The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#9176 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

Hajd', napokon gledljiva epizoda. Iskreno se nadam da ce fudbalerka otici u najvecim mukama, rijetko iritantna pojava.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#9177 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by strong69 »

sencobih wrote:Kad judzin uvali dva prsta i povrati po onoj , neka drevna borilačka vještina, svaka čast
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#9178 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Pandakonda wrote:Dobro ja nisam mislio na Dwightovu curu nego na onu drugu plavu kojoj je Dwight napao ekipu i ona se jedino izvukla :-D
I bio si u pravu :thumbup:

Epizoda puna prevrata.
Na kraju Dwight u najboljoj namjeri ispade hinja i š.pak i za jedne i za druge.... i za treće rekao bih (Simon)
Tanka borba Simona i Negana, moglo je ono malo i brutalnije biti, s obzirom da znamo ko je i kakava je Negan, al očigledno je i kod njega proradila neka transformacija.

nego...

Đe je helikopter?
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#9179 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by splinter »

turbofolk wrote:
Pandakonda wrote:Dobro ja nisam mislio na Dwightovu curu nego na onu drugu plavu kojoj je Dwight napao ekipu i ona se jedino izvukla :-D
I bio si u pravu :thumbup:

Epizoda puna prevrata.
Na kraju Dwight u najboljoj namjeri ispade hinja i š.pak i za jedne i za druge.... i za treće rekao bih (Simon)
Tanka borba Simona i Negana, moglo je ono malo i brutalnije biti, s obzirom da znamo ko je i kakava je Negan, al očigledno je i kod njega proradila neka transformacija.

nego...

Đe je helikopter?
Ma sve neke transformacije, prvo Judžin ispada nekakav pravo zajeban lik, pa koliko se sjećam dok je bio sa Rickovom ekipom samo je kmečao i bio smetalo, totalno beskorisan, sad postaje na momente opasniji od Negana i Simona rahmetlije zajedno, a s druge strane Dwight ko nekakav blećak ni muu ni bee, svaki put svaki plan mu se izjalovi , očito mu razmišljanje nije jača strana.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9180 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

Šta, đe je helikopter...Đe nam je FAP mašina? :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9181 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

splinter wrote:
turbofolk wrote:
Pandakonda wrote:Dobro ja nisam mislio na Dwightovu curu nego na onu drugu plavu kojoj je Dwight napao ekipu i ona se jedino izvukla :-D
I bio si u pravu :thumbup:

Epizoda puna prevrata.
Na kraju Dwight u najboljoj namjeri ispade hinja i š.pak i za jedne i za druge.... i za treće rekao bih (Simon)
Tanka borba Simona i Negana, moglo je ono malo i brutalnije biti, s obzirom da znamo ko je i kakava je Negan, al očigledno je i kod njega proradila neka transformacija.

nego...

Đe je helikopter?
Ma sve neke transformacije, prvo Judžin ispada nekakav pravo zajeban lik, pa koliko se sjećam dok je bio sa Rickovom ekipom samo je kmečao i bio smetalo, totalno beskorisan, sad postaje na momente opasniji od Negana i Simona rahmetlije zajedno, a s druge strane Dwight ko nekakav blećak ni muu ni bee, svaki put svaki plan mu se izjalovi , očito mu razmišljanje nije jača strana.
Dvajt je Bošnjo 100%, vazda nagrebe...Doselili njegovi u Virdžiniju uz rata...
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#9182 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by splinter »

He he. Pobjegli tamo nekad 93. :)
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#9183 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#9184 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

splinter wrote: Ma sve neke transformacije, prvo Judžin ispada nekakav pravo zajeban lik, pa koliko se sjećam dok je bio sa Rickovom ekipom samo je kmečao i bio smetalo, totalno beskorisan, sad postaje na momente opasniji od Negana i Simona rahmetlije zajedno, a s druge strane Dwight ko nekakav blećak ni muu ni bee, svaki put svaki plan mu se izjalovi , očito mu razmišljanje nije jača strana.
Ma i sada je on pizda, vidjelo se kad ga zarobiše Daryl i Rosita, poče kmečat. Kurči se jer Negan stoji iza njega, koji ga je rangirao kao neku važniju čiviju tj. naučnika.
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#9185 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Sreća pa kod Rickovih ima par ljudi, Daryl prije svih, koji sumnjaju u Dwightove dobre namjere. Moguće da će sa rezervom prihvatit ove sugestije i upozorenja od Dwighta. Btw, nadam se da je njegova gospođa ostala živa i da će se pojaviti nekad kasnije..i naravno da će on živ dočekat njen povratak. A kako mi je samo iritantan bio kad su prvi put sreli Daryla :fazlija:
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#9186 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by splinter »

irac300 wrote:
splinter wrote: Ma sve neke transformacije, prvo Judžin ispada nekakav pravo zajeban lik, pa koliko se sjećam dok je bio sa Rickovom ekipom samo je kmečao i bio smetalo, totalno beskorisan, sad postaje na momente opasniji od Negana i Simona rahmetlije zajedno, a s druge strane Dwight ko nekakav blećak ni muu ni bee, svaki put svaki plan mu se izjalovi , očito mu razmišljanje nije jača strana.
Ma i sada je on pizda, vidjelo se kad ga zarobiše Daryl i Rosita, poče kmečat. Kurči se jer Negan stoji iza njega, koji ga je rangirao kao neku važniju čiviju tj. naučnika.
Ma znam da je pi... Ali opet Negan ima i neke koristi od njega, a tamo dok je bio samo je kmečao i čim vidi zombija ukopa se, baš je bio beskoristan totalno.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4391
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#9187 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Ja ne znam zašto se ljudi čude tome što je Eugene prešao na Neganovu stranu s obzirom na to da je Negan više "cijenio" njegov mozak dok su ga Rickovi samo zajebavali čim su saznali da ih je frajer furao za onaj lijek. I umjesto da ga nagovore da pređe kod njih oni ga kidnapuju i počnu ga još više zajebavat :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#9188 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

[quote="irac300"]Hajd', napokon gledljiva epizoda. Iskreno se nadam da ce fudbalerka otici u najvecim mukama, rijetko iritantna pojava.[/quote]
:thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#9189 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

turbofolk wrote:
Pandakonda wrote:Dobro ja nisam mislio na Dwightovu curu nego na onu drugu plavu kojoj je Dwight napao ekipu i ona se jedino izvukla :-D
I bio si u pravu :thumbup:

Epizoda puna prevrata.
Na kraju Dwight u najboljoj namjeri ispade hinja i š.pak i za jedne i za druge.... i za treće rekao bih (Simon)
Tanka borba Simona i Negana, moglo je ono malo i brutalnije biti, s obzirom da znamo ko je i kakava je Negan, al očigledno je i kod njega proradila neka transformacija.

nego...

Đe je helikopter?
zrakomlat se pojavi na par sekundi svake trece sezone :mrgreen:
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#9190 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

kakavdanakneiskustvu wrote:
zrakomlat se pojavi na par sekundi svake trece sezone :mrgreen:
:thumbup: :lol: :lol: :lol:

Garant Rusi :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#9191 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

turbofolk wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
zrakomlat se pojavi na par sekundi svake trece sezone :mrgreen:
:thumbup: :lol: :lol: :lol:

Garant Rusi :D

fakat,kakvu li ulogu helikopter ima u seriji sa tako cestim pojavljivanjem
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#9192 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

To stižu Mi-35 u Srbiju iz Rusije, jedan po sezoni...
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#9193 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

kakavdanakneiskustvu wrote:

fakat,kakvu li ulogu helikopter ima u seriji sa tako cestim pojavljivanjem
Ovi upućeniji će znati bolje od mene, ja ne pratim FTWD ali neko napisa da je moguće spajanje radnje i glumačke postave TWD i FTWD. Ne znam imal kakav hAlikopter kod njihAR :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#9194 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

turbofolk wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

fakat,kakvu li ulogu helikopter ima u seriji sa tako cestim pojavljivanjem
Ovi upućeniji će znati bolje od mene, ja ne pratim FTWD ali neko napisa da je moguće spajanje radnje i glumačke postave TWD i FTWD. Ne znam imal kakav hAlikopter kod njihAR :D

nema,pratim ja tu seriju
User avatar
Pandakonda
Posts: 4391
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#9195 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

The Walking Dead showrunner says finale is a 'conclusion of the first 8 seasons'

http://ew.com/tv/2018/04/11/the-walking ... imple/amp/

S obzirom da Lauren Cohan nije potpisala ugovor za devetu sezonu vrlo je moguće da neki reboot padne. Možda bi to bilo i najbolje s obzirom da su sjebali sve kad su ubili Carla
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#9196 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Jel to znači da će i mrtvi kojima je prosviran mozak moći opet oživjeti. Ne znam koji bi više update na njima mogli uraditi, kad su ih i onako mrtve umrtvili. Logičan kraj serije bi bio da postoji negdje zajednica, u kojoj vlada red i disciplina i demokratija rekao bih :D, humanost i briga o svakom preživjelom, daleko brojnija i orpemljenija i održivija od Neganove. I da takva zajednica svaki dan obilazi razna područja helikopterima i prikuplja preživjele.

Završite ovo više, ali prije tog rascopajte glavu Neganu, istom onom paaaaalom i bodljikavom žicom :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9197 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

turbofolk wrote:
Završite ovo više, ali prije tog rascopajte glavu Neganu, istom onom paaaaalom i bodljikavom žicom :D
Jes, a ono Rick prije nego sto ce mu rascopati tikvu kaze:
End nau, ju mej kis d brajd!

Zvek!
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#9198 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

ja bi volio ako vec negana neko ubije da to bude morgan,ali je li,u ovakvpj seriji to moze biti samo rick
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#9199 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by al-em »

Jel se nazire kraj ftwd da to pocnem pratiti?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#9200 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

al-em wrote:Jel se nazire kraj ftwd da to pocnem pratiti?

4. sezona pocinje za par dana
Post Reply