Trcanje...

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Trchite li?!

Da - obozavam da se muchim :)
205
62%
NE - jesi li normalna?
127
38%
 
Total votes: 332

ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1551 Re: Trcanje...

Post by ovo_mi_je_nick »

Zar ima još jedinki koje vjeruju da postoje pojasevi, trenerke i kačketi za mršavljenje :shock:
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#1552 Re: Trcanje...

Post by forest gump »

Naravno da postoje. Eto sam gore postavio link.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1553 Re: Trcanje...

Post by SmokingMan »

Kako vi podnosite ovu noćnu sparinu,koliko ona utiče na vaše trčanje?
testni_akaunt
Posts: 674
Joined: 26/06/2013 08:44

#1554 Re: Trcanje...

Post by testni_akaunt »

ne preporucuje se koristenje trenerki za mrsanje na ovim vrucinama
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1555 Re: Trcanje...

Post by Nadzorna_ploca »

Ima li neko iskustva sa prijavom na Berlinski maraton? Vidim na stranici da su otvorene prijave, od 17 oktobra do 7 novembra.. ako sam dobro skontao unosis sve podatke sa opcijom placanja, ako te odaberu dobro i jeste ako ne otpadas i 'vracaju' kes?
User avatar
mousstapha
Posts: 4178
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1556 Re: Trcanje...

Post by mousstapha »

Nadzorna_ploca wrote:Ima li neko iskustva sa prijavom na Berlinski maraton? Vidim na stranici da su otvorene prijave, od 17 oktobra do 7 novembra.. ako sam dobro skontao oni na kraju biraju pa potvrdjuju na mail jesi li upao?
Tako je. S tim da ostavis sve podatke prilikom prve prijave i onda kasnije, nekad nakon potvrde, povuku novac.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1557 Re: Trcanje...

Post by Nadzorna_ploca »

mousstapha wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Ima li neko iskustva sa prijavom na Berlinski maraton? Vidim na stranici da su otvorene prijave, od 17 oktobra do 7 novembra.. ako sam dobro skontao oni na kraju biraju pa potvrdjuju na mail jesi li upao?
Tako je. S tim da ostavis sve podatke prilikom prve prijave i onda kasnije, nekad nakon potvrde, povuku novac.
Malo sam editovao post ali skontao uglavnom. Citam malo sad detaljnije, u slucaju odbijanja stornira se sve. OK je ovo. Planiraj godinu cijelu unaprijed :mrgreen:.
Jesi trcao, davaj kakve informacije sarni koju recenicu. :thumbup:
User avatar
mousstapha
Posts: 4178
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1558 Re: Trcanje...

Post by mousstapha »

Ma maraton je organizacijski i po broju ucesnika prva liga. Dozivljaj na stazi je vrhunski. Skoro da nema dijela staze na kojem nema raje koja bodri trkace. Malo je zeznuto sto je prijava godinu dana unaprijed, a meni su maratoni u medjuuvremenu pravo ohladili pa sam dosao na start totalno nespreman. :D
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1559 Re: Trcanje...

Post by Nadzorna_ploca »

Sta je reci, prebacivanje na krace pruge? Znaci šet'o ko i ja u Minhenu :lol:
Meni je zeznuto i sto nemam keš trenutno :mrgreen: . 125 eura je bas dimenzija iznad svake dosad europske trke.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1560 Re: Trcanje...

Post by ovo_mi_je_nick »

Nedjelja, 20.1.2019 prvi Unusual Marathon u Sarajevu.

55 maratonaca
44 štafete

Image
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#1561 Re: Trcanje...

Post by Krizzia »

Ima li igdje u Sarajevu kupiti original Buff marama?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1562 Re: Trcanje...

Post by Nadzorna_ploca »

Unusual maraton. I to stafeći. Au. :run:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1563 Re: Trcanje...

Post by ovo_mi_je_nick »

Koliko se komercijalizovalo trčanje bože dragi zarad naravno ličnih interesa. Ne govorim o organizatorima trka nego o vođama grupa koje su prije godinu počeli trčat a sad to djeli savjete kao da je u atletici i sportu cijeli život.

Naravno njihova publika su srednjovječne žene, uglavnom punije, koje nemaju društva, koje nemaju samopouzdanja, koje daju novac za sve što se izmisli, i sve što taj vođa reklamira se uglavnom kupi od strane istih.

Naravno razumijem, ali novac se pravi i zarađuje ali ne pod parolom, trčim radi zdravlja (naravno 21 km trči za 2 sata i 30 minuta ali vodi zdrav život :lol: )
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1564 Re: Trcanje...

Post by Nadzorna_ploca »

Dok je ovaca bice i vune. :izet:
Modest Musorgski
Posts: 1022
Joined: 26/07/2012 20:08

#1565 Re: Trcanje...

Post by Modest Musorgski »

pozdrav! gdje kupujete patike za trcanje online, dakle ako ima neka stranica sa povoljnijim cijenama u eu i ako moze preporuka za neke od modela (35 god, musko :D ) zahvaljujem
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2475
Joined: 16/06/2014 20:33

#1566 Re: Trcanje...

Post by Dosadno mii »

ovo_mi_je_nick wrote:Koliko se komercijalizovalo trčanje bože dragi zarad naravno ličnih interesa. Ne govorim o organizatorima trka nego o vođama grupa koje su prije godinu počeli trčat a sad to djeli savjete kao da je u atletici i sportu cijeli život.

Naravno njihova publika su srednjovječne žene, uglavnom punije, koje nemaju društva, koje nemaju samopouzdanja, koje daju novac za sve što se izmisli, i sve što taj vođa reklamira se uglavnom kupi od strane istih.

Naravno razumijem, ali novac se pravi i zarađuje ali ne pod parolom, trčim radi zdravlja (naravno 21 km trči za 2 sata i 30 minuta ali vodi zdrav život :lol: )
Bolje da sjede kuci i jedu
:-)
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1567 Re: Trcanje...

Post by ovo_mi_je_nick »

Dosadno mii wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Koliko se komercijalizovalo trčanje bože dragi zarad naravno ličnih interesa. Ne govorim o organizatorima trka nego o vođama grupa koje su prije godinu počeli trčat a sad to djeli savjete kao da je u atletici i sportu cijeli život.

Naravno njihova publika su srednjovječne žene, uglavnom punije, koje nemaju društva, koje nemaju samopouzdanja, koje daju novac za sve što se izmisli, i sve što taj vođa reklamira se uglavnom kupi od strane istih.

Naravno razumijem, ali novac se pravi i zarađuje ali ne pod parolom, trčim radi zdravlja (naravno 21 km trči za 2 sata i 30 minuta ali vodi zdrav život :lol: )
Bolje da sjede kuci i jedu
:-)
Ako joj treba neki "vođa" i neko ko će zaraditi na njenoj usamljenosti onda bolje da sjedi kući i jede tj. ako nije sposobna da se sama pokrene i učini sebi život zanimljivim i dinamičnim.
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#1568 Re: Trcanje...

Post by dadoka84 »

...
Last edited by dadoka84 on 18/02/2020 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#1569 Re: Trcanje...

Post by Krizzia »

Modest Musorgski wrote:pozdrav! gdje kupujete patike za trcanje online, dakle ako ima neka stranica sa povoljnijim cijenama u eu i ako moze preporuka za neke od modela (35 god, musko :D ) zahvaljujem
https://www.bike24.com
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#1570 Re: Trcanje...

Post by Krizzia »

ovo_mi_je_nick wrote:
Ako joj treba neki "vođa" i neko ko će zaraditi na njenoj usamljenosti onda bolje da sjedi kući i jede tj. ako nije sposobna da se sama pokrene i učini sebi život zanimljivim i dinamičnim.

Odavno ne procitah nesto gluplje.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1571 Re: Trcanje...

Post by ovo_mi_je_nick »

Krizzia wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:
Ako joj treba neki "vođa" i neko ko će zaraditi na njenoj usamljenosti onda bolje da sjedi kući i jede tj. ako nije sposobna da se sama pokrene i učini sebi život zanimljivim i dinamičnim.

Odavno ne procitah nesto gluplje.
Naravno, glupo je čekat da drugarica/drug krene trčati pa da i ti jer sama ili sam ne želiš ili nemaš volje. Da glupo je do muda.
User avatar
Sidius
Posts: 132
Joined: 21/12/2017 14:15

#1572 Re: Trcanje...

Post by Sidius »

ovo_mi_je_nick wrote:
Krizzia wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:
Ako joj treba neki "vođa" i neko ko će zaraditi na njenoj usamljenosti onda bolje da sjedi kući i jede tj. ako nije sposobna da se sama pokrene i učini sebi život zanimljivim i dinamičnim.

Odavno ne procitah nesto gluplje.
Naravno, glupo je čekat da drugarica/drug krene trčati pa da i ti jer sama ili sam ne želiš ili nemaš volje. Da glupo je do muda.
nije lijepo osudjivati... nekome je uspijeh izaci iz kreveta, sve je vise povucenih, usamljenih i depresivnih ljudi. Sport (u ovom slucaju, trcanje) moze biti put ka ozdravljenju. Tesko ih je razumiti, ali im trebamo pomoci.... ili barem da ih ne odbacujemo, komentarisemo njihov nacin zivota.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1573 Re: Trcanje...

Post by ovo_mi_je_nick »

Naravno treba pomoći i razumjeti ali ja sam naveo kako drugi zarađuju na toj njihovoj muci, usamljenosti, neraspoloženje (neraspoloženje nije depresija).

Kao neka vrsta psihologa, samo što se svaki psihić plaća. Ovdje se lagano provlači, kupi majicu, kupi mg, kupi, gelove, vodu, pa daj razglas, daj za članarine ako želiš ostati socijalizovan, i sve neki kuhrci palci a taj koji plasira te proizvode široj masi ima naknadu ili to sve besplatno.

Zato i kažem da se sve svelo na novac i interes a najviše ciljana grupa su ti usamljenici, srednjovječne žene bez društva i ono zarad druženja koje ga taj vođa pokrene besvjesno uplaćuje tu prividno ljubavno druženje. Druga porodica o maj god.

Ako moraš plaćati društvo i druženje rokni se.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1574 Re: Trcanje...

Post by SmokingMan »

Ko želi može me kontaktirati pa da zajedno trčimo na atletskoj kod Zajke,uvijek sam raspoložen za druženje. :D :thumbup:
User avatar
Sidius
Posts: 132
Joined: 21/12/2017 14:15

#1575 Re: Trcanje...

Post by Sidius »

ovo_mi_je_nick wrote:Naravno treba pomoći i razumjeti ali ja sam naveo kako drugi zarađuju na toj njihovoj muci, usamljenosti, neraspoloženje (neraspoloženje nije depresija).

Kao neka vrsta psihologa, samo što se svaki psihić plaća. Ovdje se lagano provlači, kupi majicu, kupi mg, kupi, gelove, vodu, pa daj razglas, daj za članarine ako želiš ostati socijalizovan, i sve neki kuhrci palci a taj koji plasira te proizvode široj masi ima naknadu ili to sve besplatno.

Zato i kažem da se sve svelo na novac i interes a najviše ciljana grupa su ti usamljenici, srednjovječne žene bez društva i ono zarad druženja koje ga taj vođa pokrene besvjesno uplaćuje tu prividno ljubavno druženje. Druga porodica o maj god.

Ako moraš plaćati društvo i druženje rokni se.
Joj jes' to, slazem se za ta udruzenja. Predstavljaju se kao psiholozi, treneri olimpijaca... mesije.

Jos samo fali da ne mozes na trku ako nisi clan nekog udruzenja.
Post Reply