Trazim posao!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
zutaljepsa
Posts: 29
Joined: 03/11/2012 01:11

#1 Trazim posao!

Post by zutaljepsa »

Zavrsila sam fakultet politickih nauka, zurnalistiku. Sta da radim sad??? Help.Imate li kakav prijedlog ? Hvala
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#2 Re: Trazim posao!

Post by Op3r4t0r »

udaj se kakvom babinom sinu

:bih: :dance:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#3 Re: Trazim posao!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

zutaljepsa wrote:Zavrsila sam fakultet politickih nauka, zurnalistiku. Sta da radim sad??? Help.Imate li kakav prijedlog ? Hvala
Tražim i ja pa se na hvalim po forumu. :mrgreen:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#4 Re: Trazim posao!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Op3r4t0r wrote:udaj se kakvom babinom sinu

:bih: :dance:
To je mogla i bez fakulteta. :wink:
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#5 Re: Trazim posao!

Post by Op3r4t0r »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Op3r4t0r wrote:udaj se kakvom babinom sinu

:bih: :dance:
To je mogla i bez fakulteta. :wink:
Upravu si, ali eto tad je ko bila nesto u obavezama, sad nikakvih obaveza, potraga za vjencanicom i udaja, nema druge, inace ovih zurnalista ima na svakom cosku, a ona mlada, neiskusna, bez radnog staza, kako god okrenes sve se svodi na dobro se udati :)
User avatar
zutaljepsa
Posts: 29
Joined: 03/11/2012 01:11

#6 Re: Trazim posao!

Post by zutaljepsa »

Ehh..udata sam :-) tako da to nije rijesenje..dajte ba nesto ozbiljno. Prijavila sam se na neku stranicu, tamo ostavila biografiju. Ako iko ima kakav konstruktivan prijedlog, nek se javi. Nije mi do zezancije, vjerujte
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#7 Re: Trazim posao!

Post by JOINT_1921 »

zutaljepsa wrote:Zavrsila sam fakultet politickih nauka, zurnalistiku. Sta da radim sad??? Help.Imate li kakav prijedlog ? Hvala
Upisi novi fakultet, ovaj put malo ozbiljniji, tesko da ces naci posao, jedino stela...
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#8 Re: Trazim posao!

Post by illuminated »

zutaljepsa wrote:Ehh..udata sam :-) tako da to nije rijesenje..dajte ba nesto ozbiljno. Prijavila sam se na neku stranicu, tamo ostavila biografiju. Ako iko ima kakav konstruktivan prijedlog, nek se javi. Nije mi do zezancije, vjerujte

nista onda. nema posla za tebe. :mrgreen:
salu na stranu..moj prijedlog, angazuj se politicki.
User avatar
zutaljepsa
Posts: 29
Joined: 03/11/2012 01:11

#9 Re: Trazim posao!

Post by zutaljepsa »

JOINT_1921 wrote:
zutaljepsa wrote:Zavrsila sam fakultet politickih nauka, zurnalistiku. Sta da radim sad??? Help.Imate li kakav prijedlog ? Hvala
Upisi novi fakultet, ovaj put malo ozbiljniji, tesko da ces naci posao, jedino stela...


:-( pa sto to tako? Pa, i mislila sam, upisati psihologiju, al moram prvo naci posao, da zaradim za faksa. Covjece..tuga.
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#10 Re: Trazim posao!

Post by Op3r4t0r »

zutaljepsa wrote:Ehh..udata sam :-) tako da to nije rijesenje..dajte ba nesto ozbiljno. Prijavila sam se na neku stranicu, tamo ostavila biografiju. Ako iko ima kakav konstruktivan prijedlog, nek se javi. Nije mi do zezancije, vjerujte
Auuu, neiskusna a udata, teska situacija, nepozeljna svakom sefu :), ili sto ti neko rece sad upisi neki pravi fakultet pa se opet javi kad zavrsis ili radjaj djecu, druge ti nema
Krone
Posts: 111
Joined: 23/09/2011 07:30

#11 Re: Trazim posao!

Post by Krone »

zutaljepsa wrote:Zavrsila sam fakultet politickih nauka, zurnalistiku. Sta da radim sad??? Help.Imate li kakav prijedlog ? Hvala
sad se prijavi na biro i upisi pravi fakultet (tehnicki, ekonomija, medicina ...) :bih:
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#12 Re: Trazim posao!

Post by zambaklija »

ođer u budžaku visoko obrazovane,udate i situirane žemske osobe obično pokrenu kurs yoge ili ono cjelotjelnu Ayurveda masažu :D a moreš ubaciti i kombinaciju "kako postati političar" biće ih ko blitve :D :D :D
User avatar
zutaljepsa
Posts: 29
Joined: 03/11/2012 01:11

#13 Re: Trazim posao!

Post by zutaljepsa »

illuminated wrote:
zutaljepsa wrote:Ehh..udata sam :-) tako da to nije rijesenje..dajte ba nesto ozbiljno. Prijavila sam se na neku stranicu, tamo ostavila biografiju. Ako iko ima kakav konstruktivan prijedlog, nek se javi. Nije mi do zezancije, vjerujte

nista onda. nema posla za tebe. :mrgreen:
salu na stranu..moj prijedlog, angazuj se politicki.
Aha. Pa jeste...ali ta vrsta angazmana me podsjeca na prostituciju...da prodam sebe i svoje ideale za poso. Imal kakva druga opcija, ili je to zaista jedini nacin?
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#14 Re: Trazim posao!

Post by JOINT_1921 »

zutaljepsa wrote:
JOINT_1921 wrote:
zutaljepsa wrote:Zavrsila sam fakultet politickih nauka, zurnalistiku. Sta da radim sad??? Help.Imate li kakav prijedlog ? Hvala
Upisi novi fakultet, ovaj put malo ozbiljniji, tesko da ces naci posao, jedino stela...


:-( pa sto to tako? Pa, i mislila sam, upisati psihologiju, al moram prvo naci posao, da zaradim za faksa. Covjece..tuga.
Jedini fakultet za koji smatram da je mozda i gori od tog koji si zavrsila je taj koji si mozda mislila... :-)
O tome si trebala razmisljati kada si izlazila iz srednje kao ponosna zgodna djevojka, i prije nego si pozurila da se udas...
User avatar
zutaljepsa
Posts: 29
Joined: 03/11/2012 01:11

#15 Re: Trazim posao!

Post by zutaljepsa »

Op3r4t0r wrote:
zutaljepsa wrote:Ehh..udata sam :-) tako da to nije rijesenje..dajte ba nesto ozbiljno. Prijavila sam se na neku stranicu, tamo ostavila biografiju. Ako iko ima kakav konstruktivan prijedlog, nek se javi. Nije mi do zezancije, vjerujte
Auuu, neiskusna a udata, teska situacija, nepozeljna svakom sefu :), ili sto ti neko rece sad upisi neki pravi fakultet pa se opet javi kad zavrsis ili radjaj djecu, druge ti nema
Imam dijete vec, sto se tice braka, tu sam iskusna, sto se tice posla, nemam iskustva u novinarstvu, medjutim radila sam svasta kao student i prije faksa. Igra li fizicki izgled ikakvu ulogu? :-)
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#16 Re: Trazim posao!

Post by mali_balon »

JOINT_1921 wrote:
Jedini fakultet za koji smatram da je mozda i gori od tog koji si zavrsila je taj koji si mozda mislila... :-)
O tome si trebala razmisljati kada si izlazila iz srednje kao ponosna zgodna djevojka, i prije nego si pozurila da se udas...
I ja trazim posla, sto neko rece i ne hvalim se po forumu :D
nego hajmo mi stele traziti a ne poso

@Joint a koji si ti zavrsio faks posto je taj izgleda najbolji da ga upisemo
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#17 Re: Trazim posao!

Post by charrrmed »

JOINT_1921 wrote:
Jedini fakultet za koji smatram da je mozda i gori od tog koji si zavrsila je taj koji si mozda mislila... :-)
O tome si trebala razmisljati kada si izlazila iz srednje kao ponosna zgodna djevojka, i prije nego si pozurila da se udas...
A koji si ti fakultet zavrsio ako se moze znati? :roll:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#18 Re: Trazim posao!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

zutaljepsa wrote:
Op3r4t0r wrote:
zutaljepsa wrote:Ehh..udata sam :-) tako da to nije rijesenje..dajte ba nesto ozbiljno. Prijavila sam se na neku stranicu, tamo ostavila biografiju. Ako iko ima kakav konstruktivan prijedlog, nek se javi. Nije mi do zezancije, vjerujte
Auuu, neiskusna a udata, teska situacija, nepozeljna svakom sefu :), ili sto ti neko rece sad upisi neki pravi fakultet pa se opet javi kad zavrsis ili radjaj djecu, druge ti nema
Imam dijete vec, sto se tice braka, tu sam iskusna, sto se tice posla, nemam iskustva u novinarstvu, medjutim radila sam svasta kao student i prije faksa. Igra li fizicki izgled ikakvu ulogu? :-)
Daj sliku pa ćemo ti reći. :sax:

Upiši magistarski. :wink:
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 20/11/2012 17:28, edited 1 time in total.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#19 Re: Trazim posao!

Post by Ambrozija »

JOINT_1921 wrote:
Jedini fakultet za koji smatram da je mozda i gori od tog koji si zavrsila je taj koji si mozda mislila... :-)
O tome si trebala razmisljati kada si izlazila iz srednje kao ponosna zgodna djevojka, i prije nego si pozurila da se udas...
Komentar :-)
Last edited by Ambrozija on 20/11/2012 17:28, edited 1 time in total.
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#20 Re: Trazim posao!

Post by Op3r4t0r »

zutaljepsa wrote:
Op3r4t0r wrote:
zutaljepsa wrote:Ehh..udata sam :-) tako da to nije rijesenje..dajte ba nesto ozbiljno. Prijavila sam se na neku stranicu, tamo ostavila biografiju. Ako iko ima kakav konstruktivan prijedlog, nek se javi. Nije mi do zezancije, vjerujte
Auuu, neiskusna a udata, teska situacija, nepozeljna svakom sefu :), ili sto ti neko rece sad upisi neki pravi fakultet pa se opet javi kad zavrsis ili radjaj djecu, druge ti nema
Imam dijete vec, sto se tice braka, tu sam iskusna, sto se tice posla, nemam iskustva u novinarstvu, medjutim radila sam svasta kao student i prije faksa. Igra li fizicki izgled ikakvu ulogu? :-)
U novinarstvu itekako, pa eto samo pogledaj one curice sto vode razne emisije, ljepuskasto lice, dekolte, osmjeh i bar muska populacija gleda emisiju a da i ne zna o cemu je emisija, osim naravno ako se ne planiras baviti ratnim novinarstvom i izvjestavati sa prvih linija u siriji, tad i ako si ruzna nece biti najveci problem :D
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#21 Re: Trazim posao!

Post by JOINT_1921 »

mali_balon wrote:
JOINT_1921 wrote:
Jedini fakultet za koji smatram da je mozda i gori od tog koji si zavrsila je taj koji si mozda mislila... :-)
O tome si trebala razmisljati kada si izlazila iz srednje kao ponosna zgodna djevojka, i prije nego si pozurila da se udas...
I ja trazim posla, sto neko rece i ne hvalim se po forumu :D
nego hajmo mi stele traziti a ne poso

@Joint a koji si ti zavrsio faks posto je taj izgleda najbolji da ga upisemo
Masinstvo, ali nije najbolji svakako, imaju tu jos i svi tehnicki fakulteti, medicina, farmacija, stomatologija, pa cak i ekonomija, pravo, samo ne ti sto ih moze zavrsiti svaka lajka koja izadje iz srednje skole bez da zagrije stolicu. Ni sa mojim fakultetom nema posla, a ne da pricam za tako te...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#22 Re: Trazim posao!

Post by ExNihilo »

zutaljepsa wrote: Aha. Pa jeste...ali ta vrsta angazmana me podsjeca na prostituciju...da prodam sebe i svoje ideale za poso.

zutaljepsa wrote:Igra li fizicki izgled ikakvu ulogu? :-)

Enough said.
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#23 Re: Trazim posao!

Post by charrrmed »

JOINT_1921 wrote:
Masinstvo, ali nije najbolji svakako, imaju tu jos i svi tehnicki fakulteti, medicina, farmacija, stomatologija, pa cak i ekonomija, pravo, samo ne ti sto ih moze zavrsiti svaka lajka koja izadje iz srednje skole bez da zagrije stolicu. Ni sa mojim fakultetom nema posla, a ne da pricam za tako te...
Ima nas koji se ne pronalazimo u nabrojanim fakultetima, pa upisujemo ove trecerazredne, po tvom misljenju pa samim tim manje vrijedimo (po tebi), u svakom pogledu a tako i na trzistu rada.
User avatar
zutaljepsa
Posts: 29
Joined: 03/11/2012 01:11

#24 Re: Trazim posao!

Post by zutaljepsa »

Ellinor wrote:
zutaljepsa wrote: Aha. Pa jeste...ali ta vrsta angazmana me podsjeca na prostituciju...da prodam sebe i svoje ideale za poso.

zutaljepsa wrote:Igra li fizicki izgled ikakvu ulogu? :-)

Enough said.
:-)

Pa vidis, govorila sam o prodaji duse...a nisam rekla da sam lijepa i da imam fizicki izgled koji bi odgovarao profilu koji, pod pretpostavkom traze, nego sam pitala da li je to uvjet? Osim toga, medijsko eksponiranje me nikad nije privlacilo, vise sam tip koji voli da pise.
suncandan
Posts: 356
Joined: 16/02/2008 14:44
Location: Mostar - Sarajevo

#25 Re: Trazim posao!

Post by suncandan »

Losi fakulteti?! Fakulteti koji imaju tradiciju bas i ne mogu biti losi... Losih studenata ima, losih profesora takodjer.....
studirajte djeco sta vam je volja.... pa i oni privatni, ma i tamo se moze nesto nauciti....
Bitno je uciti....

I ko je rekao da je doticna zgodna :D
Post Reply