TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#301 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Warashii »

nadInsan wrote:Sve dok ne vrijeđa Bosnu, Bošnjake, Islam, meni ne smeta. Ima pravo da bude Srbin, Hrvat, Englez, njegov izbor i svakom normalnom čovjeku ne bi trebalo da smeta. Bosna je velika i široka za druge i drugačije, uvijek bila i ostala.
:thumbup:
Dodao bih i Bosance, ja se ipak vise osjecam kao Bosanac nego li Bosnjak.
I dok ne vrjedja ikog.
alipasijaner
Posts: 1254
Joined: 01/08/2016 23:05

#302 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by alipasijaner »

"Ako ste Srbin, ako zivite dovoljno dugo, nesto radite i govorite, sigurno cete jednog dana nesto zajebati tj. uraditi nesto sto nije po volji Bosnjaka i odmah postajete cetnik!!!" By Srdjan Puhalo

Ovo mudre riječi se na našim prostorima mogu koristi u svim slučajevima.. sve dok ideš niz dlaku si dobar, svaki drugi vid ponašanja ispadne devijantan i dok reče sta bi budeš etiketiran kao četnik, balija, ustaša, čifut..

Da se razumijemo jebe se meni za Tifu, ne branim ga, čak šta više uopšte nisam u tom filmu, ali sutra će neko od vas biti etiketiran kako ne treba samo zato što u momentu uradi nešto što nekom nije po volji..
RtrnOfSalisbury
Posts: 3601
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#303 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by RtrnOfSalisbury »

radostan dan wrote:ima više gaže...đe je više gaže, tu je više love...a lovu je slađe trošiti u tuđem nego u svom selu, objektivno.

i sva zvona na jadnog tifu...niko na dina, a čoEk kupovinom nekretnine stekao uslove za dvojno državljanstvo.
treba dina provjeriti, za svaki slučaj... :mrgreen:
jebga sve se prica o kontejnerima, gladovanju, krizama a vamo splavovi oce da potonu u mutni dunav (i savu) od iscrpljenosti kapaciteta. glede dina, dje ces poredit tifu i dina ba, dino je najbolji goranov djak i dilomiro je u roku, cak je nacero ucitelja da i on oproba punit arene i otisne se na svjetske turneje i mescini da je tu dino cak nadvisio ucitelja. tifa nije doguro ni do polugodista. dino je saradjivo sa velikim zvjezdama poput vesne zmijanac, osman hadjicem, pa ona lijepa djevojka sto je postala turska snaja pa sa cecu ... a tifa samo sa cecoidnom elvirom sto se odselila u svicu i onim gusarom dje u spotu razbijaju case i psuju zene :roll:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#304 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by radostan dan »

dulekrele wrote:
radostan dan wrote:ima više gaže...đe je više gaže, tu je više love...a lovu je slađe trošiti u tuđem nego u svom selu, objektivno.

i sva zvona na jadnog tifu...niko na dina, a čoEk kupovinom nekretnine stekao uslove za dvojno državljanstvo.
treba dina provjeriti, za svaki slučaj... :mrgreen:
Jadni Tifa :-x naserem mu se u ysta.
tolKo te razočarO?
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#305 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by radostan dan »

RtrnOfSalisbury wrote:
radostan dan wrote:ima više gaže...đe je više gaže, tu je više love...a lovu je slađe trošiti u tuđem nego u svom selu, objektivno.

i sva zvona na jadnog tifu...niko na dina, a čoEk kupovinom nekretnine stekao uslove za dvojno državljanstvo.
treba dina provjeriti, za svaki slučaj... :mrgreen:
jebga sve se prica o kontejnerima, gladovanju, krizama a vamo splavovi oce da potonu u mutni dunav (i savu) od iscrpljenosti kapaciteta. glede dina, dje ces poredit tifu i dina ba, dino je najbolji goranov djak i dilomiro je u roku, cak je nacero ucitelja da i on oproba punit arene i otisne se na svjetske turneje i mescini da je tu dino cak nadvisio ucitelja. tifa nije doguro ni do polugodista. dino je saradjivo sa velikim zvjezdama poput vesne zmijanac, osman hadjicem, pa ona lijepa djevojka sto je postala turska snaja pa sa cecu ... a tifa samo sa cecoidnom elvirom sto se odselila u svicu i onim gusarom dje u spotu razbijaju case i psuju zene :roll:
ma ima para za kafanu i dokolicu i više nego dovoljno, kako nema....

a drugo, tifa vs dino....poredio sam im novčanike i pravo da ih napune. ili samo jedan ima pravo?

treće - viĐećeš ti kad mu miligram mili snimi album, pa razbuca... :mrgreen:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#306 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by manijak1 »

tolKo te razočarO?
ne znam čemu ironija ima hipten onih koje je obradovao .
Grbavica kao Grbavica u njegovoj interpretaciji će ostati neukaljana , za mene.
Ovo ostalo je sve do insana.
Mrežu zabaci :D možda šta i upecaš :oops:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#307 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by radostan dan »

manijak1 wrote:
tolKo te razočarO?
ne znam čemu ironija ima hipten onih koje je obradovao .
Grbavica kao Grbavica u njegovoj interpretaciji će ostati neukaljana , za mene.
Ovo ostalo je sve do insana.
Mrežu zabaci :D možda šta i upecaš :oops:
kojih?
pa nije ovo dvijehiljadedruga jbt...
jebe se nekom više šta ko misli i radi.
edit
nisam obratio pažnju (ni na nik, ni na avatar) kad sam ti postavio pitanje, tek sad skontah... ti si manijak, tako da dodatno subjektivno doživljavas ovaj njegov potez...ok, razumijem.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3601
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#308 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by RtrnOfSalisbury »

radostan dan wrote:
ma ima para za kafanu i dokolicu i više nego dovoljno, kako nema....

a drugo, tifa vs dino....poredio sam im novčanike i pravo da ih napune. ili samo jedan ima pravo?

treće - viĐećeš ti kad mu miligram mili snimi album, pa razbuca... :mrgreen:
ovo prvo: more bidne
ovo drugo: do mene je, stijem sto dino ne nosa novcanik odavno, cak ni vrece neg sve nest preko nekije sumljivi racuna i doznaka
glede treceg: ako mu celavi osjecanin bude snimo nece ga moc isplatit do sudnjeg dana ali bilo bi kul da dvojica auslendera prodrmaju scenu
:skoljka:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#309 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by radostan dan »

zezam se ja, ne vjerujem da će mu ćelavac raditi album, prevejanac je to, a i vidi mu se da voli paru više nego majku. ko će sa tifom raditi, a da vjeruje da će imati materijalnu korist od toga? pjesma da, album-nema sanse.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#310 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by animals »

Heroj pa supak..
pa opet ...
e moj Tifa, gori si od Mladica i Karadzica..
kad svatite da nije lose da se covjek osjeca kao covjek, mozda vam
i ne bude supak..pa nije on Bosnjak, Srbin je..
i sto se osjeca kao Srbin, smeta vam.. :-)
Srbin, a Srbin..supak..
RtrnOfSalisbury
Posts: 3601
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#311 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by RtrnOfSalisbury »

radostan dan wrote:zezam se ja, ne vjerujem da će mu ćelavac raditi album, prevejanac je to, a i vidi mu se da voli paru više nego majku. ko će sa tifom raditi, a da vjeruje da će imati materijalnu korist od toga? pjesma da, album-nema sanse.
a vala nek mu i ne radi celo albun, tamo ga mlogi drze za seljaka, krkana, vanabimuzicara, sve mu pjesme iste, nafuran, umisljen, prepotentan, jebote takvog bi i u bih bilo tesko nac
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#312 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by skafiskafsnjak »

animals wrote:Heroj pa supak..
pa opet ...
e moj Tifa, gori si od Mladica i Karadzica..
kad svatite da nije lose da se covjek osjeca kao covjek, mozda vam
i ne bude supak..pa nije on Bosnjak, Srbin je..
i sto se osjeca kao Srbin, smeta vam.. :-)
Srbin, a Srbin..supak..
Kako je Srbin?

Rodjen u Sarajevu?
On je Bosanac pravoslavac valjda.

Ocigledno cetnik u srcu (tri prsta i tetovaza).
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#313 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Zejnep »

Tifu gotivim. I uvijek cu. Ali na stranu i ko je i gdje je otisao i sta je uradio sa svojim tijelom, cinjenica da je neko istetovirao grb drzave u kojoj tek odnedavno zivi je u najmanju ruku degutantna. Ne razumijem. Osim ako je pjanska bila :mrgreen:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#314 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Romanista 101% »

Sad moze ic na kurs ekavskog kod kolege Karajlica :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#315 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by HAVANA »

Tifa je citav zivot radio stvari kojim je najvise sebe ostetio.Nikada taj covjek nikom drugom nista nazao nije ucinio.I ovo, ako je tacno ,smatram jednim od cudnih i mnogobrojnih prenosa u njegovom zivotu...Pored toliko zlobnih i pokvarenih ljudi na ovim prostorima,satro velikih patriota,vjernika,moralista...tifa mi je najmanji problem.Nek se javi kome je on ikad ista nazao ucinio.Eki cetnik :lol: Znate li vi sta je cetnik? Tako olako izgovorena rijec koju cesto cujem a obicno se tim cetnik,vlah...koriste oni koji ni na slici cetnika vidili nisu,il se guraju u redove u kojim su pare,pa da se i oni istaknu.Velike patriote.Pa mi je tako i drug koji je poginuo na hrasnom brdu,u neobaveznoj prici supljoj ,jos prije pogibije od pojedinih smradova nazivan vlahom,ne imenom.Jebo li ti bog mater seljacku i ko te odgoji.Gade mi se svi,mali smradovi puni mrznje i optereceni glupostima,zadojeni mrznjom,nadojeni nakom satro vjerom i moralom,glasni,bahati,podli i zli mali stranacki misevi koji bi za novac i funkciju,dobro mjesto i poziciju sve dali i svakog izdali.Za njih,tifa je melem,za na ranu ga privit.I nece te glava od njega zaboliti.Njega hoce,od sebe samog,i citav zivot ga boli.Splet ludosti i pogresnih poteza. https://youtu.be/iKNKnSaRNO0
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58732
Joined: 03/08/2010 19:04

#316 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

skafiskafsnjak wrote:
animals wrote:Heroj pa supak..
pa opet ...
e moj Tifa, gori si od Mladica i Karadzica..
kad svatite da nije lose da se covjek osjeca kao covjek, mozda vam
i ne bude supak..pa nije on Bosnjak, Srbin je..
i sto se osjeca kao Srbin, smeta vam.. :-)
Srbin, a Srbin..supak..
Kako je Srbin?

Rodjen u Sarajevu?
On je Bosanac pravoslavac valjda.

Ocigledno cetnik u srcu (tri prsta i tetovaza).
u ustavu drzave piše da ovde zive tri naroda,bošnjaci,srbi i hrvati,tako da to bosanac pravoslavac ne postoji,da bi ga okaraterisao kao pravoslavca morao bi znati je li vjernik
User avatar
drag_gost
Posts: 5532
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#317 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by drag_gost »

kakavdanakneiskustvu wrote:
skafiskafsnjak wrote:
Kako je Srbin?

Rodjen u Sarajevu?
On je Bosanac pravoslavac valjda.

Ocigledno cetnik u srcu (tri prsta i tetovaza).
u ustavu drzave piše da ovde zive tri naroda,bošnjaci,srbi i hrvati,tako da to bosanac pravoslavac ne postoji,da bi ga okaraterisao kao pravoslavca morao bi znati je li vjernik
A sta si ti?
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#318 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by drunken tiger »

Igrala se djeca u photoshopu a Bošnjaci nacionalisti u delirijumu. Ne zna se ko više mrzi! Kako vas je lako naložiti na mržnju to je nevjerovatno!!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#319 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Banksy »

Altsa wrote:

Njegova tetovaža izazvala je burne reakcije publike, kolega... Na Tifinu tetovažu na svom Facebook profilu reagirao je i estradni menadžer Faruk Drina. On mu je posvetio status pod naslovom: „Mladene Vojičiću - Tifa – „Sad te jasno vidim ovaj put“.
Izgleda da zaista vrijedi ona da se svak češe gdje ga svrbi.

Drina što preko brata u marketingu BH Telecoma izvlači stotine hiljada maraka NAŠIH para za grla Tome Grobara, turbofolk seljačine, otvoreno četničke simpatizere, koje nam dovodi u Sarajevo na 'mega koncerte'? Ono, jadno, nešto i nečije bistri?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#320 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Tomahawk11 »

Ma nije četnik....kakav četnik :-) fakat, malo lakše sa lijepljenjem etiketa :-)
Glupo jeste, izgleda ulizivački, ali ne treba sad neke konstrukcije....
Šta ja znam, nisam ga doživljavao kao tipa koji se prodaje za siću, prije neki od ovih koji se spominju posljednjih dana (Dino, Emir, onaj Šemso), ali haj, ne treba sad oko ovog praviti neku pompu.
Ovo se baš zauzele busije, za i protiv....budimo realni, Tifino je prošlo, svjestan je i on sam toga i pokušava pod stare dane da izmuze još koju paru....i nek ide, šta sad.
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#321 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by radostan dan »

obzirom da mu karakter doživljavam slično onome što je havana napisao...ja mislim da je inat i neka poruka u pitanju, a ne lova.
doktor78
Posts: 3017
Joined: 14/09/2006 11:02

#322 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by doktor78 »

radostan dan wrote:zezam se ja, ne vjerujem da će mu ćelavac raditi album, prevejanac je to, a i vidi mu se da voli paru više nego majku. ko će sa tifom raditi, a da vjeruje da će imati materijalnu korist od toga? pjesma da, album-nema sanse.
Pa radili su već zajedno:

On nije htjeo tako da se rodi...
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#323 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by radostan dan »

znam da jesu...zato i pretpostavljam da ce opet.
koliko ima već da je prošlo od kad je snimljena ova pjesma?
doktor78
Posts: 3017
Joined: 14/09/2006 11:02

#324 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by doktor78 »

Šta ja znam, jedno 7-8 godina.
Ali inače su mu dueti kritični: Elvira,Rozga,Makadam, Miligram... :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#325 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Tomahawk11 »

radostan dan wrote:obzirom da mu karakter doživljavam slično onome što je havana napisao...ja mislim da je inat i neka poruka u pitanju, a ne lova.
Ne znam kome se ima inatiti, u Sarajevu pogotovo.
Post Reply