trazim programere za typo3, magento, php, xml, javascript

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
alem_r_be

trazim programere za typo3, magento, php, xml, javascript

Post by alem_r_be » 20/01/2012 18:35

Trazim programera za razne Webtehnologije poput gore navedeni.

programer moro bi bar na tim stepenu da bude da je sposoban da pravi samostalno extensions, plug-inove i ostalih dodataka na systemima Typo3, Magento i Wordpress. naravno od nule do gotovog plug-ina a ne adaptcije vec gotovi.

jasno je da naravno moras bit vjest u tim sistemima koriscenim tehnologijama poput: PHP, XML, Javascript (Jquery, Ajax, Mootools,i sl.), Html, CSS, itd.

Radi se o nekolko projekta i na dugorocnoj suradnji u inostranstvu.
placa se po projektu.

ako si zainteresovan javi mi se sa malom listom dosadasnji radova na

kontakt( ludo A )webdesigner-bern.ch

interesantno (ali nije obavezno) bi takodzer bile tehnologije poput Objectiv-C, Java i Flash-a

arman1

Re: trazim programere za typo3, magento, php, xml, javascrip

Post by arman1 » 23/01/2012 22:12

alem_r_be wrote:Trazim programera za razne Webtehnologije poput gore navedeni.

programer moro bi bar na tim stepenu da bude da je sposoban da pravi samostalno extensions, plug-inove i ostalih dodataka na systemima Typo3, Magento i Wordpress. naravno od nule do gotovog plug-ina a ne adaptcije vec gotovi.

jasno je da naravno moras bit vjest u tim sistemima koriscenim tehnologijama poput: PHP, XML, Javascript (Jquery, Ajax, Mootools,i sl.), Html, CSS, itd.

Radi se o nekolko projekta i na dugorocnoj suradnji u inostranstvu.
placa se po projektu.

ako si zainteresovan javi mi se sa malom listom dosadasnji radova na

kontakt( ludo A )webdesigner-bern.ch

interesantno (ali nije obavezno) bi takodzer bile tehnologije poput Objectiv-C, Java i Flash-a
Smiješno.
Moj prijatelj je tražio posao kao programer. Bio je šef tima koji je odradio kompletan softver poreske uprave jedne afričke države. Pošto nije mogao naći adekvatan posao otišao je preko bare, a porodica mu je ostala ovdje.
Znam da mnoge softverske kuće imaju problem da nađu adekvatne programere-

Post Reply