Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post Reply
hajducka travica
Posts: 761
Joined: 28/01/2011 18:11

#51 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by hajducka travica »

insomnia78 wrote:
zateznistub wrote:Fantastičan rad na ličnom marketingu!
To je najbitnije, jel de
A sto u polovini zemlje ne smijes istaknuti zastavu pos kojom je ta zemlja medjunarodno priznata to nikom nista?
Neko je tu polovinu zemlje dao Srbima.Njega proklinjite zbog toga a ne Srbe.Srbe proklinjite zbog pocinjenih zvjerskih zlocina nad muslimanima.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#52 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dječak sa šibicama »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Izvinjavamo se majoriziranim, evo časna Titova nećemo više. Ali molim da shvatite da su ta djeca huligani samo pomiješali zastave. Htjeli su zapaliti ovu dole... :oops:

Image
Ma jok, ne paliti crvene zastave strogo je zabranjeno, malo alkohola i planuce pogresna crvena zastava, a onda belaj.

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#53 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by insomnia78 »

dječak sa šibicama wrote:Ma ja.

Nego, sta je Sejfo radio u Banjaluci sa zastavom sa ljiljanima, u nekoj humanitarnoj misiji? pokazuje gradjanima Banjaluke oblik ljiljana? ili otisao sa namjerom da bude uhapsen :D

Ovo je ko iz onog vica kad baba kaze, "necel me silovati, dabogda".
Cekaj ba
Zasto bi bio uhapsen
Po kojem zakonu je na teritoriji BiH zabranjeno isticati zastavu pod kojom je BiH medjunarodno priznata?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#54 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

dječak sa šibicama wrote:Ma ja.

Nego, sta je Sejfo radio u Banjaluci sa zastavom sa ljiljanima, u nekoj humanitarnoj misiji? pokazuje gradjanima Banjaluke oblik ljiljana? ili otisao sa namjerom da bude uhapsen :D

Ovo je ko iz onog vica kad baba kaze, "necel me silovati, dabogda".
U glavama i srednama gdje vlada aprthejd i jednoumlje sasvim logično zvuči tvoje pitanje. Tamo nema mjesta slobodnom protoku ljudi i dobara pa taman da je Sejfo maksuz otišao da provocia.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#55 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dezurni_ucenik »

dječak sa šibicama wrote:Ma ja.

Nego, sta je Sejfo radio u Banjaluci sa zastavom sa ljiljanima, u nekoj humanitarnoj misiji? pokazuje gradjanima Banjaluke oblik ljiljana? ili otisao sa namjerom da bude uhapsen :D

Ovo je ko iz onog vica kad baba kaze, "necel me silovati, dabogda".
Kaže da je istaknuo zastavu Bosne i Hercegovine jer je naša država prije 23 godine primljena u punopravno članstvo UN-a upravo pod ovom zastavom.

Nauci malo historiju ili povijest (kako ti je draze) svoje drzave.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#56 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dječak sa šibicama »

pici wrote:
dječak sa šibicama wrote:
Jest ono, ne hapsi se u Tuzli ili Sarajevu, ide to po kratkom postupku


i koga je to policija apsila zbog nosanja RvaCkiH il srBskijeH zastava...de .BA deČaće su žigama oHani
Cemu hapsenje, kad ce raja to spaliti.

Ha ja...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#57 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by insomnia78 »

dječak sa šibicama wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Izvinjavamo se majoriziranim, evo časna Titova nećemo više. Ali molim da shvatite da su ta djeca huligani samo pomiješali zastave. Htjeli su zapaliti ovu dole... :oops:

Image
Ma jok, ne paliti crvene zastave strogo je zabranjeno, malo alkohola i planuce pogresna crvena zastava, a onda belaj.

Image
Doduse, turska i nacisticka zastava su potpuno iste
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#58 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by Drinski »

zateznistub wrote:Fantastičan rad na ličnom marketingu!
Jel i onaj Gardović ubijen zbog pokušaja svog ličnog marketinga?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#59 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dječak sa šibicama »

dezurni_ucenik wrote:
dječak sa šibicama wrote:Ma ja.

Nego, sta je Sejfo radio u Banjaluci sa zastavom sa ljiljanima, u nekoj humanitarnoj misiji? pokazuje gradjanima Banjaluke oblik ljiljana? ili otisao sa namjerom da bude uhapsen :D

Ovo je ko iz onog vica kad baba kaze, "necel me silovati, dabogda".
Kaže da je istaknuo zastavu Bosne i Hercegovine jer je naša država prije 23 godine primljena u punopravno članstvo UN-a upravo pod ovom zastavom.

Nauci malo historiju ili povijest (kako ti je draze) svoje drzave.
Znaci, po sistemu reciprociteta, 21 novembra Dodik moze doci kod Kina Radnik u Sarajevu i razapeti zastavu Republike Srpske posto je tog datuma u Dejtonu Alija aminovao Republiku Srpsku.

Posto ja znam povijest moje drzave, ne parcijalno kao "neki".

Zanimljivo razmisljanje.
hajducka travica
Posts: 761
Joined: 28/01/2011 18:11

#60 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by hajducka travica »

insomnia78 wrote:
calculator wrote:Dijaspora obično misli za nas u BiH
Ne mislim vala
Nek vas jebu, ko sto ce vas i jebati
I trebaju, sa takvim razmisljanjem bolje od rezervata niste ni zasluzili
Ja svakako dodjem na jedan mjesec
Jedem, locem, landaram, vidim starce, sestru, jarane i odoh nazad
:thumbup:
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#61 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

dječak sa šibicama wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Izvinjavamo se majoriziranim, evo časna Titova nećemo više. Ali molim da shvatite da su ta djeca huligani samo pomiješali zastave. Htjeli su zapaliti ovu dole... :oops:

Image
Ma jok, ne paliti crvene zastave strogo je zabranjeno, malo alkohola i planuce pogresna crvena zastava, a onda belaj.

Image
A djeca se zarakijala, znaš kakvi su ti huligani, ne razlikuje to baš dobro crveno-bijele kockice, oni misle to ima veze sa nacisitima. :oops: Turska crvena je ipak drugačija pa još bijeli mjesec i zvijezda, nema šanse da se zabune. :mrgreen:
ticoroman
Posts: 214
Joined: 11/12/2004 19:43

#62 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by ticoroman »

Nemam nikakvo ranije mišljenje o Tokiću, ni dobro a ni loše, ali ovo je objektivno iz patriotske perspektive gledano genijalan potez. Dok se u svatovima pod sumnjivim okolnostima hapse u javnosti nepoznati i nebitni "mali" ljudi reakcije izostaju. Ovo će međutim malo jače "odjeknuti" u javnosti, i ultimativno u nekoj budućnosti sumnjiva hapšenja kao ova se neće moći opravdavati ni u RS-u. Možda ne nakon Tokića, ali biti će još "Tokića".
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#63 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dječak sa šibicama »

Ma sta ono zna nakon 6 piva, crveno, bijelo, sve je crveno bijelo, i kosa tvoja, i oci moje...
funeral blues
Posts: 1765
Joined: 08/02/2011 11:15

#64 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by funeral blues »

insomnia78 wrote:
funeral blues wrote:Ili to, ili neka sjaši sa BH foruma, a zajaši FR. Sve drugo nije principijelno.
Sreca pa vas dvojica ne odredjujete sta ko moze
Al imas pravo, odjahacu s ove teme, sto da se dzaba nerviram
Odoh planirati sta obici po BiH da je djetetu prikazem na pravi nacin sad kad dodjem, jbg tablice i sara su Fr a posto nema ljiljana na njima, smijem i u RS
A vi se dobro sagnite mozda se smiluju pa vam dopuste ljiljane u Sarajevu

Au revoir
Nemoj se ljutiti. Jasno je svima kakvo je sranje ovdje. Ti si jedan od onih koji je uspio otici, a velika, ogromna vecina to isto zeli. Ovih patriota kojima ti govoris da ih jebu je 5-10%. Ostali ovdje ne zive svojom voljom i nije u redu njih jebavati dok svim silama pokusavaju da se domognu neke uređene države koju je btw neko uredio prije njihovog dolaska.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#65 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dezurni_ucenik »

dječak sa šibicama wrote:
dezurni_ucenik wrote:
dječak sa šibicama wrote:Ma ja.

Nego, sta je Sejfo radio u Banjaluci sa zastavom sa ljiljanima, u nekoj humanitarnoj misiji? pokazuje gradjanima Banjaluke oblik ljiljana? ili otisao sa namjerom da bude uhapsen :D

Ovo je ko iz onog vica kad baba kaze, "necel me silovati, dabogda".
Kaže da je istaknuo zastavu Bosne i Hercegovine jer je naša država prije 23 godine primljena u punopravno članstvo UN-a upravo pod ovom zastavom.

Nauci malo historiju ili povijest (kako ti je draze) svoje drzave.
Znaci, po sistemu reciprociteta, 21 novembra Dodik moze doci kod Kina Radnik u Sarajevu i razapeti zastavu Republike Srpske posto je tog datuma u Dejtonu Alija aminovao Republiku Srpsku.

Posto ja znam povijest moje drzave, ne parcijalno kao "neki".

Zanimljivo razmisljanje.

Ohohohoho otkud vi to majorizirani branite Dodika.Jel to zbog one cuvene Ezopove basne o trecem entitetu.Mojne se brinuti, eno braca komradi su vam pruzili podrsku neki dan. :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#66 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by insomnia78 »

dječak sa šibicama wrote:
pici wrote:
dječak sa šibicama wrote:
Jest ono, ne hapsi se u Tuzli ili Sarajevu, ide to po kratkom postupku


i koga je to policija apsila zbog nosanja RvaCkiH il srBskijeH zastava...de .BA deČaće su žigama oHani
Cemu hapsenje, kad ce raja to spaliti.

Ha ja...
Ti si jedan od najmalicioznijih likova na forumu
Zivis u Sarajevu a pljujes po svemu bosanskom
Husino, predgradje Tuzle
Image
Image
Tu inace bude zastava od par metara i nikome ne pada na pamet da je pali niti da hapsi nekog zbog toga
hajducka travica
Posts: 761
Joined: 28/01/2011 18:11

#67 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by hajducka travica »

insomnia78 wrote:Nista, zovite Erdogana nek se vrati, mozda jos nije daleko odmako, pa nek' naruzi Dodika

Buahahaha
:thumbup:

Vratice se on Erdoan i dati Miletu po guzici.
User avatar
dr socrates
Posts: 176
Joined: 12/10/2013 13:47

#68 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dr socrates »

Zaista se ne mogu načuditi logici po kojoj je zastava sa ljiljanima nepoželjna na teritoriji RS.
Ne želim previše da ulazim u istorijat ovog grba i kako je on postao simbol Bosne, ali ako iko ima razloga da se buni zbog njega to je muslimansko stanovništvo u BiH.

Jednostavno ljiljani su simbol koji se prvenstveno vezivao za hrišćanstvo, pogotovo zapadno.
Isus Hrist kaže u Novom zavjetu:" Pogledajte na ljiljane u polju kako rastu;ne tude se, niti predu.Ali ja vam kažem da se ni Solomon ni u svoj slavi svojoj ne odjenu kao jedan od njih."
U hrišćanskoj ikonografiji ljiljan je simbolizovao ljepotu, ljubav i čednost.

Da je BiH zemlja svakojakih apsurda nije potrebno dokazivati, a jedan od najdrastičnijih primjera je da su ljiljani u poslednjih dvadeset godina postali simbol stanovništva muslimanske vjere.
Ali ako su Bošnjaci taj simbol prihvatili kao svoj, zašto im braniti da ga ističu? Čime to vrijeđa Srbe?Neka pogledaju pažljivije zastavu Srbije i tamo će takođe pronaći ljiljane!Mislim da svaki narod, pa tako i Bošnjaci, ima pravo da ističe svoju zastavu.Ako Srbi imaju pravo da mašu sa zastavom Srbije, zašto Bošnjaci ne mogu sa svojom?

Za kraj da kažem da je ovaj Tokić propali politički marginalac koji koristi ovakve situacije da bi se ponovo vratio na scenu.Kod naroda u BiH
šovinistički ispadi su dobitna kombinacija.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#69 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dječak sa šibicama »

ticoroman wrote:Nemam nikakvo ranije mišljenje o Tokiću, ni dobro a ni loše, ali ovo je objektivno iz patriotske perspektive gledano genijalan potez. Dok se u svatovima pod sumnjivim okolnostima hapse u javnosti nepoznati i nebitni "mali" ljudi reakcije izostaju. Ovo će međutim malo jače "odjeknuti" u javnosti, i ultimativno u nekoj budućnosti sumnjiva hapšenja kao ova se neće moći opravdavati ni u RS-u. Možda ne nakon Tokića, ali biti će još "Tokića".
Ma ultragenijalan, taman da RTRS ima desetak dana materijala za pricu "novi ataci na Republiku Srpsku, muslimanski fanatici provociraju po Banjaluci".

Ali istini za volju, sta bi Sejfo, Dodik i slicni paraziti da nema ovakvih stvari, kako bi vladali i pljackali ako nece raspirivati medjunacionalne tenzije. Nece valjda o ekonomiji, zaduzenosti, penzijama koje kasne sve vise, platama koje su sve manje.

Jebo to, daj zastavu.
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#70 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by CaneBos »

insomnia78 wrote:
funeral blues wrote:Ili to, ili neka sjaši sa BH foruma, a zajaši FR. Sve drugo nije principijelno.
Sreca pa vas dvojica ne odredjujete sta ko moze
Al imas pravo, odjahacu s ove teme, sto da se dzaba nerviram
Odoh planirati sta obici po BiH da je djetetu prikazem na pravi nacin sad kad dodjem, jbg tablice i sara su Fr a posto nema ljiljana na njima, smijem i u RS
A vi se dobro sagnite mozda se smiluju pa vam dopuste ljiljane u Sarajevu

Au revoir
Sto se tice nekih stvari si u pravu, konto ponizne i snihoshodljive politike i ponasanja bosnjaka kroz decenije nakon rata. Ogromna je inertnost, nezainteresovanost, apatija, razdor, sve su to faktori koji su doveli do nepostojanja kriticne mase bosnjaka sa zajednickim ciljem i voljom.

No, s druge strane, iako iskazujes ozlojedjenost svim tim, u isto vrijeme se i sam distanciras iz tog ''stada'', kao i vecina ljudi koji zive van BiH. Mjesto boravista vas ne cini nista manje pripadnicima bosnjackog naroda u BiH, pa daj primjer suprotan onom sto s pravom kritikujes, nemoj govoriti sa aspekta, vi tamo, ja vamo.
I ono posljednje..nema potrebe davati ovoj bijedi do znanja da ti tamo mozes ovde, ono sto oni sami ovde ne mogu..obilaziti BiH i uzivati, lokati itd. To je vec..ono.. :roll:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#71 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dezurni_ucenik »

dječak sa šibicama wrote:
ticoroman wrote:Nemam nikakvo ranije mišljenje o Tokiću, ni dobro a ni loše, ali ovo je objektivno iz patriotske perspektive gledano genijalan potez. Dok se u svatovima pod sumnjivim okolnostima hapse u javnosti nepoznati i nebitni "mali" ljudi reakcije izostaju. Ovo će međutim malo jače "odjeknuti" u javnosti, i ultimativno u nekoj budućnosti sumnjiva hapšenja kao ova se neće moći opravdavati ni u RS-u. Možda ne nakon Tokića, ali biti će još "Tokića".
Ma ultragenijalan, taman da RTRS ima desetak dana materijala za pricu "novi ataci na Republiku Srpsku, muslimanski fanatici provociraju po Banjaluci".

Ali istini za volju, sta bi Sejfo, Dodik i slicni paraziti da nema ovakvih stvari, kako bi vladali i pljackali ako nece raspirivati medjunacionalne tenzije. Nece valjda o ekonomiji, zaduzenosti, penzijama koje kasne sve vise, platama koje su sve manje.

Jebo to, daj zastavu.

Sto i Covica ne dodas na listu... :oops:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#72 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dječak sa šibicama »

Uz svesrdnu podrsku patriJota iz Francuske, Njemacke, Belgije, da ne zaboravim.

Dobro rasplamsati medjunacionalne odnose, a onda iz tople fotelje navijati udri ga Mehmede.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#73 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by zateznistub »

insomnia78 wrote:
funeral blues wrote:Ili to, ili neka sjaši sa BH foruma, a zajaši FR. Sve drugo nije principijelno.
Sreca pa vas dvojica ne odredjujete sta ko moze
Al imas pravo, odjahacu s ove teme, sto da se dzaba nerviram
Odoh planirati sta obici po BiH da je djetetu prikazem na pravi nacin sad kad dodjem, jbg tablice i sara su Fr a posto nema ljiljana na njima, smijem i u RS
A vi se dobro sagnite mozda se smiluju pa vam dopuste ljiljane u Sarajevu

Au revoir
Ne nerviras ti sebe, nerviraš ti i slični svve nas ovdje1 Veoma je lako naprđivati iz sigurne udaljenosti i pisati šta i kako.

I ne sekiraj se nisam se ja saginjao '92, necu ni sad, nisam ja nigdje zbrisao...tu sam ja...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#74 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by dječak sa šibicama »

dezurni_ucenik wrote:Sto i Covica ne dodas na listu... :oops:
Zato sto je posten covjek, radisan, uspjesan, na sudu mu nista ne mogu dokazati dakle za primjer :thumbup: :thumbup: :thumbup:

:D
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#75 Re: Tokić uhapšen zbog zastave Republike BIH

Post by hrasno38 »

Jedna je stvar sta mi iz F BiH mislimo o zastavi sa ljiljanima a druga je stvar sta o njoj misle Srbi i Hrvati kao konstitutivni narodi. Da je neko dosao u Sarajevo i ispred predsjednista rasirio zastavu sa 4C veliko je pitanje da li bi policija stigla da reaguje prije nego sto bi popio batine a isto vazi i za sahovnicu. Naravno dolazak ispred predsjednista sa takvim zastavama nije nesto sto ce rijesiti nase probleme nego cista provokacija. E sad zasto taj isti Tokic svoje herojstvo nije pokazao od 92-95 sa puskom u ruci kao i veliki broj drugih kvazi-politicara koji kada nestanu iz politickog zivota na savki moguci nacin pokusavaju ponovo da skrenu paznju na sebe. U ovom trenutku zastavi sa ljiljanima nije mijesto u centru Banja Luke ne zato sto ja ne smatram da BL nije BiH nego jednostavno sto svako iole normalan zna da je to cista provokacija koja apsolutno nece nista donijeti pozitivno osim reinkarnacija Sejfudina Tokica. Da ga nisu uhapsili neko bi ga namariso pa mozda i lisio zivota sto nikako nama koji zivimo u ovoj zemlji ne treba pored svih mogucih sranja koje svakodnevno dozivljavamo.
Moja zastava zauvijek i u mom srcu je zastava sa ljiljanima ali odlicno znam koja je drzavna zastav i koja su drzavna obiljezja a tu ljiljana nema osim na stitovima jedinica OS BiH. Ovo je cisto Sejfudinovo preseravanje jer je izgleda propalo uzgajanje gljiva i neki projekti koje je izmamjmunisao daok je bio u politici pa sad gleda na svaki moguci nacina da se vrati.
Post Reply