Tramvaj zvani FUJ!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#26 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by karabaja-x »

govno u tanvaju, sjoooooo
necuveno ha ha ha
User avatar
Panthera
Posts: 411
Joined: 02/07/2008 00:10

#27 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Panthera »

elmer wrote:hahahaha,


hahahha,

E pa baš je našao u novi tramvaj da se istovari :D ,

Sigurno neko od onih revizora sa prelijepim naglaskom :)
ma jok ba gradonacelnica...bas joj pristaje :lol: :lol:
a koliko kosta karta, jesu li inace cisti tramvaji, jel se moze sjedit...cjoj ja mogu mislit sad ovih papaka sto mirisu po luku i znoju, papanki sa cekerima, zadaha i joj imal ko islustva zivo me zanima
User avatar
Sarayman
Posts: 1313
Joined: 25/10/2006 09:12
Location: Sarajevo

#28 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Sarayman »

Hajd sto je kakio, nego je i prdio u tramvaju...
User avatar
Atrus
Posts: 411
Joined: 16/05/2008 17:44
Location: EU

#29 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Atrus »

Jadno Sarajevo. Ko je dosao da zivi u mome nekadasnjem gradu? To se nikada nije desilo od kada je prvi tramvaj prosao Sarajevom. Ali, znajuci za koga su glasale "sarajlije", nije ni cudo. 1992 SDA nam je donijela rat, 2008 govno u svakom smislu.
pravo_brz
Posts: 34
Joined: 29/01/2008 21:34

#30 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by pravo_brz »

Jarane al se ismijah na ovo :D :D :D :D :D
wizzard
Posts: 512
Joined: 30/12/2005 13:40

#31 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by wizzard »

da imam moc, ovog atrusa bih ne samo banovao nego i uspavao!
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#32 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by PipiDugaDevetka »

Nema ga ko tokom rata nije u Sarajevu imao enerokolitis. Zapravo, rijetki su oni koji nisu prebolovali ovu boleštinu, a jedan starac iz Vogošće koji je kasno započeo liječenje je i umro (Bio samnom u izbjegličkom centru II gimnazija).

Sreo sam u ljeto 1993.g. u Titinoj ulici ženu koja je u ruci nosila donji veš, a iza sebe je ostavljala vonj kao Halejva kometa. Sustigao sam je kod skretanja za hotel Bosnia, uputio je da tamo uvijek imaju vode u toaletu koji je u prizemlju, pa da se malo ''uredi''. Nikako mi to nije bilo smiješno, a i ona je prihvatila savjet.

Nema ni mjesec ili dva da je neko na Forumu postavio slike kako to neki čovjek obavlja u šetalištu Otokara Keršovanija ili negdje oko Papagajke. Javna površina, dan, nulti centar Grada.

Nema rata, vode ima za koju kažu da je ispravna.

Pitanje je, zašto imamo toliko pokvarenih stomaka uključujući i ljekarske?
User avatar
Atrus
Posts: 411
Joined: 16/05/2008 17:44
Location: EU

#33 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Atrus »

S obzirom da je tamo Djeda Mraz persona non grata, s obzirom da se prebijaju ljudi zbog jednog festivala, s obzirom da se tramvaj koristi kao javni wc, s obzirom da bi da me uspavas (ma sta pod time podrazumijevao), s obzirom da se djeca ubijaju po tramvajima i starice pale, zaista mi je drago da nista nema zajednicko ono moje prijeratno Sarajevo i vase poslijeratno. Daleko vam kuca.
Last edited by Atrus on 09/10/2008 21:10, edited 1 time in total.
SanYava
Posts: 248
Joined: 28/06/2008 17:06

#34 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by SanYava »

Aaaaaa

tema ubija :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa zar nikad do sada niste pronašli makar kondom u tramvaju?

Hajd' što je kondom, nego i balon :lol: :lol: :lol: :lol:

Što kaže onaj vic kada baba nađe kondom pun sperme, podigne i popije te izgovori: "Ja omladine lude, bože sačuvaj, ne znaju šta valja!" :lol: :lol: :lol:


PS. Da neko kojim slučajem ne pomisli da sam tragateljica za kondomima, daleko bilo :D
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#35 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by bpsang »

Evo, u ovo sam ugazio neki dan, do duše ne vozam se gradskim prevozom :D

Image
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#36 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Skyfox »

Vozario sam godinu dana na relaciji Grbavica - Hadzici i nema cega se nisam nagledao i u tramv. i u busevima. Sad svaki dan Bogu kazem hvala sto imam auto... Stvarno odron :oops:
AmeeeL
Posts: 38
Joined: 05/05/2008 16:55

#37 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by AmeeeL »

ahahhaha :D
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#38 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Troll_Happens »

ma to se neko tuspasio jer su dosli novi trambaji hahah da nema razlike izmedju starih i novih hahaha.. samo naprijed...da se pokaze da su ista gov.. vani jos mallo neces vidjeti da psi vrse nuzdu na otvorenim povrsinama a kod nas jos malo ce se poceti i u javnim ustanovama sr...
@100_KA to ti je garant sreca ima da dobijes kakve pare uplati bingo lotto i sve igre na srecu mozda dobijes.
Last edited by Troll_Happens on 09/10/2008 22:32, edited 1 time in total.
User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#39 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Lippenbekenntnis »

pa zna li se ko je to pocinio? :D
User avatar
A-R-N-I
Posts: 599
Joined: 14/02/2007 00:06
Location: Sarajevo

#40 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by A-R-N-I »

Atrus wrote:S obzirom da je tamo Djeda Mraz persona non grata, s obzirom da se prebijaju ljudi zbog jednog festivala, s obzirom da se tramvaj koristi kao javni wc, s obzirom da bi da me uspavas (ma sta pod time podrazumijevao), s obzirom da se djeca ubijaju po tramvajima i starice pale, zaista mi je drago da nista nema zajednicko ono moje prijeratno Sarajevo i vase poslijeratno. Daleko vam kuca.
Kakve veze ima govno u tramvaju sa "prijeratnim" i "poslijeratnim" Sarajevom, to nikad niko nije naleti na govno u tramvaju, na povracotinu :x :x , il kad se pjano pocne pisati u cosak,,, gdje si se to ti vozao tramvajem "prijeratnim" :D :D , a to ti je isto kad neko na plazi vrisne,,, ajme koliko govno pliva..... :D :D :D
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#41 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Borej »

mislim da je i to trebalo slikat... :D
User avatar
botanicar
Posts: 224
Joined: 22/01/2008 21:23

#42 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by botanicar »

sto neko rece nista nas vise nemoze iznenaditi....doslo je vrijeme kad cemo se morati seliti iz sarajeva...ja vjerujem u to i siguran sam u to...al neka nema veze makar necu morat gledati ove furace...sabane....i tako te....
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#43 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by M-16 »

A-R-N-I wrote:
Atrus wrote:S obzirom da je tamo Djeda Mraz persona non grata, s obzirom da se prebijaju ljudi zbog jednog festivala, s obzirom da se tramvaj koristi kao javni wc, s obzirom da bi da me uspavas (ma sta pod time podrazumijevao), s obzirom da se djeca ubijaju po tramvajima i starice pale, zaista mi je drago da nista nema zajednicko ono moje prijeratno Sarajevo i vase poslijeratno. Daleko vam kuca.
gdje si se to ti vozao tramvajem "prijeratnim" :D :D
voz'o se...zapreznim kolima
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#44 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by bpsang »

Jedan001 wrote:ma to se neko tuspasio jer su dosli novi trambaji hahah da nema razlike izmedju starih i novih hahaha.. samo naprijed...da se pokaze da su ista gov.. vani jos mallo neces vidjeti da psi vrse nuzdu na otvorenim povrsinama a kod nas jos malo ce se poceti i u javnim ustanovama sr...
@100_KA to ti je garant sreca ima da dobijes kakve pare uplati bingo lotto i sve igre na srecu mozda dobijes.

bog te čuo :-)
mahta-hz
Posts: 35
Joined: 14/04/2008 00:48

#45 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by mahta-hz »

:-) :-) :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Šaner
Posts: 212
Joined: 05/10/2008 12:25

#46 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by Šaner »

PipiDugaDevetka wrote:Nema ga ko tokom rata nije u Sarajevu imao enerokolitis. Zapravo, rijetki su oni koji nisu prebolovali ovu boleštinu, a jedan starac iz Vogošće koji je kasno započeo liječenje je i umro (Bio samnom u izbjegličkom centru II gimnazija).

Sreo sam u ljeto 1993.g. u Titinoj ulici ženu koja je u ruci nosila donji veš, a iza sebe je ostavljala vonj kao Halejva kometa. Sustigao sam je kod skretanja za hotel Bosnia, uputio je da tamo uvijek imaju vode u toaletu koji je u prizemlju, pa da se malo ''uredi''. Nikako mi to nije bilo smiješno, a i ona je prihvatila savjet.

Nema ni mjesec ili dva da je neko na Forumu postavio slike kako to neki čovjek obavlja u šetalištu Otokara Keršovanija ili negdje oko Papagajke. Javna površina, dan, nulti centar Grada.

Nema rata, vode ima za koju kažu da je ispravna.

Pitanje je, zašto imamo toliko pokvarenih stomaka uključujući i ljekarske?

zbog ishrane...
prosjek nasih ljudi dnevno: 14 kafa, 1 kutija drine, pola kile mesa, 3 kolaca, baklava, nikako salate, rize ili ostale tjestenine, slabo voca...
takoder je rat imao svoje zdravstvene posljedice...
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#47 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by campa_xxx »

portfast wrote: You is too strongs :-) :-) :-) :-)
Kralju mozes li nam prevesti ovo Tita ti?
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#48 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by madnessa »

digital wrote:Wow.. dvije stranice - jel' iko jos potvrdio ovo osim pokretaca teme!?! :roll:
ma sto ti treba potvrda... pa na svakom koraku srecem raskopcane kretene koji se olaksaju gdje stignu... neki dan tako obalom hodam, a cova ni 5 ni 6 samo stade i olaksa se... ma da se makar zidu kakvom okrenuo... nista... doduse ja samo srecem ove sto vrse malu nuzdu... ili mozda ja tako uticem na ljude svojom pojavom ali me ne bi cudilo da je nekom prigustilo, a gdje ce trpjeti... nije to zdravo za crijeva... bolje se olaksat nego dobiti rak... :lol:
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#49 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by RIZVA »

nedavno je bio slucaj u trolejbusu,stoji u zadnjem dijelu ispod stolice krvav ulozak,jos ona vrucina pa ti dodze da drob povratis,treba ce se ulaziti u gradski prijevoz sa kakvim zapisima i hamajlijama,da se ne ograjise
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#50 Re: Tramvaj zvani FUJ!

Post by cpt.picard »

A jel govno imalo kartu? Mjesecna ili jednokratna?

Ako nije, nema smisla pricati :run:
Post Reply