Toni Šunjić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
DaysleepeR
Posts: 14838
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#26 Re: Toni Šunjić

Post by DaysleepeR »

za vikend u Mostaru

Image
User avatar
Mustang1
Posts: 28781
Joined: 29/12/2010 17:31

#27 Re: Toni Šunjić

Post by Mustang1 »

Hajd Frenkie i Edo Maajka ali sta ce Pique u Mostaru ? :D
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#28 Re: Toni Šunjić

Post by cindrlimindrli »

Nas najbolji stoper na SP, potpuno sam pogresno procijenio ovog momka prije nastupa u Brazilu. Bio sam ubijedjen
da je obicni direk, zato Toni ako ovo citas, izvini.
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#29 Re: Toni Šunjić

Post by noiserr »

JoseMujica wrote:
PeppermintSA wrote:info iz prve ruke - najbliže prelasku u Anderlecht :bih:
:thumbup: svaka čast

sad vala nemremo kukati da nemamo odbrane...i Šunjić se pokazao solidnim....solidni su i Vranješ i Pandža, i Zukanović i Bičakćić

sad je jasno da je do trenera i postavke igre,a igrača imamo, barem u odbrani za koju mo godinama kukali
Kakav bolan Pandža.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27823
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#30 Re: Toni Šunjić

Post by JoseMujica »

i Pandža je igrao solidno i borbeno svaki tekmu koju je igrao....možda nije za prvih 11 ali kao neki backup ni Pandža nije za odbaciti....naravno to kad budemo imali trenera koji će skontati da je zapravo on plaćen da nauči igrače kako da igraju odbranu, a ne da lametira po novinama kako eto mi ne znamo

Alžir, koji ima daleko gori igrački kadar od nas, pokaza sinoć kako se igra odbrana, a u njihovoj odbrani bi i Pandža bio zvijezda
User avatar
vicious
Posts: 6931
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#31 Re: Toni Šunjić

Post by vicious »

JoseMujica wrote:i Pandža je igrao solidno i borbeno svaki tekmu koju je igrao....možda nije za prvih 11 ali kao neki backup ni Pandža nije za odbaciti....naravno to kad budemo imali trenera koji će skontati da je zapravo on plaćen da nauči igrače kako da igraju odbranu, a ne da lametira po novinama kako eto mi ne znamo

Alžir, koji ima daleko gori igrački kadar od nas, pokaza sinoć kako se igra odbrana, a u njihovoj odbrani bi i Pandža bio zvijezda
Vala ti je ovaj post totalna fula od početka do kraja.
Pandža jeste uvijek bio borben, i to je sve. Daleko od solidnog, uvijek sklon kiksevima, mirno iznošenje lopte i precizan pas do saigrača su misaone imenice kod njega. Hvala mu za sve što je dao, ali njegovo je prošlo.
Ovdje se ne radi o "treneru" koji treba nekog nešto da nauči, pa nisu pjetlići jebote.
I ne znam odakle ti to da Alžir ima "daleko gori" igrački kadar, pa pogledaj malo gdje ljudi igraju. Francuska, Španija, Engleska, Italija, Portugal. Nisu oni baš tolike hale koliko se ovdje predstavlja.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27823
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#32 Re: Toni Šunjić

Post by JoseMujica »

haj uporedi njihov i naš roster na transfermarktu

sami Džeko, Pjanić, Begović i Vedo vrijede više nego njihova cijela repka
User avatar
vicious
Posts: 6931
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#33 Re: Toni Šunjić

Post by vicious »

JoseMujica wrote:haj uporedi njihov i naš roster na transfermarktu

sami Džeko, Pjanić, Begović i Vedo vrijede više nego njihova cijela repka
Znam ja da je ovdje transfermarkt mjerilo svega, ali eto reci ti koji bi klub to dao 2,5 miliona eura za Ibričića (samo kao ilustracija besmislenosti tih podataka tamo).

Ali ako pogledamo klubove za koje igraju, njihov igrački kadar je ujednačeniji od našeg, 14 igrača iz liga petice + Porto, Sporting, Dinamo, itd. Ne znam čemu potcjenjivanje, isto kao da su ljudi nekakvi amateri koji eto usput igraju malo lopte.

Ali odosmo predaleko od Šunjića :)
i za mene najprijatnije iznenađenje među našim momcima, nadam se da će ostvariti taj transfer u neki bolji klub.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27823
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#34 Re: Toni Šunjić

Post by JoseMujica »

ma znam da i tm nekad bude besmislen npr. Vrsajević, ali nemaš drugog objektivnog pokazatelja za poređenje...eventualno ova procjena vrijednosti u kombinaciji koliko je neko zaista spreman da plati za nekog igrača, ali opet je to klizav teren
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#35 Re: Toni Šunjić

Post by SSemir »

cindrlimindrli wrote:Nas najbolji stoper na SP, potpuno sam pogresno procijenio ovog momka prije nastupa u Brazilu. Bio sam ubijedjen
da je obicni direk, zato Toni ako ovo citas, izvini.
a naravno, papetu jebemo mater. necemo reci, svaka cast papetu pa je prepoznao da ce ovaj momak dobro odigrati i da zasluzuje poziv u reprezentaciji. jok, nije to papetova zasluga
palermo
Posts: 22500
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#36 Re: Toni Šunjić

Post by palermo »

SSemir wrote:
cindrlimindrli wrote:Nas najbolji stoper na SP, potpuno sam pogresno procijenio ovog momka prije nastupa u Brazilu. Bio sam ubijedjen
da je obicni direk, zato Toni ako ovo citas, izvini.
a naravno, papetu jebemo mater. necemo reci, svaka cast papetu pa je prepoznao da ce ovaj momak dobro odigrati i da zasluzuje poziv u reprezentaciji. jok, nije to papetova zasluga
Nije, samo je imao sreće......

Toniju svaka čast, danas sam mu čitao intervju u Večernjem listu, vrlo lijepo priča momak....inače, koliko ja znam, ne vežu se za njega loše priče.....(mislim mahalske :D )
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#37 Re: Toni Šunjić

Post by Dr. Kuca »

Ma ja :lol: :lol: . Pape nista nije zasluzan :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#38 Re: Toni Šunjić

Post by It_is_a_Leclerc »

Tonija traži Deportivo La Coruna.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#39 Re: Toni Šunjić

Post by Pismonosa »

Odlično je čuvao Spahića cijelo vrijeme. Ovaj mu je samo jednom uspio pobjeći. Ali to je nažalost bilo dovoljno da nas košta prolaza u drugi krug :D

Sretno Toni! :thumbup: :bih:
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#40 Re: Toni Šunjić

Post by Korisničkoime »

Dobro odigrao prvenstvo mada valja biti oprezan ja se sjecam njegovog izdanja protiv Lichta u kvalifikacijama i to je bilo lose samo je Avdija imao goru tekmu od njega.
Ne znam volio bih zaista bi volio da u Sunjicu dobijemo odlicnog stopera za buducnost jer Spahicu vrijeme istice. Mozemo mi reci o Spahicu sta hocemo ali jos od dana Hibica boljeg stopera nismo imali. Bice nam tesko popuniti rupu koju ce on ostaviti u odbrani. Bicakcic je dobar ali nije na nivou Spahica ne znam da li ce kad i biti. U svakom slucaju u buduce nam treba dobar stoper i napadac a neki bas kandidata i nema ja bih od srca volio da je to Sunjic pa eto vidit cemo

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2
Tyke
Posts: 2662
Joined: 23/02/2012 05:44

#41 Re: Toni Šunjić

Post by Tyke »

Korisničkoime wrote: Ne znam volio bih zaista bi volio da u Sunjicu dobijemo odlicnog stopera za buducnost jer Spahicu vrijeme istice. Mozemo mi reci o Spahicu sta hocemo ali jos od dana Hibica boljeg stopera nismo imali.

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2
A Barbareza? :D

Momak je odigrao mozda i iznad svojih mogucnosti, ako se sjetimo njegovih prijasnjih nastupa u repki i sta mu ne Samaras radio (ako se dobro sjecam). Nadam se da je napredovao i da moze jos vise, jer onakav Sunjic kao na SP nam itekako treba.

Pod hitno treba ici u jaci klub gdje moze i dalje napredovati i kaliti formu za EP.
User avatar
vicious
Posts: 6931
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42 Re: Toni Šunjić

Post by vicious »

Vjerovatno misliš na Vranješa, njega je Samaras pretrčao onda u Grčkoj. Šunjić je bio loš u prijateljskoj protiv SAD kad je ušao, i pošto mi po običaju prosuđujemo na osnovu jedne utakmice proglasili smo ga klocem :D
Srećom odigrao je momak ovo na SP za deset, nadam se da će sad ostvariti i neki transfer u bolji klub, jaču ligu...
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#43 Re: Toni Šunjić

Post by cyprus »

It_is_a_Leclerc wrote:Tonija traži Deportivo La Coruna.
Mene interesuje pređe li ikad iko od naših igrača u klub koji se prethodno spominje u medijima :mrgreen: Obično se prethodno spomene bar 20-tak nekih klubova u kontekstu naših igrača (mislim da je rekorder Semir Štilić - preko 30), a on na kraju pređe u neki sasvim nespomenuti :mrgreen:

Al o čemu bi mediji pisali da nije toga :oops: Što domaći što strani...
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#44 Re: Toni Šunjić

Post by Krizzia »

Freiburg ;) iz druge ruke :P
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#45 Re: Toni Šunjić

Post by burek_in_space »

Krizzia wrote:Freiburg ;) iz druge ruke :P
Gospodja Shunjic lichno und personalno? :zoka: :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#46 Re: Toni Šunjić

Post by It_is_a_Leclerc »

SLUŽBENO: TONI ŠUNJIĆ je novi igrač Kuban Krasnodara!
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#47 Re: Toni Šunjić

Post by cindrlimindrli »

It_is_a_Leclerc wrote:
SLUŽBENO: TONI ŠUNJIĆ je novi igrač Kuban Krasnodara!
Pa koja je to liga, i dje to u pm?
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#48 Re: Toni Šunjić

Post by bosanska senzacija »

Iskrene čestitke familiji Sušić na prvom realizovanom transferu nakon svjetskog prvenstva.
palermo
Posts: 22500
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#49 Re: Toni Šunjić

Post by palermo »

cindrlimindrli wrote:
Pa koja je to liga, i dje to u pm?
Ruska prva iga. Ma Toni je dobar momak, realan, na zemlji stoji, treba osigurati egzistenciju, zna svoje mogućnosti, a ako se pokaže, uvijek ima i CSKA, Zenit i slično.

Jedan pristojan transfer
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#50 Re: Toni Šunjić

Post by tr_ba »

It_is_a_Leclerc wrote:
SLUŽBENO: TONI ŠUNJIĆ je novi igrač Kuban Krasnodara!
Super! :zzzz:
Post Reply