The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#9251 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

kakavdanakneiskustvu wrote: da,dobro si,i na nekim kao naplatnim kucicama neka grupa uhvatila neke od ovih glavnih likova kolikio se sjecam

To ti je bilo u Vogosci
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9252 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

beni-bu-man wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: da,dobro si,i na nekim kao naplatnim kucicama neka grupa uhvatila neke od ovih glavnih likova kolikio se sjecam

To ti je bilo u Vogosci
:thumbup: :thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#9253 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

Falilo je samo nakon okršaja sa Spasiteljima da se uhvate za ruke i svi zajedno zapjevaju Kumbaya.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#9254 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by klixoris »

kakavdanakneiskustvu wrote:
klixoris wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: da,ne sjecam se gdje zavrsi,mislim u kojem dijelu amerike ,radnja prosle sezone FTWD
Zavrsila u Mexicu, raznosenjem one brane
da,dobro si,i na nekim kao naplatnim kucicama neka grupa uhvatila neke od ovih glavnih likova kolikio se sjecam
Nije, naplatne kucice su se desile dosta ranije, dok je bio ziv onaj psihopata sto je ubijao ljude i gledao koliko im treba da se pretovre u zombije
veliki_ah
Posts: 1082
Joined: 28/09/2008 23:42

#9255 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by veliki_ah »

sencobih wrote:
Cavali wrote:Meni je sam ovaj razgovor Megi i Ise djelovao kao da idu direktno osvetu Riku i Misone..Prosto nema se sta iznutra toliko pripremati i taktizirati da rokne Negana.Bice zatvoren,mlatne ga i dovidjenja i svi bi je opravdali zbog Glena.Cini mi se da je zamjerila Riku zestoko...
Sve osim roknuti negana je sranje. Frajer je rascopao glavu onoj dvojici, a i sada da nisu sabotirane puške sve bih redom pobio, tako da ako nekad predstave negana kao pozitivca, to je sranje da ne može veće.
Pa, koliko sam shvatio, oni njega hoće da kazne tako što će ga ostaviti u životu pa da ga drže u zatvoru i pokažu kao primjer drugima.

Mada, sve je ovo jedna velika patetika. Očekivao sam puno više od zadnje epizode, al da ih onako lako izvedu na čistinu, da se u ključnom momentu pojave one divljakuše i tačno da znaju koga treba gađati i kako, da se u sred divljine nadju dva prozora koja vise na drvetu, da on praznim pištoljem za njim trči, da se opet sve svodi na šake.. I da na kraju ni kod jednog onog zarobljenog nije povrijedjena ruka od eksplodiranja pištolja/puške u ruci..
Ipak, kum scena sa Megan je nadmašila sve :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#9256 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ExNihilo »

dale cooper wrote:
Tomahawk11 wrote:
dale cooper wrote: Ako se ne varam ovo ostavljanje Negana na životu je identično stripu. Čak i ovaj detalj kad mu je Rick prerezao grkljan.
Svejedno mi se ne sviđa :|
Ono, razumijem ja da su oni naštimali da proradi ljudskost u jednom momentu, ali situacija je bila da ga još jednom onim staklom rezne i vozdra :mrgreen:
Ma hajde, svi znamo da je u dubini duše Negan good guy. :evil: :mrgreen: Biće zanimljivo ako u budućnosti bude Rickov suradnik. :mrgreen:
SPOILER

Ovako će njihova dinamika izgledati u budućnosti. :D

https://vignette.wikia.nocookie.net/wal ... 0706044727

U rukama je glava budućeg neprijatelja.
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#9257 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Altsa »

Rick je usro i sefa i stanicu. trebao je samo ostaviti negana da Megi zavrsi posao a ne glumiti unproforca.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9258 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

klixoris wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
klixoris wrote: da,ne sjecam se gdje zavrsi,mislim u kojem dijelu amerike ,radnja prosle sezone FTWD
Zavrsila u Mexicu, raznosenjem one brane
da,dobro si,i na nekim kao naplatnim kucicama neka grupa uhvatila neke od ovih glavnih likova kolikio se sjecam
Nije, naplatne kucice su se desile dosta ranije, dok je bio ziv onaj psihopata sto je ubijao ljude i gledao koliko im treba da se pretovre u zombije[/quote]


da,sad pogledah,to je kraj druge sezone
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9259 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

turbofolk wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

fakat,kakvu li ulogu helikopter ima u seriji sa tako cestim pojavljivanjem
Ovi upućeniji će znati bolje od mene, ja ne pratim FTWD ali neko napisa da je moguće spajanje radnje i glumačke postave TWD i FTWD. Ne znam imal kakav hAlikopter kod njihAR :D

sad provjeiRh,pojavio se helikopter u FTWD na kraju druge sezone,ali mislim da je to na granici sa meksikom,prilično udaljeno od desavanjA u TWD
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9260 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#9261 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ExNihilo »

arzuhal wrote:Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
Do druge sezone proklinjat ćeš što si ikad krenuo gledati...ali navodno postane kasnije bolje. Vjerujem Titinom judgmentu. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9262 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote:
arzuhal wrote:Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
Do druge sezone proklinjat ćeš što si ikad krenuo gledati...ali navodno postane kasnije bolje. Vjerujem Titinom judgmentu. :D
:thumbup: :D

Image
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#9263 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

ExNihilo wrote:
arzuhal wrote:Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
Do druge sezone proklinjat ćeš što si ikad krenuo gledati...ali navodno postane kasnije bolje. Vjerujem Titinom judgmentu. :D
Ja sam stao negdje na drugoj sezoni i jedno 3, 4 puta pokušao nastaviti da gledam, al' ne ide. Jedino kada naleti sezona kiselih krastavaca, pa ne budem imao šta pratiti, opet pokušati sa ovim.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9264 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

arzuhal wrote:Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
prvu epizodu prve sezone?
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9265 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

kakavdanakneiskustvu wrote:
arzuhal wrote:Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
prvu epizodu prve sezone?
Jes'. Ne bih ja to ni poceo da nisam procitao neke komentare u kojima raja veli da im je dinamicnija ili bolja od TWD ili ova prica da ce doci do spajanja dvije serije i sl. Ne znam...
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9266 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Malo zapinje u drugoj sezoni, al' poslije toga je dobra. Mislim, nemoj ocekivat' sad neko remek-djelo u stilu BB, al' definitvno je bolja od silnog razvlacenja i silovanja zdravog razuma koje nam obavezno serviraju u svakoj epizodi TWD.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9267 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

irac300 wrote:
ExNihilo wrote:
arzuhal wrote:Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
Do druge sezone proklinjat ćeš što si ikad krenuo gledati...ali navodno postane kasnije bolje. Vjerujem Titinom judgmentu. :D
Ja sam stao negdje na drugoj sezoni i jedno 3, 4 puta pokušao nastaviti da gledam, al' ne ide. Jedino kada naleti sezona kiselih krastavaca, pa ne budem imao šta pratiti, opet pokušati sa ovim.
Sjetim se kako sam pilot epizodz ST Discovery uspio odgledat tek iz treceg puta, dvaput zaspo na pola sata, bas negdje oko 30-te minute...i kada sam drugi put zaspo, nekad se probudio, napravio lavor kahve i nacero se da dozavrsim tih dvadesetak minuta...kasnije, kako sam koju epizodu gledao postajalo sve zanimljivije...Vjerovao sam Blooinoj ocjeni i nije me zeznula... :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9268 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

Tito_i_Partija wrote:Malo zapinje u drugoj sezoni, al' poslije toga je dobra. Mislim, nemoj ocekivat' sad neko remek-djelo u stilu BB, al' definitvno je bolja od silnog razvlacenja i silovanja zdravog razuma koje nam obavezno serviraju u svakoj epizodi TWD.
Ma ja, tamam :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9269 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

arzuhal wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
arzuhal wrote:Sinoć sam pogledao pilot epizodu FTWD zbog vas...Nije loše :mrgreen:
prvu epizodu prve sezone?
Jes'. Ne bih ja to ni poceo da nisam procitao neke komentare u kojima raja veli da im je dinamicnija ili bolja od TWD ili ova prica da ce doci do spajanja dvije serije i sl. Ne znam...

da,bi zanimljiv pocetak sinoćnje 4. sezone sa likovima iz TWD
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#9270 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dale cooper »

kakavdanakneiskustvu wrote:

da,bi zanimljiv pocetak sinoćnje 4. sezone sa likovima iz TWD
Nije loš, iako je bilo malo previše ekspozicije sa Morganom i ova dva nova lika. Međutim ona scena na kraju je zanimljiva.
Haman se desilo nešto interesantno sa našim starim junacima FTWD-a, jer napraviše im zasjedu ko' pravi drumski razbojnici.
Ona mala Alicia je imala nekakav divlji pogled.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#9271 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by al-em »

ne kontam zasto bas isus s megi pravi planove da se osvete riku i mison?

ono uvijek frajer bio protiv ubijanja, svima dati sansu, a sad krenuo na covjeka koji ih je sve spasio
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9272 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

dale cooper wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

da,bi zanimljiv pocetak sinoćnje 4. sezone sa likovima iz TWD
Nije loš, iako je bilo malo previše ekspozicije sa Morganom i ova dva nova lika. Međutim ona scena na kraju je zanimljiva.
Haman se desilo nešto interesantno sa našim starim junacima FTWD-a, jer napraviše im zasjedu ko' pravi drumski razbojnici.
Ona mala Alicia je imala nekakav divlji pogled.

da,bice zanimljivo vidjeti sta je se desilo sa ovim glavnim likovima iz FTWD nakon one havarije brane
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#9273 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sencobih »

Moze li se početi gledati ovaj ftwd od sad? Mislim ima li sta jako bitno u ove tri sezone bez čega ne bi ova četvrta bila zanimljiva?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#9274 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

sencobih wrote:Moze li se početi gledati ovaj ftwd od sad? Mislim ima li sta jako bitno u ove tri sezone bez čega ne bi ova četvrta bila zanimljiva?
u ovoj prvoj epizodi nema nikakvog dodira sa proslim sezonama,mislim likovi iz proslih sezona poijavljuju se u zadnjim minutama ove epizode,ostaje da se vidi sta ce dalje biti
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#9275 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sencobih »

kakavdanakneiskustvu wrote:
sencobih wrote:Moze li se početi gledati ovaj ftwd od sad? Mislim ima li sta jako bitno u ove tri sezone bez čega ne bi ova četvrta bila zanimljiva?
u ovoj prvoj epizodi nema nikakvog dodira sa proslim sezonama,mislim likovi iz proslih sezona poijavljuju se u zadnjim minutama ove epizode,ostaje da se vidi sta ce dalje biti
Majke mu ga ne gleda mi se od cetvrte, a nemam vremena da gledam od prve
Post Reply