The Sopranos

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#1 The Sopranos

Post by teletrader »

"Woke up this mornin',
bought myself a gun..."

Evo poslije neke pauze od 2 godine skoro,u Americi su poceli sa emitovanjem 6 sezone Sopranosa,a oni koji rapolazhu brzhim internet vezama,su hvala mi ti Torrentima i slicnim alatima za krsenje autorskih prava u stanju da ih gledaju par dana poslije njihovog premijernog emitovanja...
Pa me malo interesuje,koliko vas interesuje ova serija,koliko je pratite,da li je smatrate genijalnom (kao ja) ili mozhda obicnom muskom sapunicom (kao neki)?
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#2

Post by Meshtar »

Meni je serija genijalna, mafijaš sa familijarnim i psihološkim problemima.

Zajebavaju ga djeca, žena, saradnici...pa hajde ostani normalan :-D :-D

ZAKON!!!
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#3

Post by teletrader »

Meshtar wrote:Meni je serija genijalna, mafijaš sa familijarnim i psihološkim problemima.

Zajebavaju ga djeca, žena, saradnici...pa hajde ostani normalan :-D :-D

ZAKON!!!
Ljudska i realna serija...
Ja ti iskreno preporucujem Season6,vrlo je interesantno kako se dotice aktuelnih tema,recimo u jednoj od epizoda su se spominjale karikature na racun Muhammeda A.s i i sl.
Mada sta mi muski znamo,"Ciganska ljubav" je serija nad sreijama :D
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#4

Post by irfan2 »

amerikanci, posebnoi HBO, prave jako dobre serije...
a sopranosi su najbolja i jedna od najinteligentnije uradjenih....
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#5

Post by davis.ba »

Kako je gledati te downloadovane serije, kakva je kvaliteta i šta je sa prevodima? Ja razumijem jako dobro engleski ali ipak nije savršen pa nekako mislim da se ne mogu u potpunosti uživiti u seriju tako prateći.

Što se tiče Sopranosa pratio sam prvu i drugu sezonu čini mi se dok je još bilo na Hayatu :-D i serija je odlična. Čak sam bio skino i onu početnu pjesmu. :-D
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#6

Post by winetou »

Odlična serija. Rame uz rame sa Deadwoodom :D
Najbolji lik Paulie.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#7

Post by shadow »

Pratim 'Sopranos' od prvog dana tj. od prve serije, cak sam i sve sezone kupio na dvd-u onako za licnu kolekciju.
Ipak, moram reci da sam ovom sestom sezonom sad za sad razocaran :sad: , prilicno je dosadna i 'mirna' :-D . Nadam se da ce se situacija malo 'rasplamsati' inace ce im gledanost skroz opasti.
mr2
Posts: 815
Joined: 27/06/2005 20:03
Location: amsterdam

#8

Post by mr2 »

davis.ba wrote:Kako je gledati te downloadovane serije, kakva je kvaliteta i šta je sa prevodima? Ja razumijem jako dobro engleski ali ipak nije savršen pa nekako mislim da se ne mogu u potpunosti uživiti u seriju tako prateći.

Što se tiče Sopranosa pratio sam prvu i drugu sezonu čini mi se dok je još bilo na Hayatu :-D i serija je odlična. Čak sam bio skino i onu početnu pjesmu. :-D
http://ts.searching.com/search.asp?h=68 ... submit.y=9
skidaj ove hd snimke
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#9

Post by debela »

za par minuta pocinje sesta, posljednja, sezona sopranosa na mrezi plus. ako slucajno koga interesuje. ja iscekati ne mogu vise :D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#10

Post by sulesavic »

Gledao sinoæ.

Dvoje mrtvih. Srèani i samoubistvo.

Jednog opalilo auto. Momaèki. Kad ga prikaza¹e, sjetih se one epizode Cow & Chickena kada onaj ¹ejtana napada djecu i meæe im one hepeke za zube

Tonyju vaga za¹topala na 280 neèega.

Junior pobudalio. Ispalio metak u Tonyja.

Tu je bio kraj.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#11

Post by debela »

bice opet veceras. i sutra i prekosutra... :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#12

Post by zena21 »

debela wrote:za par minuta pocinje sesta, posljednja, sezona sopranosa na mrezi plus. ako slucajno koga interesuje. ja iscekati ne mogu vise :D
ja docekala i zaspala :roll: :oops: :D
User avatar
Ostri_Mac
Posts: 447
Joined: 24/10/2005 13:21
Location: Sarajevo

#13

Post by Ostri_Mac »

... :-)
Last edited by Ostri_Mac on 29/05/2007 13:49, edited 1 time in total.
User avatar
Ostri_Mac
Posts: 447
Joined: 24/10/2005 13:21
Location: Sarajevo

#14

Post by Ostri_Mac »

Ja sam za par dana pregledao season 1-4, ostalo nisam uspio, al' sam se debelo namerachio poslije jedno 1,5god pauze :D

Ma sta da kazem, xtra serijal!!! Mislim da je bio i neki talk show, i da su dovodili neke "bivshe" mafijase da komentarishu cijeli serijal, radnje, dijaloge i ostalo...i generalno, svi se slazu da HBO definitivno ima nekoga iz redova mafije da im pomaze u pravljenju emisije, jer fakat sve u pravom zivotu i izgleda kako jest prikazano tamo...

Ja se nisam odvajao od TV-a dok nisam sve samljeo... I fakat su se svi pravo uzivili u likove, hebote k'o da gledas zivot neciji... samo da ne bude k'o sa onu "esmeraldu" ili koga vec iz sapunice.... da se nedje na selu sad ne procuje kako je Tony popusio metak sinoc pa da pitaju kako je i jel' u kritichnom stanju...wtf :-) :-) :?
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#15

Post by debela »

Ostri_Mac wrote:.. samo da ne bude k'o sa onu "esmeraldu" ili koga vec iz sapunice.... da se nedje na selu sad ne procuje kako je Tony popusio metak sinoc pa da pitaju kako je i jel' u kritichnom stanju...wtf :-) :-) :?
:lol: :lol: nece, ne boj se. sumnjam da je publika ista.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#16

Post by danas »

ovdje u mrskoj nam ju es of ej :D :D ide zadnja-zadnja polu-sezona sopranos... ono, nema vise poslije ovoga... :D

moram reci da sam razocaraTa... ko da ne znaju vise sta bi od sebe... nemaju ideja, prica i karakteri se rasplinuli... sto bi reko cojk u mene mi -- like a meatloaf made out of breadcrumbs... :-)

ostalo je jos par epizoda, mozda se izvuku na samom kraju :-) :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#17

Post by debela »

pa posto ce da pici svaki dan po epizoda to je to. da je jedna sedmicno ubila bih se :-)

danas, hoce li iko ostati ziv do kraja sezone? :D mislim, u tom dijelu sto si dosad pogledala.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#18

Post by amrino »

Jel to sinoc pocelo? :(
Joooooj cekam godinu- i propustim prvu epizodu- da se roknem!!!
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#19

Post by danas »

debela wrote:pa posto ce da pici svaki dan po epizoda to je to. da je jedna sedmicno ubila bih se :-)

danas, hoce li iko ostati ziv do kraja sezone? :D mislim, u tom dijelu sto si dosad pogledala.
hoces da vam kazes sta se desilo do sada :D :D :P

hocu ja, ja sam samo taki pokvaren insan :D :D da pokvarim iznenadjenje :lol:
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#20

Post by debela »

reci :D nista se nece pokvariti, svakako cu gledati opet :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#21

Post by danas »

do sada je tony dohako kristoferu, zadavio ga svojim rukama :D :D sin mu je u bolnici jer se pokusao ubiti... i izgleda da se sprema full blown war sa onom drugom familijom... jer je tony isprebijao lika iz te porodice koji je pricao obscenosti njegovoj kcerci...

ja se sve nesto nadam da ce meadow biti nasljednica tonijeva :D :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#22

Post by debela »

joooooooj r'n'r pravi, samo se rokaju :lol: mislim da ce ovo biti najbolja sezona :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#23

Post by danas »

debela wrote:joooooooj r'n'r pravi, samo se rokaju :lol: mislim da ce ovo biti najbolja sezona :D
ne, ovo sto ispricah je sezona koja ide sad kod nas... u toj koju vi sad gledate nema puno da se desilo -- iskreno, meni je bila losa :-) :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#24

Post by debela »

zbunjujes me. posto rekose da je sesta sezona ujedno i posljednja koju onda ti gledas :?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#25

Post by danas »

debela wrote:zbunjujes me. posto rekose da je sesta sezona ujedno i posljednja koju onda ti gledas :?
hmmm... ovo je ta sesta sezona; tehnicki... ali ima ekstra 8 epizoda mislim... koje idu sad...
Post Reply