TOTAL TV

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#1 TOTAL TV

Post by Referent za ONO i DSZ »

Je li neko ima usluge ovog kablovskog operatera i kakva su vam iskustva. Trazio sam nema teme.
Vidim imaju i HD opciju tj HD receivera u ponudi pa me posebno interesuje koliko ste zadovoljni vi koji imate istu.
Programska shema i nije nesto ali Sport klub cini prevagu.
Vlasnicke strukture i ostala prepucavanja me uopste ne interesuju pa vas molim samo konkretno iskustva prosjecnog TV korisnika sportski orjentisanog. 8)
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#2 Re: TOTAL TV

Post by thepatriot »

Total tv-jedna od ozbiljnijih firmi koja se bavi tim poslom.
Sve ti zavisi kako monter uštima antenu prema satelitu odnosno pozicija tanjira da je idealna.
Problema jedino nekad ima kad su vremenske neprilike,kao i svugdje,a ostalo je ok.
Uskoro kreću i sa internetom tako da će bit još konkurencije na tom polju.
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#3 Re: TOTAL TV

Post by vukojebina »

thepatriot wrote: Uskoro kreću i sa internetom tako da će bit još konkurencije na tom polju.

ovo me interesuje..imas li molim te malo vise informacija... jel mislis na njihov program preko interneta, bez satelitske, ili nesto drugo??
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#4 Re: TOTAL TV

Post by thepatriot »

vukojebina wrote:
thepatriot wrote: Uskoro kreću i sa internetom tako da će bit još konkurencije na tom polju.

ovo me interesuje..imas li molim te malo vise informacija... jel mislis na njihov program preko interneta, bez satelitske, ili nesto drugo??
Ne na program, već će total pružati usluge interneta,kao novi internet provajder,dakle net preko satelita,čak i u vukojebinama 8-)
User avatar
ami8
Posts: 443
Joined: 23/05/2010 19:01

#5 Re: TOTAL TV

Post by ami8 »

Sportski kanali otprilike kao kod Telemacha, s tim što na Totalu ima SK Hrvatska i SK Slovenija koji u 90% slučajeva prenose isto kao i SK.
Signal stabilan, po meni im je jedini minus to što nema HRT-ova i uopšte hrvatskih kanala.
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6 Re: TOTAL TV

Post by Truba »

ja imam sataliticku :D total tv
solidno samo nema hrvatskih kanala osim HRT1
koji je često zacrnjen
nema ni nove koju ne bih ni gledao
nema ni kanton tv kao ni hajat :D

treba antenu čistiti kad je snijeg i to je to
EUROBIH
Posts: 1032
Joined: 03/09/2009 18:57

#7 Re: TOTAL TV

Post by EUROBIH »

Referent za ONO i DSZ wrote:Je li neko ima usluge ovog kablovskog operatera i kakva su vam iskustva. Trazio sam nema teme.
Vidim imaju i HD opciju tj HD receivera u ponudi pa me posebno interesuje koliko ste zadovoljni vi koji imate istu.
Programska shema i nije nesto ali Sport klub cini prevagu.
Vlasnicke strukture i ostala prepucavanja me uopste ne interesuju pa vas molim samo konkretno iskustva prosjecnog TV korisnika sportski orjentisanog. 8)
imao sam tri total tv sistema....nikad više!!...
u vikendici nemam internet-al ima telecomov l-net(8gb-17 KM!-potreban samo bht gsm signal) spojen na skybox (polaris-arene 1-4,b92,prva tv...)

http://www.polarismedia.rs/prices.php

i 100-tinjak sportskih kanala i domaćih 50 kanala
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#8 Re: TOTAL TV

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:ja imam sataliticku :D total tv
solidno samo nema hrvatskih kanala osim HRT1
koji je često zacrnjen
nema ni nove koju ne bih ni gledao
nema ni kanton tv kao ni hajat :D

treba antenu čistiti kad je snijeg i to je to


što?
User avatar
Truba
Posts: 81017
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9 Re: TOTAL TV

Post by Truba »

evo sta su mi odgovorili


Sto se tice HRT-a, isti se emituje kao FTA kanal, te se mogu gledati one emisije koje nisu kodirane za satelit.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#10 Re: TOTAL TV

Post by kakavdanakneiskustvu »

Black swan wrote:evo sta su mi odgovorili


Sto se tice HRT-a, isti se emituje kao FTA kanal, te se mogu gledati one emisije koje nisu kodirane za satelit.


aha,znam,čuo sam za to
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#11 Re: TOTAL TV

Post by motorola01 »

Postoji li ijedan kablovski operater koji dozvoljava biranje mjeseca u godini za placanje pretplate?

Konkretan primjer: recimo zelim da placam pretplatu u januaru, februaru, junu, julu, avgustu i decembru.. Da li iko to dozvoljava?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#12 Re: TOTAL TV

Post by StupskaBitanga »

pa spojite ovu temu sa Telemachom jer je to sve ista firma
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#13 Re: TOTAL TV

Post by anonimnaosoba »

hoće li pustiti taj internet za koji mjesec ? :D
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#14 Re: TOTAL TV

Post by vicious »

EUROBIH wrote:
Referent za ONO i DSZ wrote:Je li neko ima usluge ovog kablovskog operatera i kakva su vam iskustva. Trazio sam nema teme.
Vidim imaju i HD opciju tj HD receivera u ponudi pa me posebno interesuje koliko ste zadovoljni vi koji imate istu.
Programska shema i nije nesto ali Sport klub cini prevagu.
Vlasnicke strukture i ostala prepucavanja me uopste ne interesuju pa vas molim samo konkretno iskustva prosjecnog TV korisnika sportski orjentisanog. 8)
imao sam tri total tv sistema....nikad više!!...
u vikendici nemam internet-al ima telecomov l-net(8gb-17 KM!-potreban samo bht gsm signal) spojen na skybox (polaris-arene 1-4,b92,prva tv...)

http://www.polarismedia.rs/prices.php

i 100-tinjak sportskih kanala i domaćih 50 kanala
I šta onda, kad hoćeš da gledaš utakmicu moraš ići u vikendicu? :D
Btw, ovaj polaris identičan sa ponudom HS-a, samo se ovi lokalni kanali razlikuju :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#15 Re: TOTAL TV

Post by kakavdanakneiskustvu »

zna li ko mogu li se gdje plaćati računi za total tv bez provizije?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#16 Re: TOTAL TV

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko mogu li se gdje plaćati računi za total tv bez provizije?


??
Frutek
Posts: 1521
Joined: 22/01/2005 01:39

#17 Re: TOTAL TV

Post by Frutek »

Izgleda da ne vlada neko pretjerano zadovoljstvo ni Total TV-om. Ja više ne znam šta da radim, sada sam na kablovskoj (i internet je njihov) i šema je bijedna i čemerna, nema se šta gledat. A i ono ponekad kad ima, u 95% slučajeva nam zatamne kanal pa ni od te radosti ništa.

Prošle godine sam uzeo u radnji komplet opremu za Drambox 800 HD, koštalo me preko 600 km. Kada su instalirali i otišli, na 50-ak najboljih kanala sam počeo dobijat smetnje, svakih par minuta recne kanal. Da skratim priču, dolazili su najmanje 5 puta i na kraju priznali da ne znaju popravit, na šta sam ja vratio opremu i uzeo novac nazad.

Znači ne gledam u dinar, samo da mi je da imam već jednom gdje gledam utakmice, mečeve, trke, filmove itd itd. :-D Ima li iko kakav prijedlog? Hvala.
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#18 Re: TOTAL TV

Post by vukojebina »

Ma total je vrh vrhova...sporta, dokumentaraca, filmova na pretek, bar mene to jedino interesuje na tv-u...sto se tice domacih kanala, ne mora bit nijedan, samo kad su utakmice nek upale..

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#19 Re: TOTAL TV

Post by legenda reala »

Ma sportska ponuda mu je zadovoljavajuča Sport Klub i Eurosport, srpski i bosanski kanali, ono nije loš za 15-tak maraka se ima štošta pogledati :wink:

Najveći problem Totala je taj signal, oni idu preko Eutelsata koji je poznat kao malo slabiji satelit, kojem "svaka" kišica smeta ali bože moj.

Za jednog ljubitelja sporta najbolja stvar je CS, jes da je u startu malo poskupo, ali koga interesuje samo sport ovo je najbolje rješenje :wink:
emirolini
Posts: 3492
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#20 Re: TOTAL TV

Post by emirolini »

Veoma zadovoljan, usluga jako dobra, imam vec 2-3 godine, imao mozda 1 kvar i otklonili u roku od 5 minuta... veoma profesionalna firma, usluga i kvalitet par svjetlosnih ispred bh telečoma
ludimilojko
Posts: 98
Joined: 24/07/2011 22:17

#21 Re: TOTAL TV

Post by ludimilojko »

I ja mogu reci da sam zadovoljan. Vec dvije godine imam TOTAL TV i placam paket od 26 km al to ono standard kanali (imas njihovu official page pa pogledaj).. uglavnom su :thumbup:
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#22 Re: TOTAL TV

Post by Rottweiler »

Frutek wrote:Izgleda da ne vlada neko pretjerano zadovoljstvo ni Total TV-om. Ja više ne znam šta da radim, sada sam na kablovskoj (i internet je njihov) i šema je bijedna i čemerna, nema se šta gledat. A i ono ponekad kad ima, u 95% slučajeva nam zatamne kanal pa ni od te radosti ništa.

Prošle godine sam uzeo u radnji komplet opremu za Drambox 800 HD, koštalo me preko 600 km. Kada su instalirali i otišli, na 50-ak najboljih kanala sam počeo dobijat smetnje, svakih par minuta recne kanal. Da skratim priču, dolazili su najmanje 5 puta i na kraju priznali da ne znaju popravit, na šta sam ja vratio opremu i uzeo novac nazad.

Znači ne gledam u dinar, samo da mi je da imam već jednom gdje gledam utakmice, mečeve, trke, filmove itd itd. :-D Ima li iko kakav prijedlog? Hvala.
To sto si ti uzeo je card sharing i sjeckalo i stucalo je zbog onoga ko ti je dao tu ponudu. Vjerovatno shara neke tudje kartice i preopterecene su pa neradi kako treba, malo ces morati da se raspitas kod nekog ko to ima i da mu duze radi kako treba bez stucanja i stekanja, pa da ti sredi cs.
Jasam kupio resiver gigablue quad i za nekog ko voli filmove je jebacki dobra stvar. Imas plugin filmovizije, pokrenes bilo koji film i on automatski sa neta nadje i skine titl i sinhronizuje ga sa filmom i uzivas gledajuci od prahistorijskih do najnovijih filmova i isto tako ex-yu filmove i serije ;)
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#23 Re: TOTAL TV

Post by area51 »

emirolini wrote:Veoma zadovoljan, usluga jako dobra, imam vec 2-3 godine, imao mozda 1 kvar i otklonili u roku od 5 minuta... veoma profesionalna firma, usluga i kvalitet par svjetlosnih ispred bh telečoma
:thumbup:
I ja prezadovoljan,uzeo onaj paket od 16 km + 5km za HD i bog te veselio
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#24 Re: TOTAL TV

Post by legenda reala »

Evo i Moja TV ubacuje Sport Klub, možda postaju i jači od Totala što se tiče sporta, postaju sigurno, oni imaju i 5 kanala Arena Sporta

http://www.teve.ba/article/15844/sport- ... na-moja-tv
amcibald
Posts: 50
Joined: 11/12/2012 20:52

#25 Re: TOTAL TV

Post by amcibald »

Poz
na temi HS mi je forumas pisao da mogu upravljac od Total resivera koristiti i na svom lcd-u. Pa ako mozes pomoc. Nasao sam upute gdje pise da drzim tipku tv i ok 2 sec i da ce se upalit lampica,medjutim nista. I da se pohvalim sa ponudom i kvalitetom.
Post Reply