The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8901 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by bingov buraz »

Zasto je jedan Coral morao biti ujeden.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#8902 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

kako je ovo nekad bila dobra serija,da parafraziram jedan stari film johna forda
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8903 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

ala7 wrote:TWD se pretvorio na šablonsku seriju, bježe, zarobljeni budu, pobjegnu, osvetu traže, opet bivaju zarobljeni, neprijatelj ubija nekog od glavnih likova.. I Negan je previše u fokusu serije nikako da se dalje odvija serija.. Šetači su prije na šapat dolazili, kesom zašuškaš i eto ih 100 a sad bombe padaju, koncerti se održe nigdje šetača.. Serija se pretvorila u malu nevjestu.. Iskreno ovo nije za gledanja više.. Nije mi Karl bio drag ali nije trebao biti uklonjen radi same serije..
Pa ubili su ih većinom. :oops: :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8904 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

kakavdanakneiskustvu wrote:kako je ovo nekad bila dobra serija,da parafraziram jedan stari film johna forda
Prva sezona, sjo kad se sjetim, Atlanta, konj, tenk, Darylov buraz, uh.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#8905 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kako je ovo nekad bila dobra serija,da parafraziram jedan stari film johna forda
Prva sezona, sjo kad se sjetim, Atlanta, konj, tenk, Darylov buraz, uh.
ma sve je bilo beton dok nisu dosli u aleksandriju, meni velika steta sto je terminus kratko trajao :(
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#8906 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by last mohicans »

beni-bu-man wrote:
Tomahawk11 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kako je ovo nekad bila dobra serija,da parafraziram jedan stari film johna forda
Prva sezona, sjo kad se sjetim, Atlanta, konj, tenk, Darylov buraz, uh.
ma sve je bilo beton dok nisu dosli u aleksandriju, meni velika steta sto je terminus kratko trajao :(
Tako je,od Aleksandrije počinje sranje s velikim S.
Srozalo se, pa i ovo što ima dobrih likova je otišlo u neku stvar. Kako sam Derila i Ricka gotivio,pa i Michone. Sad Esmeralda s naduravanjima. Tačno su se s ovim Neganom pogubili, gluma oslabila, scene borbe smiješne, predvidive, a da ne pričamo o nekoj drami kod gledanja istih. Eto i ovo s Carlom nisu uradili kako su mogli uraditi.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#8907 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

jasko_ba wrote:

Image
Ovaj gif je otprilike suština cijele osme sezone :lol: :D

Nemoguće da su se ovako srozali..

Ali ništa, idemo dalje. Ko izda pi**a :D
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#8908 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by janje_ »

gledam 7. epizodu 3. sezone.. ova andrea je bila daleko najbolji picic u seriji, steta sto su je ukinuli.
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#8909 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Sakazulu »

Dakle do 11.2. ima da čekamo i da opet kukamo kaku su ujebali seriju. Možda u međuvremenu da postanemo i mi zombiji :)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#8910 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

Image
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#8911 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Ne znam,ja i ne vjerujem nesto da ce ubit Carla.Nekako mi se svi ukljuceni u seriju previse trude da kazu da je mrtav,podsjeca me na situaciju oko Jon Snowa i na onaj pokusaj zavaravanja naroda koji je trajao mjesecima.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#8912 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

Dobra ba zadnja, zezam se...Nabila, naša sestra iz Hebolaha, se konačno dočepala kalaša, a Karl će biti šehid spašavajući brata Sidika...Još je Karl u par ranijih epizoda otkrio i natuknuo - samo je raji to promaklo - da mu je i mama bila muslimanka, viče Sidiku kad je ovaj citirao Kur'an, nešto kao: Tako je i moja mama govorila... :(

Kad bude najgore pojavit će se braća i sestre iz Džemata i sve razvalit, Smetljare raspuhat i napraviti tekiju u Aleksandriji na mjestu, nažalos', spaljene crkve...Zikrovi svakog četvrtka iza akšama, za žene petkom iza džume...Jedve čekam nastavke...

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8913 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

arzuhal wrote:Dobra ba zadnja, zezam se...Nabila, naša sestra iz Hebolaha, se konačno dočepala kalaša, a Karl će biti šehid spašavajući brata Sidika...Još je Karl u par ranijih epizoda otkrio i natuknuo - samo je raji to promaklo - da mu je i mama bila muslimanka, viče Sidiku kad je ovaj citirao Kur'an, nešto kao: Tako je i moja mama govorila... :(

Kad bude najgore pojavit će se braća i sestre iz Džemata i sve razvalit, Smetljare raspuhat i napraviti tekiju u Aleksandriji na mjestu, nažalos', spaljene crkve...Zikrovi svakog četvrtka iza akšama, za žene petkom iza džume...Jedve čekam nastavke...

Image
Nabila preuzima primat od Ricka i kreće u rat protiv Negana i njegovih nevjernika :-D
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#8914 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

Tomahawk11 wrote:
arzuhal wrote:Dobra ba zadnja, zezam se...Nabila, naša sestra iz Hebolaha, se konačno dočepala kalaša, a Karl će biti šehid spašavajući brata Sidika...Još je Karl u par ranijih epizoda otkrio i natuknuo - samo je raji to promaklo - da mu je i mama bila muslimanka, viče Sidiku kad je ovaj citirao Kur'an, nešto kao: Tako je i moja mama govorila... :(

Kad bude najgore pojavit će se braća i sestre iz Džemata i sve razvalit, Smetljare raspuhat i napraviti tekiju u Aleksandriji na mjestu, nažalos', spaljene crkve...Zikrovi svakog četvrtka iza akšama, za žene petkom iza džume...Jedve čekam nastavke...

Image
Nabila preuzima primat od Ricka i kreće u rat protiv Negana i njegovih nevjernika :-D
Kako se vi fundamentalisti odmah otkrivate, samo mamac dobar treba zabacit...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8915 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Taj sam :|
Nisi ni ti ništa bolji :D
Kako ti je srce zaigralo kad je sestra zgrabila kalaš, ih :eh:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#8916 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote:
arzuhal wrote:Dobra ba zadnja, zezam se...Nabila, naša sestra iz Hebolaha, se konačno dočepala kalaša, a Karl će biti šehid spašavajući brata Sidika...Još je Karl u par ranijih epizoda otkrio i natuknuo - samo je raji to promaklo - da mu je i mama bila muslimanka, viče Sidiku kad je ovaj citirao Kur'an, nešto kao: Tako je i moja mama govorila... :(

Kad bude najgore pojavit će se braća i sestre iz Džemata i sve razvalit, Smetljare raspuhat i napraviti tekiju u Aleksandriji na mjestu, nažalos', spaljene crkve...Zikrovi svakog četvrtka iza akšama, za žene petkom iza džume...Jedve čekam nastavke...

Image
Nabila preuzima primat od Ricka i kreće u rat protiv Negana i njegovih nevjernika :-D

Jihad :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8917 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

Nabila Bagdadi.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#8918 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

Jbg, taman kada je ovaj Carl postao koliko toliko normalan i simpa lik, ukokaše ga. Kasne jedno 5, 6 godina, treba samo temu čitati otpočetka pa vidjeti kakvu smo mu smrt priželjkivali. :D

Al' najkomičnija scena, zove Rick smetljare u napad, a oni obaraju rekord Useina Bolta koliko brzo bježe. :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#8919 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

irac300 wrote:Jbg, taman kada je ovaj Carl postao koliko toliko normalan i simpa lik, ukokaše ga. Kasne jedno 5, 6 godina, treba samo temu čitati otpočetka pa vidjeti kakvu smo mu smrt priželjkivali. :D

Al' najkomičnija scena, zove Rick smetljare u napad, a oni obaraju rekord Useina Bolta koliko brzo bježe. :lol:
:mrgreen: :thumbup:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8920 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by bingov buraz »

Chmoljo wrote:Nabila Bagdadi.
Pray for Walkers!
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8921 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

#nomorebites #foffzombies
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#8922 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

bingov buraz wrote:
Chmoljo wrote:Nabila Bagdadi.
Pray for Walkers!
Image
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8923 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

A nekad je bilo tako mirno... Dobra stara vremena. :mrgreen:
Image
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#8924 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by r_faruk »

iftar? :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#8925 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by klixoris »

Mogli su Carla bar pustit' da omasti brk sa Enid, a ne da kao junfer seli na ahiret... :mrgreen:

A Nabila... pokrivena zena sa kalasem u rukama - ideal prave, jake muslimanke :mrgreen:
Post Reply