Toni Šunjić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#51 Re: Toni Šunjić

Post by cindrlimindrli »

Pa dobro sad, ruska i nije tako losa...mlad je, neka se jos malo iskali, dokaze, ima prostora za napredak.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#52 Re: Toni Šunjić

Post by Korisničkoime »

cyprus wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Tonija traži Deportivo La Coruna.
Mene interesuje pređe li ikad iko od naših igrača u klub koji se prethodno spominje u medijima :mrgreen: Obično se prethodno spomene bar 20-tak nekih klubova u kontekstu naših igrača (mislim da je rekorder Semir Štilić - preko 30), a on na kraju pređe u neki sasvim nespomenuti :mrgreen:

Al o čemu bi mediji pisali da nije toga :oops: Što domaći što strani...
Zukanovic u Italiju promaklo nasim gatarama

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#53 Re: Toni Šunjić

Post by cyprus »

cindrlimindrli wrote:Pa koja je to liga, i dje to u pm?
Typical you :mrgreen:

Sretno Toniju... očito se naviko na podneblje, pa ga nije htio radikalno mijenjat :mrgreen:
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#54 Re: Toni Šunjić

Post by IcedMFEarth »

Trenutno je bolje igrati u Rusiji nego u Ukrajini...always choose the winning side :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#55 Re: Toni Šunjić

Post by It_is_a_Leclerc »

Ruska liga. Klub je ok. Standardan prvoligaš.

Šteta samo što nije malo zapadnije, jer bundesligaški i skauti iz serie a obično zaziru od tih istočnih liga.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#56 Re: Toni Šunjić

Post by cindrlimindrli »

cyprus wrote:
cindrlimindrli wrote:Pa koja je to liga, i dje to u pm?
Typical you :mrgreen:

Sretno Toniju... očito se naviko na podneblje, pa ga nije htio radikalno mijenjat :mrgreen:
haj bjezi, sem ako nisi strasni zaljubljenik u kladionicu, ko bolan prati te znj klubove...
cuj kuban :D
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#57 Re: Toni Šunjić

Post by tr_ba »

Ako je bio Frajburg u opciji,a on izabrao Ruse,onda sa nasim Tonijem nesto nije uredu... :-)
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#58 Re: Toni Šunjić

Post by Mali_Vuk »

Sretno Toni :bih: :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#59 Re: Toni Šunjić

Post by todd_smith »

Glup potez. Ali eto neka mu je sa srecom.
dek
Posts: 545
Joined: 28/02/2005 23:53

#60 Re: Toni Šunjić

Post by dek »

Recimo da je solidan igrač. Mada ne mogu se otet utisku da smo i od ovog igrača, nakon par soldnih partija, počeli praviti igračinu a on to sigurno nije.
Mislim bilo je ovakvih primjera tonu a čini mi se da je posebno izraženo kada je u pitanju srbin ili hrvat, valjda neka potreba da se pokaže kako eto repka nije samo bošnjačka.

Sjećam se tako Nemanje Supića, Vladana Grujića, Ognjena Vranješa, Miroslava Stevanovića i mnogih drugih, sve odreda teški mediokriteti a pravilo se od njih zvijezde.
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#61 Re: Toni Šunjić

Post by Korisničkoime »

dek wrote:Recimo da je solidan igrač. Mada ne mogu se otet utisku da smo i od ovog igrača, nakon par soldnih partija, počeli praviti igračinu a on to sigurno nije.
Mislim bilo je ovakvih primjera tonu a čini mi se da je posebno izraženo kada je u pitanju srbin ili hrvat, valjda neka potreba da se pokaže kako eto repka nije samo bošnjačka.

Sjećam se tako Nemanje Supića, Vladana Grujića, Ognjena Vranješa, Miroslava Stevanovića i mnogih drugih, sve odreda teški mediokriteti a pravilo se od njih zvijezde.
Pa i ne znam bas. Grujic je u svoje vrijeme vazio za velikog talenta inace nebi ni viduo Zvezde, Vranjes se uvjek gledao kao igrac s klupe da uskoci, Stevanovic takoder je talent postojalo zanimanje i Partizana i Zvezde i pruzao je odlicne utakmice u Vojvodini.
Eh sad ni prvu ni posljednji put da talent ne uspije imas i u Bosnjackom taboru primjera, Husejnovic pisljednji.
Sunjic tesko za reci volio bih ali sumnjam

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#62 Re: Toni Šunjić

Post by noiserr »

dek wrote:Recimo da je solidan igrač. Mada ne mogu se otet utisku da smo i od ovog igrača, nakon par soldnih partija, počeli praviti igračinu a on to sigurno nije.
Mislim bilo je ovakvih primjera tonu a čini mi se da je posebno izraženo kada je u pitanju srbin ili hrvat, valjda neka potreba da se pokaže kako eto repka nije samo bošnjačka.

Sjećam se tako Nemanje Supića, Vladana Grujića, Ognjena Vranješa, Miroslava Stevanovića i mnogih drugih, sve odreda teški mediokriteti a pravilo se od njih zvijezde.
Od svakog novog igraca koji iole nesto dobro pokaze se pravi neka velicina. Primjer Besic, koji se dobro pokazao je po mnogima pored Pjane najbolji nas igrac (a odigrao dvije utakmice). Pa onda Kolasinac, isto zvjerka ali sad da je neki igrac svjetske klase jos to nije (ima potencijal doduse).

Nema to nikakve veze sa nacionalnim opredjeljenjem, mada jeste fino viditi kako se normalni ljudi (igraci) slazu i dobro igraju.

Protiv Nigerije Sunjic se bolje pokazao od Spahica po meni, i onda ne vidim zasto je velicanje tu cudno. Ipak je Spaha onako realno jedan vrlo dobar igrac.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27715
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#63 Re: Toni Šunjić

Post by JoseMujica »

neka mu je sa srećom, ali nemrem vjerovati da pored Frajburga (ako je bio u igri) odeš u Kuban :roll: u Rusiju, grobnicu talenata, ideš samo da pare uzmeš
mega_mashcine
Posts: 1406
Joined: 01/05/2013 12:21

#64 Re: Toni Šunjić

Post by mega_mashcine »

Kuban vodi 2-0 na poluvremenu protiv Lok.Moskve, Sunjic strijelac drugog gola. :thumbup: :bih:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#65 Re: Toni Šunjić

Post by spinel_ »

nas najbolji stoper. period.
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#66 Re: Toni Šunjić

Post by alphonse kauders »

spinel_ wrote:nas najbolji stoper. period.
:-) :-) :-) Teško nama ako je tako.

Bičo je trenutno no.1, period.:)
Machete1
Posts: 120
Joined: 22/08/2014 13:18

#67 Re: Toni Šunjić

Post by Machete1 »

mega_mashcine wrote:Kuban vodi 2-0 na poluvremenu protiv Lok.Moskve, Sunjic strijelac drugog gola. :thumbup: :bih:
standardan je u kubanu, izgleda da je od svjetskog prvenstva proigrao
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#68 Re: Toni Šunjić

Post by cyprus »

Kuban izgleda igra vrlo dobro i ekipa se čini dosta solidnom, ali je problem što je u Rusiji strašna konkurencija, tako da je upitno koliko visoko Šunjićev klub može... Trenutno su bez poraza (3-2-0), ali su tek peti...

Ipak, za nas je najbitnije da Šunja igra standardno...
Machete1
Posts: 120
Joined: 22/08/2014 13:18

#69 Re: Toni Šunjić

Post by Machete1 »

cyprus wrote:Kuban izgleda igra vrlo dobro i ekipa se čini dosta solidnom, ali je problem što je u Rusiji strašna konkurencija, tako da je upitno koliko visoko Šunjićev klub može... Trenutno su bez poraza (3-2-0), ali su tek peti...

Ipak, za nas je najbitnije da Šunja igra standardno...
Zenit, CSKA, Spartak, Lokomotiv i Dinamo su po kvaliteti najbolji, a poslije njih Rubin, Kuban i Krasnodar...tako da ocekujem da Kuban zavrsi oko 6-7. mjesta sto je sigurno dobro u ovakvoj konkurenciji...ali kao sto si rekao najbitinije je da igra
Arsene Wenger
Posts: 545
Joined: 13/10/2012 00:33

#71 Re: Toni Šunjić

Post by Arsene Wenger »

Kuban Krasnodar je danas odigrao neriješeno u gostima protiv Dinama iz Moskve rezultatom 2-2. Naš Toni Šunjić je bio u prvoj postavi i odigrao vrlo solidno. Tako je njegov Kuban Krasnodar nakon devet kola, jedina neporažena ekipa uz Zenit iz Sent Peterzburga i nalaze se na 4. mjestu na tabeli sa 19 bodova, iza Dinamo Moskve (koji ima isti broj bodova) i CSKA (koji ima 2 boda više - 21).
Kuban se s pravom može nadati da će osvojiti mjesto koje vodi u neko evropsko takmičenje.

Bravo Toni! :bih:
User avatar
haris0032
Posts: 1443
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#72 Re: Toni Šunjić

Post by haris0032 »

Da ga pohvalim za ove dvije utakmice, odlicno odradio posao!
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#73 Re: Toni Šunjić

Post by Dr. Kuca »

Nemoj te se sjebat ako uzgubimo od izraela nedaj Boze pocne se pisat o ovom gigantu i njegovom tati. :oops:
User avatar
haris0032
Posts: 1443
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#74 Re: Toni Šunjić

Post by haris0032 »

Upoznat sam oko toga, ali ovdje komentarisem iskljucivo njega i ono sto je pokazao na terenu.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#75 Re: Toni Šunjić

Post by Mali_Vuk »

Dr. Kuca wrote:Nemoj te se sjebat ako uzgubimo od izraela nedaj Boze pocne se pisat o ovom gigantu i njegovom tati. :oops:
Nisam upoznat? Šta mu je sa tatom?
Post Reply