THE WITCHER (sve o)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#626 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by aditon »

Averus wrote: 18/07/2020 14:03 Cestitke, koji ending si dobio? :D


Ja jos nikad nisam uninstall :roll:
Nisam je ni ja uninstall jos...ne znam zbog cega :)
Syanna i Ana Henrieta su mrtve, prva je iskoristila naivnost druge i ubila je da bi na kraju i Syanna umrla. Regis je otisao u Nilfgard, Yen docekala Geralta u Covo Bianco. Sve u svemu nije los kraj. Jedino me zanima kako bi ending izgledao da sam nastavio quest prema Unseen vampiru..ali onda ne bi vidio sve one bajke dok sa trazio Syannu
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8754
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#627 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by SanskiBiser »

aditon wrote: 18/07/2020 17:06
Averus wrote: 18/07/2020 14:03 Cestitke, koji ending si dobio? :D


Ja jos nikad nisam uninstall :roll:
Nisam je ni ja uninstall jos...ne znam zbog cega :)
Syanna i Ana Henrieta su mrtve, prva je iskoristila naivnost druge i ubila je da bi na kraju i Syanna umrla. Regis je otisao u Nilfgard, Yen docekala Geralta u Covo Bianco. Sve u svemu nije los kraj. Jedino me zanima kako bi ending izgledao da sam nastavio quest prema Unseen vampiru..ali onda ne bi vidio sve one bajke dok sa trazio Syannu
Imas 3 moguca kraja kod mene je iz prve bilo Syanna i Ana ostale zive, a u svijetu bajki sam prosao sve sa Syannom. Inace B&W nema najbolji kraj nego po meni onako svaki je na svoj nacin kako je igracu cejf jer jedan od krajeva omogucava Regisu da prosperira sto nekim igracima moze biti bolje...
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#628 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Averus »

Ja sam slab na one sestre, pa sam ubio Detlaffa :D

Mozda drugi playthrough budem isao traziti tog elder, jer sam vidio na yt da je strasno zajeban :D


btw Gaunter O'Dimm ima inicijale GOD, a kad god se pojavio, neko u blizini je malo prije ili malo poslije rekao 'Devil'
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8754
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#629 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by SanskiBiser »

Averus wrote: 18/07/2020 18:17 Ja sam slab na one sestre, pa sam ubio Detlaffa :D

Mozda drugi playthrough budem isao traziti tog elder, jer sam vidio na yt da je strasno zajeban :D


btw Gaunter O'Dimm ima inicijale GOD, a kad god se pojavio, neko u blizini je malo prije ili malo poslije rekao 'Devil'
Najbolje mi je kad igras igru i naletis na ove klince a jos ne skontas tek tamo na kraju HOS zadnje misije kad krene melodija. :D

User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#630 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by aditon »

Dakle kad se lomila igra, ja sam odabrao prvo put prema Oriani, da me ona uputi na Unseen-a..tu sam shvatio da je i Oriana vampir i da ima svoju farmu ljudi-djece uobličenu u sirotište i dobrotvorni rad ko biva.. :D Uglavnom, Oriana mi je dala magični kamen s kojim se otvara pećina gdje je Unseen...i cijelo vrijeme i Regis i Oriana me upozorovaju kako mi nije pametno da idem tamo. Taj Unseen je trebao disciplinovati Dettlaffa...ili pak samo ga prizvati da popriča s mnom...tamam kad sam se spremao isploviti čamcem pojavi se Regis i ponovo mi ponudi opciju da pronađemo Syannu. Kako mi se, jednako kao i upozorenja za Unseen, stalno provlačilo da je bolje da odradim taj quest, promijenim odluku i ipak poslušam Regisa..

Ono što je uslijedilo je svijet bajki s Syannom...Koliko vidim, i vi ste igrali upravo taj quest...E sad Dettlaff...nakon što sam nagovorio Syannu da se s njim sretne, ovaj šejtan sav onako uvriđen pokuša ubiti Syannu ali ona se uspjeva spasiti..Nakon toga slijed borba s Dettlaffom koju sam s mukom po pola završio..Samo da kažem zašto ovoliko pišem, a to je radi ovogoa što @Averus kaže da je ubio Dettlaffa kako bi obje seke bile žive. Međutim, nakon poraza Dettlaffa, ponovo s Regisom odem do onog dječaka što čisti obuću, on mi kaže da su mu prosci donosili svitke s imenima Dettlaffovih žrtava, a posljednja peta žrtva je Ana. Nakon što se suoči s Syannom zbog ovoga, Geralt konačno shvati kako je ona prava zmija i kako bi da ima priliku ponovo pokušala ubiti sestru.

E sad..posljednja Geraltova dilema jeste, nakon što ga je Ana odlikovala, bila je ta da li da se Syanni sudi kao i bilo kojem drugom kriminalcu ili pak da se malo Syanni progleda kroz prste i da se odredi blaža kazna..Geralt pošto zna da bi ova isto ponovila prvom prilikom savjetuje Anu da joj se sudi kao i bilo kome drugom. Tu Ana radi totalno nepredviđenu stvar, prilazi Syanni da je zagrli, a ova koristi priliku i vadi ukosnicu iz Anine kose kojom istu ubija....nakon toga straža ubija Syannu...

Znam da sam se raspisao ali pokušavam shvatiti kako sam mogao doći do endinga gdje obe sestre na kraju peržive..jednostavno iz dialoga mi se to nigdje nije moglo naslutiti...Odnosno da se preciznije izrazizim, upravo odluke koje sam donio tj Geralt, su upučivale na to da će obje sestre preživjeti?

U svakom slučaju, igra je moćna, dao bih joj čistu 10ku samo da nije tih tehničkih problema, poput lightninga prije svega, ali i drugih glitcheva. Međutim, kada je sama priča, razvoj likova, generalno režija igre u pitanju, tu nemam nikakve zamjerke, ovo je najkompletnija i najbolja igra.

Halalite na ovom romanu iznad :D
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#631 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Averus »

Brate ne izvinjavaj se pobogu, na temi si među ljudima koji su pročitali hiljade i hiljade romana u igricama :D



Što se tiče sestara - nakon što sam završio igru, saznao sam da postoji tačan slijed odgovora na tom "suđenju" Syanni, a koje vodi do scenarija gdje obje prežive. Ako će ti biti lakše, ja sam u tom scenariju završio igru što znači da nisam uopšte sreo onog unseen-a, niti sam saznao te neke detalje o Orianni.

To i jeste ljepota ove igre, što sam nekad morao ostaviti onako na idle dok skontam šta ću odgovoriti tj. koji izbor napraviti :lol:

Što se samih odgovora na kraju igre tiče, iskreno - imao sam mnooooooogo sreće da sam potrefio prave izbore i "spasio" obje sestre. Takav izbor, gdje obje prežive ću opisati u spoileru:
Spoiler
Show
Obje prežive i konačno obje skontaju da se vole, da su sva ta sranja izazvana okolnostima koje su izvan njihove moći. Ana se izvini, Syanna se izvini, svi sretni :D
Poslije u Corvo Bianco dođe Yenn i ona i Geralt žive sretni do kraja života.

Što se samih vampira tiče, Detlaff je ispao pička i šupak i jedva sam čekao da ga ubijem, zbog čega sam i išao na tu varijantu, a ne na to da unseen naredi ovo ili ono. Bilo mi je previše nepouzdano da se oslonim na to, jer bi u konačnici moglo totalno da se desi da Detlaff ubije Syannu prije nego Unseen to naredi i ja bih se onda osjećao glupo što ne mogu ubiti i Detlaffa i Unseena :lol:


Na kraju, samo da kažem da je meni igra 10/10 uprkos tehničkim problemima jer su ostalim detaljima i atmosferom dovoljno skrenuli pažnju s njih :D
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#632 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by aditon »

User avatar
SanskiBiser
Posts: 8754
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#633 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by SanskiBiser »

Virtuelna tura CDPR studija na google maps :

https://www.google.pl/maps/@52.2682303, ... 000!8i5000

:thumbup:
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#634 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Averus »

Je li iko igrao ove "alternativne" Witcher igre?

Nešto kontam, na humblebundle je trenutno veliki RPG sale, pa vidim da ima Thronebraker i Adventure game nekakav


Image
User avatar
ferratilis
Posts: 7278
Joined: 25/11/2013 16:48

#635 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by ferratilis »

Adventure game slobodno zaobidji, a Thronebreaker je 9/10, barem meni. Odlicna prica, glasovi, muzika na visokom nivou kao i u Witcheru 3. Samo sto se prica ne fokusira na Geralta, nego kraljicu Meve. Ima dosta choice & consequence, stvari ce ti biti poznate ako si citao romane. Jedina zamjerka je sto su neke bitke vise kao puzzle nego gwent, ali opet to zavisi sta volis. Svakako preporuka. :thumbup: :thumbup:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8754
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#636 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by SanskiBiser »

Image


Nije animirana vec prekvel znaci dobijamo 6 epizoda mini seriju koja treba da objasni porijeklo i pocetke profesije.

https://deadline.com/2020/07/netflix-th ... 202995701/
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#637 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Averus »

Hmmm...

Ne znam šta da očekujem.
Hype je tu, ali ne znam dovoljno. Je li ima Sapkowski kakve knjige na tu temu?
Ako nema izvornog materijala, onda bi se to moglo usrati (kao GoT posljednje 3 sezone)

Nadam se da će biti dobro. Daje mi nadu što je mini-serija, što znači da neće musti novac na duže staze.
User avatar
ferratilis
Posts: 7278
Joined: 25/11/2013 16:48

#638 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by ferratilis »

Da budem iskren, vise bi volio da je animirana serija u stilu Thronebreakera. Prezentacija i prica u toj igri su savrseni, nista manje upecatljivi nego u Witcheru 3. Valjda zato sto je stil isti i glasovi/muzika su na visokom nivou, ali ima ono "nesto" sto ga cini upecatljivim. Za Netflixovu seriju mi je trebalo par epizoda da se uzivim u svijet. Sa animacijom bi imali vise slobode.

Steta sto vjerovatno nikad necemo dobit nastavak Thronebreakera. :(
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8754
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#639 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by SanskiBiser »

ferratilis wrote: 28/07/2020 09:04 Da budem iskren, vise bi volio da je animirana serija u stilu Thronebreakera. Prezentacija i prica u toj igri su savrseni, nista manje upecatljivi nego u Witcheru 3. Valjda zato sto je stil isti i glasovi/muzika su na visokom nivou, ali ima ono "nesto" sto ga cini upecatljivim. Za Netflixovu seriju mi je trebalo par epizoda da se uzivim u svijet. Sa animacijom bi imali vise slobode.

Steta sto vjerovatno nikad necemo dobit nastavak Thronebreakera. :(
Animirana serija ide odvojeno u fazonu Castlevania i bice o Vezimiru i njegovim avanturama dok je bio mlad tako nesto s obzirom da radi studio koji je radio The Legend of Korra tesko da moze biti promasaj. Ova mini serija je prikvel koji se radi na osnovu knjiga i u saradnji sa Sapkovskim i treba da bude kao temelj i dopuna za Lore u glavnoj seriji za one koji ne planiraju citati knjige. Znaci limited mini serija 6 epizoda, nece biti nastavaka i trakavica. :lol: Fokus mini serije je na conjuction of the spheres, posljedice iste tj. pojava monstera, potreba za onima koji mogu da ih hvataju i unistavaju i stvaranje na kraju profesije witcher, vidjecemo Elfove kako su bili napredni i kakva je njihova civilizacija bila prije katastrofe, s obzirom da se druga sezona radi po Blood of Elves za ocekivati je da bi ta mini serija isla prije premijere druge sezone The Witcher.
User avatar
vaučer
Posts: 9153
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#640 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by vaučer »

Preskočio sam cijelu prošlu generaciju konzola, pa sam Witcher 3 pokupio i odigrao na Switchu - što znači da se nisam nauživao dobre grafika, ali igrati ovako masivnu igru na handheld konzoli je malo tehničko čudo kako god okreneš. Nisam znao puno o svijetu, priči nit sam igrao ranije igre - ali sam veliki fan RPG igara. Ukupna ocjena nakon 140 sati i oba DLC-a je 8/10. Dvije stvari su mi masivno išle na k tokom igranja, prvo su kontrole glavnog lika koje su stvarno kriminalne. Ono kad se rotiraš naprijed, nazad tri puta kako bi selektirao putokaz ili pokupio loot, ili kad ti se lik skotrlja u smrt s neke blage padine u Skelligeu. Nije pomoglo da sam prije Withera igrao Zeldu BOTW koja ima možda i najbolje 3rd person kontrole i fiziku koje sam ikad vidio. Uglavnom od početka do kraja su me nervirale kontrole. Drugi nedostatak je post-end game faza, gdje se sve resetira u neki bizarni trenutak prije nego što se išta dogodilo i likovi s kojima si prošao epske questove su svedeni na 'Đe si Geralte, kako kući' dijalog na repeatu. Nije mi se naročito svidio ni Blood and Wine DLC, barem sve što je imalo veze s vitezovima i onim dosadnim sestrama koje ne znaju šta hoće.

Uglavnom, dobra igra, mislim da bi imao bolji dojam da sam igrao na jačoj konzoli.
U najboljim trenutcima, negdje oko sredine igre - je jedan od najboljih RPG svjetova koji sam igrao - sve pršti od intriga, questova i izazova, no relativno brzo se to bogatstvo svede na beskrajno čačkanje upitnika po Skelligeu.

Trenutak igre - Baron koji trči uzbrdo i uspavljuje svoje čedo. :-D
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#641 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Averus »

Pošteno!
Ne može se sve svakome svidjeti.
Definitivno mislim da bi ti dojam bio nešto bolji da si igrao na dobrom PC-u, jer i same kontrole (iako se slažem da su loše), uz pomoć miša postanu mnogo podnošljivije/bolje :D

Da ima grinda, ima - u svakom RPG-u ima. Nisam ni ja Witcher NIŠTA igrao/gledao/čitao prije W3 i već nakon Baronovog questa sam se zaljubio, nabavio knjige i počeo čitati!

Planiram uskoro početi Witcher 2, jer kažu da je uprkos starijoj grafici veoma igriv, dok je Witcher 1 meni bio užas nad užasima po pitanju gameplay-a i grafike, tako da nisam ni pokušao dalje od 10 minuta :oops: Sve se nadam nekim remasterima :D
User avatar
ferratilis
Posts: 7278
Joined: 25/11/2013 16:48

#642 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by ferratilis »

Witcher 2 ima bolju pricu od trojke (imho), pogotovo kad se uzme u obzir da je drugo poglavlje potpuno drugacije u zavisnosti sta odaberes u prvom. Prilicno je kratak, tako da mozes dvaput odigrat, back to back. Itekako vrijedi. Isto tako je i bolji RPG nego trojka. Nije otvoreni svijet, tako da su se mogli vise fokusirat na RPG elemente jer su imali vise vremena. Borba je prilicno tanka jer je to bilo vrijeme kad su igre pocele kopirat Dark Souls, ali prilicno lose. Ali moze proci, bilo je dosta gorih kopija Dark Soulsa od W2. Ali sve nedostatke u borbi je nadomjestio odlican alchemy sistem. Mozda i najbolji u trilogiji. Sama prica je vise fokusirana na politiku izmedju kraljevstava i spletke, kao u knjigama a ponekad malo vuce i na Game of Thrones (dok je jos bio dobar). Kako god okrenes, igraces jedan od boljih RPG-a.

A o muzici da ne pricam, ne znam zasto ali W2 ima drugaciju atmosferu od keca i trojke, ali odlicnu. Poslusaj ovu stvar:


Kriminalno potcijenjen RPG :thumbup:

i zaboravih napomenut da ima supersampling sistem koji i RTX 2080 baca na koljena, i nakon svih ovih godina :D
User avatar
vaučer
Posts: 9153
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#643 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by vaučer »

Averus wrote: 28/07/2020 12:13 Pošteno!
Ne može se sve svakome svidjeti.
Definitivno mislim da bi ti dojam bio nešto bolji da si igrao na dobrom PC-u, jer i same kontrole (iako se slažem da su loše), uz pomoć miša postanu mnogo podnošljivije/bolje :D

Da ima grinda, ima - u svakom RPG-u ima. Nisam ni ja Witcher NIŠTA igrao/gledao/čitao prije W3 i već nakon Baronovog questa sam se zaljubio, nabavio knjige i počeo čitati!

Planiram uskoro početi Witcher 2, jer kažu da je uprkos starijoj grafici veoma igriv, dok je Witcher 1 meni bio užas nad užasima po pitanju gameplay-a i grafike, tako da nisam ni pokušao dalje od 10 minuta :oops: Sve se nadam nekim remasterima :D

Ma sigurno bi bio dojam bolji na nekoj drugoj platformi, ali i inače nisam naročito fokusiran na grafiku, pa to ne uzimam ni kao plus ni kao minus. Uglavnom, za vrlo tanku dlaku izvan 'remek-djelo' RPG kategorije po meni, ali definitivno vrijedno igranja. O da, zaboravio sam, misije gdje moraš igrati kao Ciri su isto bile apsolutno sranje. Odjednom se trebaš mentalno prešaltati na njen moveset, meh, totalni smor.

Jedan od većih pluseva igre je po meni što su duboko zagrabili u bogatu tradiciju istočnoeuropske mitologije - koja je relativno neeksploatirana u svijetu igara.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#644 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by aditon »

Mislim da bi imao bitno drugačije iskustvo u vezi cijele igre da si je, npr., na PC-u odigrao. Questovi s Ciri su super, nema se tu šta puno prešaltavati ako pomno pratiš priču igre. Mene su nervirali problemi tehničke prirode što sam opisivao u prethodnim postovima, ali na kraju dana, ne može se nešto svima identično dopadati.. Evo @Averus voli Rocket League i niko više osim njega :P :lol:
User avatar
vaučer
Posts: 9153
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#645 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by vaučer »

Nije me priča smetala, već akcijski dijelovi gdje trebaš igrati kao Ciri, tj boriti se kao Ciri. To mi je bilo nekako suvišno i onako nakalemljeno tek da ima. Na sreću ti questovi nisu nikad dugi ni previše zahtjevni, ali nije mi se to svidilo.

Gwent sam npr kompletno ignorirao dok nisam pocuclao većinu questova, onda sam počeo ubijati vrijeme Gwentom. Super ideja mora se reći i dobra implementacija.

Bit će zanimljivo vidjeti gdje će krenuti s narednom Witcher igrom za nekoliko godina kad odrade Cyberpunk i odmore malo.
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#646 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Averus »

aditon wrote: 28/07/2020 12:58 Evo @Averus voli Rocket League i niko više osim njega :P :lol:
Samo jugoistočna evropa (moj server), pa ti vidi :D
Image


Šalu na stranu, slažem se s ovim što si rekao - definitivno sve zavisi od ukusa itd.
Npr meni koji sam obožavao Dragon Age, on je pao u drugi plan pored Witchera i Mass Effecta.
Tek nakon što sam ove dvije odigrao, vidio sam koliko je Dragon Age stvari ostavio neiskorišteno.

I mislim da to što se nešto ne sviđa u igri uopšte ne mora značiti da je pokvarilo doživljaj.
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#647 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Veigar »

vaučer wrote: 28/07/2020 11:15 Preskočio sam cijelu prošlu generaciju konzola, pa sam Witcher 3 pokupio i odigrao na Switchu - što znači da se nisam nauživao dobre grafika, ali igrati ovako masivnu igru na handheld konzoli je malo tehničko čudo kako god okreneš. Nisam znao puno o svijetu, priči nit sam igrao ranije igre - ali sam veliki fan RPG igara. Ukupna ocjena nakon 140 sati i oba DLC-a je 8/10. Dvije stvari su mi masivno išle na k tokom igranja, prvo su kontrole glavnog lika koje su stvarno kriminalne. Ono kad se rotiraš naprijed, nazad tri puta kako bi selektirao putokaz ili pokupio loot, ili kad ti se lik skotrlja u smrt s neke blage padine u Skelligeu. Nije pomoglo da sam prije Withera igrao Zeldu BOTW koja ima možda i najbolje 3rd person kontrole i fiziku koje sam ikad vidio. Uglavnom od početka do kraja su me nervirale kontrole. Drugi nedostatak je post-end game faza, gdje se sve resetira u neki bizarni trenutak prije nego što se išta dogodilo i likovi s kojima si prošao epske questove su svedeni na 'Đe si Geralte, kako kući' dijalog na repeatu. Nije mi se naročito svidio ni Blood and Wine DLC, barem sve što je imalo veze s vitezovima i onim dosadnim sestrama koje ne znaju šta hoće.

Uglavnom, dobra igra, mislim da bi imao bolji dojam da sam igrao na jačoj konzoli.
U najboljim trenutcima, negdje oko sredine igre - je jedan od najboljih RPG svjetova koji sam igrao - sve pršti od intriga, questova i izazova, no relativno brzo se to bogatstvo svede na beskrajno čačkanje upitnika po Skelligeu.

Trenutak igre - Baron koji trči uzbrdo i uspavljuje svoje čedo. :-D
Ebemu miša samo radi tog barona ću morat nastavit witchera. nikako poslije onog vukodlaka da se vratim igri opet. :(
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#648 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by aditon »

naravno da nećemo o ukusima raspavljati...malo sam se šalio u prethodnom postu, međutim kad je nešto dobro poput Witchera, onda takva igra okupi na jednom mjestu ljude koji u suštini imaju različite ukuse. Jednostavno, Witcher je toliko dobar da ga vole i igrači koji inače igraju diametralno suprotne žanrove..Ovo govorim uopšteno :D
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#649 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by aditon »

Veigar wrote: 28/07/2020 13:19
Ebemu miša samo radi tog barona ću morat nastavit witchera. nikako poslije onog vukodlaka da se vratim igri opet. :(
quest s Baronom i quest u Skelligge koji se zove possesion su na mene ostavili vjerovatno najveći utisak. Ovaj drugi je side quest samo da naglasim. :) Naravno, izuzimam iz ovog hearts of stone i blood and wine DLC-ove, to su priče za sebe.
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#650 Re: THE WITCHER (sve o)

Post by Veigar »

aditon wrote: 28/07/2020 13:28
Veigar wrote: 28/07/2020 13:19
Ebemu miša samo radi tog barona ću morat nastavit witchera. nikako poslije onog vukodlaka da se vratim igri opet. :(
quest s Baronom i quest u Skelligge koji se zove possesion su na mene ostavili vjerovatno najveći utisak. Ovaj drugi je side quest samo da naglasim. :) Naravno, izuzimam iz ovog hearts of stone i blood and wine DLC-ove, to su priče za sebe.
ja sam došao do tog baron questa i sidetracka me neki sidequest sa onom ženom što se žalila da joj ljubavnik inače muž od sestre je kao ubio neko nešta bla bla bla. i tu skontam da je vukodlak sačekam ponoć i rokne me vučko i ne upalim igru više. Sad me obuzela Divinity: Original sin II :)
Post Reply