Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1 Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by StupskaBitanga »

e pošto sam ja izz Sarajeva i samo sa prolazio Tuzlom molio bi kada mi mi neko naveo trgovačke centrw ili pak stavio koju sliku.
mene jako interesuju trgovački centri pa vam se unaprijed zahvljujem
Last edited by StupskaBitanga on 15/09/2007 22:18, edited 1 time in total.
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#2

Post by fukara_tz »

Shopping centar Dramar, Interex, Bingo, Omega, Merkator, TUS...

cek sacu ti potrazit slike :)
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#3

Post by fukara_tz »

Trzni centar "Dramar" smjesten u istocnom djelu grada naselje Slavinovici. U prizemlju veliki supermarket, prodavnica novina, cvjecara, mobil shop, na spratu odlican restoran plus butici za djecu, odrasle poznate marke, frizerski saloni itd...otvoren prije par mjeseci...u sklopu centra imaju i teniski tereni smjesteni iza objekta...

Image

Image
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#4

Post by fukara_tz »

Objekat desno na slici gdje se vidi ova reklama "Partner" je Robna kuca Sjenjak u prizemlju supermarket, par kafica, cini mi se jedna radnja zove se "Bagatela" :lol: , plus jos dva sprata sa kaficima, prodavnice cipela, lutrija, mikrokreditna organizacija, frizerski saloni, prodavnice satova itd itd plus ljetne baste itd...objekat se nalazi na raskrnici Brcanska Malta i tu je bas prometno isplati se uzet lokal a ima ih cini mi se jos praznih....lijevo od robne kuce vidi se samo pola zgrade to je Trzni centar Brcanska Malta koji isto ima hicme prostora ima jos pokoji prazan...sadrzaj je isti ko i u Robnoj kuci s tim da ima puno vise prostora....

Image

Pogled na Robnu kucu i Trzni centar

Image

Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#5

Post by StupskaBitanga »

hvala vam puno
a i evo stavljajte šta god imate iz T. kantona o trgovačkim centrima
čujem da je Omega jaka ali da je mercator kupio a da je još ostao Bingo a da Konzum ima pravo puno objekata u TK kantonu
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#6

Post by fukara_tz »

Robna kuca Tuzlanka sada se zove Omega....lokacija objekta isto super u blizini se nalaze fakulteti, sportski centar Mejdan itd...

Image

U suterenu hipermarket, na prizemlju restoran, videoteka, prodavnica samsonite, rajfajzen banka, prodavnice sreba i zlata, frizerski salon, knjizara, prodavnica novina, parfema....drugi sprat poznate svjetske marke odjece i donjeg rublja lisca, nike, adidas, prodavnica cipela bata itd itd...treci i cetvrti sprat bijela tehnika, namjestaj itd....

Image

Image

Image
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#7

Post by fukara_tz »

StupskaBitanga wrote:hvala vam puno
a i evo stavljajte šta god imate iz T. kantona o trgovačkim centrima
čujem da je Omega jaka ali da je mercator kupio a da je još ostao Bingo a da Konzum ima pravo puno objekata u TK kantonu
Da i ja sam neki dan procito da je Merkator kupio Omegu....Omega pored robne kuce ima jos jedan supermarket u sklopu robne kuce Sjenjak...plus imaju u Zivinicama i Lukavcu dva velika objekta...

Bingo u Tuzli nema veci objekat ali ima puno manjih objekata u vidu supermarketa po citavom gradu malte ne svako naselje ima Bingo al sve su to manji objekti...

Bingo ima vece shopping centre u Zivinicama, Srebreniku i Lukavcu...

Nema ni jedan Konzum u Tuzli al sam cini mi se procito da ce oni kupiti ili su kupili Bingo nisam siguran...

Interex se nalazi na periferiji tj na ulasku u grad na Sickoj petlji evo slika nemam bolje...a odmah iza Interexa ima veci objekat Binga i u sklopu njega radi i FIS Vitez

Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8

Post by StupskaBitanga »

fukara_tz hvala do neba!!!!!
a ako bude kakvih novosti oko bingo-a i konzuma javi!!!!!
veliki pozzzzzz
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#9

Post by Eshek »

StupskaBitanga wrote:fukara_tz hvala do neba!!!!!
a ako bude kakvih novosti oko bingo-a i konzuma javi!!!!!
veliki pozzzzzz
Aaaa, jesi se i ti natakario na ove trgovačke centre. Da nećeš kupiti koji? :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#10

Post by StupskaBitanga »

ne
ali me interesuje koncentracija tca i tc firmipo bih gradovima
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#11

Post by fukara_tz »

Merkator centar Tuzla...smjesten u istocnom dijelu grada, pokraj same juzne magistrale...ponuda odprilike ista ko u Sarajevu samo malo manji....

Image

Image

Image

Image
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#12

Post by fukara_tz »

Najnoviji trgovacki centar otvoren 12.09.2007 zove se "TUS" slovenacka firma...najveci dio od 3500 m2 prodajnih povrsina zauzima supermarket...pored supermarketa tu je i shop mobil media, kafic, prodavnica obuce i odjece....nalazi se u zapadnom dijelu grada tacnije u ulici Krecanska (naselje Irac)

Image

Image

Image

Image

Image
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#13

Post by fukara_tz »

Bingo nalazi se na periferiji grada odmah pored Interexa tacnije u blizini Sicke petlje na ulazu u Tuzlu...bas se moras zamaksuzit da odes....u prizemlju Binga veliki supermarket, kafic, cvjecara, parfimerija...na spratu FIS Vitez

Image

Image

Image

Na spratu FIS Vitez

Image

Image
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#14 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by fukara_tz »

Novi Interex u Tuzli

Danas je u Tuzli otvoren 22 drugi po redu (u BiH) shopping centar Interex nazvan "Tuzla II". Nalazi se u tuzlanskom naselju Slavinovici. Korisna povrsina objekta je 2.000 m2, od cega 1.600 m2 cini prodajni prostor.

U izgradnju ovog objekta ulozeno je 4 miliona eura.

Zaposleno je 29 radnika.

U objektu Tuzla II primjenjen je potpuno novi koncept prilikom opremanja objekta, interno nazvan MAG3. Novi objekat je moderno opremljen i prostran, mnogo je bolja vidljivost izlozenih proizvoda, a samim tim i kupovina je ugodnija.

Image
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#15 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by fukara_tz »

Nedavno otvoren jos jedan shopping centar Omega i hipermarket Merkator

Image

Image
Moraless
Posts: 103
Joined: 06/05/2008 22:16

#16 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by Moraless »

Zaboravili ste na Bingo u Gračanici...na glavnom putu Doboj-Tuzla...objekat sa najboljim obrtom love..tako da je i sam vlasnik rekao prilikom godišnjeg proračuna,da kad bi morao,zatvorio bi sve bingo objekte,a onaj u GR nebi dirao...ako neko ne vjeruje neka provjeri ili kod njega ili drugih zaposlenih u računovodstvu nevedene kompanije :dance:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#17 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by StupskaBitanga »

a imal ko sliku tog binga u Gračanici
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#18 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by fukara_tz »

StupskaBitanga wrote:a imal ko sliku tog binga u Gračanici
Image

Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#19 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by StupskaBitanga »

hvala na slikama jel ovaj mall izvan gračanice ili?
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#20 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by fukara_tz »

Odmah pored magistralnog puta Tuzla - Doboj, na samom ulazu u Gracanicu s desne strane.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#21 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by StupskaBitanga »

sad mi se lampice upališe
slično ovako je izgledao Sargo pa interkonzum pa drvopromet pa dallas u Sarajevu na stupu prije nego je došao merkur Slo i srušio i napravio svoj mall
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#22 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by fukara_tz »

Zaboravih ti reci odmah preko puta ovog Binga s lijeve strane se izgradio novi shopping centar. Ne mogu se sjetiti kako se zove jer mi je naziv bio nepoznat. A nisam ni sliko :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#23 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by spreca »

fukara_tz wrote:Zaboravih ti reci odmah preko puta ovog Binga s lijeve strane se izgradio novi shopping centar. Ne mogu se sjetiti kako se zove jer mi je naziv bio nepoznat. A nisam ni sliko :)
U Kalesiji su prosle godine otvorena dva TC Bingo a zatim i Omega
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#24 Re:

Post by Daphna »

fukara_tz wrote:
StupskaBitanga wrote:hvala vam puno
a i evo stavljajte šta god imate iz T. kantona o trgovačkim centrima
čujem da je Omega jaka ali da je mercator kupio a da je još ostao Bingo a da Konzum ima pravo puno objekata u TK kantonu
Da i ja sam neki dan procito da je Merkator kupio Omegu....Omega pored robne kuce ima jos jedan supermarket u sklopu robne kuce Sjenjak...plus imaju u Zivinicama i Lukavcu dva velika objekta...

Bingo u Tuzli nema veci objekat ali ima puno manjih objekata u vidu supermarketa po citavom gradu malte ne svako naselje ima Bingo al sve su to manji objekti...

Bingo ima vece shopping centre u Zivinicama, Srebreniku i Lukavcu...

Nema ni jedan Konzum u Tuzli al sam cini mi se procito da ce oni kupiti ili su kupili Bingo nisam siguran...
Konzum je kupio i naprostoru TK sve objekte VF-a tako da ima jedan objekat u Lukavcu... Prilično veliki!

A to da će kupiti Bingo? Nema šanse! Dezinformacija!
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#25 Re: Trgovački centri u Tuzlanskom kantonu i šire

Post by Daphna »

fukara_tz wrote:Zaboravih ti reci odmah preko puta ovog Binga s lijeve strane se izgradio novi shopping centar. Ne mogu se sjetiti kako se zove jer mi je naziv bio nepoznat. A nisam ni sliko :)

ETNA
Post Reply