Tihicev obraz=djon

beslaga
Posts: 6
Joined: 03/10/2004 21:22
Location: Tuzla

#1 Tihicev obraz=djon

Post by beslaga »

Veceras je objavljeno da je Tihic ostao na celu SDA.Istovremeno na centralnom Frensis Bojl jedan od najvecih pravnih eksprata na svijetu na centralnom dnevniku kaze kako je govorio tom istom Tihicu da ne valjaju ustavne promjene.Gradjani BiH rekli da nisu za to.SDA nikad gora.

Valjda je bolje ponosno otic nego ljigavo vladat!!!
Sogan
Posts: 1421
Joined: 29/10/2006 02:46
Location: Centar za socijalnu skrb Kraljevine Svedske

#2 Re: Tihicev obraz=djon

Post by Sogan »

beslaga wrote:Veceras je objavljeno da je Tihic ostao na celu SDA.Istovremeno na centralnom Frensis Bojl jedan od najvecih pravnih eksprata na svijetu na centralnom dnevniku kaze kako je govorio tom istom Tihicu da ne valjaju ustavne promjene.Gradjani BiH rekli da nisu za to.SDA nikad gora.

Valjda je bolje ponosno otic nego ljigavo vladat!!!
Zavisi od visine plate i kubikaze sluzbenog bibija... u politici ne valja biti iskljuciv... more bit bidne more bit ne bidne!
putnik
Posts: 262
Joined: 05/06/2003 00:00

#3

Post by putnik »

Tihić je tražio glasanje Glavnog odbora o povjerenju i povjerenje mu je izglasano. Šta je tu nemoralno? A moralno je u predizbornoj kampanji raditi predsjedniku svoje stranke iza leđa?

Uzgred Tihić je dobio 73 glasa ZA, tri PROTIV (naravno BIO-TOURS jedan od njih), a za čudo Rob-Harisov je bio uzdržan.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#4

Post by MuaDib »

putnik wrote:Tihić je tražio glasanje Glavnog odbora o povjerenju i povjerenje mu je izglasano. Šta je tu nemoralno? A moralno je u predizbornoj kampanji raditi predsjedniku svoje stranke iza leđa?

Uzgred Tihić je dobio 73 glasa ZA, tri PROTIV (naravno BIO-TOURS jedan od njih), a za čudo Rob-Harisov je bio uzdržan.
Još da SDA hoce raskinuti koaliciju sa SBiH! :D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#5

Post by Fair Life »

putnik wrote:Tihić je tražio glasanje Glavnog odbora o povjerenju i povjerenje mu je izglasano. Šta je tu nemoralno? A moralno je u predizbornoj kampanji raditi predsjedniku svoje stranke iza leđa?

Uzgred Tihić je dobio 73 glasa ZA, tri PROTIV (naravno BIO-TOURS jedan od njih), a za čudo Rob-Harisov je bio uzdržan.
Image

Image
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#6

Post by _BosanaC »

doktor30 wrote:Tihic ostade tamo gdje se i ukpoao. Aj neka je. Dobro je da nisu pobijedili ekstremi, mada su se mudro usutili. cekaju narednu priliku.
Jel nekome jutros u avazu i oslobodjenju upao u oci "zakljucak GO SDA" kojim "osudjuju govor SEfera Halilovica na FTV" !?

Zaista dno dna je odluka-osuda SDA. Nisam znao da su postali i Sudije i Tuzioci i Kadije i sve sto treba i ne treba. Oni se nasli osudjivati SEfera. Jadnici. cijeli GO SDA nije proveo dana u ratu. Sramota.

Borimo SE !
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7

Post by mIRCerka »

doktor30 wrote: Oni se nasli osudjivati SEfera. Jadnici. cijeli GO SDA nije proveo dana u ratu. Sramota.
Jaoj, ne bih previse da userem temu, ali mislim da pausalnom ocjenjivanju stvarno mjesta nema.
1. Daj spisak GO SDA
2. daj mi navedi makar za 10 ljudi gdje su bili za vrijeme agresije
:D



sto se glasanja ko glasanja tice, evo Sefik Dzaferovic poziva na ponovno glasanje. Izgleda da on zeli da se glasa dok se Tihicu ne izglasa nepovjerenje.

Tuzno je sto svi misle da ce situacija procvjetati ako se Tihic i lagudmzija uklone s pozicija.
Ma da, odmah ce umjesto vode na slavinu teci zlato.
How yes no.
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#8

Post by SherlockHolmes »

da mene ko pita, ja ga ne bih skidao sa te stranacke pozicije, a u predsjednistvu ga svakako vise nema. odlicno je odradio i provaljen je. eh sad, da ima jos ko pametan da taj vakum iskoristi, al nema. cinjenica da ga je lepi ponajbolje iskoristio najbolje govori o bh politickoj sceni, ukljucujuci i sdp.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#9

Post by mIRCerka »

SherlockHolmes wrote:da mene ko pita, ja ga ne bih skidao sa te stranacke pozicije, a u predsjednistvu ga svakako vise nema. odlicno je odradio i provaljen je. eh sad, da ima jos ko pametan da taj vakum iskoristi, al nema. cinjenica da ga je lepi ponajbolje iskoristio najbolje govori o bh politickoj sceni, ukljucujuci i sdp.

ovdje trenutni nisu bitni ni lepi ni sdp...
bitno je ono sto se desava unutar same stranke...
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#10

Post by SherlockHolmes »

mirci, stavljam stvari u konteksAt. inace bi jos ispalo da sam suljin mali :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#11

Post by mIRCerka »

SherlockHolmes wrote:mirci, stavljam stvari u konteksAt. inace bi jos ispalo da sam suljin mali :D
pa citajuci svoje komentare, vidim da ja u stvari pruzam podrsku tihicu u ovoj situaciji... :roll:
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#12

Post by SherlockHolmes »

pa naravno, i on je ZA piramide :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#13

Post by Jimmy_The_Saint »

mIRCerka wrote:
SherlockHolmes wrote:mirci, stavljam stvari u konteksAt. inace bi jos ispalo da sam suljin mali :D
pa citajuci svoje komentare, vidim da ja u stvari pruzam podrsku tihicu u ovoj situaciji... :roll:
Pa pružila si... I stavila ga rame uz rame sa Zlajom...

Lapsus ili zavjera :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#14

Post by mIRCerka »

Jimmy_The_Saint wrote:
mIRCerka wrote:
SherlockHolmes wrote:mirci, stavljam stvari u konteksAt. inace bi jos ispalo da sam suljin mali :D
pa citajuci svoje komentare, vidim da ja u stvari pruzam podrsku tihicu u ovoj situaciji... :roll:
Pa pružila si... I stavila ga rame uz rame sa Zlajom...

Lapsus ili zavjera :lol:
nisam ga stavila rame uz rame jimmy, vec komentarisem mentalitet nasih ljudi...svi su ubijedjeni da ako ode LIDER STRANKE sve ce biti med i mlijeko...
o tome pricam...zlatko i tihi ne mogu ici zajedno nikako.. :D
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#15

Post by SherlockHolmes »

bolji je suljo, slazemo se :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#16

Post by mIRCerka »

SherlockHolmes wrote:bolji je suljo, slazemo se :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ImageImage
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#17

Post by SherlockHolmes »

nije to smijesno, nego onako realno -- izjasnio se coek po pitanju piramida, a ovaj drugi jos nije sluzbeno :P
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#18

Post by mIRCerka »

SherlockHolmes wrote:nije to smijesno, nego onako realno -- izjasnio se coek po pitanju piramida, a ovaj drugi jos nije sluzbeno :P
Kakve veze imaju visocke piramide sa sjednicom Glavnog odbora SDA?
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#19

Post by Jimmy_The_Saint »

Sulejman mi je TIhić antisimpatičan koliko i njegov prethodnik na kormilu.

No, kad vidim kako ga i zašto Hrofa Radon mlavi, čak i prema njemu stičem neke tople osjećaje naklonosti, trenuci slabosti su to, otesiri mi majstor... Uostalom i Smeagol je u suštini jedan tragičan i simpatičan lik.

Mislim da niko od ovih što Smeagola strovaljuju ne bi umio bolje oko prstena moći baratati. Samo riđobradi, a on se Smeagola ne boji, Smeagol je njegov skutonoša.
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#20

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 11:12, edited 1 time in total.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#21

Post by amrino »

Tiha voda brijege valja.... :lol:
faka
Posts: 21
Joined: 08/11/2006 15:35

#22

Post by faka »

Suljo je nas najjaci politicar, covjek je svatio u kakvoj zemlji zivimo i ponasa se u skladu sa tim i ne zivi u oblacima kao haris i ostala bagra iz njegove stranke i dijela SDA
beco5
Posts: 61
Joined: 03/11/2004 20:51
Location: sarajevo

#23

Post by beco5 »

9/12/2006 Glavni odbor SDA nije izglasalo povjerenje MANETU nego
SMRTNU PRESUDU i njemu i sebi.
Mane je tipični nasljednik Abdića.A tako će i završiti,ako Bog da.Amin
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#24

Post by Jimmy_The_Saint »

beco5 wrote:9/12/2006 Glavni odbor SDA nije izglasalo povjerenje MANETU nego
SMRTNU PRESUDU i njemu i sebi.
Mane je tipični nasljednik Abdića.A tako će i završiti,ako Bog da.Amin
Ja sam mislio da je nasljednik Avlije Izetbegovića. :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#25

Post by mIRCerka »

sinoc je bio Tihic kod Bakira H. I kaze Tihic da je on predlagao tajno glasanje, a da je GO odlucio da bude javno glasanje.
Ovo postaje sve napetije....
Post Reply