TOTAL TV

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
SEYOboy
Posts: 313
Joined: 02/08/2011 00:14

#101 Re: TOTAL TV

Post by SEYOboy »

Lumber Jack wrote:To sam odradio, registracija je uspješna, vidim svoj nalog i paket koji imam, ali ne mogu da se ulogujem ni na desktopu, ni na mobilnoj aplikaciji ni na smart TV-u sa tim podacima :-) :-D
kako saznati total tv id. na računu imam samo broj ugovora. pogledao sam i ugovor koji sam potpisao prilikom uzimanja total tv-a i na njemu ima samo broj ugovora.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#102 Re: TOTAL TV

Post by Revolucionar ★ »

pratim ovo oko EONA . Gdje da nadjem taj id :D
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10183
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#103 Re: TOTAL TV

Post by Benq »

Pozovite TotalTV , na osnovu broja ugovora dat ce vam ID broj.
User avatar
argyle
Posts: 1839
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#104 Re: TOTAL TV

Post by argyle »

Revolucionar ★ wrote:pratim ovo oko EONA . Gdje da nadjem taj id :D
na racunu, tacnije na prvom od tri racuna

UPLATILAC: ID:
User avatar
argyle
Posts: 1839
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#105 Re: TOTAL TV

Post by argyle »

Lumber Jack wrote:To sam odradio, registracija je uspješna, vidim svoj nalog i paket koji imam, ali ne mogu da se ulogujem ni na desktopu, ni na mobilnoj aplikaciji ni na smart TV-u sa tim podacima :-) :-D
Nije ni meni isao login jucer na eon, tek sam danas uspio uci i na laptopu i na smartphonu.

Ne rade mi svi kanali iz Total Tv paketa, na nekima je crnilo, a na nekima samo na smartphonu mi se pojavi poruka da kanal nije dostupan na ovoj teritoriji (nalazim se vani, il je greska ili je neka vrsta ogranicenja, al sredice se i to sa VPN).

Image
Image
User avatar
SEYOboy
Posts: 313
Joined: 02/08/2011 00:14

#106 Re: TOTAL TV

Post by SEYOboy »

ja imam problem sa registracijom na telemach stranici.
https://mojtelemach.ba/registracija
ukucam ispravni id i broj ugovora ali mi uvijek izbaci grešku: potrebno je unijeti važeće podatke!
molim pomoć
User avatar
argyle
Posts: 1839
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#107 Re: TOTAL TV

Post by argyle »

SEYOboy wrote:ja imam problem sa registracijom na telemach stranici.
https://mojtelemach.ba/registracija
ukucam ispravni id i broj ugovora ali mi uvijek izbaci grešku: potrebno je unijeti važeće podatke!
molim pomoć
Broj ugovora mora biti 501.....itd.
Pokusaj koristiti password od najmanje 8 slova+brojeva.
Ako i to ne pomogne kontaktiraj Total.
User avatar
SEYOboy
Posts: 313
Joined: 02/08/2011 00:14

#108 Re: TOTAL TV

Post by SEYOboy »

argyle wrote:
SEYOboy wrote:ja imam problem sa registracijom na telemach stranici.
https://mojtelemach.ba/registracija
ukucam ispravni id i broj ugovora ali mi uvijek izbaci grešku: potrebno je unijeti važeće podatke!
molim pomoć
Broj ugovora mora biti 501.....itd.
Pokusaj koristiti password od najmanje 8 slova+brojeva.
Ako i to ne pomogne kontaktiraj Total.
ugovor pocinje sa 501 i koristio sam sifru sa malim i velikim slovima i brojevima i veca je od 8 znakova.
morat cu ih zvati :(
my world
Posts: 39
Joined: 07/08/2013 16:21

#109 Re: TOTAL TV

Post by my world »

SEYOboy wrote:
argyle wrote:
SEYOboy wrote:ja imam problem sa registracijom na telemach stranici.
https://mojtelemach.ba/registracija
ukucam ispravni id i broj ugovora ali mi uvijek izbaci grešku: potrebno je unijeti važeće podatke!
molim pomoć
Broj ugovora mora biti 501.....itd.
Pokusaj koristiti password od najmanje 8 slova+brojeva.
Ako i to ne pomogne kontaktiraj Total.
ugovor pocinje sa 501 i koristio sam sifru sa malim i velikim slovima i brojevima i veca je od 8 znakova.
morat cu ih zvati :(

Javi sta si napravio, jer imam identican problem, unosim ispravan broj ugovora i ID, ali mi javlja istu gresku.
E jedino, posto sam uplacivao total zadnjih mjeseci sa prvim od 3 racuna (na kojem pise ID), prepisao sam ID sa nekog racuna s kraja 2016. godine, ako se ID nekako promijenio u medjuvremenu kako je dosao telemach, onda je mozda do toga problem (mada mi nema smisla da mijenjaju ID)
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#110 Re: TOTAL TV

Post by daky585 »

Nije to u pitanju. ID je isti, inače ti ne bi prošla registracija. Taj problem imaju mnogi, ja sam promijenio lozinku nekoliko puta i proradilo je nekoliko sati nakon registracije. Inače treba provjeriti jer lozinka mora imati najmanje 8 znakova, velika i mala slova i brojeve.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#111 Re: TOTAL TV

Post by Revolucionar ★ »

daky585 wrote:Nije to u pitanju. ID je isti, inače ti ne bi prošla registracija. Taj problem imaju mnogi, ja sam promijenio lozinku nekoliko puta i proradilo je nekoliko sati nakon registracije. Inače treba provjeriti jer lozinka mora imati najmanje 8 znakova, velika i mala slova i brojeve.
ljudi, jel ovo besplatno? aktivirao sam eon na kompu, jel to besplatno? inace paket mi je onaj od 19 km na total
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#112 Re: TOTAL TV

Post by daky585 »

Jeste besplatno.

Od ponedjeljka stižu novi kanali na Total TV - Travel i Sundance.
Alkos
Posts: 2721
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#113 Re: TOTAL TV

Post by Alkos »

Pozdrav, ima li neko da koristi ovu uslugu i da je voljan pomoci, imam par pitanja. :) Hvala. :bih:
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#114 Re: TOTAL TV

Post by fusion_ba »

koristim Total i Telemach pa pitaj slobodno :)
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#115 Re: TOTAL TV

Post by Point. »

Zasto se Eurosport i Eurosport 2 ne mogu vide gledati na Totalu? Jesu li promijenili frekvenciju?
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#116 Re: TOTAL TV

Post by fusion_ba »

Point. wrote:Zasto se Eurosport i Eurosport 2 ne mogu vide gledati na Totalu? Jesu li promijenili frekvenciju?
Eurosport kanali idu preko satelita Hotbird, za razliku od ostalih kanala koji idu preko Eutelsata. Vjerovatno nemaš prijem kanala sa Hotbirda.
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#117 Re: TOTAL TV

Post by Point. »

fusion_ba wrote:
Point. wrote:Zasto se Eurosport i Eurosport 2 ne mogu vide gledati na Totalu? Jesu li promijenili frekvenciju?
Eurosport kanali idu preko satelita Hotbird, za razliku od ostalih kanala koji idu preko Eutelsata. Vjerovatno nemaš prijem kanala sa Hotbirda.
Kad bih stavio dvije glave na sat tanjir imao bih prijem Hotbirda?
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#118 Re: TOTAL TV

Post by fusion_ba »

@Point Da, mogao bi imati Hotbird tako.
Sad daju taj triple monoblock (za istovremeno gledanje Eutelsata, Astre i Hotbirda) , ne znam kako ga nemaš, jedino ako imaš 2 risivera onda mislim da moraš birati između Astre i Hotbirda.
Inok
Posts: 392
Joined: 27/01/2018 16:40

#119 Re: TOTAL TV

Post by Inok »

EON i HBO GO rade samo sa telemah internetom i UNIFI što se tiče Total TV i nekontam zašto nude ove opcije jer nemaju ponudu neta?

Uz obnovu ugovora dobija se pink paket na 2 godine što znači za stalno jer vazda će biti tih akcija.

Usluge interneta nude samo u srednjoj bosni-

Međutim TTV uz Zona.ba internet je jedna od najboljih ponuda koje možete naći.

20KM TTV i 20KM Zona :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#120 Re: TOTAL TV

Post by channel10 »

Ima li neko prepaid ugovor sa total tv?
isx
Posts: 3581
Joined: 24/05/2014 19:12

#121 Re: TOTAL TV

Post by isx »

Imam MojuTv, ali bih htio ubaciti i TotalTv radi sporta, može li mi neko uraditi poređenje kanala, cijena i sl?
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#122 Re: TOTAL TV

Post by hipija »

Evo šta dobiješ za 19 KM, prvih 6 mjeseci 9.90 KM i sve kanale iz ponude osim Filmbox i BN( a možeš i njih ispod pulta) ,Eon sa vraćanjem na 7 dana.
https://totaltv.tv/ba/tv-paketi
Ako potpišeš na 2 godine imaš full pink paket sa satelita na 2 godine;


Dok za 29 KM a prvih 6 mjeseci takođe 9.90 KM za ugovor na dvije godine dobijaš uz prethodni paket (uključujući full pink) i Cinestar Premiere HD, HBO Premium i Club X.

Osim ovoga imaš i EON ali je on poluupotrebljiv budući da priličan broj kanala ne radi na drugim mrežama osim telemacha, što znači da ti je i HBO OD kao pogodnost u ovom paketu takođe neupotrebljiv, te još imaš opciju vraćanja kanala 7 dana unazad na istom tom Eon-u

Uglavnom ako objediniš Moja Tv + Total Tv kompletirao bi tv ponudu u svakom smislu

Edit:Imaš i Unifi za 5 uređaja ako si ili se potrefiš u dosegu te mreže. Onda bi mogao koristiti full EON bez problema.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#123 Re: TOTAL TV

Post by fusion_ba »

Hbo OD radi na svim mrezama kao i cijeli video klub.. Samo pojedini kanali ne rade
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#124 Re: TOTAL TV

Post by hipija »

Hajde fino, iako su trebali omogućiti svojim pretplatnicima da gledaju sve kanale dostupne u EON platformi bez obzira koju mrežu koriste.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#125 Re: TOTAL TV

Post by fusion_ba »

trebalo bi da omoguce jer uglavnom ttv korisnici nisu na Telemach netu. a ovako sve zavisi od provajdera. npr na mtel netu rade SK kanali a na BHT ne rade...
Post Reply