Tko je za vas kurva?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#26 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

Emop21 wrote:
Edin H. wrote:Ona koja ti ne da :wink:
A i ona koja ti da, jel :) Izgleda šta god žena da uradi, pogrešno je.

P.S. Mnoge žene su mi rekle nešto u stilu blago vama muškarcima, kad imate seks i mijenjate partnerke vi još dobijete aplauz i smatraju vas frajerom, a kad mi, žene to isto radimo ili želimo slijedi tkz. slut shaming. Ali, eto, nova vremena su došla, i to nije loše, jednostavno rečeno, žene su dobile slobodu (materijalnu, zakonsku, psihološku) da rade što žele, a na sreću nas muškaraca, to je njegovo veličanstvo SEKS. Freud je bio u pravu, pušite ga :)
Svaka ti je duboka.
Da premjestimo temu na filozofiju? :lol:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7773
Joined: 03/06/2016 16:31

#27 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Dope_Man »

Za mene samo one koje se puce na instagramu i slicnim, nemaju marke u djepu i lete za prvim koji ima bar audi A4 it 2000te. Hocu reci ove koje se nikada ne bi tako nazvale a sav ''uspjeh'' u zivotu im je da budu slikane za portal, ili za svoj instagram sa par kockastih glavica i placenim picem na stolu, a to otplate na zadnjem sjedistu spomenutog auta.

One koje to rade profesionalno - tako ih zovemo ali ja to u tom kontekstu ne gledam pogrdno i za mene nisu kurve u tom ponizavajucem smislu. Zene nude uslugu, naplate i sve je jasno, nemam apsolutno nista protiv.

A one koje raja voli zvati tako, djevojke koje jednostavno uzivaju u svojoj seksualnosti, opet otvoreno.. one definitivno nisu ni u kom smislu kurve osim od strane likova koji nisu dobili.
Last edited by Dope_Man on 13/02/2017 21:11, edited 3 times in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#28 Re: Tko je za vas kurva?

Post by pirmin »

http://www.forum.hr/showthread.php?t=995985

:oops:

Ima li i na makedonskom forumu?
Last edited by pirmin on 13/02/2017 20:56, edited 1 time in total.
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#29 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

irac300 wrote:
Nocni Monni wrote:
irac300 wrote:Ne'š ti zadugo jebat sa takvim stavom i pičkastim razmišljanjem.
analni seks, analni seks, analni seks, koliko ste treba guzili, koliko ste treba guzili, kao šlag na kraju, potvrda svih potvrda, intelektualac ateista. :carobnjak:
Ima me i na temi kineski telefoni, Kodi i tako to. Kada me već pratiš, piši sve. :lol Al' to na stranu, i dalje zvučiš pičkasto, ono, treba ti nije dala pice, dala drugom i sada je kurva, ma sveee su kurvee..kme, kmee... :lol:
Matero jesi to ti pa me tako dobro razotkrivaš? :sabur:
Opsesija si moja.
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#30 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Nocni Monni »

Dope_Man wrote:Za mene samo one koje se puce na instagramu i slicnim, nemaju marke u djepu i lete za prvim koji ima bar audi A4 it 2000te. Hocu reci ove koje se nikada ne bi tako nazvale a sav ''uspjeh'' u zivotu im je da budu slikane za portal, ili za svoj instagram sa pad kockastig glavica i placenim picem na stolu, a to otplate na zadnjem sjedistu spomenutog auta.

One koje to rade profesionaldo, pa tako ih zovemo ali ja to u tom kontekstu ne gledam pogrdno i za mene nisu kurve u tom ponizavajucem smislu. Zene nude uslugu, naplate i sve je jasno, nemam apsolutno nista protiv.

A one koje raja voli zvati tako, djevojke koje jednostavno uzivaju u svojoj seksualnosti, opet otvoreno.. one definitivno nisu ni u kom smislu kurve osim od strane likova koji nisu dobili.
Bravo.
To je to.
Istog sam mišljenja kao i ti, već sam to i napisao, malo krutije. :mrgreen:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#31 Re: Tko je za vas kurva?

Post by irac300 »

Ne'š jebat, sve dok tako kmečiš. :D Ni kurve neće očajnike. :lol:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#32 Re: Tko je za vas kurva?

Post by animals »

A di su kurve.. :shock:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#33 Re: Tko je za vas kurva?

Post by JThomas »

kurva je ljudsko biće koje ne ispoštuje dogovor postignut sa drugim ljudskim bićem.
Emop21
Posts: 22
Joined: 15/07/2016 20:00

#34 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Emop21 »

Svaka ti je duboka.
Da premjestimo temu na filozofiju? :lol:
Baš sam pomislio kako previše pametujem :) Inače, u pravu si, moj jaran psiholog Dope_Man je to dobro rekao.
User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#35 Re: Tko je za vas kurva?

Post by stetoskop »

Kurva je žena koja vara.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#36 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Henry Chinaski »

JThomas wrote:kurva je ljudsko biće koje ne ispoštuje dogovor postignut sa drugim ljudskim bićem.
Prostitutke se uglavnom drže dogovora tako da ih odmah možemo isključiti iz kurvi...
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#37 Re: Tko je za vas kurva?

Post by KIseljak12 »

Nocni Monni wrote:
Dope_Man wrote:Za mene samo one koje se puce na instagramu i slicnim, nemaju marke u djepu i lete za prvim koji ima bar audi A4 it 2000te. Hocu reci ove koje se nikada ne bi tako nazvale a sav ''uspjeh'' u zivotu im je da budu slikane za portal, ili za svoj instagram sa pad kockastig glavica i placenim picem na stolu, a to otplate na zadnjem sjedistu spomenutog auta.

One koje to rade profesionaldo, pa tako ih zovemo ali ja to u tom kontekstu ne gledam pogrdno i za mene nisu kurve u tom ponizavajucem smislu. Zene nude uslugu, naplate i sve je jasno, nemam apsolutno nista protiv.

A one koje raja voli zvati tako, djevojke koje jednostavno uzivaju u svojoj seksualnosti, opet otvoreno.. one definitivno nisu ni u kom smislu kurve osim od strane likova koji nisu dobili.
Bravo.
To je to.
Istog sam mišljenja kao i ti, već sam to i napisao, malo krutije. :mrgreen:
Jesi klinac, tvoje kmecanje odjekuje kroz monitor. Ko ona razmazena djeca u supermarketu kad se bacaju popodu i kukumacu.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#38 Re: Tko je za vas kurva?

Post by insomnia78 »

Kme kme, kurve, sponzoruse. Ni jedna ni ne da
Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#39 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Tomahawk11 »

Puno ti to nesto iz Francuske.....daleko ti je Mostar, Banja Luka...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#40 Re: Tko je za vas kurva?

Post by vješalica »

User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#41 Re: Tko je za vas kurva?

Post by SkyLimit »

Prodavačice ljubavi neizmjerno cijenim.

One koje se udaju za momke iz inostranstva jer "nije lijep ali ima papire, znači da je simpatičan" su za mene kurvetine najogavnije.
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#42 Re: Tko je za vas kurva?

Post by karanana »

Brisi taj search history i cookiese u googlu.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#43 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Norm »

...da li su rospije kurve???
User avatar
Dope_Man
Posts: 7773
Joined: 03/06/2016 16:31

#44 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Dope_Man »

karanana wrote:Brisi taj search history i cookiese u googlu.
Ne mora mu to biti search history. Neko je to spominjao na forumu ranije i tad sam isprobao, stvarno baca google nakon ''gdje naci'' uglavnom kurvu u.. pa krenu gradovi. Nikad inace ne trazim na nasem jeziku tako da nisam imao history takvih pretraga, sto znaci da se jednostavno kod nas ovo trazi najvise.
User avatar
JedanOdBraceMorica
Posts: 469
Joined: 31/10/2016 19:31

#45 Re: Tko je za vas kurva?

Post by JedanOdBraceMorica »

Prava kurva za kes prodaje ono sto KURAVA daje na kredit sa dozivotnom otplatom
User avatar
JaneEyre
Posts: 265
Joined: 20/02/2008 21:32

#46 Re: Tko je za vas kurva?

Post by JaneEyre »

Nocni Monni wrote:
JaneEyre wrote:
Hm...tvoja dubokoumna pitanja su me stvarno podstakla na razmišljanje, pa u tom smislu mozda bih ti jasniji odgovor mogla dati kad i i ti odgovorio na ova pitanja, isto na temelju par primjera...

Dakle, iz tvoje perspektive, mene interesuje da li je kurvar:

- muškarac koji pristaje na neobaveznu vezu radi seksa, mada pristaje da bude i ljubavnik(pošto je druga strana u vezi)?

- muškarac koji sa poznanicom završi u krevetu za jednu noć?

- muškarac koji želi vezu, pa vidi da ne ide, ali pristane na besplatni ili barem neki jeftini seks?

Unaprijed hvala na odgovorima i razmjeni mišljenja...
Stvarno te podstakla? Stvarno stvarno?

Govorimo o kurvama, ne o kurvarima, otvoriš temu " Ko je kurvar", i ja ću se javiti, siguran sam da te mnogo zanima moje mišljenje.

Muškarci u svim navedenim slučajevima iniciraju seks, love, a svaki lovac koji ulovi lovinu je dobar lovac.
Svaka lovina koja bude ulovljena, hmm, ne znam šta je svaka lovina koja bude ulovljena?


Jedva čekam Vaš odgovor. :run:
Hmmm...svaka lovina koja bude ulovljena je...životinja? Pa se poslije može pripremati na razne načine tipa dinstati, peći, okrenuti na ražnju...a ček jesmo li na temi nešto oko ljubavi i sexa ili na onoj temi šta smo kuhali danas za ručak? :-) :skoljka: :roll: :lol: :lol: :lol: :run:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#47 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Dr. Kuca »

Zene su sve sponzoruse.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66027
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#48 Re: Tko je za vas kurva?

Post by _BataZiv_0809 »

Kurva je karatkerna osobina.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18638
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#49 Re: Tko je za vas kurva?

Post by SmokingMan »

Dr. Kuca wrote:Zene su sve sponzoruse.
Jesi'l se to razočaro'?
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#50 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Dr. Kuca »

SmokingMan wrote:
Dr. Kuca wrote:Zene su sve sponzoruse.
Jesi'l se to razočaro'?

Ma jok, svaku mozes kupit poklonom...
Post Reply