TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#776 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

plain vanilla wrote: sta ga imam znati privatno, on je pjevac :?



pa to citavo vrijeme i trubim... on je pjevac zabavljac i sad mene zaboli ona stvar sto je poceo osobne stvari srati po medijuma... eto tri put ga tukli u ratu... drz se mikrofona i pevaj bre.


edit: i za ovo je uzo honorar :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#777 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by plain vanilla »

pici wrote:

pa to citavo vrijeme i trubim... on je pjevac zabavljac i sad mene zaboli ona stvar sto je poceo osobne stvari srati po medijuma... eto tri put ga tukli u ratu... drz se mikrofona i pevaj bre.


edit: i za ovo je uzo honorar :mrgreen:
pa i treba uzeti honorar, zaradjuje pjevajuci
nisam ni rekla da je humanitarac nego pjevac :mrgreen:

da se bar osunetio umjesto sto se tetovirao, bio bi kandidat za Sestoaprilsku nagradu :oops:
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#778 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

plain vanilla wrote:
pici wrote:

pa to citavo vrijeme i trubim... on je pjevac zabavljac i sad mene zaboli ona stvar sto je poceo osobne stvari srati po medijuma... eto tri put ga tukli u ratu... drz se mikrofona i pevaj bre.


edit: i za ovo je uzo honorar :mrgreen:
pa i treba uzeti honorar, zaradjuje pjevajuci
nisam ni rekla da je humanitarac nego pjevac :mrgreen:

da se bar osunetio umjesto sto se tetovirao, bio bi kandidat za Sestoaprilsku nagradu :oops:

a otkud znas da nije skaka odradio to :mrgreen: ja vec imam drugacije vidjenje :lol: :lol: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#779 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by plain vanilla »

pici wrote:
plain vanilla wrote:
pa i treba uzeti honorar, zaradjuje pjevajuci
nisam ni rekla da je humanitarac nego pjevac :mrgreen:

da se bar osunetio umjesto sto se tetovirao, bio bi kandidat za Sestoaprilsku nagradu :oops:

a otkud znas da nije skaka odradio to :mrgreen: ja vec imam drugacije vidjenje :lol: :lol: :lol:
a dobro, ti rece da ga znas privatno, ja ne znam, sto jest jest :P :D
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#780 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

plain vanilla wrote:
a dobro, ti rece da ga znas privatno, ja ne znam, sto jest jest :P :D


a koji je Hajvan pocet ce splovilo pokazivat po medijima :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#781 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Banksy »

HAVANA wrote:
Malo se to sad uljepsava ta slika sarajeva.Ona jeste dobra i tolerantna,ne zelim da se poredim sa drugim budalama i sredinama jer mi to nije nikakvo mjerilo.Ne zelim da budem kao oni a necu da zatvaram oci na ruzne stvari kojih itekako ima.Mozda bi i ja to gledao drugim ocima da mi nije medju prvim drugovima poginuo drug na hrasnom brdu,mangupski i ludo,cije ime ni izguglat ne mozes za razliku od drugih miseva,pa i nekih koji su tada u jna bili...Cije dijete pojedini idioti danas ne zovu imenom,kaze eno one vlahinje...Da me drugi nije spasio i prehranio kada sam ranjen bio,bez kore hljeba u kuci,bez vode,sa bolesnom sestrom...a i njemu su se svasta nagovorili,hinjska i pogana podjebavanja.Ode i on.Da ne pricam o jedinici i pocetku rata,ljudima koji su bili tu,i poginuli ili otisli...Mozda bi i ja gledao drugim ocima da mi se zena ne zove drugacije,po razmisljanju idiota,pa sam se svega nagledao,isvadjao i izjebo majke...Cak i djeca par puta suocena sa nebuloznim situacijama i komentarima.Tifa jeste prgav,na svoju ruku,i neka je.Uvijek je i bio.Zao nije i cetnik nije.Olako se ta rijec upotrebljava kod nas.To je lako vidjeti i na mnogim temama...
A sad nastavite srati po covjeku koji vam nista nazao nije ucinio,koji je samo pjevao i furao svoje ludilo.Za ove druge glasajte,oni su ok.Nasi.Jebo im bog mater poganu.
:thumbup:
User avatar
basicm
Posts: 10482
Joined: 16/01/2012 21:38

#782 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by basicm »

Ako ga gledamo kao pjevaca samo, onda kroz isti objektiv trebamo gledati i druge, Cecu, Thompsona, Baju Knindzu...
Njegovo ponasanje u zadnje vrijeme rusi iluziju sarajevske raje, multi-kulti Sarajeva, ljevice itd.
Na licnom planu sigurno ima razloge i frustracije, sjede sam sa sobom pa konta, ja rega vazda bio ali mi stavili zvono, ne daju da zivim, etiketiraju me...i desi se ovo.
Nije od dragosti napravio ovo, ali kao i svi mi, treba da snosi posljedice svojih odluka, a reakcije se multipliciraju jer je javna osoba.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#783 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

Kad je bila kuknjava po Zenevi Save Bosnia Now, prica o dobrim i losim momcima valjo je. Kad su se podjelile karte haj brisi. Da nista nije uradio osim pjesme Grbavica puno je. Zasto Zeljini navijaci ne stanu u Tifinu odbranu?
User avatar
hatemondays
Posts: 1197
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#784 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by hatemondays »

Meni je Tifa ok vazda bio, ovo tetovaza boli me cosak on je nosi.Smeta mi kad likovi lazu da je dobio po nosu zbog imena. Ja cu ga pamtiti po dobrom ovo poslije cu ko dobri snjakas haliliti.
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#785 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#786 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

pici wrote:eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
Sere s punim pravom. Dao je puno a evo kako mu se vraca
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#787 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by plain vanilla »

pici wrote:eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
mora da je citao ovu temu, pa mu se slosilo :mrgreen:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#788 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by julisiz es grant »

stakasa wrote:Kad je bila kuknjava po Zenevi Save Bosnia Now, prica o dobrim i losim momcima valjo je. Kad su se podjelile karte haj brisi. Da nista nije uradio osim pjesme Grbavica puno je. Zasto Zeljini navijaci ne stanu u Tifinu odbranu?
Čuj kuknjava? Jel' nas to možda nisu ubijali, a svijet (uglavnom) nijemo posmatrao?
Malo pijeteta prema žrtvama, barem Sarajeva, iz kojeg je i potekao projekt Save Bosnia Now, u kojem je zaista bilo učesnika svih nacionalnosti.
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#789 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

stakasa wrote:
pici wrote:eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
Sere s punim pravom. Dao je puno a evo kako mu se vraca

hos da ti kazem zasto sere a nije jedini, zato sto u sarajevu vise nema para nije na budjetu a u beogradu je puno veca para i tamo su jaci studiji i kompozitori... sere da bi privukao medijsku paznju i da bi uzeo koju kintu... sere zato sto 99% njegovih kolega to isto radi... sere zato sto je seronja...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#790 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

julisiz es grant wrote:
stakasa wrote:Kad je bila kuknjava po Zenevi Save Bosnia Now, prica o dobrim i losim momcima valjo je. Kad su se podjelile karte haj brisi. Da nista nije uradio osim pjesme Grbavica puno je. Zasto Zeljini navijaci ne stanu u Tifinu odbranu?
Čuj kuknjava? Jel' nas to možda nisu ubijali, a svijet (uglavnom) nijemo posmatrao?
Malo pijeteta prema žrtvama, barem Sarajeva, iz kojeg je i potekao projekt Save Bosnia Now, u kojem je zaista bilo učesnika svih nacionalnosti.
Stipu patetiku, zna svak sta je bilo. Kada su nas ubijali pozivali smo se na multinacionalnost ne bi li malo razdrmali te nijeme promatrace, kada nam Tifa i tifici vise nisu trebali odbaceni su ko kurton. Vrati se to prije ili kasnije
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#791 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by julisiz es grant »

stakasa wrote:
julisiz es grant wrote:
stakasa wrote:Kad je bila kuknjava po Zenevi Save Bosnia Now, prica o dobrim i losim momcima valjo je. Kad su se podjelile karte haj brisi. Da nista nije uradio osim pjesme Grbavica puno je. Zasto Zeljini navijaci ne stanu u Tifinu odbranu?
Čuj kuknjava? Jel' nas to možda nisu ubijali, a svijet (uglavnom) nijemo posmatrao?
Malo pijeteta prema žrtvama, barem Sarajeva, iz kojeg je i potekao projekt Save Bosnia Now, u kojem je zaista bilo učesnika svih nacionalnosti.
Stipu patetiku, zna svak sta je bilo. Kada su nas ubijali pozivali smo se na multinacionalnost ne bi li malo razdrmali te nijeme promatrace, kada nam Tifa i tifici vise nisu trebali odbaceni su ko kurton. Vrati se to prije ili kasnije
Pa komu je kriv što 20 godina nije napravio pjesmu da valja? Nismo mu valjda socijalu trebali davati?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#792 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by plain vanilla »

julisiz es grant wrote: Pa komu je kriv što 20 godina nije napravio pjesmu da valja? Nismo mu valjda socijalu trebali davati?
Deenu dajemo, zasluzni umjetnik
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#793 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

plain vanilla wrote:
julisiz es grant wrote: Pa komu je kriv što 20 godina nije napravio pjesmu da valja? Nismo mu valjda socijalu trebali davati?
Deenu dajemo, zasluzni umjetnik

oko mi barni al deena ne diraj :evil:
User avatar
drag_gost
Posts: 5538
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#794 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by drag_gost »

pici wrote:eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
I jeste mu sarajevo qurac dalo, a on je otpjevao jednu od najljepsih balada ikada sa ovih prostora, posvecenu nekom gradu ili naselju.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#795 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

julisiz es grant wrote:
stakasa wrote: Stipu patetiku, zna svak sta je bilo. Kada su nas ubijali pozivali smo se na multinacionalnost ne bi li malo razdrmali te nijeme promatrace, kada nam Tifa i tifici vise nisu trebali odbaceni su ko kurton. Vrati se to prije ili kasnije
Pa komu je kriv što 20 godina nije napravio pjesmu da valja? Nismo mu valjda socijalu trebali davati?
[/quote]
Redovan izvor prihoda sigurno, dozivotni, nazvati ga drukcije, recimo penzija. Zasluzio je to kad se je popeo na transporter i otpjevao Grbavicu. Od njega dosta
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#796 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by stakasa »

drag_gost wrote:
pici wrote:eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
I jeste mu sarajevo qurac dalo, a on je otpjevao jednu od najljepsih balada ikada sa ovih prostora, posvecenu nekom gradu ili naselju.
Ne samo je li balada najljepsa ili nije nego vrijeme kada je nastala i tezinu koju je tada imala
User avatar
pici
Posts: 43593
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#797 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by pici »

drag_gost wrote:
pici wrote:eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
I jeste mu sarajevo qurac dalo, a on je otpjevao jednu od najljepsih balada ikada sa ovih prostora, posvecenu nekom gradu ili naselju.
neg se zali centrali SDA il neg se uclani i imace sve pa i sestoaprilsku nagradu... ko neki koji su dosli s dva cekera u grad...iz vukojebine
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#798 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by julisiz es grant »

pici wrote:
drag_gost wrote:
pici wrote:eno ga sere po srbijanskim medijima da mu je sarajevo qurac dalo a on sarajevu sve... koji dupeuvaciguz allahu dragi... i bebek je tako tudjmanu se ulizivo kako je zbog imena protjeran jer zivi u muslimanskoj maHalii... i njega nabijem na qurac
I jeste mu sarajevo qurac dalo, a on je otpjevao jednu od najljepsih balada ikada sa ovih prostora, posvecenu nekom gradu ili naselju.
neg se zali centrali SDA il neg se uclani i imace sve pa i sestoaprilsku nagradu... ko neki koji su dosli s dva cekera u grad...iz vukojebine
Kad već spomenu...ja se dobro sjećam, a može se provjeriti lako, da je u ljeto 1996, kad je bio na vrhuncu popularnosti sa "Kišama jesenjim", pjevao širom "našeg" dijela federacije na izbornim skupovima SDA.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#799 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kiligonzales »

zateznistub wrote:
Ommadawn wrote:
zateznistub wrote:Zanimljivo čitati koji sve papcici uzimaju u usta i tifu i Merlina i bilo koga drugog a nisu se ni ocesali o njih...možda ponekad čuli o njima od ozbiljnijih ...
A tek koliko je zanimljivo je citati papcice koji Tifu i Merlina brane ili bilo koga drugog iz Sarajeva a da su ga eventualno na ulici jednom pozdravili.
Misliš?
A kad smo mi to Sarajlije trcale da pozdravljamo svoje zvijezde :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#800 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Banksy »

i to je tačno... pa smo još kult od toga napravili. kao, tako treba, 'šta će ono'... kasaba, džaba.
Post Reply