TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#576 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by klosar pravi »

Nije rekao u tom kontekstu oko agresorskog na šta ti misliš..

Al' je bukvalno rekao da mu stare nije bilo koja je ljubila Titovu sliku da bi se i sam ispalio,,
Samo treba dodati da govori ustvari kolika su govna bili oni drugi i da vidi širu sliku sad to ja vidim kroz ovaj intervju..
Da su oni drugi zlo..

Ništa brate loše nije rekao.

Samo gledam još i vidim da bi on davno otišao iz Sarajeva da je dobio posao u Novom Sadu.. :lol:
Dobro govori oko ovih raznoraznih poslijeratnih propagandnih pokreta naših nije niko lud da se prikljuci tome pogotovo kako smo promuslimanski orjentisani bili u to vrijeme..
Bar koliko sam ja pohvatao o tome govori, al' ništa direktno..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#577 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

Šabane, Murate ne puca moja vojska
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#578 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by klosar pravi »

insomnia78 wrote:Šabane, Murate ne puca moja vojska

Jel se pucalo u tom " selu " odakle si ti otišao za FR?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#579 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

Sine ja po kakvi sam gradovima hodio i hodim ti to na filmovima nisi vidio. Kakvi su to klosarski polusaji provokacije?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#580 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

O pa ti si onaj klonirani. Sarajlija koji je uteko tamo nedje u Zvornik, Bratunac dje vec. Pa te provalise na “fudbalu”
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#581 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by klosar pravi »

Ma na šta to ti pokušavaš okrenut čelo jel te stid?
Koliko uopšte si godina imao kad je bio rat u tom selu odakle si 10 do 15?

Ti hodio i hodiš?
Neki žestoki građanin navijac Fr?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#582 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by insomnia78 »

Veceraj i lezi. Cuvaju te NATO mitraljezi
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#583 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by klosar pravi »

A ti ces ostati u Francuskoj?
Pazi da opet ne padne za 2 sedmice.
Beno
Posts: 421
Joined: 05/11/2011 00:29

#584 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Beno »

rat je zavrsen prije skoro pune 23 godine
hiljadu puta ponovljena laz opet ce postati istina
balije, opet ce da vas kolju i neka ce, jer niste bolje ni zasluzili
User avatar
R A V E N
Posts: 641
Joined: 05/06/2008 01:21

#585 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by R A V E N »

Pravda za Tifu. :josipalisac:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#586 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by HAVANA »

Da ponovim jos jednom,neka svo zlo koje ce me snac u zivotu,neka svo to zlo dodje od ljudi kao sto su tifa,zera,kemo,davorin,mirza...i masu drugih kojim ovo bolesno drustvo nadje mane i uvlaci ih u fekalije svog bolesnog razmisljanja.Sacu potpisat.Samo nek me ne snalazi od ovih pravovjernih i velikih patriota...Treba se neko njima pravdat i dodvoravat jer se drugacije zove,trpit milion sitnih i krupnih uvreda, svakodnevnih...Nemojte se pravit budale,znate u kakvom drustvu zivimo.To nasi i njihovi mozete kurcu pricat.Samo dobri i losi ljudi.To me zivot naucio a nisam mlad.Sve one koji covjeka odredjuju na osnovu njegovog imena,boje koze,frizure,vjere il nevjere,nabijem na kurac.I na forumu i uzivo.Jebem vam uciteljicu i knjigu iz koje ste ucili.Pun mi vas je kurac,mladost su mi unistile budale.Kakav ba vise rat,sta imam pricat o ratu.Kad je bio ratovo sam,sad je mir,zivim i radim.Boli me moje dvoriste puno govana,boli me vise nego sve rane iz rata.Trebam balavca nekog slusat da mi vazi o tome kako je vazno biti...Metala u meni vise nego sto mu mati ima nakita,on zna sve o ratu i on ce meni objasnit sta je vazno i s kim se moze zivjeti a s kim ne.Ma mrs se u tri picke materine.
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#587 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Warashii »

Neka ba HAVANA, neka :roll:
User avatar
piupiu
Posts: 16623
Joined: 05/01/2008 05:08

#588 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by piupiu »

Beno wrote:rat je zavrsen prije skoro pune 23 godine
hiljadu puta ponovljena laz opet ce postati istina
balije, opet ce da vas kolju i neka ce, jer niste bolje ni zasluzili
Samo da sačuvam ovo degutantno i demagoško iživljavanje nad čitaocem.

Prosvijećena begovska aristokratijo... :twisted:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66048
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#589 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by _BataZiv_0809 »

piupiu wrote: A to. Aj da ne ulazimo u tu temu. Ova priča kako je, eto, Tifa rek'o kako on "ne zna ko je pucao odozgo"... mislim, ono, meni je pravo šupački kad se ljude nasilu svlači u mentalno blato... frajer je rek'o da on ne zna ko su ti ljudi, u fazonu, ko se može popeti na brdo i pucat', on ne zna ko su ti (takvi) ljudi. Ovdje i ko nije dosad završio u Jagomiru, završiće od dušebrižničkog mentalnog terora.
Volim Tifu i prvi navijam da je bilo ovako kako si ti rekla, ali bojim se da nije. Nisam stekao takav utisak. Da mu je barem rekao aj ba sta me zajebavas zna se vrlo dobro ko je bio na brdima (intervju svakako obiluje "laksim" jezikom), pa ni po muke.

Notorna je cinjenica ko je bio na brdima i mislim da tu ne treba licitirati nicim. Dovoljno je biilo da istrpi ovog voditelja koji je govorio "aaajmo reci Armija BiH", "da se tako izrazimo-oslobodioci"....i to je tako govorio samo zato sto je intervju bio u Sarajevu, da je bio u Beogradu bilo bi "takozvana i takozvani"....

I zato zaista smatram da ne treba ocekivati preveliku pravicnost i integritet u ovim stvarima od ljudi kojima je dio posla da se svakom svidjaju.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#590 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Banksy »



:kiss:
Banksy wrote:
Ne smetaju srbijanski turbofolkeri i zabavnjaci, svi odreda otvoreno Tomini radikali, ne smeta Krajišnik u predsjedništvu, ne smetaju Bakirovi milioni za Pink, SDS u vladi, Vučić kod Želje na ćevapima i u cipelama u džamiji, Hadžihafizbegović koji zove Kusturicu u Sarajevo, ne smeta nijedan četnik koji nam svakodnevno nametnut ulazi u život, smetaju oni koji su veliki i veći od ovih miševa, oni koji su im sjebali troetničku koncepciju, vidiš kao su jedva dočekali, kako skaču na zadnje. Tifa im je od prvog dana prst u oku, a Kustu bi sutra ova fukara nosala na rukama, skoro da poželim da dođe, samo da vidim taj prizor, kako mu se uvlače.
Banksy wrote:
Jel nuždu izvršio i hadžija Dino kad je usred rata, iz toplog Minhena, dok je Arkan klao po Bosni, ženi mu poklanjao pjesme, i to pjesme o Beogradu?

Nakon što je MLADEN Vojičić 1992. pod kišom sarajevskih granata stisnuo guzicu i sjeo na tenk, pa zaurl'o 'Ponesi zastavu Dragane Vikiću', nakon tog djela, 25 godina kasnije, Mladen Vojičić može izrezbariti kokardu nasred čela, i 4C i svastiku i šaharu, ako mu je ćeif, on je svoj ljudski i životni zadatak ispunio i pokazao ko je i kakav je. Tuklli su ga tad ovdje naši, i premlaćivali, nikad nije riječ rekao, ni jednu ružnu, ni o kome, ni tad ni kasnije. A najsretniji bi bili, kao mnogi s ove teme, da ga nije ni bilo, ni njega ni njegovog djela jer im je gurao prst u oko pokazujući koliko je bolji i veći od njih. Zato su ga nakon rata nabili nogom, kao sve iskorištene i potrošene, poput Kljujića i Lazovića, pa sad plješću ručicama što su, eto, na kraju, otkrili da je četnik. A Dino dezerter je hadžija, naš, šta ima veze što se u ratu talio s Arkanom.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66048
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#591 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Hm okruglo pa na cose, bez nekog dominantnog stava, ali dobro nije nezanimljivo.
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#592 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by MaxPayne »

Ako mogu da pitam kako je Tifa sa svojim prostačenjem "pravi sarajlija" i "kralj"?
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#593 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by thekupus »

MaxPayne wrote:Ako mogu da pitam kako je Tifa sa svojim prostačenjem "pravi sarajlija" i "kralj"?
To kaže isti tip likova kojima je marinković " najjači Allaha mi", i daidža Rile model čovjeka kakvi žele biti
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#594 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by HAVANA »

Jao grozan je,jos ne vjeruje u boga i drogira se,pije...Inace sarajevski rokeri idu redovno na solfedjo i doruckuju pahuljice.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#595 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by dezurni_ucenik »

Je li toliki problem reci ko je napao ovaj grad? Ocigledno jest, jer brzinom svijetlosti se spinuje tema, samo okrenes na pricu o seljacima, turbo folku i lopovima.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#596 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by dezurni_ucenik »

Gorio forum zbog zastave sa ljiljanima kad je bio docek kosarkasima. Kad ovaj narkoman digne tri prsta "to je njegovo pravo"; "on je gradska raja". Speicificno, samo se pljuje po Bosnjacima, "plesalo se uz Indexe dok su primitivci klanjali" (zanimljivo kako se ne spominju nikad oni koji su u crkvu isli).
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#597 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by MaxPayne »

dezurni_ucenik wrote:Je li toliki problem reci ko je napao ovaj grad? Ocigledno jest, jer brzinom svijetlosti se spinuje tema, samo okrenes na pricu o seljacima, turbo folku i lopovima.
priznaj,smeta ti što pije i drogira se,gradska raja,a ima i više para od tebe :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#598 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by HAVANA »

Pored toliko unistenih zivota,toliko godina poslije rata i iste gamadi koja nam sjedi za vratom i kojoj jednako dajemo vlast,pored toliko posla kojeg treba uraditi da se nesto postigne...Ovi i dalje sjede i jebu nam majku od do, a mi raspravljamo o ponasanju covjeka koji zivi ludilo citav zivot,rokekrski...Pa jebo te tito frajer 86 na tripu cuku ugrizo na carsiji,sta ono bi,ko se sjeca? :lol: Isto bogme ko da je premijer a ne mahniti roker kakav je uvijek i bio.Znalo se mane traziti i lajati i na kemicu,mirzu,davorina...Eto oni su bitni,pusti ove sto nas prce,nek prce,pristavili ga u bulju,ne vade...Jok ,tifa reko...Eki tifa reko :lol:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#599 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by dezurni_ucenik »

MaxPayne wrote:
dezurni_ucenik wrote:Je li toliki problem reci ko je napao ovaj grad? Ocigledno jest, jer brzinom svijetlosti se spinuje tema, samo okrenes na pricu o seljacima, turbo folku i lopovima.
priznaj,smeta ti što pije i drogira se,gradska raja,a ima i više para od tebe :D
:lol: :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#600 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Banksy »

Sarajmen wrote:
Banksy wrote:
Faruk Drina:
....
Image
Banksy wrote:

Drina što preko brata, presuđenog kriminalca, u marketingu BH Telecoma izvlači stotine hiljada maraka NAŠIH para za grla Tome Grobara, turbofolk seljačine, otvoreno četničke simpatizere, koje nam dovodi u Sarajevo na 'mega koncerte'? Ono, jadno, nešto i nečije bistri?

Post Reply