Toshiba servis racunara us Sarajevu???

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
fole13

Toshiba servis racunara us Sarajevu???

Post by fole13 » 12/08/2011 23:36

Da li u Sarajevu postoji neki Toshibin servis?Od brata mali mi je otkinuo tipku tab na laptopu i sad sve gledam kad cu ostati nasmijan od ZIK struje.Ako nema toshibin servis da li ikako mogu naci ovu tipku ?I da li se tastature na laptopima mogu popravljat mjenjat ili sta vec?? :dance: :skoljka: :dance:

Glas

Re: Toshiba servis racunara us Sarajevu???

Post by Glas » 13/08/2011 10:41

fole13 wrote:Da li u Sarajevu postoji neki Toshibin servis?Od brata mali mi je otkinuo tipku tab na laptopu i sad sve gledam kad cu ostati nasmijan od ZIK struje.Ako nema toshibin servis da li ikako mogu naci ovu tipku ?I da li se tastature na laptopima mogu popravljat mjenjat ili sta vec?? :dance: :skoljka: :dance:

Ne znam da li postoji Toshiba servis, ali postoji dosta drugih koji popravljaju razne elektronske uređaje, pa i laptope.

Ako nema fizičkih oštečenja na zakačkama za tipku onda se može prebaciti nova sa neke neispravne tastature i sl. Tastature na laptopima se mogu mijenjati, pogledaj malo po pik.ba ili objavi oglas, vjerovatno ima ljudi koji ili imaju tu tipku ili imaju tastaturu za zamijeniti.

febo_acm
Has thanked: 2 times

Post by febo_acm » 13/08/2011 12:51

fole13 wrote:Da li u Sarajevu postoji neki Toshibin servis?Od brata mali mi je otkinuo tipku tab na laptopu i sad sve gledam kad cu ostati nasmijan od ZIK struje.Ako nema toshibin servis da li ikako mogu naci ovu tipku ?I da li se tastature na laptopima mogu popravljat mjenjat ili sta vec?? :dance: :skoljka: :dance:

Od laptopa se ne ostaje nasmijan :D

Imtec prodaje Toshibu sa garancijom, mora da imaju servis :D Provjeri.

udrch

Post by udrch » 13/08/2011 21:55

ComTrade kod DHL-a u Neđarićima, Džemala Bijedića..
KimTec u Neđarićima ili pripada Vojničkom, Aleja Bosne srebrene, od studentskog doma kad kreneš prema aerodromu, doslovno na prvom semaforu..
Megatrend je mislim takođe ovlašten, on ti je kod Makbel gume u Džemala Bijedića..

Ovlašteni su servisi za Toshiba laptope, iako i ja mislim da ti je bolje da odeš u Imtec, oni će od njih svakako naručiti, ali ti se lakše dogovoriti..možda ti poprave bez naručivanja tastature..

Post Reply