Trebaju mi savjeti

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
sandra_89
Posts: 2
Joined: 27/09/2011 14:36

#1 Trebaju mi savjeti

Post by sandra_89 »

Ja i bivsi smo raskinuli prije dva mjeseca,a u kontaktu nismo ima vise od mjeseca.Posvadjali smo se i od tada imamo 0 kontakta.Ja ga jos nisam zaboravila i voljela bi pokusati ponovo.Ocekivala sam da ce se javiti posto je on muskarac ali on to nije ucinio i ja ne znam sad da li bi ja trebala preuzeti incijativu? mogu ja i nastaviti dalje bez njega ali onda bi valjda bar trebala pokusati,da kasnije znam da sam pokusala :-? Da li je to previse ocajno da se ja njemu prva javim? mislila sam nesto kratko,preko maila

Oboje smo 22 godine i jos uvijek mladi,znaci molim ne ismijavajte ako su vam moji problemi "smijesni :? :D

Molim samo ozbiljne komentare :)
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#2 Re: Trebaju mi savjeti

Post by Curve »

wtf ?? sha je ovo danas, GRAS ne vozi, pa svi ostali kuci i ajmo teme na forumu otvarat :roll: :roll:

Image

p.s. i to cooliranje, wtf ?? ako ti se svidja jos, brate posalji poruku (pusti se maila), lafo tipa naumpao ti, pa da vidis sha ima kod njega i et.. pregazi ponos, ako odgovori pomirite se dobro i je, ako ne odgovori ebat ga, nadji novog i happy svi...
Last edited by Curve on 27/09/2011 14:47, edited 1 time in total.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3 Re: Trebaju mi savjeti

Post by Zelena Carapa »

sandra_89 wrote:Ja i bivsi smo raskinuli prije dva mjeseca,a u kontaktu nismo ima vise od mjeseca.Posvadjali smo se i od tada imamo 0 kontakta.Ja ga jos nisam zaboravila i voljela bi pokusati ponovo.Ocekivala sam da ce se javiti posto je on muskarac ali on to nije ucinio i ja ne znam sad da li bi ja trebala preuzeti incijativu? mogu ja i nastaviti dalje bez njega ali onda bi valjda bar trebala pokusati,da kasnije znam da sam pokusala :-? Da li je to previse ocajno da se ja njemu prva javim? mislila sam nesto kratko,preko maila

Oboje smo 22 godine i jos uvijek mladi,znaci molim ne ismijavajte ako su vam moji problemi "smijesni :? :D

Molim samo ozbiljne komentare :)
Nemoj se javljati. :)
*mima*

#4 Re: Trebaju mi savjeti

Post by *mima* »

Image
sandra_89
Posts: 2
Joined: 27/09/2011 14:36

#5 Re: Trebaju mi savjeti

Post by sandra_89 »

Zelena Carapa wrote:
sandra_89 wrote:Ja i bivsi smo raskinuli prije dva mjeseca,a u kontaktu nismo ima vise od mjeseca.Posvadjali smo se i od tada imamo 0 kontakta.Ja ga jos nisam zaboravila i voljela bi pokusati ponovo.Ocekivala sam da ce se javiti posto je on muskarac ali on to nije ucinio i ja ne znam sad da li bi ja trebala preuzeti incijativu? mogu ja i nastaviti dalje bez njega ali onda bi valjda bar trebala pokusati,da kasnije znam da sam pokusala :-? Da li je to previse ocajno da se ja njemu prva javim? mislila sam nesto kratko,preko maila

Oboje smo 22 godine i jos uvijek mladi,znaci molim ne ismijavajte ako su vam moji problemi "smijesni :? :D

Molim samo ozbiljne komentare :)
Nemoj se javljati. :)

A zasto? mislis da je glupo,ocajno,pateticno? ili..
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#6 Re: Trebaju mi savjeti

Post by Ghost_Rider_XXX »

Ama ni sarma ne valja podgrijana, i o ovome se pisalo nadugo i naširoko.
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#7 Re: Trebaju mi savjeti

Post by madner »

sandra_89 wrote:Ja i bivsi smo raskinuli prije dva mjeseca,a u kontaktu nismo ima vise od mjeseca.Posvadjali smo se i od tada imamo 0 kontakta.Ja ga jos nisam zaboravila i voljela bi pokusati ponovo.Ocekivala sam da ce se javiti posto je on muskarac ali on to nije ucinio i ja ne znam sad da li bi ja trebala preuzeti incijativu? mogu ja i nastaviti dalje bez njega ali onda bi valjda bar trebala pokusati,da kasnije znam da sam pokusala :-? Da li je to previse ocajno da se ja njemu prva javim? mislila sam nesto kratko,preko maila

Oboje smo 22 godine i jos uvijek mladi,znaci molim ne ismijavajte ako su vam moji problemi "smijesni :? :D

Molim samo ozbiljne komentare :)
Javi mu se i obecaj da ces mu odmah dati.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#8 Re: Trebaju mi savjeti

Post by Zelena Carapa »

sandra_89 wrote:
Zelena Carapa wrote:
sandra_89 wrote:Ja i bivsi smo raskinuli prije dva mjeseca,a u kontaktu nismo ima vise od mjeseca.Posvadjali smo se i od tada imamo 0 kontakta.Ja ga jos nisam zaboravila i voljela bi pokusati ponovo.Ocekivala sam da ce se javiti posto je on muskarac ali on to nije ucinio i ja ne znam sad da li bi ja trebala preuzeti incijativu? mogu ja i nastaviti dalje bez njega ali onda bi valjda bar trebala pokusati,da kasnije znam da sam pokusala :-? Da li je to previse ocajno da se ja njemu prva javim? mislila sam nesto kratko,preko maila

Oboje smo 22 godine i jos uvijek mladi,znaci molim ne ismijavajte ako su vam moji problemi "smijesni :? :D

Molim samo ozbiljne komentare :)
Nemoj se javljati. :)

A zasto? mislis da je glupo,ocajno,pateticno? ili..
Kad je ljubav u pitanju nista nije glupo, ni preocajno ni pateticno - samo ovako odokativno - nema tu ljubavi.

IZlazi s drugaricama i s vremenom ce naici neko zanimljiv ;)
Cupava
Posts: 55
Joined: 21/03/2011 10:30

#9 Re: Trebaju mi savjeti

Post by Cupava »

Mislim prije sam uvijek bila za varijantu da zena ne radi nista prva, ponos i te stvari.... ali kad sam upoznala svog momka (sadasnjeg supruga) ponosa nije bilo i radila sam sve sto inace ne bih...i muskarci vole da im se pokaze da nam je stalo... Nekad u zivotu trebamo napraviti neki ustupak jer poslije se mogu dogoditi lijepe stvari , a i ne moraju... ali ako ne pokusamo necemo saznati.... Moj savjet pokusaj :) Sretno
Locked