TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#851 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

stakasa wrote: Nemoj zajebavat... To se pitanje onda moze uputiti i Silajdzicu, sta se zajebajes po East Riveru, uzmi pusku ko i ostali Bosnjaci

naravno, de da ih smestimo u umetnicku cetu, jaka je unaske umetnicka ceta...



jeBote balasevic napise pjesmu i solidarise se i onda ovaj mediokreten na kraju balade pocne pisat po svemu...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#852 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... ogete.html

Na ovu sam peticiju mislio - Berber, Kurjak, ja mislim i ovaj ministar Hasanbegovic... Bilo ih je jos poznatih. Pa recimo Kemal Monteno kao Hrvat itd. A zvono na Tifi

"U periodu kada su Karadžićevi i Bobanovi artiljerci žarili i palili Bosnom i Hercegovinom Mersad Berber dobio je važan partijski (HDZ) zadatak; tačnije, bilo mu je naloženo da svjetskoj javnosti pokaže kako su Hrvati u BiH ugroženi pred vojnim stampedom "islamskih fundamentalista" Alije Izetbegovića. Tada su Mersad Berber i njegov prijatelj Asim Kurjak, kontroverzni zagrebački ljekar, bili inicijatori pisanja provokativnog pamfleta ("Hrvata islamske vjeroispovijesti") u kojem su tadašnje bosanske vlasti optužili za agresiju na hrvatski puk u BiH, te pozvali zvanično Sarajevo da zaustavi muslimanske ekstremiste i iskaže zahvalnost zbog podrške Zagreba u borbi protiv srpskih agresora.

"
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#853 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

stakasa wrote: Ja sam 92-u naveo, o njoj je rjec
92 su pustali zato sto je stao rat u lipoj nasoj, pa de ove muslimane iz istocne bosne, sarajeva i krajine puscaj, manje ce ih biti kad krene podela... i tako bi do septembra il oktobra 92... 92 dario kordic u kiseljaku hranio kerove teletinom, dok su stajali konvoji humanitarne na ilidzi, lepo su se slagali i tad...
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#854 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

stakasa wrote:https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... ogete.html

Na ovu sam peticiju mislio - Berber, Kurjak, ja mislim i ovaj ministar Hasanbegovic... Bilo ih je jos poznatih. Pa recimo Kemal Monteno kao Hrvat itd. A zvono na Tifi

"U periodu kada su Karadžićevi i Bobanovi artiljerci žarili i palili Bosnom i Hercegovinom Mersad Berber dobio je važan partijski (HDZ) zadatak; tačnije, bilo mu je naloženo da svjetskoj javnosti pokaže kako su Hrvati u BiH ugroženi pred vojnim stampedom "islamskih fundamentalista" Alije Izetbegovića. Tada su Mersad Berber i njegov prijatelj Asim Kurjak, kontroverzni zagrebački ljekar, bili inicijatori pisanja provokativnog pamfleta ("Hrvata islamske vjeroispovijesti") u kojem su tadašnje bosanske vlasti optužili za agresiju na hrvatski puk u BiH, te pozvali zvanično Sarajevo da zaustavi muslimanske ekstremiste i iskaže zahvalnost zbog podrške Zagreba u borbi protiv srpskih agresora.

"

tifa je sam sebi zvono nabacio, niko mu ga nije stavio... kao sto rekoH i prije nabijem ih na qurac sve... sebija izetbegovic je tad bila ucenica kod asima kurjaka
User avatar
Drosera capensis
Posts: 281
Joined: 14/09/2018 14:12

#855 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Drosera capensis »

Ja i moja harmonika tuzna
na rastanku placemo k'o braca
ona za mnom a ja za zivotom
koji se ne vraca

Svirali smo, imali smo
ljubavi bez broja
jednoj zeni za secanje vecno
ostavljam te, harmoniko moja :(((((
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#856 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

stakasa wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:pa nisam nikad cuo da je bebek to izjavljivao,ako ti znas za neki takav tekst podijeli ga sa nama
Nisam ni ja cuo za te Bebekove izjave mada su svi bili pod takvim pritiskom da su manje vise morali. Bila je peticija muslimana iz Zagreba sa onim slikarima na celu ali se to sada vjesto gura pod tepih. A za to vrijeme Mladen Vojicic salje poruku sa transportera. Da su ga kojim slucajem sunarodnici uhvatili 93-e kozu bi mu odrali

nije se moralo,ali valjda im bilo lakse proci u zivotu ,kako li vecina zaboravlja svakakve kretenske izjave cire blazevica

da,berber,pa ona balerina almira osmanović,tudjamnove podguzne muhe

ma pickin dim je bilo tad popeti se na transporter i pjevati ponesi zastavu,sta ti je
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#857 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

stakasa wrote:
pici wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a ni ja ga ne slusam,seljacka mu muzika otkad je solo pjevac

a sto bi mu neko nesto rekao zato što je otisao u hrvatsku,to neki problem,ima istih takvih jos uvijek u sarajevu koji imaju iste stavove kakve valjda ima on,kazem valjda jer nisam nikad citao te njegove izjave
e tu smo, jebo bebka on je uvjek bio prelivoda ko i brega al tifa... tifa je ovdje placljivim glasom pjevo o grbavici osudjivao one s brda itd itd sad sere po srbiji kako su ga tukli i kako mu je bilo tesko eto sto je mladen i sto ga neki zovu cetnikom... ma ko vas jebe sviju gospodo draga "umetnicka"... eno ti u sred sarajeva milan gutovic alijans srecko sojic, drzi monodramu u kamernom teatru 55 juce i danas... jel ga ko ruzno pogledo il reko sta a sere o bosni i hercegovini, otvoreni cetnik, kostunicin miljenik, srBenda na kvadrat i.... nikom nista, al tifu su tuuukliiii ejjjj tukliiiiii, nabijem ih na qurac sve i onog pisac napisel se sta, u pravu su sarajlije sto ne vole ove mediokritete... ko hoce neg im dupe lize i placa karte
Sve ok ali prica bi imala tezinu da se je to reklo 92-e, ko vas jebe, mozemo mi sami. Ali tad su valjali, i tad su trebali. Tad se bez njih nije moglo dok se je prodavala multikulti prica. Tu je problem, u tajmingu. Ukratko, klasican supkaluk

:thumbup:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#858 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#859 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
stakasa wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:pa nisam nikad cuo da je bebek to izjavljivao,ako ti znas za neki takav tekst podijeli ga sa nama
Nisam ni ja cuo za te Bebekove izjave mada su svi bili pod takvim pritiskom da su manje vise morali. Bila je peticija muslimana iz Zagreba sa onim slikarima na celu ali se to sada vjesto gura pod tepih. A za to vrijeme Mladen Vojicic salje poruku sa transportera. Da su ga kojim slucajem sunarodnici uhvatili 93-e kozu bi mu odrali

nije se moralo,ali valjda im bilo lakse proci u zivotu ,kako li vecina zaboravlja svakakve kretenske izjave cire blazevica

da,berber,pa ona balerina almira osmanović,tudjamnove podguzne muhe

ma pickin dim je bilo tad popeti se na transporter i pjevati ponesi zastavu,sta ti je
Nije moralo ali nije bilo puno manevarskog prostora. Ili se poklopi ili stisni muda ko ekipa iz Ferala. Slobo je bio aljkav, krivousti je to radio puno studioznije i brutalnije.
OT
Jeste li ikad vidjeli da Djuro ismijava Slovence u svojim skecevima?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#860 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

stakasa wrote:https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... ogete.html

Na ovu sam peticiju mislio - Berber, Kurjak, ja mislim i ovaj ministar Hasanbegovic... Bilo ih je jos poznatih. Pa recimo Kemal Monteno kao Hrvat itd. A zvono na Tifi

"U periodu kada su Karadžićevi i Bobanovi artiljerci žarili i palili Bosnom i Hercegovinom Mersad Berber dobio je važan partijski (HDZ) zadatak; tačnije, bilo mu je naloženo da svjetskoj javnosti pokaže kako su Hrvati u BiH ugroženi pred vojnim stampedom "islamskih fundamentalista" Alije Izetbegovića. Tada su Mersad Berber i njegov prijatelj Asim Kurjak, kontroverzni zagrebački ljekar, bili inicijatori pisanja provokativnog pamfleta ("Hrvata islamske vjeroispovijesti") u kojem su tadašnje bosanske vlasti optužili za agresiju na hrvatski puk u BiH, te pozvali zvanično Sarajevo da zaustavi muslimanske ekstremiste i iskaže zahvalnost zbog podrške Zagreba u borbi protiv srpskih agresora.

"

tesko da je hasanbegovic tad bio sa njima u drustvu,jedva da je bio punoljetan tad
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#861 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
stakasa wrote:https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... ogete.html

Na ovu sam peticiju mislio - Berber, Kurjak, ja mislim i ovaj ministar Hasanbegovic... Bilo ih je jos poznatih. Pa recimo Kemal Monteno kao Hrvat itd. A zvono na Tifi

"U periodu kada su Karadžićevi i Bobanovi artiljerci žarili i palili Bosnom i Hercegovinom Mersad Berber dobio je važan partijski (HDZ) zadatak; tačnije, bilo mu je naloženo da svjetskoj javnosti pokaže kako su Hrvati u BiH ugroženi pred vojnim stampedom "islamskih fundamentalista" Alije Izetbegovića. Tada su Mersad Berber i njegov prijatelj Asim Kurjak, kontroverzni zagrebački ljekar, bili inicijatori pisanja provokativnog pamfleta ("Hrvata islamske vjeroispovijesti") u kojem su tadašnje bosanske vlasti optužili za agresiju na hrvatski puk u BiH, te pozvali zvanično Sarajevo da zaustavi muslimanske ekstremiste i iskaže zahvalnost zbog podrške Zagreba u borbi protiv srpskih agresora.

"

tesko da je hasanbegovic tad bio sa njima u drustvu,jedva da je bio punoljetan tad
Mozda, ne sjecam se vise. Ali je bilo jos zvucnih imena, Berber i Kurjak nisu bili sami
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#862 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

stakasa wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
stakasa wrote:https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... ogete.html

Na ovu sam peticiju mislio - Berber, Kurjak, ja mislim i ovaj ministar Hasanbegovic... Bilo ih je jos poznatih. Pa recimo Kemal Monteno kao Hrvat itd. A zvono na Tifi

"U periodu kada su Karadžićevi i Bobanovi artiljerci žarili i palili Bosnom i Hercegovinom Mersad Berber dobio je važan partijski (HDZ) zadatak; tačnije, bilo mu je naloženo da svjetskoj javnosti pokaže kako su Hrvati u BiH ugroženi pred vojnim stampedom "islamskih fundamentalista" Alije Izetbegovića. Tada su Mersad Berber i njegov prijatelj Asim Kurjak, kontroverzni zagrebački ljekar, bili inicijatori pisanja provokativnog pamfleta ("Hrvata islamske vjeroispovijesti") u kojem su tadašnje bosanske vlasti optužili za agresiju na hrvatski puk u BiH, te pozvali zvanično Sarajevo da zaustavi muslimanske ekstremiste i iskaže zahvalnost zbog podrške Zagreba u borbi protiv srpskih agresora.

"

tesko da je hasanbegovic tad bio sa njima u drustvu,jedva da je bio punoljetan tad
Mozda, ne sjecam se vise. Ali je bilo jos zvucnih imena, Berber i Kurjak nisu bili sami

vec spomenuh almiru osmanovic,balerinu
User avatar
pezzar
Posts: 591
Joined: 14/07/2009 13:16

#863 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pezzar »



Pogledati od 08:26 do 09:45. Na ovom snimku nema podilaženja publici kojoj je namijenjen snimak, kao što je ovaj intervju iz Majestica.

A pogledati i

.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#864 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by O'zone »

drag_gost wrote:
emric wrote:
drag_gost wrote: I jeste mu sarajevo qurac dalo, a on je otpjevao jednu od najljepsih balada ikada sa ovih prostora, posvecenu nekom gradu ili naselju.
Naravno da mu je Sarajevo dalo, jer ako misliš da je ambijent u kojem odrasteš nebitan onda si se dobro zajebo.

Ili vjeruješ da bi on bio to što jeste i da je rođen u Malaviju?
Miran papcicu, ne mozes ti to shvatiti.
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”
» drag_gost

7 dana
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#865 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#866 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

Image


dojdii vamooooo
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#867 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

Napo ga Alen zato sto je Srbin
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#868 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

a i ne moze biti srbin,samo moze biti bosanski pravoslavac,u bosni nema srba,srbi su samo u srbiji,kako neki znaju reci
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 28/09/2018 13:39, edited 1 time in total.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#869 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by vjesticanametli »

Sarajmen wrote:
Beton :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#870 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

.
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 28/09/2018 13:40, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#871 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

insomnia78 wrote:Napo ga Alen zato sto je Srbin

a dobro si ..

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#872 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

Ja bi na njegovom mjestu sad istetoviro popa Đujića na plećku. Il makar Gišku
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#873 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

insomnia78 wrote:Ja bi na njegovom mjestu sad istetoviro popa Đujića na plećku. Il makar Gišku

ima maleni krstic istetoviran na prsnetom kosetu... oce musliman da ga bije e nece valla, sve ce im naplatiti za ono samaranje u opkoljenom gradu :bih:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#874 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

Pocke a aminali po budzacima dok je latif jur...vero se po transporteru
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#875 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

‘ta kae prevodilac: “trebalo je imati mufa pa se popeti na transporter i pjevati”. Jest, ko i prevoditi stranim novinarima. Mrvu manje doduse
Post Reply