TOTAL TV

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#51 Re: TOTAL TV

Post by zetareticula »

Hvala Totalu na BHT HD mislio sam da nece pustiti besplatno kako se ovi po Moja TV zale da moraju doplatiti za HD kanale :D sam kanal nije nesto extra slika ali kad je utakmica extra :thumbup:
User avatar
Layne
Posts: 5714
Joined: 24/04/2008 14:12

#52 Re: TOTAL TV

Post by Layne »

Nestali mi satelitski kanali (zdf, kabel1, rtl....).

Šta da rOdim? :D
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#53 Re: TOTAL TV

Post by cenecimoveocino »

Hocu da prekinem da korsitim TotalTV usluge,jel sam ne treba da dalje placam racune ili trebam ih zvati i otkazati.
Ugovor od 24 mheseca je istekao.
User avatar
fortaleza
Posts: 5554
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#54 Re: TOTAL TV

Post by fortaleza »

Trebaš ih nazvati i otkazati te vratiti receiver na vrijeme.
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#55 Re: TOTAL TV

Post by moke_017 »

Pozdrav raja, zanima me sljedeće, pa unaprijed zahvaljujem onome ko mi odgovori.
Naime koristim osnovni paket Total tv-a i imam one osnovne programe, imam hd resiver i neki svoj tanjir sa lnb-om koji mi se ne čini baš da je najbolji. Gledao sam ponudu kanala na njihovoj stranici i paketa i nije mi baš najjasnije, naime mene interesuje kako da dodjem do ovih Njemačkih kanala (Njemački jezik), kao što su ZDF, DW, RTL itd koji su kako piše besplatni na Eutel satelitu. Ja sam prelisto sve svoje kanale, oni postoje u ponudi ali ih ne mogu pokrenuti.
Eh sada mene interesuje dali ja trebam doplatiti skuplji paket pa da imam ove kanale ili mi je samo problem do prijemnika odnosno do tanjira i opreme. :-D :-D :-D
User avatar
fortaleza
Posts: 5554
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#56 Re: TOTAL TV

Post by fortaleza »

moke_017 wrote:kao što su ZDF, DW, RTL itd koji su kako piše besplatni na Eutel satelitu. Ja sam prelisto sve svoje kanale, oni postoje u ponudi ali ih ne mogu pokrenuti.
Eh sada mene interesuje dali ja trebam doplatiti skuplji paket pa da imam ove kanale ili mi je samo problem do prijemnika odnosno do tanjira i opreme. :-D :-D :-D
Njemački programi su besplatni samo što je nalaze na Astri, a ne na Eutelsatu, na 19 stupnjeva, ne na 16. Vjerojatno imaš samo jedan LNB, a trebaš još jedan montirati na antenu koji će hvatati Astru. Probaj se dogovoriti s Totalom da ti oni to urade besplatno ako potpišeš novi ugovor s njima ako ti se ne da samom ili da nađeš nekoga tko će to napraviti ako ne znaš sam.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#57 Re: TOTAL TV

Post by cenecimoveocino »

fortaleza wrote:Trebaš ih nazvati i otkazati te vratiti receiver na vrijeme.
Evo godina tačno od kako sam raskinuo ugovor,podnio zahtjev za raskid ugovora u julu prošle godine,račun dolazio još 2-3 mjeseca i prestao dolaziti.Niko me od njih nije kontaktirao,oprema kod mene kući.
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#58 Re: TOTAL TV

Post by moke_017 »

fortaleza wrote:
moke_017 wrote:kao što su ZDF, DW, RTL itd koji su kako piše besplatni na Eutel satelitu. Ja sam prelisto sve svoje kanale, oni postoje u ponudi ali ih ne mogu pokrenuti.
Eh sada mene interesuje dali ja trebam doplatiti skuplji paket pa da imam ove kanale ili mi je samo problem do prijemnika odnosno do tanjira i opreme. :-D :-D :-D
Njemački programi su besplatni samo što je nalaze na Astri, a ne na Eutelsatu, na 19 stupnjeva, ne na 16. Vjerojatno imaš samo jedan LNB, a trebaš još jedan montirati na antenu koji će hvatati Astru. Probaj se dogovoriti s Totalom da ti oni to urade besplatno ako potpišeš novi ugovor s njima ako ti se ne da samom ili da nađeš nekoga tko će to napraviti ako ne znaš sam.
Ok hvala na odgovoru, a ako okrenem tanjir na Astru, hoću li onda imati dosadašnje kanale i plus te Njemačke, ili moram da kupujem novi LNB :-D
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#59 Re: TOTAL TV

Post by daky585 »

moke_017 wrote:
fortaleza wrote:
moke_017 wrote:kao što su ZDF, DW, RTL itd koji su kako piše besplatni na Eutel satelitu. Ja sam prelisto sve svoje kanale, oni postoje u ponudi ali ih ne mogu pokrenuti.
Eh sada mene interesuje dali ja trebam doplatiti skuplji paket pa da imam ove kanale ili mi je samo problem do prijemnika odnosno do tanjira i opreme. :-D :-D :-D
Njemački programi su besplatni samo što je nalaze na Astri, a ne na Eutelsatu, na 19 stupnjeva, ne na 16. Vjerojatno imaš samo jedan LNB, a trebaš još jedan montirati na antenu koji će hvatati Astru. Probaj se dogovoriti s Totalom da ti oni to urade besplatno ako potpišeš novi ugovor s njima ako ti se ne da samom ili da nađeš nekoga tko će to napraviti ako ne znaš sam.
Ok hvala na odgovoru, a ako okrenem tanjir na Astru, hoću li onda imati dosadašnje kanale i plus te Njemačke, ili moram da kupujem novi LNB :-D
Onda ćeš imati samo Astru. Traži od Totala da ti urade besplatno triple lnb, imaćeš Eutelsat, Hotbird i Astru.
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#60 Re: TOTAL TV

Post by moke_017 »

Hvala na odgovoru, sada sam došao sa posla i pokušao to da napravim, tj pretraživao frekvencije na Astri, iako mi je tanjir na Eutelu, i naravno nisam uspio, nazvao sam total i kažu mi da nemože bez dvije glave da hvata dva satelita. ništa ostaje mi da njiha zovem i da mi oni to instaliraju trostruki lnb ili da radim u vlastitoj režiji, i još nešto, dali je neko uspio poredati kanale u izborniku po svojoj volji, odnosno redosljedu :-D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#61 Re: TOTAL TV

Post by Njanjavi »

Jel uveo ovaj total internet il i dalje nema te opcije kod njih?
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#62 Re: TOTAL TV

Post by cenecimoveocino »

Njanjavi wrote:Jel uveo ovaj total internet il i dalje nema te opcije kod njih?
Nema u BiH internet uz Total.
trougao
Posts: 53
Joined: 25/07/2013 18:36

#63 Re: TOTAL TV

Post by trougao »

Vec dva dana nemam Face TV, jel ima jos neko takav problem?
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#64 Re: TOTAL TV

Post by daky585 »

Face više nije u ponudi. Napustili su satelit.
User avatar
ultrasarajevo87
Posts: 200
Joined: 01/05/2016 21:10

#65 Re: TOTAL TV

Post by ultrasarajevo87 »

TOTAL TV je smeće koje niko pametan ne treba koristiti. Jedva čekam da mi istekne ugovor da uzmem kao čovjek kablovsku. Ako ništa kao čovjek ne trebam brinuti hoće li zapadati snijeg ili neće, hoće li pasti jača kiša, svako malo signal zajebava + antena mi je na dobrom mjestu. Bolje imati 40 kanala, kao čovjek, nego 100, a da svako malo zajebava. :roll: :roll: :roll:
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#66 Re: TOTAL TV

Post by dragan.s »

ultrasarajevo87 wrote:TOTAL TV je smeće koje niko pametan ne treba koristiti. Jedva čekam da mi istekne ugovor da uzmem kao čovjek kablovsku. Ako ništa kao čovjek ne trebam brinuti hoće li zapadati snijeg ili neće, hoće li pasti jača kiša, svako malo signal zajebava + antena mi je na dobrom mjestu. Bolje imati 40 kanala, kao čovjek, nego 100, a da svako malo zajebava. :roll: :roll: :roll:
Ja sam koristio TotalTV 3 godine i imao sam samo nekoliko puta situaciju da nema signala zbog nevremena i to po 15-tak minuta. I jednom zbog snijega koji sam riješio što sam prosto očistio antenu.
Na kablovskoj sam 8 godina i makar jednom mjesečno se desi da se slika "raspada" i to onda traje po par sati pa proradi normalno. Nekoliko puta po više sati nije bilo nikako signala.
Što se izbora kanala tiče, ima nekih na Totalu kojih nemam na kablovskoj i obrnuto.
Total TV inače uzimaju ljudi gdje nema kablovske ili IPTV-a. Neko naprosto nema izbora.
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#67 Re: TOTAL TV

Post by daky585 »

Sve je stvar ukusa. Po mom mišljenju Total ima bolju ponudu od mnogih kablovskih i iptv opreatera, od iptv pogotovo. I vidim da su sad sve HD kanale prebacili u osnovni paket.
rodjeni_95
Posts: 229
Joined: 12/05/2016 20:12

#68 Re: TOTAL TV

Post by rodjeni_95 »

daky585 wrote:Sve je stvar ukusa. Po mom mišljenju Total ima bolju ponudu od mnogih kablovskih i iptv opreatera, od iptv pogotovo. I vidim da su sad sve HD kanale prebacili u osnovni paket.
Zato ja vidim iako koristim onaj Total TV paket da su tu HD kanali (prije su bili kao dodatni) stvarno lijepo od njih.

Jos da ima njihov net bilo bi super. Nije mi jasan razlog zbog cega nije dostupan u BiH...
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#69 Re: TOTAL TV

Post by daky585 »

Ubačen IDJ TV HD (muzički kanal), uskoro i u telemachu
rodjeni_95
Posts: 229
Joined: 12/05/2016 20:12

#70 Re: TOTAL TV

Post by rodjeni_95 »

daky585 wrote:Ubačen IDJ TV HD (muzički kanal), uskoro i u telemachu
Ja sad sve prelistao, nema ga...
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#71 Re: TOTAL TV

Post by daky585 »

rodjeni_95 wrote:
daky585 wrote:Ubačen IDJ TV HD (muzički kanal), uskoro i u telemachu
Ja sad sve prelistao, nema ga...
Pozicija 11.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#72 Re: TOTAL TV

Post by ho oponopono »

...ima na broju 11...roka upravo sha maserati... plus ovi se evo slizali sa telemahom...:gunjastajl:
rodjeni_95
Posts: 229
Joined: 12/05/2016 20:12

#73 Re: TOTAL TV

Post by rodjeni_95 »

Ima neko info da li misle poceti pruzati usluge interneta? Jednom komsija zvao, kaze rekli mu iza nove, al nzm jel' mu vjerovati. :-)
optimus168
Posts: 76
Joined: 04/06/2012 19:42

#74 Re: TOTAL TV

Post by optimus168 »

rodjeni_95 wrote:Ima neko info da li misle poceti pruzati usluge interneta? Jednom komsija zvao, kaze rekli mu iza nove, al nzm jel' mu vjerovati. :-)
Aha, u četvrtak :D
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10180
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#75 Re: TOTAL TV

Post by Benq »

optimus168 wrote:
rodjeni_95 wrote:Ima neko info da li misle poceti pruzati usluge interneta? Jednom komsija zvao, kaze rekli mu iza nove, al nzm jel' mu vjerovati. :-)
Aha, u četvrtak :D
Novi cjenovnik koji stupa na snagu 1.1.2017. : http://telemach.ba/Binary/373/CJENOVNIK ... 1.2017.pdf

TOTAL NET Paketi : http://prntscr.com/dof8xc
Opremu za korištenje usluge interneta u DUO TOTAL NET PAKETIMA korisnik dobiva besplatno na
korištenje.
Oprema za korištenje usluge interneta u DUO TOTAL NET paketima, koja se daje pretplatniku na
korištenje predstavlja trajno vlasništvo kompanije Telemach.
Televizijske pakete u DUO TOTAL TV paketima, Telemach d.o.o. pruža u suradnji sa kompanijama
Global Internet d.o.o i TOTAL TV BH d.o.o
Post Reply