko nadgleda radove... tužno :( :(
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#44

Post by Prenj »

Oslobodjenje wrote: http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=46

Nakon Banje Luke, Evropa kao da je bliža. Ipak, tamo ne možemo, iz podosta razloga. Jedan od njih Sarajlije mogu vidjeti svaki dan u centru glavnog grada. Rekonstrukcija tramvajske pruge i pločnika u Titovoj ulici traje, da ne cijepamo dlaku na četvero, koliko i izgradnja omladinske pruge Brčko - Banovići iza onog rata. Radi se činovnički, do tri popodne, s malim brojem radnika, kad već u ovoj zemlji nema nezaposlenih. Niko u troškove ne računa hiljade sati koje građani gube, tone i tone benzina koji se potroši na okolišanje. I - šta sad? Hoćemo li zvati Havijera Solanu da nam to nekako organizuje? Hoćemo li tražiti da se osnuje Vijeće za implementaciju programa rekonstrukcije gradskog saobraćaja? Da je samo taj komad ceste, ni po jada...

Hamza Baksic
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#45

Post by mIRCerka »

Prenj wrote:
Oslobodjenje wrote: http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=46

Nakon Banje Luke, Evropa kao da je bliža. Ipak, tamo ne možemo, iz podosta razloga. Jedan od njih Sarajlije mogu vidjeti svaki dan u centru glavnog grada. Rekonstrukcija tramvajske pruge i pločnika u Titovoj ulici traje, da ne cijepamo dlaku na četvero, koliko i izgradnja omladinske pruge Brčko - Banovići iza onog rata. Radi se činovnički, do tri popodne, s malim brojem radnika, kad već u ovoj zemlji nema nezaposlenih. Niko u troškove ne računa hiljade sati koje građani gube, tone i tone benzina koji se potroši na okolišanje. I - šta sad? Hoćemo li zvati Havijera Solanu da nam to nekako organizuje? Hoćemo li tražiti da se osnuje Vijeće za implementaciju programa rekonstrukcije gradskog saobraćaja? Da je samo taj komad ceste, ni po jada...

Hamza Baksic

hamza baksic bi mogao prosetati navecer.....
pa da vidi da radovi traju i u 9 navecer....
i da se slomise ljudi radeci....
ali ne, hamza je morao ici...negdje....da nesto...istrazi.... :roll:
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#46

Post by sierra1712 »

[quote="pape"]:D Da li ste razmisljali da se i postojece ploce dignu? :D
Mislim, ... mnogima bi to bilo k`o u zavicaju, .... ono, ... blato do koljena, ... pa eto, rekoh ..... da se ljudi osjecaju k`o kod kuce. :oops: :zzzz:[/quote
Ma posadit travu jarane.....nema druge hahahah :lol: :lol: :lol: :lol:
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#47

Post by ak-47 »

JelImaNekoDaZnaKakoSeMozePopravitiOvaNajvecaTipkaNaTastaturi???????????????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :( :( :(
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#48

Post by sierra1712 »

a za fuge...
nisu dobro ni tampon (ili kako se već zove pijesak koji se stvalja prije tih kocki)

trebali su stavit Allways uloske..... :-) :-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#49

Post by mIRCerka »

ak-47 wrote:JelImaNekoDaZnaKakoSeMozePopravitiOvaNajvecaTipkaNaTastaturi???????????????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :( :( :(
kupi novu :D
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#50

Post by rumenko »

iz pouzdanog sam izvora cuo da su nasli naftu ispod titove....al nemojte dalje ovo prenositi...
Post Reply