Trazi se stan-Zenica

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#1 Trazi se stan-Zenica

Post by kriticarka_nikova »

AKO IKO ISTA ZNA DA MI JAVI HITNO!!!
Potreban mi je namjesten jednosoban stan BILO GDJE u Zenici,lokaciju ne biram! Moze i neki studentski smjestaj sa cimerkom...naravno trebala bih imat svoju sobu koju mogu zakljucati...

Dakle, gledala sam oglase u novinama "Nasa rijec", (danasnje)...sve izdato...

Ako ima neko ko zivi pored fakulteta moze li prosetat do faxa da vidi broj tel. onih sto izdaju stanove, mozda je neko okacio novi oglas...

Molim vas...pomozite mi, jer sam sve ucinila...jutros sam ustala u 6 i trazila satima stanove za sebe, medjutim sve su to bile sobe...dvokrevetne...

Ima li neki online oglasi?

Imaju li agencije za nekretnine koje izdaju stanove?

Ocajna sam...

:(
User avatar
Kraljica_Suza
Posts: 898
Joined: 05/03/2009 16:48
Location: Graškograd

#2 Re: Trazi se stan-Zenica

Post by Kraljica_Suza »

User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#3 Re: Trazi se stan-Zenica

Post by Globus »

Pa pogledaj po naseljima toga imas koliko hoces .. ev ovdje kod mene ima malte ne svaka druga kuca izdaju studenticama ...
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#4 Re: Trazi se stan-Zenica

Post by kriticarka_nikova »

Globus wrote:Pa pogledaj po naseljima toga imas koliko hoces .. ev ovdje kod mene ima malte ne svaka druga kuca izdaju studenticama ...
Pa daj dera proslijedi brojeve telefona, makar jedan...nisam ja tu blizu...
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#5 Re: Trazi se stan-Zenica

Post by Globus »

Ev pitat cu ja mame dok dodje da pita imal mjesta da ima pa ti posaljem broj .. to ti je 15 minuta pjehe od grada .. koji ti je fax pa cu ti rec kolko je i od faxa :D 70 % je da mozes naci stan ovdje .. a 1000 % je da mozes naci da djelis sa nekim (vise soba naravno) bar ja tako mislim ..
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#6 Re: Trazi se stan-Zenica

Post by Globus »

Evo ovo sad mi rece komsija .. ima ova zena izdaje ali samo je jedna soba i hodnik i kupatilo..u kuci je ..prizemlje ..nije preko 100 KM ..pa ako hoces broj od toga da vidis ..za ostalo ne znam nije niko informisan moram pitat licno te ljude sto izdaju :D
User avatar
paja patak
Posts: 975
Joined: 20/02/2010 17:33
Location: jesen

#7 Re: Trazi se stan-Zenica

Post by paja patak »

hajd sad cu ja do faxa pa mozda nadjem neke brojeve... ali sumnjam da ces bas sad naci stan, jedino dok bas predavanja zavrse pa kad se vecina raje pocne kupit kuci... :roll:
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#8 Re: Trazi se stan-Zenica

Post by Globus »

jesi nasla ? :D
Post Reply