Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Locked
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#76 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by star(i)mo »

Sumirprimus, nista se ti ne brini za Mostar. Ukoliko dodje do takvih dogovora (u sto sumnjam) garantujem vam da cete imati posla s jos jednim babom. Ovaj put hercegovackim.
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#77 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by palermo »

sumirprimus wrote: neam ja nsita s tim ko ni ti...
ja se pitam,stas ti ako se oni dogovore onako kako ni tebi ne godi?
Eno dodah.....a ne bi ja bio radikalan, prestario za to, ali ima ko bi..........i ovo ne izričem kao prijetnju nego kao realnost
sumirprimus
Posts: 81443
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#78 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by sumirprimus »

palermo wrote:
sumirprimus wrote: neam ja nsita s tim ko ni ti...
ja se pitam,stas ti ako se oni dogovore onako kako ni tebi ne godi?
Eno dodah.....a ne bi ja bio radikalan, prestario za to, ali ima ko bi..........i ovo ne izričem kao prijetnju nego kao realnost
Amin, :thumbup:
sumirprimus
Posts: 81443
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#79 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by sumirprimus »

star(i)mo wrote:Sumirprimus, nista se ti ne brini za Mostar. Ukoliko dodje do takvih dogovora (u sto sumnjam) garantujem vam da cete imati posla s jos jednim babom. Ovaj put hercegovackim.
sha ba jos jedan bosnjacki secesionsta?koji ce nam to?
koja je onda razlika izmedju takvog i treceg hrv.entiteta?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#80 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote:vanilija,ja poslje 7 deca plavca vazda ko beba spavam,pitam se?sta ako...?
nema nema nema.tako svi govore,a onda hinje osd politicara presude i napacene bosnje pognu glavu i kazu ŠTAŠ ,takoj kakoj,izdrzo je mujo i gore...
pa svaki dan bi se imalo cime razbijati glavu-sta bi bilo kad bi bilo
a treceg neceg biti, bar za ove 4 godine
kasnije, vidjet cemo
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#81 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by star(i)mo »

sumirprimus wrote:
star(i)mo wrote:Sumirprimus, nista se ti ne brini za Mostar. Ukoliko dodje do takvih dogovora (u sto sumnjam) garantujem vam da cete imati posla s jos jednim babom. Ovaj put hercegovackim.
sha ba jos jedan bosnjacki secesionsta?koji ce nam to?
koja je onda razlika izmedju takvog i treceg hrv.entiteta?
Jos jednom prodaja hercegovackih Bosnjaka? Koji ce nam to...?
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#82 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Fair Life »

Jebena Yalta...

Image

Image

Image


Moze li ova Franjina salveta posluziti da se obrise guzica... ?

Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#83 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by spreca »

Država wrote:Priča o trećem entitetu je priča za levate. Što bi neko ko drži sve banke u jednoj državi (Hrvati drže skoro sve banke, a samim tim i skoro sav kapital), tražio neke entitete?



Pa dobro nemoras biti bas tako skrt :D ali ono vize jajca moze se komotno dati :D
User avatar
Gat'Gor
Posts: 338
Joined: 05/07/2010 22:09

#84 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Gat'Gor »

Bosnjaci 2010
http://img525.imageshack.us/img525/9421 ... tabih4.png


Mi treba da mislimo kako da ukinmo ova dva entiteta, ne da pustamo treci.
feral.tribune
Posts: 864
Joined: 29/01/2008 17:23
Location: u uvali moga djetinjstva

#85 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by feral.tribune »

Nedo* wrote:
plain vanilla wrote: evo, ti dao minimum bosne
odakle ti pravo?
i zasto mislis da si bolji od covica?
eto ti budi bolji i od mene i od njega
de ti predloži šta bi ostalo Bošnjacima,
Tite ti kad si tako pametan :x
Ti si prvi covjek koji je dokazao da postoji Bog i da je vrlo mislosrdan kada je Anti Pavelicu i Drazi Mihailovicu dozvolio da imaju komp i da posjete ovaj forum . :-D Ili je Abu efendija Mamlaz zasukao rukave pa odlucio da nahekla nesto mudro . :roll: Za postavljanje ovakve teme ja bi te spustenih gaca poslao na Ravnu Goru u vrijeme Vidovdana da sa svojom bracom pod subarama i sajkacama crtas stapom i govnetom . 8-) Takodje bi ti oduzeo bosansko drzavljanstvo i protjerao te iz bosne za sirenje fasistickih ideja . To bi ti ja napravio kada bi mogao u ime svih partizana iz drugog svjetskog rata , u ime bosanskih kraljeva u ime Armije BiH koja je krv prolila za cjelovitu bosnu i u ime bosanskog naroda kojeg su 4 godine masakrirali zato je na referndumu glsao za cjelovitu gradjansku demokrastsku BiH . :evil:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#86 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by mO k3 »

pa koliko jos tema o 3. entitetu ....
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#87 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by spreca »

Ženski Dr.Med wrote:pa koliko jos tema o 3. entitetu ....


Ma vidis da su sve novajlije dosle po nalogu staba da malo opipaju gdje smo mehki :lol:
feral.tribune
Posts: 864
Joined: 29/01/2008 17:23
Location: u uvali moga djetinjstva

#88 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by feral.tribune »

spreca wrote:
Ženski Dr.Med wrote:pa koliko jos tema o 3. entitetu ....


Ma vidis da su sve novajlije dosle po nalogu staba da malo opipaju gdje smo mehki :lol:
Naravno da ga je neko poslao . Registrovan prije par dana i odmah udri na treci entitet i podjelu B i H.
Da bi se sakrio koristi forumaski termin blentitet i vrlo napadno govori ,, mi Bosanjaci ,,mada je opce poznato da vecinu forumasa ovog foruma cine Bosanci a nagsavanje nacionalnog spada u manjak kucnog odgoja i pomakanje ukusa kojeg rese i krase i trse se njime upravo zagovaraci unistenja Bosne i Hercegovine . Ne samo ovaj jadnik nego bilo koji drugi koji pokusava proturati nekakve karte ovdje , podsjeca me na jedan negativni lik iz starog kaubojskog filma . :: Priroda se poigrala s njim , ruzan , zao , prljav , sebican , sam pije na sanku ..psi laju na njega a u njegovoj blizini konji se uznemire .....kibicira i mjerka lijepu , zgodnu zenu ....guta je frljavim , buljavim volovskim ocima , pohlepno i pohotno ...silovao bi je rado ali se boji njenog oca i njene brace . Pokusao je jednom prilikom i zavrsio slicno kao Radovan Karadzic s tim sto je prije toga dobio batine . :roll: :D
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#89 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by kv99 »

Kao i do sada dolaze nam "pravi Bosnjaci"/ " dobronamjerni Hrvati/Srbi" / " neutralni strucnjaci " koji zagovaraju podjelu i stvaranje genocidne kopije, samo se mjenja nacin i pristup. Sada se potencira " a sta ako MZ dozvoli " implicirajuci da je dovoljno samo da se saceka povoljno vrijeme kada bi MZ aminovala podjelu...ali da vas razocaram to je vec pokusano. Pa zar nije vec 1993 bilo sve oficijalno dogovoreno od MZ da sve do Zenice bude Hrvatska tj tzv EB i sta bi ? Ostao je samo jedan mali problem : kako da se to sprovede u dijelo , kako nekoga ko nece da bude u tzv EB u Mostaru, Konjicu, Travniku , Gornjem Vakufu, Bugojnu, Kaknju itd da se natjera ? Kao sto SANU salonci znaju da nema odvajanja sa teritorijalnim diskontinuitetom ma koliko oni to trubili , stanje na terenu oducuje . Nema nezavisnosti genocidne stvorevine bez Brckog i nema ni njene kopije bez kontrole nad citavim Mostarom, Gornjim Vakufom pa dalje nad Vitezom, Novim Travnikom , Busovacom, Kiseljak, Jajce.Svi to treba kontrolisati pa se pitam da li se nadaju ako im MZ i aminuje treci da li ce im MZ poslati vojnike / policajce da to i sprovedu u dijelo ili oni planiraju da to urade sa svojim snagama ? Ma koliko neko potpisivao , implamentacija na terenu je odlucujuca pa ako mislite da imate bolje preduslove nego 1993 nastavite da sanjate. Kazem bolje jer znate kako je proslo tada pa ako iste ili losije preduslove onda mozete proci samo jos gore pa se pitajte da li je treci vrijedan te avanture ? A treci je potreban Dodiku i Covicu a ne obicnom narodu pa me zanima ko je spreman da zbog njih proseta preko mosta u Mostaru ili dodze u Gornji Vakuf pa tamo proglasi treci / tzv EB :-)
feral.tribune
Posts: 864
Joined: 29/01/2008 17:23
Location: u uvali moga djetinjstva

#90 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by feral.tribune »

Nedo* wrote:
L@BuD wrote:ma ne može uspijeti treći entitet džabe se raspravljate moraš imati 2/3 ruku gdje će bošnje za to glasati pogotovo SDP koji je jasno naglasio da nema crtanja novih mapa
sve je moguće baš taj je SDP sumljiv
kad se desilo jednom SDA da ih izda Žilić u KLJUČNOM glasanju, ko ti garantuje da neće neki srbin ili hrvat kakvih je PUN SDP, ili čak neki bošnjak još neosvješten i koji živi u prošlom vremenu bratstva-jedinstva i jugosalvije, kojih je takođe PUN SDP
to isto uraditi
Plaho se uzbudjujes . Skodice ti zdravlju . Nemoj se ti brinuti za SDP niti za cjelovitost drzave . To drugi rade . Ufati se gange , sada se svinje kolju , zamezi malo cvaraka , pusti da Thompson jednu otpjeva cugni koju sljivu , relax man ..opusti se malo ili prosetaj do onih foruma sa kokardama tamo Bosnu dijele vec 20 godina na isti nacin kao i ti :P
Bonton
Posts: 26
Joined: 04/11/2010 22:18

#91 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Bonton »

Trebaće proći još vremena dok ljudi shvate da je federalizacija ove države jedino rješenje. Ovo ovako jednostavno ne ide već 15 godina.
Vjerovatno još 3-4 godine i imaćemo federalnu državu iz 3-4 dijela.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#92 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by mO k3 »

feral.tribune wrote:
Nedo* wrote:
L@BuD wrote:ma ne može uspijeti treći entitet džabe se raspravljate moraš imati 2/3 ruku gdje će bošnje za to glasati pogotovo SDP koji je jasno naglasio da nema crtanja novih mapa
sve je moguće baš taj je SDP sumljiv
kad se desilo jednom SDA da ih izda Žilić u KLJUČNOM glasanju, ko ti garantuje da neće neki srbin ili hrvat kakvih je PUN SDP, ili čak neki bošnjak još neosvješten i koji živi u prošlom vremenu bratstva-jedinstva i jugosalvije, kojih je takođe PUN SDP
to isto uraditi
Plaho se uzbudjujes . Skodice ti zdravlju . Nemoj se ti brinuti za SDP niti za cjelovitost drzave . To drugi rade . Ufati se gange , sada se svinje kolju , zamezi malo cvaraka , pusti da Thompson jednu otpjeva cugni koju sljivu , relax man ..opusti se malo ili prosetaj do onih foruma sa kokardama tamo Bosnu dijele vec 20 godina na isti nacin kao i ti :P
:thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#93 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by plain vanilla »

Bonton wrote:Trebaće proći još vremena dok ljudi shvate da je federalizacija ove države jedino rješenje. Ovo ovako jednostavno ne ide već 15 godina.
Vjerovatno još 3-4 godine i imaćemo federalnu državu iz 3-4 dijela.
:sleep:
i sta bude kad se probudis?
Bonton
Posts: 26
Joined: 04/11/2010 22:18

#94 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Bonton »

Ja ti rekoh. Saberi i oduzmi sve, i to na kraju ispadne najbolje rješenje.
Normalno, uz ugradnju svih mehanizama koji bi garantovali jednakopravnost svih građana, neovisno kojoj etničkoj skupini pripada ju i u kojoj jedinici budu živjeli.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#95 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by plain vanilla »

Bonton wrote:Ja ti rekoh. Saberi i oduzmi sve, i to na kraju ispadne najbolje rješenje.
Normalno, uz ugradnju svih mehanizama koji bi garantovali jednakopravnost svih građana, neovisno kojoj etničkoj skupini pripada ju i u kojoj jedinici budu živjeli.
za koga?

za nekoga je mozda najbolje rjesenje da nas sve isele i naprave parking za EU
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#96 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by kv99 »

Bonton wrote:Trebaće proći još vremena dok ljudi shvate da je federalizacija ove države jedino rješenje. Ovo ovako jednostavno ne ide već 15 godina.
Vjerovatno još 3-4 godine i imaćemo federalnu državu iz 3-4 dijela.


U pravu si da ne ide vec 15 godina za kvislinge koji zele da podijele drzavu pa se pitam sto mislis da ce im biti bolje za 3-4 godine ? Kako ce to uspjeti da nametnu podjelu zemlje onako kako zele ? Ja sam lijepo naveo u prijasnjem postu , kako mislis da nametnes stanje na terenu da odgovara onima koji zele da dijele Bosnu i Herecgovinu ?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#97 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by mO k3 »

Bonton wrote:Ja ti rekoh. Saberi i oduzmi sve, i to na kraju ispadne najbolje rješenje.
Normalno, uz ugradnju svih mehanizama koji bi garantovali jednakopravnost svih građana, neovisno kojoj etničkoj skupini pripada ju i u kojoj jedinici budu živjeli.
jos vise da bude podijeljeno?? smijesno .....
Bonton
Posts: 26
Joined: 04/11/2010 22:18

#98 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Bonton »

Ženski Dr.Med wrote:
Bonton wrote:Ja ti rekoh. Saberi i oduzmi sve, i to na kraju ispadne najbolje rješenje.
Normalno, uz ugradnju svih mehanizama koji bi garantovali jednakopravnost svih građana, neovisno kojoj etničkoj skupini pripada ju i u kojoj jedinici budu živjeli.
jos vise da bude podijeljeno?? smijesno .....
Ne vidim da je neko spomenuo riječ podjela. Govorimo o administrativnom ustroju zemlje, kojim bi uveliko nadišli današnje nesporazume i postojeće frustracije. To bi čak stvorilo i pozitivnu atmosferu i čak bi se pojavila neka vrsta takmičarskog duha, normalno pod tim mslim nadmetanja u pozitivnim stvarima.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#99 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by mO k3 »

Bonton wrote:
Ženski Dr.Med wrote:
Bonton wrote:Ja ti rekoh. Saberi i oduzmi sve, i to na kraju ispadne najbolje rješenje.
Normalno, uz ugradnju svih mehanizama koji bi garantovali jednakopravnost svih građana, neovisno kojoj etničkoj skupini pripada ju i u kojoj jedinici budu živjeli.
jos vise da bude podijeljeno?? smijesno .....
Ne vidim da je neko spomenuo riječ podjela. Govorimo o administrativnom ustroju zemlje, kojim bi uveliko nadišli današnje nesporazume i postojeće frustracije. To bi čak stvorilo i pozitivnu atmosferu i čak bi se pojavila neka vrsta takmičarskog duha, normalno pod tim mslim nadmetanja u pozitivnim stvarima.
bubas.......jasno je sta se pod tim podrazumijeva 3 ili 4 administrativne jedinice gdje su sva tri naroda u jednoj od tih jedinica vecina .... to nije pravi put koji vodi da napokon dobijemo mir u ovoj zemlji
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#100 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by spreca »

Bonton wrote:Trebaće proći još vremena dok ljudi shvate da je federalizacija ove države jedino rješenje. Ovo ovako jednostavno ne ide već 15 godina.
Vjerovatno još 3-4 godine i imaćemo federalnu državu iz 3-4 dijela.


Pa otkud vise izlazite :D gasi svjetlo ovi izgleda samo na svjetlo idu :lol: :lol: :lol: :lol:
Locked