Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Locked
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#151 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by spreca »

Hemel wrote:kada bi baba imala muda...kako li bi izgledala

ko traJvan :lol: :lol: :lol:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#152 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by sabina1 »

U situaciji građanske države u kojoj se ne gleda ko je ko po nacionalnosti,k'o gdje ide Bogu počast odavat',ko za koga navija,kako se zove prvi komšija a kako zet (ne' d'o Bog da je iz druge vrste),kako ima predznak određena planina,rijeka ili grad , riječ entitet zaista ima smisao kao blentitet.

Međutim u današnjoj BiH Hrvati definitvno imaju pravo na to.Na entitet , poseban koji opet nikako nije blentitet.
U F/BiH su apsolutna manjina.
U RS nisu ni manjina.
I zašto bi bili uskraćeni za ono što Pale imaju od 1995 i zašto bi morali trpiti M.Mujezinovića za premijera???

Da se ne bi dijelila ionako podijeljena zemlja???

Hrvatica nisam no budimo pošteni. U ovim uslovima oni taj entitet definitivno-zaslužuju i
to nije nikakva sramota.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#153 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by palermo »

tvsabina wrote:U situaciji građanske države u kojoj se ne gleda ko je ko po nacionalnosti,k'o gdje ide Bogu počast odavat',ko za koga navija,kako se zove prvi komšija a kako zet (ne' d'o Bog da je iz druge vrste),kako ima predznak određena planina,rijeka ili grad , riječ entitet zaista ima smisao kao blentitet.

Međutim u današnjoj BiH Hrvati definitvno imaju pravo na to.Na entitet , poseban koji opet nikako nije blentitet.
U F/BiH su apsolutna manjina.
U RS nisu ni manjina.
I zašto bi bili uskraćeni za ono što Pale imaju od 1995 i zašto bi morali trpiti M.Mujezinovića za premijera???

Da se ne bi dijelila ionako podijeljena zemlja???

Hrvatica nisam no budimo pošteni. U ovim uslovima oni taj entitet definitivno-zaslužuju i
to nije nikakva sramota.


ja te čitao malo na onoj temi SDP-a pa kažem sebi, vidi otresita ženska, jes da se ne slažem sa njom, al ne piše loše..........kad ono, dva posta i o'ma sve ispliva.......jebat ga
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#154 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by heckler »

tvsabina wrote:U situaciji građanske države u kojoj se ne gleda ko je ko po nacionalnosti,k'o gdje ide Bogu počast odavat',ko za koga navija,kako se zove prvi komšija a kako zet (ne' d'o Bog da je iz druge vrste),kako ima predznak određena planina,rijeka ili grad , riječ entitet zaista ima smisao kao blentitet.

Međutim u današnjoj BiH Hrvati definitvno imaju pravo na to.Na entitet , poseban koji opet nikako nije blentitet.
U F/BiH su apsolutna manjina.
U RS nisu ni manjina.
I zašto bi bili uskraćeni za ono što Pale imaju od 1995 i zašto bi morali trpiti M.Mujezinovića za premijera???

Da se ne bi dijelila ionako podijeljena zemlja???

Hrvatica nisam no budimo pošteni. U ovim uslovima oni taj entitet definitivno-zaslužuju i
to nije nikakva sramota.

Ma sta kazes inzinjeru :lol: :lol: Ca ti gospe....
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#155 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by heckler »

palermo wrote:
tvsabina wrote:U situaciji građanske države u kojoj se ne gleda ko je ko po nacionalnosti,k'o gdje ide Bogu počast odavat',ko za koga navija,kako se zove prvi komšija a kako zet (ne' d'o Bog da je iz druge vrste),kako ima predznak određena planina,rijeka ili grad , riječ entitet zaista ima smisao kao blentitet.

Međutim u današnjoj BiH Hrvati definitvno imaju pravo na to.Na entitet , poseban koji opet nikako nije blentitet.
U F/BiH su apsolutna manjina.
U RS nisu ni manjina.
I zašto bi bili uskraćeni za ono što Pale imaju od 1995 i zašto bi morali trpiti M.Mujezinovića za premijera???

Da se ne bi dijelila ionako podijeljena zemlja???

Hrvatica nisam no budimo pošteni. U ovim uslovima oni taj entitet definitivno-zaslužuju i
to nije nikakva sramota.


ja te čitao malo na onoj temi SDP-a pa kažem sebi, vidi otresita ženska, jes da se ne slažem sa njom, al ne piše loše..........kad ono, dva posta i o'ma sve ispliva.......jebat ga

Trolovi svakim danom umjesto da budu vise sofisticirani oni obratno. Nemogu ni sedmicu izdrzati da se ne provale.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#156 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by sabina1 »

palermo wrote:
tvsabina wrote:U situaciji građanske države u kojoj se ne gleda ko je ko po nacionalnosti,k'o gdje ide Bogu počast odavat',ko za koga navija,kako se zove prvi komšija a kako zet (ne' d'o Bog da je iz druge vrste),kako ima predznak određena planina,rijeka ili grad , riječ entitet zaista ima smisao kao blentitet.

Međutim u današnjoj BiH Hrvati definitvno imaju pravo na to.Na entitet , poseban koji opet nikako nije blentitet.
U F/BiH su apsolutna manjina.
U RS nisu ni manjina.
I zašto bi bili uskraćeni za ono što Pale imaju od 1995 i zašto bi morali trpiti M.Mujezinovića za premijera???

Da se ne bi dijelila ionako podijeljena zemlja???

Hrvatica nisam no budimo pošteni. U ovim uslovima oni taj entitet definitivno-zaslužuju i
to nije nikakva sramota.


ja te čitao malo na onoj temi SDP-a pa kažem sebi, vidi otresita ženska, jes da se ne slažem sa njom, al ne piše loše..........kad ono, dva posta i o'ma sve ispliva.......jebat ga
Hvala (crvenim se :-))))
dogovor
Posts: 152
Joined: 25/11/2010 17:27

#157 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by dogovor »

Ženski Dr.Med wrote:jeah... ja za svaki post koji napisam ovdje dobijem 10 km.... vi ako ste se jeftiniji prodali vas problem ;) :-) :-) :-)

Salu na stranu treba nama drzava koja ce meni kao gradjaninu obezbjedi sva prava u banjluic,mostaru, sarajevu...
Doktorice.
U europskoj uniji Od Finske do Grčke svi su jednaki ali Finac se osijeća doma kad je u Finskoj a Grk kad je u Grčkoj. Nažalost što se dogodilo da da se ti ne možeš osijećati u Banjaluci kao u tvom selu, Ne zastupam Srbe ali ni Srbin se ne osijeća u Zenici kao u Banja luci. Zato uvažavaj i ruđe potrebe. BiH se ne sastoji samo od Srba i Bošnjaka. Ima tiu i Hrvata- nešto.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#158 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Hemel »

mozete kako hocete ali ja znam da je uvijek problem jajce
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#159 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by hercegovac_pravi »

Nedo* wrote:pošto su se dušmani Bosne i Hercegovine kao države udružili u njenom uništavanju, Mile Čović i Dragan Dodik, šta ako im uspije uz potporu dušmana BH iz svijeta da "naprave" treći blentitet, jer sve je moguće u svjetskoj diplomatiji, kao što smo vidjeli, štitili su oni i Srebrenicu, pa se dogodi genocid, zašto bi štitili Dejtonsku ili bilo kakvu BH
koji je to po vama minimum ispod kojeg bošnjačka strana NE SMIJE ići po bilo koju cijenu, koji je to MINIMALNI dio BH koji bi ostao Bošnjacima
po meni OVO JE TAJ MINIMUM BOSNE bez njihovih blentiteta
Pa gdje vas više uzgajaju svega vam? Pa vama ni poplava ne može ništa :lol:
Vidi, pošto si ti sebi uzeo za pravo da određuješ "minimum" Bosne i Hercegovine, onda je valjda red da i ja reprezentujem svoj minimum zajedničke nam domovine
Po meni minimum BiH je sadašnja BiH sa dodatcima teritorija koje su joj oduzete istorijskom nepravdom. Te teritorije uključuju i "privremeno" okupirani dio BiH primorja od Splita do Dubrovnika kao i kompletan Sandžak. Ah da umalo zaboravi, država će biti isključivo "islamska" a zakon..ZNA SE..šerijat "roćko". Naravno "vrhovni poglavar" če bidnuti uvežen iz Irana ili neke slične egozotične zemlje. E to je "minimum BiH", naravno po meni...hajde sada razguli tamo na onaj vaš forum "hercegsrpska" pa prosipaj ovakve gluposti. :run:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#160 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by spreca »

hercegovac_pravi wrote:
Nedo* wrote:pošto su se dušmani Bosne i Hercegovine kao države udružili u njenom uništavanju, Mile Čović i Dragan Dodik, šta ako im uspije uz potporu dušmana BH iz svijeta da "naprave" treći blentitet, jer sve je moguće u svjetskoj diplomatiji, kao što smo vidjeli, štitili su oni i Srebrenicu, pa se dogodi genocid, zašto bi štitili Dejtonsku ili bilo kakvu BH
koji je to po vama minimum ispod kojeg bošnjačka strana NE SMIJE ići po bilo koju cijenu, koji je to MINIMALNI dio BH koji bi ostao Bošnjacima
po meni OVO JE TAJ MINIMUM BOSNE bez njihovih blentiteta
Pa gdje vas više uzgajaju svega vam? Pa vama ni poplava ne može ništa :lol:
Vidi, pošto si ti sebi uzeo za pravo da određuješ "minimum" Bosne i Hercegovine, onda je valjda red da i ja reprezentujem svoj minimum zajedničke nam domovine
Po meni minimum BiH je sadašnja BiH sa dodatcima teritorija koje su joj oduzete istorijskom nepravdom. Te teritorije uključuju i "privremeno" okupirani dio BiH primorja od Splita do Dubrovnika kao i kompletan Sandžak. Ah da umalo zaboravi, država će biti isključivo "islamska" a zakon..ZNA SE..šerijat "roćko". Naravno "vrhovni poglavar" če bidnuti uvežen iz Irana ili neke slične egozotične zemlje. E to je "minimum BiH", naravno po meni...hajde sada razguli tamo na onaj vaš forum "hercegsrpska" pa prosipaj ovakve gluposti. :run:

:lol: :lol: :lol: :lol:

:thumbup: :bih:
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#161 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Hemel »

Sta bi, dje ba zapelo...jos nema tog treceg...tamo nema samostalne...ovamo nema dzamahirije... :shock: :D

Ovo se zove corsokak. Ni kartu ne znate da nacrtate kako treba. Sta ako Hrvati naprave treci a posle toga ostali Hrvati koji nisu obuhvaceni tim entitetom budu ugrozeni. Hocemo i njima u Zegaru, Kralje...(Bihac) ili onima iz Bresaka, Husina...(Tuzla) dati entitete. Ako cemo i njih tako rjesavati, da onda odmah napravimo 1600 entiteta kako bi smo zadovoljili svakoga.

:run:
bicebolje
Posts: 1252
Joined: 12/05/2010 08:18

#162 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by bicebolje »

Da bi uspjeli moraju početi. Ja ne vidim ni jedan potez hrvatskih političara koji ide u pravcu stvaranja hrvatske teritorijalne jedinice.
Ako ne uspiju. FBiH će za dogledno vrijeme postati bošnjački entitet.

A to da će im neko dati enitet na osnovu dogovaranja i samilosti, mogu odmah zaboraviti.
Last edited by bicebolje on 07/12/2010 12:55, edited 1 time in total.
luckypot
Posts: 2195
Joined: 04/09/2010 23:19

#163 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by luckypot »

dogovor wrote:
Ženski Dr.Med wrote:jeah... ja za svaki post koji napisam ovdje dobijem 10 km.... vi ako ste se jeftiniji prodali vas problem ;) :-) :-) :-)

Salu na stranu treba nama drzava koja ce meni kao gradjaninu obezbjedi sva prava u banjluic,mostaru, sarajevu...
Doktorice.
U europskoj uniji Od Finske do Grčke svi su jednaki ali Finac se osijeća doma kad je u Finskoj a Grk kad je u Grčkoj. Nažalost što se dogodilo da da se ti ne možeš osijećati u Banjaluci kao u tvom selu, Ne zastupam Srbe ali ni Srbin se ne osijeća u Zenici kao u Banja luci. Zato uvažavaj i ruđe potrebe. BiH se ne sastoji samo od Srba i Bošnjaka. Ima tiu i Hrvata- nešto.
pa ima nešto i srba, u blu i bijeljini i koliko vidim osjećaju se odlično, dok se neki drugi osjećaju još bolje u beogradu, a ovi u ostatku bih se takodje odlično osjećaju jer nemaju više potencijalne snajperiste i brdske topdžije za komšije vrata do vrata ...uglavnom, svima dobro, vidiš kako dejton ima dobre osobine
feral.tribune
Posts: 864
Joined: 29/01/2008 17:23
Location: u uvali moga djetinjstva

#164 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by feral.tribune »

tvsabina wrote:U situaciji građanske države u kojoj se ne gleda ko je ko po nacionalnosti,k'o gdje ide Bogu počast odavat',ko za koga navija,kako se zove prvi komšija a kako zet (ne' d'o Bog da je iz druge vrste),kako ima predznak određena planina,rijeka ili grad , riječ entitet zaista ima smisao kao blentitet.

Međutim u današnjoj BiH Hrvati definitvno imaju pravo na to.Na entitet , poseban koji opet nikako nije blentitet.
U F/BiH su apsolutna manjina.
U RS nisu ni manjina.
I zašto bi bili uskraćeni za ono što Pale imaju od 1995 i zašto bi morali trpiti M.Mujezinovića za premijera???

Da se ne bi dijelila ionako podijeljena zemlja???
Hrvatica nisam
no budimo pošteni. U ovim uslovima oni taj entitet definitivno-zaslužuju i
to nije nikakva sramota.

:skoljka: :bih: :razz: 8)
Sabina ljubavi , nisam ni ja Hrvat pa bi mogli veceras u kino :-D javi se srdasce , lozinka na mostu -----Evo Jure i Bobana
feral.tribune
Posts: 864
Joined: 29/01/2008 17:23
Location: u uvali moga djetinjstva

#165 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by feral.tribune »

dogovor wrote:
Ženski Dr.Med wrote:jeah... ja za svaki post koji napisam ovdje dobijem 10 km.... vi ako ste se jeftiniji prodali vas problem ;) :-) :-) :-)

Salu na stranu treba nama drzava koja ce meni kao gradjaninu obezbjedi sva prava u banjluic,mostaru, sarajevu...
Doktorice.
U europskoj uniji Od Finske do Grčke svi su jednaki ali Finac se osijeća doma kad je u Finskoj a Grk kad je u Grčkoj. Nažalost što se dogodilo da da se ti ne možeš osijećati u Banjaluci kao u tvom selu, Ne zastupam Srbe ali ni Srbin se ne osijeća u Zenici kao u Banja luci. Zato uvažavaj i ruđe potrebe. BiH se ne sastoji samo od Srba i Bošnjaka. Ima tiu i Hrvata- nešto.
Dogovor , ajme meni istopicu od tvog pacifizma , Ama rodjo sto imas lijep nick name ! Valjda ga zato nisi ni promijenio od 92 . :shock:
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#166 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Socijalista »

Ima li gdje ovdje Ministry of Sound pa da pricamo kao ljudi, a ne da bjezi vazda od mene...druze ministre da li ste tu? :D
User avatar
kajdara
Posts: 203
Joined: 11/06/2010 15:12

#167 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by kajdara »

Očito, hitlerčić Dragan Čović je prevršio svaki prag civiliziranog ponašanja. Ukoliko državotvorni dio bh-populacije i dalje bude maloumno pasivan u smislu da očekuje da vlast neupitno brine o njegovim interesima, situacija će neminovno dovesti do novog krvoprolića. A ono, bez sumnje, odgovara i ostalim kvislinško-kriminalnim bandama, koje verbalno tronarodovanje koriste isključivo za produžavanje vremena u kojem će dovršiti bosnocid. Takav (nervozni) slijed maksimalno su ispoljile u proteklom im mandatu na vlasti, a uz maksimalnu naklonjenost im OHR-a i SREU-e. Što je bilo i za očekivati, s obzirom da je ponestajalo strahodjelnica u BiH, a i sve teže su mogle kontrolirati proces eurointegracija - koje im nikako ne odgovaraju. Samo bosnocidom bi se stavila tačka na njihova kvislinško-kriminalna djela. I to je fokus svih sihroniziranih kvislinško-kriminalnih ponašanja raznoraznih bh-mapara i njihovih malignih metastaza.
User avatar
Adriatic
Posts: 3395
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#168 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by Adriatic »

Prije neki dan sam čuo da u BiH ima između 500 i 700 hiljada ljudi rođenih u tzv. miješanim brakovima.
Šta ćemo s njima?
Imaju li oni pravo na svoj entitet?
dogovor
Posts: 152
Joined: 25/11/2010 17:27

#169 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by dogovor »

kajdara wrote:Očito, hitlerčić Dragan Čović je prevršio svaki prag civiliziranog ponašanja. Ukoliko državotvorni dio bh-populacije i dalje bude maloumno pasivan u smislu da očekuje da vlast neupitno brine o njegovim interesima, situacija će neminovno dovesti do novog krvoprolića. A ono, bez sumnje, odgovara i ostalim kvislinško-kriminalnim bandama, koje verbalno tronarodovanje koriste isključivo za produžavanje vremena u kojem će dovršiti bosnocid. Takav (nervozni) slijed maksimalno su ispoljile u proteklom im mandatu na vlasti, a uz maksimalnu naklonjenost im OHR-a i SREU-e. Što je bilo i za očekivati, s obzirom da je ponestajalo strahodjelnica u BiH, a i sve teže su mogle kontrolirati proces eurointegracija - koje im nikako ne odgovaraju. Samo bosnocidom bi se stavila tačka na njihova kvislinško-kriminalna djela. I to je fokus svih sihroniziranih kvislinško-kriminalnih ponašanja raznoraznih bh-mapara i njihovih malignih metastaza.
Ako ćemo se razbacivati s etiketama svatko može naći hitlerčića i hitlerisimusa. BiH je zemlja njenih naroda, nitko ne će biti podstanar. Hitler ni je htio ništa drugo nego Lebensraum (životni prostor) za njemački narod.
Pila naopako. Tko ovdje traži životni prostor za svoj narod i ondje gdje ga nema. Čović u kojem vidiš hitlerčića ne traži prostor za Hrvate u Tuzli, Zavidovićima. S druge strane ti vidiš propast BiH ako izgubiš vlast nad Širokim brijegom.
Tko je bliže hitlerizmu?????????????
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#170 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by zemo_online »

Neka ciovic radi sta god hoce,neka bude u koaliciji sa dodikom i neka pocne kao dodik svaki dan da ponavlja koliko ne voli bih.
1mustra
Posts: 798
Joined: 04/11/2010 22:12

#171 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by 1mustra »

Polako ljudi, cuvajte komentare za kasnije. Da bi pokazali svojim biracima da su na silu usli u vlast, oni ce se ovako dogovarati negdje do kraja travnja. Onda imaju fore 3.5 godine da ne rade nista.
nista novo
Posts: 511
Joined: 15/09/2010 15:41

#172 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by nista novo »

Nesto poslije ovdje procitani postova takozvani patriota Bi H, u stvari zadrti Bosnjaka bude mi muka odmah. Iako sam uvijek bio za jedinstvenu BiH, poslije ovakvi izjava pojedinaca sam za treci etnitet sto posto. Sto bi ja da mi sudbinu odredjuje svaki indijanac. I ako u stvari nas nece niko nista pitati, ali ako koji Hrvat kaze svoje misljenje ovdje odmah je ni manje ni vise nego Hitler, ratni zlocinac i sta ja znam sve ne. Dragi Bosnjaci sa vasim ponasanjem i razmisljanjem bojim se da ce te i ono malo Hrvata sto su bili za Bosnu razuvjeriti u zajednicki suzivot.
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#173 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by kv99 »

dogovor wrote:
kajdara wrote:Očito, hitlerčić Dragan Čović je prevršio svaki prag civiliziranog ponašanja. Ukoliko državotvorni dio bh-populacije i dalje bude maloumno pasivan u smislu da očekuje da vlast neupitno brine o njegovim interesima, situacija će neminovno dovesti do novog krvoprolića. A ono, bez sumnje, odgovara i ostalim kvislinško-kriminalnim bandama, koje verbalno tronarodovanje koriste isključivo za produžavanje vremena u kojem će dovršiti bosnocid. Takav (nervozni) slijed maksimalno su ispoljile u proteklom im mandatu na vlasti, a uz maksimalnu naklonjenost im OHR-a i SREU-e. Što je bilo i za očekivati, s obzirom da je ponestajalo strahodjelnica u BiH, a i sve teže su mogle kontrolirati proces eurointegracija - koje im nikako ne odgovaraju. Samo bosnocidom bi se stavila tačka na njihova kvislinško-kriminalna djela. I to je fokus svih sihroniziranih kvislinško-kriminalnih ponašanja raznoraznih bh-mapara i njihovih malignih metastaza.
Ako ćemo se razbacivati s etiketama svatko može naći hitlerčića i hitlerisimusa. BiH je zemlja njenih naroda, nitko ne će biti podstanar. Hitler ni je htio ništa drugo nego Lebensraum (životni prostor) za njemački narod.
Pila naopako. Tko ovdje traži životni prostor za svoj narod i ondje gdje ga nema. Čović u kojem vidiš hitlerčića ne traži prostor za Hrvate u Tuzli, Zavidovićima. S druge strane ti vidiš propast BiH ako izgubiš vlast nad Širokim brijegom.


Tko je bliže hitlerizmu?????????????
Pa upravo je poenta u tome , da ne trazi da BiH Hrvati zive svuda u Bosni i Hercegovini i ne trazi svuda prostor za njih vec zeli da kopira cetnike koji prostor za BiH Srbe vide samo gdje su druge pobili i protjerali pa danas iz Vogosce vade cak i mrtve jer to nije "srpska " zemlja :-) Pa za njega postoje BiH Hrvati koji se rangiraju prema mjestu stanovanja pa je OK da on trazi prostor za one u Sirokom Brijegu a ne za one u Tuzli.
lgG
Posts: 48
Joined: 02/11/2010 10:21

#174 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by lgG »

mislim da treci nije pravo rjesenje, to nece rijesiti "probleme", samo ih tako mozemo dobiti jos vise. Sreca za mene pa sam tamo gdje su bosnjaci vecina, sta ce sad hrvati jadni, seliti u svoj entitet? i sigurno ce im biti bolje u tom nekom novom entitetu a i nama svima, ma 100%
feral.tribune
Posts: 864
Joined: 29/01/2008 17:23
Location: u uvali moga djetinjstva

#175 Re: Treći blentitet - šta ako uspiju ??

Post by feral.tribune »

nista novo wrote:Nesto poslije ovdje procitani postova takozvani patriota Bi H, u stvari zadrti Bosnjaka bude mi muka odmah. Iako sam uvijek bio za jedinstvenu BiH, poslije ovakvi izjava pojedinaca sam za treci etnitet sto posto. Sto bi ja da mi sudbinu odredjuje svaki indijanac. I ako u stvari nas nece niko nista pitati, ali ako koji Hrvat kaze svoje misljenje ovdje odmah je ni manje ni vise nego Hitler, ratni zlocinac i sta ja znam sve ne. Dragi Bosnjaci sa vasim ponasanjem i razmisljanjem bojim se da ce te i ono malo Hrvata sto su bili za Bosnu razuvjeriti u zajednicki suzivot.
Kao prvo u samo jednoj recenici ti fali toliko pismenosti da se pitam kako uopce prelazis cestu . Ne kaze se procitani , nego procitaniH postova , pa ide takozvaniH patriota , a potom zadrtiH ...pa poslije ovakviH a ne ovakvi :-D To sto si ti bio za jedinstvenu to nema nikakve veze kao sto nema veze ni sto si ti za treci tudjmanitet . Ko briga i kome puca prsluk za sto si ti i kakva je tvoja opcija jedne drzave . Bilo koje pa cak i one gdje si se rodio . Kada bi se tebe pitalo i Rusija bi promjenila granice . U Kina . Pravo na misljenje brkati sa pojmom razaranja medjunardno priznatih granica moze nepismen covjek . Pricati kako Bosnu treba dijeliti je udarac na Ustav drzave i nema nikakve veze sa pravom na misljenje . Ono sto Covic predlaze je tersko krivicno djelo . Smijesan si . Imam osjecaj da se jedan forumads krije iza ovih par nickova . 5 covicevih skripara se registrovalo u zadnjih 7 dana . Mnogo bre burazeru za jedan bosanski forum 8-) :razz:
Locked