Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11049
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#251 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by Tito_i_Partija »

Dragi moji forumski jarani i jaranice

Ovom prilikom bi zelio da se izvinem vama, kao i svima onima koji su pratili moju temu. Nazalost je ostala (a i vjerovatno ce ostati) nedovrsena.

U vrijeme kad je nastala tema, moja firma, a pogotovo moje odjeljenje, je prolazila kroz jednu komplikovanu tranziciju, a moj pos’o je se k’o rezultat toga gotov skroz izmjenio. Duzi sati, tezi zadaci, i sve je poprilicno stresnije nego prije. Trenutno radim na tome da to promijenim i sebi zivot olaksam, ali to nije process koji se moze obavit’ preko noci. Sve u svemu nemam vise toliko slobodnog vremena, a i moj mali sin kako raste zahtjeva sve vise paznje.

Tako da nazalost ne vidim trenutno neki scenario u kojem bi mogao da budem redovan ucesnik u forumu gdje sam rado komentarisao o svemu i svacemu, i gdje sam upoznao mnoge dobre duse koji su moje boravljenje ovdje uljepsavali svojim zabavnim, edukativnim, i fascinirajucim komentarima.

Hvala vam na svemu, nemojte mi zahaterit’, a nadam se da cu uskoro opet bit’ medju vama. :)

Vas Tito.

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#252 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by johnnykola »



Vaskrse. :-D

A ovo sve što si napisao jednostavno ne stoji. Svako od nas ima svoje borbe, ali radi i ono što voli, gleda i komentira filmove. Tako, ne seri kvake, nastavi. :-D

Image

U nadi da hoćeš, živija!

Film na TV-u
User avatar
dale cooper
Posts: 28472
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#253 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote:Dragi moji forumski jarani i jaranice

Ovom prilikom bi zelio da se izvinem vama, kao i svima onima koji su pratili moju temu. Nazalost je ostala (a i vjerovatno ce ostati) nedovrsena.

U vrijeme kad je nastala tema, moja firma, a pogotovo moje odjeljenje, je prolazila kroz jednu komplikovanu tranziciju, a moj pos’o je se k’o rezultat toga gotov skroz izmjenio. Duzi sati, tezi zadaci, i sve je poprilicno stresnije nego prije. Trenutno radim na tome da to promijenim i sebi zivot olaksam, ali to nije process koji se moze obavit’ preko noci. Sve u svemu nemam vise toliko slobodnog vremena, a i moj mali sin kako raste zahtjeva sve vise paznje.

Tako da nazalost ne vidim trenutno neki scenario u kojem bi mogao da budem redovan ucesnik u forumu gdje sam rado komentarisao o svemu i svacemu, i gdje sam upoznao mnoge dobre duse koji su moje boravljenje ovdje uljepsavali svojim zabavnim, edukativnim, i fascinirajucim komentarima.

Hvala vam na svemu, nemojte mi zahaterit’, a nadam se da cu uskoro opet bit’ medju vama. :)

Vas Tito.

Image
Ma neka si ti jarane živ i zdrav, mi smo već prevrtili sve najcrnje i najgore scenarije. Bitno je da si ti i familija ok, a biće vremena za forumanja.

:kiss: :kakoste:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#254 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by ExNihilo »

Tito,

Razumijem da si zauzet, ali da nisi imao vremena 5 mjeseci ući na forum? Već smo te sahranili i dženazu ti klanjali, jaro. Što ne kažeš fino: bili smo realno šupci prema tebi i nismo imali vremena za ovu temu, pa si ti odlučio da nemaš vremena za nas.

Nemoj bezveze da te ganjam po Kanadi.

Nemoj srat ba, napisat ću Blade Runner review. :(

@Džoni, hvala za ovu sliku.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#255 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by hadzinicasa »

Tito_i_Partija wrote:Dragi moji forumski jarani i jaranice

Ovom prilikom bi zelio da se izvinem vama, kao i svima onima koji su pratili moju temu. Nazalost je ostala (a i vjerovatno ce ostati) nedovrsena.

U vrijeme kad je nastala tema, moja firma, a pogotovo moje odjeljenje, je prolazila kroz jednu komplikovanu tranziciju, a moj pos’o je se k’o rezultat toga gotov skroz izmjenio. Duzi sati, tezi zadaci, i sve je poprilicno stresnije nego prije. Trenutno radim na tome da to promijenim i sebi zivot olaksam, ali to nije process koji se moze obavit’ preko noci. Sve u svemu nemam vise toliko slobodnog vremena, a i moj mali sin kako raste zahtjeva sve vise paznje.

Tako da nazalost ne vidim trenutno neki scenario u kojem bi mogao da budem redovan ucesnik u forumu gdje sam rado komentarisao o svemu i svacemu, i gdje sam upoznao mnoge dobre duse koji su moje boravljenje ovdje uljepsavali svojim zabavnim, edukativnim, i fascinirajucim komentarima.

Hvala vam na svemu, nemojte mi zahaterit’, a nadam se da cu uskoro opet bit’ medju vama. :)

Vas Tito.

Image
where there is a will, there is a way.

drago mi je da si se javio.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#256 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by johnnykola »

ExNihilo wrote:Tito,

Razumijem da si zauzet, ali da nisi imao vremena 5 mjeseci ući na forum? Već smo te sahranili i dženazu ti klanjali, jaro. Što ne kažeš fino: bili smo realno šupci prema tebi i nismo imali vremena za ovu temu, pa si ti odlučio da nemaš vremena za nas.

Nemoj bezveze da te ganjam po Kanadi.

Nemoj srat ba, napisat ću Blade Runner review. :(

@Džoni, hvala za ovu sliku.
Nema na čemu. Ova slika je sve.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#257 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by ExNihilo »

Uistinu, jeste.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58731
Joined: 03/08/2010 19:04

#259 Re: Tito Film Festival i Filmske Diskusije

Post by kakavdanakneiskustvu »

bitno je da si ziv i zdrav
Post Reply