The Sopranos

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#76

Post by Hakala »

ne mogu da vjerujem ono veceras :x :x :x :(

sve i da sam pomisljao da chris nece dozivjeti kraj.onakav nacin me dotukao :(.... prejeftino,i ipak(?) iznenadno.

ako su producenti zeljeli da nam ogade tonya-uspjeli su!

krme,djubre,egomanijak,sebicna zivotinja...'bem mu scerku :x

mocno zavrsi epizoda

za ocekivat je da ce i tony puknut :-x ,previse leseva mu je na savjesti.vjerovatno ce se izvuci iz svega toga,al' eto...pricekajmo kraj


RIP legendo :(

ja se bas uzivio :shock: ...jbg , 6-7 god. se prati,sazivi se covjek s likovima :roll:
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#77

Post by amrino »

I mene je malo sokiralo...ali nakon one recenice...da je nadrogiran i nakon onog Tonyjevog pogleda na djeciju sjedaljku- znala sam da mu je "odzvonilo".
Vi ko da zaboravljate da je Tony Boss...
:D

Nego onaj Tonyjev mali je isto za uspavat'.

Meni je ubjedljivo najjaca epizoda ona kad su se Criss i Paulie izgubili u sumi ganjajuci onog rusa...Valjala sam se... :lol:
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#78

Post by Svemirski_Jebach »

Hehe...Tony (u seriji, ne u stvarnom zivotu) zivi u mom komsiluku...onaj put iz scene na pocetku prolazim svaki dan...i stvarno je gadno :D :D
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#79

Post by Leonid Breznjev »

Svemirski_Jebach wrote:Hehe...Tony (u seriji, ne u stvarnom zivotu) zivi u mom komsiluku...onaj put iz scene na pocetku prolazim svaki dan...i stvarno je gadno :D :D
Svemirko!! :lol: :lol: :lol:

pa ne mogodoh povjerovati! kad vec prolazis tim mracnim ulicama, svrati i progovori ba neku i u ovom nasem tamnom vilajetu! ne dostajes ba! :D


Pozz!
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#80

Post by amrino »

JAO!!!
Sta bi ono sinoc?! :shock:
Fakat ih "ovjerise"... odmah me opalio flesh...isto im je ko kod nas u gradu...
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#81

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

amrino wrote:JAO!!!
Sta bi ono sinoc?! :shock:
Fakat ih "ovjerise"... odmah me opalio flesh...isto im je ko kod nas u gradu...
Uh, sinoc je bilo napeto. Gledam sada na You Tube kao zavrsne scene, totalno konfuzno.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14836
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#82

Post by DaysleepeR »

Lijepo bi bilo radi nas koji propustimo pogledati epizodu a zanima nas, da umjesto "jao haosa sinoc" ili "sta bi ono sinoc" napisete sta se desilo.

Ja sam uspio skontat da je Chris ubiven, a ko je sad ovjeren?
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#83

Post by debela »

DaysleepeR wrote:Lijepo bi bilo radi nas koji propustimo pogledati epizodu a zanima nas, da umjesto "jao haosa sinoc" ili "sta bi ono sinoc" napisete sta se desilo.

Ja sam uspio skontat da je Chris ubiven, a ko je sad ovjeren?
ja sam to rijesila ovako http://www.hbo.com/sopranos/episode/index.shtml

ovaj link je davno neko ostavio na ovoj temi i malo je reci da je detaljno sve opisano.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#84

Post by amrino »

Sinoć na Hayatu- 85. epizoda....To znaci da je veceras zadnja... :(

Ugl. poceo je rat s New Yorkom...Ovjerili su Boby-ja :( (zao mi ga pravo- on je bio dobrica) i ranili Sila (nista od njega)...Ostali su se posakrivali i cekaju...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14836
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#85

Post by DaysleepeR »

Snasao sam se i ja, dok sam skonto koja je epizoda...
User avatar
Antagonist
Posts: 17
Joined: 28/04/2007 22:53

#86

Post by Antagonist »

Ne mogu da vjerujem da se serija zavrsava... mnogo ce mi nedostajati :(
Vjerujem da ovo djeluje veoma deprimirajuce na na sve nas koji seriju pratimo od njenih prapocetaka :D. Kad se sjetim samo da sam zbog Pauliea htio farbati solufe :D (mada je ta opcija jos uvijek otvorena :D)... Mislim da cu morati nabaviti sve epizode pa sve ponovo pregledati... onako u komadu... sezona po danu :-)

Bilo je tu scena i likova za pamtiti...

btw. sta kazete na scenu sa prosipanjem zuba po restoranu od prije neku noc... mislim da je se ni Tarantino ne bi postidio :shock:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#87

Post by sulesavic »

Antagonist wrote:btw. sta kazete na scenu sa prosipanjem zuba po restoranu od prije neku noc... mislim da je se ni Tarantino ne bi postidio :shock:
Gledam ti to ja sa svojim dragim i vrlo osjetljivim i nje¾nim biæem, vidim da Tony mlati onog nesretnika, okreæe se onom drugom i kontam zavr¹eno je. Kad - di¾e Cocoa, meæe mu vilicu (odnosno zagriza mu vilicu - zna¹ na ¹ta mislim), di¾e svoju nogu, ja skaèem, zaklanjam rukom oèi svoje drage i vièem joj da za¾miri (u sluèaju da ne stignem na vrijeme), vidim samo da mu se zubi prosu¹e po podu, a oni irgeti iz restorana vièu da se donese taraè!

Bila je ta scena veæ uprizorene u nekom filmu, ne mogu se sjetiti u kojem...
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#88

Post by amrino »

sulesavic wrote:
Antagonist wrote:btw. sta kazete na scenu sa prosipanjem zuba po restoranu od prije neku noc... mislim da je se ni Tarantino ne bi postidio :shock:
Gledam ti to ja sa svojim dragim i vrlo osjetljivim i nježnim bićem, vidim da Tony mlati onog nesretnika, okreće se onom drugom i kontam završeno je. Kad - diže Cocoa, meće mu vilicu (odnosno zagriza mu vilicu - znaš na šta mislim), diže svoju nogu, ja skačem, zaklanjam rukom oči svoje drage i vičem joj da zažmiri (u slučaju da ne stignem na vrijeme), vidim samo da mu se zubi prosuše po podu, a oni irgeti iz restorana viču da se donese tarač!

Bila je ta scena već uprizorene u nekom filmu, ne mogu se sjetiti u kojem...
To je kultna scena iz kultnog filma X-Generacija.

Scena je za 10...al' jos bolje mi je bilo kad je Tony sjedio sa zenom i malim kod psihijatra i provalio zub u nogavici hlaca....Kako na hinjaka podize nogu... :D
Joj i ja definitivno gledam sve iz pocetka...

Moram se prisjetiti i one epizode kad uncle Junior zapjeva, bilo je neko vjencanje ili nesto...Vapje lik samo tako....Sjeca li se iko? :D

Ili kad Paulie debil na nekom derneku upire prstom u Bobyja i Vita...koji stoje malo dalje...ono iz profila...i urla- "Nuto ih' ko one reklame za mrsanje- Before and wayyyyyyy Before..." :D :D :D
Krhljo
Posts: 69
Joined: 05/06/2007 08:41
Location: Cazin - Sarajevo

#89

Post by Krhljo »

Ja sam jedan od onih The Sopranos freakova :D. Uglavnom imam sve sezone i sve serije tj. nisam imao S06x21 i skinem je ali ne valja zadnje sekunde serije nesto se pojebe i ne vidim kraj moram da skinem citavu ponovo kada obnovim limit :D. Uglavnom ja sam se toliko ustelao u pricu da mi ne trebaju uopce subtitlovi i volim da kontam nesto kada cujem po prvi put :D. Pored ove fantazije takodje sam ponosni vlasnik sve jedne epizode OZ-a :D koji je meni daleko narealnija serija ikada snimljena. Eto a u zadnje vrijeme smo svi mi gledali Prison Break (ilite kako glupi hrvati prevedose Zakon brace). ALi OZ i Sopranos su mi daleko na vrhu i citav niz onih njihovih zajebancija i nekih doslovno realnih stvari mi ih cini veoma zanmljivim materijalom za gledanje.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#90

Post by amrino »

Krhljo wrote:Ja sam jedan od onih The Sopranos freakova :D. Uglavnom imam sve sezone i sve serije tj. nisam imao S06x21 i skinem je ali ne valja zadnje sekunde serije nesto se pojebe i ne vidim kraj moram da skinem citavu ponovo kada obnovim limit :D. Uglavnom ja sam se toliko ustelao u pricu da mi ne trebaju uopce subtitlovi i volim da kontam nesto kada cujem po prvi put :D. Pored ove fantazije takodje sam ponosni vlasnik sve jedne epizode OZ-a :D koji je meni daleko narealnija serija ikada snimljena. Eto a u zadnje vrijeme smo svi mi gledali Prison Break (ilite kako glupi hrvati prevedose Zakon brace). ALi OZ i Sopranos su mi daleko na vrhu i citav niz onih njihovih zajebancija i nekih doslovno realnih stvari mi ih cini veoma zanmljivim materijalom za gledanje.
Imam i ja sve epizode i OZ-a i Sopranosa (osim ove zadnje) :P :D

I Prijatelje...i Lost...a sad skidam Farscape :D :D :D
_sa_
Posts: 1048
Joined: 11/02/2007 14:57

#91

Post by _sa_ »

amrino wrote:Sinoć na Hayatu- 85. epizoda....To znaci da je veceras zadnja... :(

.
cini mi se da petkom nema, sto znaci da cete se morati strpiti do ponedjeljka :D
ja sinoc odgledah i zadnju, ne meRe se cekati na hayat i na ponedjeljak :D
oz i sopranosi- definitivno medju najjacim serijama a generacija-x i ona scena, uh, filmcina i po
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#92

Post by sulesavic »

Ali niko od vas nema sve Zvjezdane staze :D

U pravu si za onu scenu kod psihijatra. Sjede njih troje (tata, mama, sin), psihijatar ne¹to tupi, Tony koluta oèima i dokoluta ih do svoje nogavice - kad tamo mali krvavi zubiæ...

Kad ste prièali o zadnjim i predzadnjim epizodama - s obzirom na ritam emitovanja na Hayatu (pon-èet), je li to znaèi da je posljednja epizoda u ponedjeljak, 2. jula?

Edit: Malo kasnim s porukom
Last edited by sulesavic on 29/06/2007 14:42, edited 1 time in total.
GoschaUkuchi
Posts: 220
Joined: 24/06/2006 16:55

#93

Post by GoschaUkuchi »

Meni je najjace bilo kad je poslije scene "prosipanja zuba" dosao kod psihijatra svog sina i kad je digao nogu a u manzetni vidi zub, malo se zavuko ....uzas...
_sa_
Posts: 1048
Joined: 11/02/2007 14:57

#94

Post by _sa_ »

sulesavic wrote:Ali niko od vas nema sve Zvjezdane staze :D

Kad ste pričali o zadnjim i predzadnjim epizodama - s obzirom na ritam emitovanja na Hayatu (pon-čet), je li to znači da je posljednja epizoda u ponedjeljak, 2. jula?
da, u ponedjeljak :D
nisi jedini koji ima zvjezdane :D :D :D :D
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#95

Post by vinnie_jones »

ma isao mi je vise mali narkic na k***
nek ga je vise toni sredio...fino za njonju i cap :D
ako je ikome prastao i davao brojne prilike za popravni to je bio chris...jaka je ona scena kod dr. melfi kad su krmku pune oci suza kad prica kako ga je chris razocarao...trebao ga je ujko davno srediti dok je jos zario i palio u 1. sezoni kad su mu koknuli onog pajdu narkica a chrisa odvukli na mol stavili mu utoku na celo i...ostavili ga u suzama :D

bilo je dobrih scena u 6. sezoni :

kad paulie otkrije da ma nije ma nego da mu je tetka opatica ma

kad se toni i bobi bakala pofajtaju (citaj panda VS grizli)

kad vitu ufate na "djelu" u diskacu...mada su ga poslije prekenjali sa vitinim ljubavnim jadima sa mr. brkom :sad:

ps, za svu raju sto jos nisu pogledali zadnju epizodu slijedi veliko razocarenje sa zavrsetkom...zivi bili pa vidjeli
Krhljo
Posts: 69
Joined: 05/06/2007 08:41
Location: Cazin - Sarajevo

#96

Post by Krhljo »

Ja necu da citam vise ovaj topic jer ce sigurno neko izbrbljati kako ce se zavrsiti, ja tacno imam do onog djela kada oni sjede u kaficu a Meadow jedvite jade parkirala svog Lexus-a i sada ona treba da udje a onaj tip neki sumnjivi otisao u WC. Eh sta ce da se desi ne znam ali moram da vidim svojim ocima :D.

Ali sta samo ljudi pogine u onoj seriji kao i u OZ-u to je ono ne mores bilivit. U OZ-u prva serija tj. onaj pilot ima nekih nejasnoca zato ona se i moze preskociti jer ondje su tek poslije nje ono postavljene stvari i krenulo se ozbiljno sa projektom.

Ne znam nikako koju da odvojim epizodu Sopranosa to mi je ejdnostavno nemoguce jer mi svaka ima nesto ono stim da su neke posebne, jebiga i sada na kraju Chrisa rokne ono to se je moglo ocekivati i ranije ali nije naisla pogodna prilika jednostavno :D ali jedna scena mi je zanimljiva a to je kada je Ade priznala Chrisu da je rat-ala ih :D i onda kada on ode do one benzinske u Hummeru da sipa gorivo i vidi onu tugu covjeka, zenu i ono djecice kako se pate i skonta kako on to ne moze nikako i onda dolazi Sill sa svojom uzasno masnom kosom i ono ko fol pod 30 stepeni nakosenom facom kao ne brini se ja cu tebe odvesti i tako to bla bla nije njemu nista ovo ono :D i onda laganini zapjevaju onu u sumarku zelenom sakrio se mojih kostiju dom :D.
_sa_
Posts: 1048
Joined: 11/02/2007 14:57

#97

Post by _sa_ »

Krhljo wrote:Ja necu da citam vise ovaj topic jer ce sigurno neko izbrbljati kako ce se zavrsiti, ja tacno imam do onog djela kada oni sjede u kaficu a Meadow jedvite jade parkirala svog Lexus-a i sada ona treba da udje a onaj tip neki sumnjivi otisao u WC. Eh sta ce da se desi ne znam ali moram da vidim svojim ocima :D.
:lol:
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#98

Post by ahmed&nedzad »

_sa_ wrote:
Krhljo wrote:Ja necu da citam vise ovaj topic jer ce sigurno neko izbrbljati kako ce se zavrsiti, ja tacno imam do onog djela kada oni sjede u kaficu a Meadow jedvite jade parkirala svog Lexus-a i sada ona treba da udje a onaj tip neki sumnjivi otisao u WC. Eh sta ce da se desi ne znam ali moram da vidim svojim ocima :D.
:lol:
:lol: :lol: :lol:
Da mu ja kažem, ili ćeš ti?! :D :D :D









.
.
.
.
.





N :lol:
E :lol:
E :lol:
E :lol:
E :lol:
E :lol:
M :lol:
A :lol:
A :lol:
A :lol:
A :lol:
A :lol:
A :lol:

D :lol:
A :lol:
A :lol:
A :lol:
A :lol:
LJ :lol:
E :lol:
E :lol:
E :lol:
E :lol:
E :lol:
E :lol:
.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Ako ništa, uštediće limita. :D
_sa_
Posts: 1048
Joined: 11/02/2007 14:57

#99

Post by _sa_ »

:D :D :D :D
ko nije gledao kraj nek preskoci jedno 4 prethodna posta :D :D :D
User avatar
Antagonist
Posts: 17
Joined: 28/04/2007 22:53

#100

Post by Antagonist »

E bas ste super cool :roll:

vozdra
Post Reply