Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#176 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by moonca »

A zasto bi se ****o...ako je slatka, ugodna za caskanje/pisanje.. ima ih kojima je to dovoljno- a i izgled tijela im nije porioritet..
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#177 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:A zasto bi se ****o...ako je slatka, ugodna za caskanje/pisanje.. ima ih kojima je to dovoljno- a i izgled tijela im nije porioritet..
Zasto bi neko trosio svoje vrijeme da bi zabavljao neku osobu koju mozda nikada nece upoznati, ili ne zeli da je upozna uzivo?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#178 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:A zasto bi se ****o...ako je slatka, ugodna za caskanje/pisanje.. ima ih kojima je to dovoljno- a i izgled tijela im nije porioritet..
Zasto bi neko trosio svoje vrijeme da bi zabavljao neku osobu koju mozda nikada nece upoznati, ili ne zeli da je upozna uzivo?
I mi ovdje trosimo vrijeme..chaskamo, smijemo SE, svadjamo SE ..dok nas licno to zabavlja, privlaci. Hm...neki SE I licno upoznaju...I smatram da je to lijepo.


.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#179 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:A zasto bi se ****o...ako je slatka, ugodna za caskanje/pisanje.. ima ih kojima je to dovoljno- a i izgled tijela im nije porioritet..
Zasto bi neko trosio svoje vrijeme da bi zabavljao neku osobu koju mozda nikada nece upoznati, ili ne zeli da je upozna uzivo?
I mi ovdje trosimo vrijeme..chaskamo, smijemo SE, svadjamo SE ..dok nas licno to zabavlja, privlaci. Hm...neki SE I licno upoznaju...I smatram da je to lijepo.


.
Ovo je forum, vise osoba pise I komentarise, nije jedan na jedan. Nije isto. Dopisivanje sa osobom sa kojom ne mislis nista … da tako nesto zapocnem razmislio bih o svom drustvenom zivotu I posjetio strucnjaka …
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#180 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Guadalajara »

Ramzess Veliki wrote: Ovo je forum, vise osoba pise I komentarise, nije jedan na jedan. Nije isto. Dopisivanje sa osobom sa kojom ne mislis nista … da tako nesto zapocnem razmislio bih o svom drustvenom zivotu I posjetio strucnjaka
:lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#181 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by strucnjakdemagog »

pa u pravu je covjek. sta imas caskat sa nekom koja ti se ne svidja. ono mozes nekad baciti suplju, ako ti je bas dosadno, ali da se cujes redovno s njom, nidje veze.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#182 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Guadalajara »

strucnjakdemagog wrote:pa u pravu je covjek. sta imas caskat sa nekom koja ti se ne svidja. ono mozes nekad baciti suplju, ako ti je bas dosadno, ali da se cujes redovno s njom, nidje veze.
normala :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21559
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#183 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by MarlboroGold »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:A zasto bi se ****o...ako je slatka, ugodna za caskanje/pisanje.. ima ih kojima je to dovoljno- a i izgled tijela im nije porioritet..
Zasto bi neko trosio svoje vrijeme da bi zabavljao neku osobu koju mozda nikada nece upoznati, ili ne zeli da je upozna uzivo?
Ili zasto bi je htio voziti na motoru :?
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#184 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Xavier1 »

strucnjakdemagog wrote:pa u pravu je covjek. sta imas caskat sa nekom koja ti se ne svidja. ono mozes nekad baciti suplju, ako ti je bas dosadno, ali da se cujes redovno s njom, nidje veze.
Mozda je nama muskarcima cudno, ali zenama je to normala. Vole uvijek paznju da dobijaju. Mnoge se cuju sa 10-20 njih istovremeno.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#185 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by moonca »

strucnjakdemagog wrote:pa u pravu je covjek. sta imas caskat sa nekom koja ti se ne svidja. ono mozes nekad baciti suplju, ako ti je bas dosadno, ali da se cujes redovno s njom, nidje veze.
..napisao je ovako
mi koji je znamo kad sjednemo smijemo se na njene slike i komentarisemo koji ce se jadnik zaletiti, kako ce se sjebat' kad je vidi ...
I sve druge njene prijateljice sredjuju slike kod te djevojke.
.Ne znamo jel' redovno -ali se dopisuje i zbog moguceg sastanka- susreta--a i na tkavom je sajtu...
.oni se smiju njoj a i ona njima vjerujem :oops: ona cini sve da privuce -zrtvu- i gledano u RL to im i uspijeva- debeljuce imaju fine momka

--
Na forumima je drugacija atmosfera- ovdje kao sto vidis -ne pricamo/ pisemo ---tko nam se ne svidja..

:)
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#186 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by cendlerbing »

Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:pa u pravu je covjek. sta imas caskat sa nekom koja ti se ne svidja. ono mozes nekad baciti suplju, ako ti je bas dosadno, ali da se cujes redovno s njom, nidje veze.
Mozda je nama muskarcima cudno, ali zenama je to normala. Vole uvijek paznju da dobijaju. Mnoge se cuju sa 10-20 njih istovremeno.
Ja trenutno samo sa četvoricom. :oops:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#187 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Guadalajara »

cendlerbing wrote:
Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:pa u pravu je covjek. sta imas caskat sa nekom koja ti se ne svidja. ono mozes nekad baciti suplju, ako ti je bas dosadno, ali da se cujes redovno s njom, nidje veze.
Mozda je nama muskarcima cudno, ali zenama je to normala. Vole uvijek paznju da dobijaju. Mnoge se cuju sa 10-20 njih istovremeno.
Ja trenutno samo sa četvoricom. :oops:
Dosta skromno :skoljka:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#188 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by biggrin »

u virtualnom svijetu dakle vlada poliandrija
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#189 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

biggrin wrote:u virtualnom svijetu dakle vlada poliandrija
Ja sam jucer prvi put saznao za taj pojam.

Prije desetak godina sam prvi put cuo za biseksualce.

… nikad nije kasno nesto novo nauciti … :oops:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#190 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by biggrin »

vala je u prijeratnom skolskom sistemu bio prisutan taj pojam kod ucenaj o prvobitnim ljudskim zajednicama...
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#191 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote:
Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:pa u pravu je covjek. sta imas caskat sa nekom koja ti se ne svidja. ono mozes nekad baciti suplju, ako ti je bas dosadno, ali da se cujes redovno s njom, nidje veze.
Mozda je nama muskarcima cudno, ali zenama je to normala. Vole uvijek paznju da dobijaju. Mnoge se cuju sa 10-20 njih istovremeno.
Ja trenutno samo sa četvoricom. :oops:
Ja se dopisujem samo sa jednom, ali predosjećam da se ona dopisuje sa njih 10, pa ću je ukinuti. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#192 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

biggrin wrote:vala je u prijeratnom skolskom sistemu bio prisutan taj pojam kod ucenaj o prvobitnim ljudskim zajednicama...
Ja sam za to prvi put cuo od jedne splitske knjizevnice koja mi je rekla da je bipsic.
A ja ono … :shock:

Image

… nemoj mi reci da si ovo ti ??? :shock:

Kaze ona ma neeee … to je od milja za biseksualce.

A ja … :shock: … sta ti je sad to ???

Kaze, ma ja podjednako konzumiram I muskarce I zene.

8-) Ahaaa … sad mi je jasnije … znaci to je crtic gdje svak svakog, nikad ga nisam pregledao do kraja … :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#193 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by cendlerbing »

strucnjakdemagog wrote:
Ja se dopisujem samo sa jednom, ali predosjećam da se ona dopisuje sa njih 10, pa ću je ukinuti. :D
Što je sigurno, sigurno je. :mrgreen:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#194 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by biggrin »

Ramzess Veliki wrote:
biggrin wrote:vala je u prijeratnom skolskom sistemu bio prisutan taj pojam kod ucenaj o prvobitnim ljudskim zajednicama...
Ja sam za to prvi put cuo od jedne splitske knjizevnice koja mi je rekla da je bipsic.
A ja ono … :shock:


… nemoj mi reci da si ovo ti ??? :shock:

Kaze ona ma neeee … to je od milja za biseksualce.

A ja … :shock: … sta ti je sad to ???

Kaze, ma ja podjednako konzumiram I muskarce I zene.

8-) Ahaaa … sad mi je jasnije … znaci to je crtic gdje svak svakog, nikad ga nisam pregledao do kraja … :thumbup:
govorio sam za izraz "poliandrija", al evo naučih i ja nešto novo...da je bipsic biseksualac...cuj bipsic, kakav debilizam od izraza
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#195 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by dr_Evil »

E'o da i ja ispricam svoje jedino tinder iskustvo.. Na zapadu pokusao, stavio normalnu sliku i neki status Metnuo. 300 likova jedan uspjeh samo, izasao pojeli pizzu, pivce i tako..

Vise nikad nisam ni pokusao, mislim kao sto neko rece treba ti hrpa nerealnih slika, gurnes 500 like-ova za jedan match.

blah... fini dobri stari Mirc i uvaljivanje navecer u gradu
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#196 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by un1ted »

Pa nije bas da je Tinder za gey upoznavanja :)
Metnuo. 300 likova jedan uspjeh samo
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#197 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by dr_Evil »

un1ted wrote:Pa nije bas da je Tinder za gey upoznavanja :)
Metnuo. 300 likova jedan uspjeh samo
Pardon. like-ova :D hehem se smotana :D, ali jeste i za gey upoznavanja, ima i ta opcija
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#198 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by dr_Evil »

Kad vec spomenuh Mirc, mislim da treba napravit temu, zasto smo ga prestali koristit, meni je bio i ostao vrh
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#199 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Xavier1 »

dr_Evil wrote:Kad vec spomenuh Mirc, mislim da treba napravit temu, zasto smo ga prestali koristit, meni je bio i ostao vrh
Kad je to bilo popularno? Cini mi se da sam malo premlad i da sam propustio tu fazu.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12328
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#200 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by dr_Evil »

Xavier1 wrote:
dr_Evil wrote:Kad vec spomenuh Mirc, mislim da treba napravit temu, zasto smo ga prestali koristit, meni je bio i ostao vrh
Kad je to bilo popularno? Cini mi se da sam malo premlad i da sam propustio tu fazu.
Bolchat je kod nas drmao do 2011 tako nesh.. poslije toga i nije bas, mada je jos aktivan, udjem cesto da naprdivam
Post Reply