The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#2276 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Brkooo »

SaPnA wrote:ouuuu shi* :D :izet:
Predobra epizoda, jedva cekam februar :o
Ne vjerujem da ce se raspasti na nekoliko grupica, bit ce nesto kao ono kad su pobjegli sa farme.
Sta mislite koja im je sledeca baza, kako dalje ide u stripu?
Stripovski spojler :D

U stripu nabasaju na veliki kamp u predgradju Washingtona + pridruzi im se vojni jedan veteran, neka latino treba na fazon Lare Croft i jedan naucnik :D
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2277 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by simonese »

samo je Chuck Norris Walking a nije Dead
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58670
Joined: 03/08/2010 19:04

#2278 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

brain bubbles wrote:dvije sestre i dalje zive, taman ce na carol nabasati :D

pretpostavljam da ce sad biti kao u got, vise grupica, vise radnje, razliciti putevi, al vjerovatno imaju neki meeting point, valjda su morali smisliti nesto u slucaju da se ovo desi :D

i michonne opet ostala lonewolf, hladno pustila Ricka da tetura do Carla :evil:


ja bolan,niđe veze
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58670
Joined: 03/08/2010 19:04

#2279 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

brain bubbles wrote:
zamzija wrote:
jasko_ba wrote:SPOJLER :mrgreen:
Sad imamo 4 grupe cini mi se: rik i karl, deril i plavka, glen i autobus, tajriz i one dvije curice, jesam li koga zaboravio?
I da, sta mislite ko je dijete od rika uzeo? ne vjerujem da mrtva
maggie?
ona je s onim ranjenim crncem alkosom i sestrom od Tyressea


onda je 5 grupa
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#2280 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by shin »

Scene akcije i pucnjave su komatozne.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58670
Joined: 03/08/2010 19:04

#2281 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

SundanceKid wrote:Konacno se nesto desilo, i gle kakvog cuda - od naseg glavnog junaka koji je sadio buraniju i paradajz pola sezone, sad kad se sve lomi docekasmo da ga neki tamo jednooki guverner prebije, i naravno neizbjezno da se onda rasplace, kmezi dok se cijeli svijet okolo srusio. Nesto kontam, mogo bi ovaj Rick ostvarit finu karijeru i glumeci u sapunicama, ako se u obzir uzme kolko place u zadnje vrijeme...


Ali ajde, ne treba bit cicija, makar malo akcije KONACNO za razliku od...zadnjih par sezona :D hahaaha...eeh sad ce ih vjerovatno u neki magacin, ili shopping centar, a u medjuvremenu cemo imat par epizoda gdje Rick place i posveti se hortikulturi, da preboli gubitak svoje bebe. Usput, bas mu dobro ide, kako stvari stoje, od 3 clana spasio je jednog. Najiritantnijeg.


na žalost
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58670
Joined: 03/08/2010 19:04

#2282 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

jalijas74 wrote:Hershel je bio glas razuma u cijeloj seriji jos od farme (izuzev stale ali tada se prelomio) i njegovom smrcu je ludilo zahvatilo sve dakle svi su totalno pukli sto bi nas narode rekao "pukli k `o livada"


dale i više od hershela
User avatar
korisnik.1
Posts: 615
Joined: 13/03/2012 18:57

#2283 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by korisnik.1 »

Dosta zanimljiva epizoda, al' opet ne može proći bez gomile gluposti.
Frajer sa tenkom gađa zatvor koji mu je potreban, a neće da gađa ljude koji mu smetaju. I glupo mi je što ostaviše Guvernera kao preživio je, ovamo ljudi umiru od prehlade a njega metak, batine i na kraju mačeta kroz prsa ne mogu ubit.

PS. očekivao sam da će Carl popit granatu u glavu, onako kao iz onog našeg filma Ničija zemlja, kad onaj debeli dobije metak u glavu. 8)
User avatar
Perdita_Durango
Posts: 413
Joined: 21/08/2012 23:33

#2284 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Perdita_Durango »

Baš me razočarala nova sezona, bila mi je jako dobra serija, sad mi više ide u smjeru drugačijeg preživljavanja i borbe sa ljudima, zombiji su pali u drugi plan. Borbe unutar borbi, pokušavaju biti realistični, ne sviđa mi se ovaj dio oko Guvernera, ali ne smijem da detaljiziram , vjerojatno netko nije gledao :)
muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#2285 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by muniza »

jalijas74 wrote:Image

ova ista Lori :) ali izgleda da je ona iz sume sto je htjela Rika nasankati
Fakat ista Lori bez šminke, ono sabahile prije nego se dohaviza :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2286 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ExNihilo »

Malo bolesno, al et' :D

Image
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#2288 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by un1ted »

Perdita_Durango wrote:Baš me razočarala nova sezona, bila mi je jako dobra serija, sad mi više ide u smjeru drugačijeg preživljavanja i borbe sa ljudima, zombiji su pali u drugi plan. Borbe unutar borbi, pokušavaju biti realistični, ne sviđa mi se ovaj dio oko Guvernera, ali ne smijem da detaljiziram , vjerojatno netko nije gledao :)
sta ako nije gledao ? Epizoda je vec odavno OUT tako da to nije nikakav spoiler.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#2289 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pitarrr82 »

Perdita_Durango wrote:Baš me razočarala nova sezona, bila mi je jako dobra serija, sad mi više ide u smjeru drugačijeg preživljavanja i borbe sa ljudima, zombiji su pali u drugi plan. Borbe unutar borbi, pokušavaju biti realistični, ne sviđa mi se ovaj dio oko Guvernera, ali ne smijem da detaljiziram , vjerojatno netko nije gledao :)

Ja vjerujem da ce se sad vratiti zombijima i rjesavanju zaraze, osim ako misle otegnuti jos nekoliko sezona.
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2290 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by zamzija »

Pitarrr82 wrote:
Perdita_Durango wrote:Baš me razočarala nova sezona, bila mi je jako dobra serija, sad mi više ide u smjeru drugačijeg preživljavanja i borbe sa ljudima, zombiji su pali u drugi plan. Borbe unutar borbi, pokušavaju biti realistični, ne sviđa mi se ovaj dio oko Guvernera, ali ne smijem da detaljiziram , vjerojatno netko nije gledao :)

Ja vjerujem da ce se sad vratiti zombijima i rjesavanju zaraze, osim ako misle otegnuti jos nekoliko sezona.
Čitala sam neke kritike u online magazinima, kažu da ih sve više TWD podsjeća na Lost, kao likovi samo mijenjaju lokacije, međusobno se susreću i samo se čeka ko će slijedeći poginuti.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#2291 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pitarrr82 »

Kad skontas da su oni 90% imali samo ono ostrvo za sebe a ovi imaju pa moze se reci cijelu USA a ne mrdaju i nisu bas slicni, osim sto su se i ovi malo "lost" u epizodama...
User avatar
vee-jay
Posts: 8700
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#2292 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by vee-jay »

zamzija wrote:
Pitarrr82 wrote:
Perdita_Durango wrote:Baš me razočarala nova sezona, bila mi je jako dobra serija, sad mi više ide u smjeru drugačijeg preživljavanja i borbe sa ljudima, zombiji su pali u drugi plan. Borbe unutar borbi, pokušavaju biti realistični, ne sviđa mi se ovaj dio oko Guvernera, ali ne smijem da detaljiziram , vjerojatno netko nije gledao :)

Ja vjerujem da ce se sad vratiti zombijima i rjesavanju zaraze, osim ako misle otegnuti jos nekoliko sezona.
Čitala sam neke kritike u online magazinima, kažu da ih sve više TWD podsjeća na Lost, kao likovi samo mijenjaju lokacije, međusobno se susreću i samo se čeka ko će slijedeći poginuti.
Manje-vise klasicni slasher koncept.
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#2294 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by bull21 »

Fakat, ubiše jedina dva sposobna i interesantna lika u cijeloj seriji. Jbt onaj dedica sa jednom i po nogom je bio sposobniji od pola likova u seriji... još samo da Maggie ubiju i ja neću ni na fast forward gledati seriju :D
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11521
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2295 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by japin_mutapi »

bull21 wrote:Fakat, ubiše jedina dva sposobna i interesantna lika u cijeloj seriji. Jbt onaj dedica sa jednom i po nogom je bio sposobniji od pola likova u seriji... još samo da Maggie ubiju i ja neću ni na fast forward gledati seriju :D
on je i bez glave sposobniji od pola ekipe
splinter
Posts: 7416
Joined: 08/10/2011 12:28

#2296 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by splinter »

Perdita_Durango wrote:Baš me razočarala nova sezona, bila mi je jako dobra serija, sad mi više ide u smjeru drugačijeg preživljavanja i borbe sa ljudima, zombiji su pali u drugi plan. Borbe unutar borbi, pokušavaju biti realistični, ne sviđa mi se ovaj dio oko Guvernera, ali ne smijem da detaljiziram , vjerojatno netko nije gledao :)
I meni ovo naginje da će biti više tenzije među preživjelim nego sa Šetačima, al nisam čitao strip, nemm pojma šta će se kasnije dešaviti
suspect_zero
Posts: 25744
Joined: 11/10/2008 21:45

#2297 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

Nešto ne vjerujem da je Guverner zagin'o :oops: imam osjećaj da je ona njegova upucala šetača koji je možda krenuo na Guvernera :-? :oops: ....ženama je on kao Alfa mužjak, sjetite se koliko se Andrea ljepila za njegov lik :roll: prosto ne mogu da mu odole :oops: bljak ako ga nije upucala :evil:
User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#2298 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pokerboy11 »

suspect_zero wrote:Nešto ne vjerujem da je Guverner zagin'o :oops: imam osjećaj da je ona njegova upucala šetača koji je možda krenuo na Guvernera :-? :oops: ....ženama je on kao Alfa mužjak, sjetite se koliko se Andrea ljepila za njegov lik :roll: prosto ne mogu da mu odole :oops: bljak ako ga nije upucala :evil:
Ja sam to pomislio odma.. ma nije 99% !

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58670
Joined: 03/08/2010 19:04

#2299 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

suspect_zero wrote:Nešto ne vjerujem da je Guverner zagin'o :oops: imam osjećaj da je ona njegova upucala šetača koji je možda krenuo na Guvernera :-? :oops: ....ženama je on kao Alfa mužjak, sjetite se koliko se Andrea ljepila za njegov lik :roll: prosto ne mogu da mu odole :oops: bljak ako ga nije upucala :evil:



zar ga michonne nije probola mačem?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11068
Joined: 15/01/2010 18:31

#2300 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Interviju sa Scott M. Gimple

Was it always the plan to have the Governor die in season four? David Morrissey told us even he didn't know if he was coming back this year until he read the finale script. Why prolong his story to now instead of ending it last season?

This season was my approach from the start and the structure that I had in mind. It did have the Governor's fate sealed in this episode.

Was there any discussion about killing this character at the end of season three?

We threw the ball around on all possibilities last year and threw them around this year; it's part of the writers' room experience. I don't think that there was big push last year for the Governor story to end, and I certainly agree that there was more story I wanted to tell with the Governor. I do believe that this episode -- and both the story from the first five episodes and the Governor's two episodes after that -- was those stories crashing together. Those were also the endings to those individual stories. This episode was very much an ending for those two episodes -- "Live Bait" and "Dead Weight" -- for the Governor's story, not simply because he died but what he was trying to do at the prison and how everything went down. How he finally was defined to be a person who did what he did.

Takodjer Lilly ga je ubila u stripu.
Post Reply