Trgovina valutama, naftom i gasom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

epik
Posts: 1478
Joined: 10/05/2011 14:15

#26 Re: Trgovina valutama, naftom i gasom

Post by epik »

славянин wrote:
epik wrote:
naveo sam mogucnost gubitka, stepen rizika je uvijek prisutan. Neko gubi neko dobija. Ja radim ovo skoro 5 godina i nisam ispao iz igre.
I ? Duzina jahte ? :D
Ma brate nema nagrnuti toliko. Ne mozes svaki dan biti dobar.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#27 Re: Trgovina valutama, naftom i gasom

Post by high_volume »

epik wrote:Ima li neko da bi se okušao u trgovini na berzi. Minimalan depozit je 100 Eura. Ja trenutno trgujem sa Natural Gas instrumentom, veoma rizicno ali sta danas nije rizicno. Inace NG je veoma niska i odlicna prilika za zaradu, ali sa malim depozitima je opet veoma rizicno.
Posao je veoma stresan, iziskuje dosta vremena za pracenje svega sto se desava u svijetu u svim segmentima, ucenje analiziranja kretanja cijena.....
........
Neka nova igrica?
epik
Posts: 1478
Joined: 10/05/2011 14:15

#28 Re: Trgovina valutama, naftom i gasom

Post by epik »

high_volume wrote:
epik wrote:Ima li neko da bi se okušao u trgovini na berzi. Minimalan depozit je 100 Eura. Ja trenutno trgujem sa Natural Gas instrumentom, veoma rizicno ali sta danas nije rizicno. Inace NG je veoma niska i odlicna prilika za zaradu, ali sa malim depozitima je opet veoma rizicno.
Posao je veoma stresan, iziskuje dosta vremena za pracenje svega sto se desava u svijetu u svim segmentima, ucenje analiziranja kretanja cijena.....
........
Neka nova igrica?
Pa obzirom koliko raje placa za razne gluposti na online igrama poput tenkova , lola i sl, moze se i ovo gledati iz jednog ugla kao igra. Sa pocetnih 100€ + 100€ prvog bonusa, moze se i uciti trgovati valutama sa malim iznosima, a stepen rizika je nizak u tom slučaju. U tom slučaju i izgleda kao igra jer se nista specijalno ne desava i zarada i gubitak je od 1-3 eura po danu...
RtrnOfSalisbury
Posts: 3555
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#29 Re: Trgovina valutama, naftom i gasom

Post by RtrnOfSalisbury »

ne znam koji je u mene instrumenat bio al sam uspio napravit solidan gubitak na nafti :shock: nekako sve sto je vezano za naftu se klize, automobili gume ... doklen ce bogzna. onaj el mohamed sacir turban glasnogovornik celopeka odrzo besjedu i reko da ce celopek morat smanjit proizvodnju i sve tako do u sljedecu godinu. mi veliki strucnjaci to strucno zovemo pusiona. neko dobro zajebava s tom naftom i sad je ostalo cekati ko drazo mihajlovic
jal potkajlati pozisn jal prodat i drzat gace. mozda ova metoda more pomoc za izvadit se ali meni je ovo prekomplikovato 8) mescini da bi ovaj kontinental dugorocno mogo nesto napravit. ako nastavi padat potkajlati ga sto mi strucnjaci kaemo pa ko drze izdrzi. nemise djasvi sto kinezi dolazu na balkan tj. kod susjeda i za nadati se da nece donijet i njihovu tradicionalnu cistu tehnologiju a dok prva posiljka bude spremna valjda ce konti izvrsit -zavrsit rikononstraksn :D
User avatar
hellhammer
Posts: 513
Joined: 06/01/2015 19:24

#30 Re: Trgovina valutama, naftom i gasom

Post by hellhammer »

Sve neki „opasni“ burzovni mesetari :lol:
Post Reply