The best of Sa iks :) - prijedlozi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#501 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Sephora »

U temi



Homoseksualnost i usvajanje djece
Postby int21 » 14/04/2015 22:10

Je li prirodno da otac tuce majku ili majka oca?
Je li prirodno da napustis dijete?
Je li prirodno da tuces dijete?
Je li prirodno da se ne brines za dijete i da ga ne odgajas kako treba?

Pola ovih shoshona (ne znam kako bih vas drugacije nazvao) koji bi tukli homoseksualce, su garant djeciji psiholozi, strucnjaci za odgoj i garant svi imaju po 2 ili 3 lijepo odgojene bogobojazne na pravi put izvedene djece. Aha....

Da vam tata nesto kaze: djeci treba ljubav, ljubav i ljubav.......i jos ljubavi......nije bitno cija.....A sve te vase price o tome kako su hetero brakovi preduslov za zdravo dijete okacite macku o rep. Na kraju krajeva, kad su hetero pizduni tako bolji od homoseksualaca, zasto ima toliko napustene djece? Pizduni, svi vi mrzitelji drugih i drugacijih, niste vrijedni jednog djecijeg osmjeha. Pojma vi nemate....

P.S.

Ne bih volio da mi je dijete kriminalac jer je to pokazatelj mog uspjeha da ga odgojim kao covjeka.....a ako bude peder, sretno mu sa zetom/snahom. I dalje bi bio moje dijete. Guzica i obraz nisu isto......
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#502 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Niemand »

by otoka92 » 06/06/2013 16:56
otoka92 wrote:Vozdra svima. Bicu u SA citav Juli i planiram odvesti rodbinu na more (Tucepi). Treba mi neko da nas odbaci do mora i nazad. Ko je trenutno pouzdan (novija veca auta, klima, itd)?
Isto tako bio bih zahvalan za preporuke gdje su sada normalna mjesta za izac, koji su restorani, imali kakvih novih dogadjaja za djecu, itd. Normalna mislim bez turbo muzike i seljakluka.
Hvala pa se vidimo uskoro !
by otoka92 » 29/04/2015 22:49
otoka92 wrote:Molim za preporuku ako neko zna. pozdrav.
Edin H. wrote: Covjece, ti se od juna 2013-te spremas na more. :-D
Jesi li se spakovao?
otoka92 wrote:dok sam lovu skupio, polako...
User avatar
piupiu
Posts: 16297
Joined: 05/01/2008 05:08

#503 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by piupiu »

Saian wrote:

... temohulni chat
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#504 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by MOSALJOZE »

hizo ramidovic"a nevidim nikakav problem za upotrebu svirene ja sviram cesto ugradu kadgod vidim neku opasnost il kad vidim nekog poznatog od raje sautom il na tretovaru svirena je i ugradzena dase snjom svira kace ukaze potreba i ni je bitno jal dan jal noc stime dase ponoci moze koristit i blickanje e sad stoto nekim smeta njihov problem nekidu stanovat na planinu dze nema takvi zvukova[/quote]

mene naj vise nervira kad mi neko svira kad ja preticem kolonu evo bas prije godinu dvije ja i umenemi hanuma bili ugradu malo na kahfi malo nacevapima i vracamose kuci i hoce mo skrenut prema dobrinji kad vidim ja kolona uonoj traki stose skrece i ja normalno ko i svak sto radi polahko produzim do navrh kolone i obadzem hin sviju i dadnem migavac i uvalimse na celo kolone odma ispod semafora kad pocese svirat okrenemse da vidim kometo sviraju kad ono meni nista mi ni je bilo jasno i pocnem him ija svirat eto to mene nervira znaci jasam sve uradijo po propisima polahko proso dao migavac al dzaba ope oni na svirenu i haj sto sviraju oni zboljim autima vec se naso neki jado uonom sexo citrojenu dami svira a umene golf dvica td novi model sa senon svijetlima i sreca pasam ija pritisko svirenu pa oni malo ohanuse kadsu vidijeli da samnom ne ma zajebancije eto nek malo mozda i mup skrene paznju ovim sto bespotrebe sviraju

ne vijerovatna je zavis i zloba kod pojedini ljudi pa him smeta hamer vako parkiran pa viditelvi kolko je to auto i dase nemoze drukcije parkirat vego vako kako jes i daga nema dze parkirat jerje naj blizi parkin daleko preko 50 metara i tuj stoi svaki dan i nikom nesmeta ni ljudima koi tudikan prolaze osim ljubomorni i zavidni ljudi
itd.....
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#505 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Stjui »

Bloody wrote: Ja na aerodromu uvijek u zurbi,i kad imam 3 sata vremena ja strahujem da ne zakasnim,seljanka sta ces :lol: a oni nista,sjedi ba-ima aviona :lol:
:D
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#506 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Sephora »

Gojeni H wrote:Volim Bosnu kao svoju domovinu, zemlju u kojoj sam rodjen, gdje su moji roditelji, brat, familija ...
Volim Bosnu zato sto me iz nje niko ne moze deportovati.
Volim bosanska brda, rijeke, planine ... Nakon 4 kontinenta i 30-ak zemalja, nisam vidio nigdje nista slicno. Jos da nije prevelikog broja neandertalaca i da se ocisti bila bi jos ljepsa.

Volim bosansku sposobnost improvizacije. Istovremeno, smatram je nasom manjakvoscu jer se upotrebljava gdje joj nije mjesto.
Volim bosansku gostoprimljivost i otvorenost.
Volim bistre ljude i bosanski smisao za humor.

Ne volim negativisticki poged na svijet u porastu.
Ne volim korupciju koja je postala dio (ne)kulture.
Ne volim rasprostranjen primitivizam, turbo-folksku (ne)kulturu, opsjednutost Pinkovima i Grandovima.
Ne volim kladionice, dilere i beskicmenjake kojima je potrebna droga.
Ne volim zakone napravljene radi kriminalaca a ne obicnog gradjanina.
MrRango
Posts: 166
Joined: 10/08/2012 11:47

#507 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by MrRango »

https://docs.google.com/forms/d/1qv8miQ ... o/viewform
kratka anketa, ako nije problem popunita.
Hvala.
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#508 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by otherside »

problem je :fazlija:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#509 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by bingov buraz »

Ne radi se to tako moj mladicu s neba pa u rebra.
Par tipova za ubuduce:
-uvlacenje administraciji (da ti ne obrisu anketu zbog spama)
primjer za pocetak -pozdrav za najbolji forum od Triglava do Gevgelije

sljedece je uvlacenje forumasima jer jelte ipak oni treba da popune anketu
pl(jaranska varijanta)-pozdrav raja,ne bi da vas zahmetim plaho al peglaju me ovde da moram do sutra da zavrsim anketu pa ne bilo vam zapovidjeno da svraknete sta,placam cugu svima :)
omar little
Posts: 16343
Joined: 14/03/2008 21:14

#510 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by omar little »

najkorisniji savjet koji mu se moze dati je da nadje popularniju temu od ove i tamo posta anketu.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#511 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Njanjavi »

Tema zene pitaju zene :lol:
Ne sjecam se kad sam se zesce nasmijao.
Mis mekinjas wrote:
cLo wrote:I evo odmah pitanje za žene :D
Šta nosite na plažu?
Rucnik i pare.
Sad s djetetom vozim kolica. Pa njemu nosim vodu, kremu i malo hrane.
Uvijek se sjetim kad sam isla sa frendicama s mora na Ciovo. Nosili smo frizider putni hrane, gajbu soka, piva, ruksaka, satorsko krilo za trpezu. :shock:
Svima je sve to bilo normalno osim meni i jos jednoj koje su u kupacim stajale kraj auta sa rucnikom. :lol:

Kru' te rodio, teretne smo mi s tim prtljagom, nas 7 u autu, pun gepek. Jos dodjemo na Ciovo valja kupiti kruh. Kaze jedna, hocemo 4 kile kruva, a druga, jooook, bice malo, kupi 8 kruhova. :lol:

Aj Boze. :lol:
A svejedno smo i nas dvije jele, kad su pocele vaditi hranu. Uzas. Ne mozes ni plivati kad jedes. :lol:
Mis mekinjas wrote:Nije to sve. Na plazi ima kiosk ko kafic. Dobijemo kafu, slana. :lol:
Pljujese to. Ova jedna lize solju, kaze ma mozda su je oprali u moru. :lol:
Ova druga govori, jesam rekla da smo i termosicu kave tribale poniti. :lol:
Ja visene pijem nista, ne mogu od smijeha.
Trci konobar odnekud (kasnije saznajemo da jede prsutna nasem satorskom krilu) :lol: , vice: ajme cure posolija san van ka'u. :lol:
Nosi drugu, opet slana. Ova vristi: jebate cuk, o's ti otici do ducana po taj cukar? I moga si poniti jos kruva.
Aaaaaa. Tu vec nisam ni od smijeha mogla plivati.
Mis mekinjas wrote:
Suti. Mazda 3, uzbrdica, rekoh vec teretne smo mi, ima na 7 u autu, sreca sve mrsave, a auto u prvoj grebe gepekom po kaldrmi. :lol: Vozacica, moja sestra po rucniku, govori: "nabijem vas, ima sve ovo da pozderete. Ja ovo ne vracam." :lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#512 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Njanjavi »

Post decenije, definitivno, sto je bio onaj sa spagama slavuj to je danas ramo :D
Ramzess Veliki wrote:Kad hoćeš da se praviš važan ...
Ovo moram ispričati ... :lol: :lol: :lol:
Završim u krevetu sa jednom dobrom prijateljicom (nekad davno), dugo smo se ujedali ko je bolji u krevetu i ... joooj bilo je za sjećanja, u neka doba mi kaže da kakva sam životinja, da ne može više. I tako ja sav važan, opuštena priča, i ja moram usrat' pa počnem priču za jednog poznanika sa kojim je bila.
- Jaooo ... on kad se skinuo, nije mi trebala predigra, odmah sam se ovlažila a bio mu je opušten ... kad se digne to je čudovište od 34 cm, danima sam hodala kao da sam konja jahala ...

:shock:
Sorry, jesmo li počeli o onome da je tehnika važnija od veličine ??? :oops:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Aurelia Bronski
Posts: 450
Joined: 19/12/2013 19:23
Location: zna Alfons gdje sam

#513 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Aurelia Bronski »

Njanjavi wrote:Post decenije, definitivno, sto je bio onaj sa spagama slavuj to je danas ramo :D
Menso :srce: :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#514 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Njanjavi »

Aurelia Bronski wrote:
Njanjavi wrote:Post decenije, definitivno, sto je bio onaj sa spagama slavuj to je danas ramo :D
Menso :srce: :D
:lol: :lol: :lol:
Menso i shpage na milion nacina :roll:
User avatar
nacho_
Posts: 753
Joined: 21/02/2008 23:03

#515 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by nacho_ »

gospodja profiterka wrote:Moj Vjeciti, tebi baš ništa nije jasno. Kakav stav, kakav paraf, za koju godinu ovaj novi ZOR izgledat će nam kao nirvana spram onoga što nas čeka. Nadam se da ne misliš da je ovo posljednja izmjena propisa koji reguliraju tržište rada. I niko nas ništa nije pitao niti će. Ovo nije naša bitka, već globalna, a pritom je već izgubljena.

Oni koji su za njega digli ruku imali su različite motive, baš kao što su različiti motivi Novalićeve vlade s jedne strane i motivi EU, SAD i MMF-a s druge. Jedni su digli ruku jer im je time uvjetovana tranša kredita, a drugi jer im je natenane razjašnjeno da ZOR prolazi svakako, sa ili bez njihovih amandmana.

Ali vi ste krivo shvatili da su stranci pogurali ovaj zakon radi MMF-a, što je totalna fula. MMF je samo mrkva za SDA, ništa više. Ostatak zakona je ono što njih zanima. Ovo je tek početak i mi tu ništa ne možemo.

Držite se za obično mrtvo slovo na papiru (i sami priznajete da ni stari ZOR nije bio ništa više od toga) čisto iz simboličkih razloga. Svijet u kojem su takvi propisi imali smisla zauvijek je nestao. Nema više Bauka nad Evropom, niko se više ne mora ustručavati ni pretvarati. Umiruća populacija nema kapaciteta ni sebi penziju da osigura, a kamoli da diže revolucije. Uskoro će je i kao radnu snagu i kao biološku masu zamijeniti milioni ljudi čija je svijest formirana u kulturama u kojima je podvrgavanje stvar dobrog odgoja. I gotova priča. U velikoj mjeri i zato što ste vi to tražili. Pod vi, podrazumijevam dezorijentirane poluljevičare-poluliberale koji danas lamentiraju da samo "država može biti garant ljudskih sloboda", a da sam im ja to rekla prije 15-20 godina ispalili bi me ko maljutku.

I još nešto: za proletarijat se ne isplati ginuti. I to ti govori neko kome je cijela generacija porodice otišla u jezivu smrt boreći se za taj proletarijat i seljaštvo. Danas bi im taj puk najradije kosti iskopavao i bacao po livadama, jer puk ne želi prava ni dostojanstvo. On samo želi da se tu i tamo nekažnjeno uvali u tuđu njivu, drpi koje stablo i kokoš i prevrne rodicu, te da ostane uronjen u neznanje, kojem se vanredno divi i klanja. A baš to mu ne dadoše anamooni nenarodni režimi, jel'. Neka, dakle, spreme manjerke djeci kad krenu u rudnike, a ako neće - ima ko hoće.
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2340
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#516 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by moon_walker_90 »

Ne znam da li je bio ovaj prijedlog ali ja uvijek na ovo oplačem :lol:
Towelie wrote:
eurosmijeh wrote:Sa svima imam normalan odnos,
samo sa zenom bracni..
Hahahahha kako carski kao ima sa svima ljudski odnos osim sa zenom bracni jer bracni odnos nije obican hehe jes sega sala posalica
User avatar
Zaitsev
Posts: 1936
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#517 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Zaitsev »

Ridjobrki i postovi oko Youtube klipa... Najjače na dunjaluku ikad !!!
User avatar
biske
Posts: 1878
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#518 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by biske »

prekuco čovjek
ernestalic wrote:Od vehabija-ubica opasniji su kod nas Bošnjaka samo oni koji "imaju razumijevanje". Takvi odmah počnu o cionizmu, imperijalizmu, kapitalizmu i sl. Ali, nama kao starom evropskom narodu ne mogu biti prijatelji vehabije i ISIL. Možemo se opredijeliti za Ameriku, Rusiju ili ISIL. Izaberite. Bošnjaci su sistematski raspamećeni i to ne od neprijatelja nego lično od SDA stranke i njenih ideologa. Oni su lijepo Bošnjacima objašnjavali da su naši i Kulin ban, kao i sultan Fatih, da je Caco i heroj i zločinac u isto vrijeme, da je Amerika i prijatelj i neprijatelj, da su vehabije i muslimani i teroristi itd, da je Turska bila i osvajač i naša druga majka itd, -itd. E pa ne može tako. Može samo jedno ili drugo. Narod je obolio od šizofrenije slušajući te gnjide.
http://forum.klix.ba/ubijeni-vojnici-or ... #p11980314
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#519 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by pirmin »

Njanjavi wrote:Tema zene pitaju zene :lol:
Ne sjecam se kad sam se zesce nasmijao.
Mis mekinjas wrote:
cLo wrote:I evo odmah pitanje za žene :D
Šta nosite na plažu?
Rucnik i pare.
Sad s djetetom vozim kolica. Pa njemu nosim vodu, kremu i malo hrane.
Uvijek se sjetim kad sam isla sa frendicama s mora na Ciovo. Nosili smo frizider putni hrane, gajbu soka, piva, ruksaka, satorsko krilo za trpezu. :shock:
Svima je sve to bilo normalno osim meni i jos jednoj koje su u kupacim stajale kraj auta sa rucnikom. :lol:

Kru' te rodio, teretne smo mi s tim prtljagom, nas 7 u autu, pun gepek. Jos dodjemo na Ciovo valja kupiti kruh. Kaze jedna, hocemo 4 kile kruva, a druga, jooook, bice malo, kupi 8 kruhova. :lol:

Aj Boze. :lol:
A svejedno smo i nas dvije jele, kad su pocele vaditi hranu. Uzas. Ne mozes ni plivati kad jedes. :lol:
Mis mekinjas wrote:Nije to sve. Na plazi ima kiosk ko kafic. Dobijemo kafu, slana. :lol:
Pljujese to. Ova jedna lize solju, kaze ma mozda su je oprali u moru. :lol:
Ova druga govori, jesam rekla da smo i termosicu kave tribale poniti. :lol:
Ja visene pijem nista, ne mogu od smijeha.
Trci konobar odnekud (kasnije saznajemo da jede prsutna nasem satorskom krilu) :lol: , vice: ajme cure posolija san van ka'u. :lol:
Nosi drugu, opet slana. Ova vristi: jebate cuk, o's ti otici do ducana po taj cukar? I moga si poniti jos kruva.
Aaaaaa. Tu vec nisam ni od smijeha mogla plivati.
Mis mekinjas wrote:
Suti. Mazda 3, uzbrdica, rekoh vec teretne smo mi, ima na 7 u autu, sreca sve mrsave, a auto u prvoj grebe gepekom po kaldrmi. :lol: Vozacica, moja sestra po rucniku, govori: "nabijem vas, ima sve ovo da pozderete. Ja ovo ne vracam." :lol:
Kad god neko ovdje nesto kopira ja se vratim ovom postu i oplacem.
:suze: :lol: :lol:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#520 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by cLo »

:lol:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#521 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by vryzas »

HAVANA wrote:
Progressive House wrote:jel' pjevate božićne pjesme dok kitite jelku?

Pjevamo,i namazem kosu svinjskom masti da izgledam ko talijani u onim filmovima,pijemo,pusimo,drogiramo se i onda se svi u komsiluku jebemo izmedju sebe.

http://forum.klix.ba/kitite-li-jelku-t140332s125.html


:D 8)
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#522 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Njanjavi »

janisamodavde wrote:
Ramzess Veliki wrote:
janisamodavde wrote:Razocarana, jesam, ali zar zvucim tako strasno;(

Nisam mislila nikako na ponavljanje i "obozavanje" partnera, i emociju u ovoj temi uzimam kao pojam
svih emocija koje mozemo osjecati, strah, bojazan, nesigurnost, potreba za podrskom, zelja...
:thumbup:
Napokon iskrenost. :thumbup:
Emocije pročisti. One smaraju ... posebno strah, tjeskoba, nesigurnost ... potreba za podrškom? Što će ti? Da se patiš?
Zanemari ih. Utiči na svoje stanje sreće. Budi sretna. Makar i nazor.
Sretna osoba je emotivno privlačna svakome oko sebe, znači ako odišeš srećom prije ćeš smotat' frajera. Ako si jadna patetična nesigurna isprepadana - svi će bježati od tebe.
Poradi na povećanju libida - seksualne želje. Zavodi i uživaj u toj igri. Život je jedan i najbolje ga je proživjeti sa osmijehom. :thumbup:
To se zove bjezanje...Sva emocionalna stanja su normalna stvar, i pogotovo kada imas neku situaciju koja je smor sama od sebe, u kojoj odlucis da se boris za nekoga ko ti libido izbezumi...ono gubis dah totalno, al fakat te sve zivo nateze, onda moras reci ja se bojim, ne mogu, smrc...

I nazor se smijem i smijem se svakako, jer sretna sam, svjesna sebe i svakako vrlo svjesna svog libida, i frojda malo krivo tumacis

Ne trebamo biti promiskuitetni i udovoljavati niskim pobudama, vec to malo ukombinirati sa necim malo bitnijim, i voditi ljubav ramo, a ne se fizicki prazniti...libido je sirok pojam, i podrazumjeva zadovoljenje seksualne zelje, a zena da bi bila zadovoljena mora dobiti od muskarca puno vise i sve drugacije od onoga na sta se vi muski danas furate ( a niste krivi, kad sve saberes, zene su bacile u eter pravila, a orgazam im nepoznanica )

Zena treba podrsku, sigurnost, i njezno je bice, i muzijaci i u zivotinja stite i cuvaju zenke, a u insana eto mi zene trebamo da smo jake, nasmijane, navijene da smo sretne i kada nismo

Zeni treba malo, ali nista od onoga sto vi decki kontate danas da je to

Pa vecina vas i danas ne zna razliku izmedju odglumljenog i pravog orgazma, a zene ga sve vise i kvalitetnije glume

Znaci ramo, kad ga ja dozivim, kad me neko majstore ono izbezumi i dovede do ludila svih ludila, dokazujem da poznam svoj libido itekako

I ima da mu placem kada mi se place!
Prejaka diskusija i savrseno crtanje i spustanje povrsnom kvazifilozofu, genitalcu i forum mudroseru kojeg satra masa shatro modernih, promiskuitetnih sranja koja se poturaju kroz masovne medije i kvazikulturu.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#523 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Ramzess Veliki »

Njanjavi wrote: Prejaka diskusija i savrseno crtanje i spustanje povrsnom kvazifilozofu, genitalcu i forum mudroseru kojeg satra masa shatro modernih, promiskuitetnih sranja koja se poturaju kroz masovne medije i kvazikulturu.
:shock:
Bravo ...
Ne, neću komentarisati ... :lol: :lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55408
Joined: 15/12/2008 16:53

#524 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by ultima_palabra »

arzuhal wrote:Aleksa kao na tuti, pa ono, kad se kutariše isnan :)

Poštujem i BiH i RS,
i Ustavni sud BiH i negiranje Ustavnog suda BiH,
i one koji bi da grade BiH i one koji bi da je razgrađuju,
i žrtve i dželate,
i bijelo i crno u hajokremu,
i Bakira i Mileta,
i Hrvate, u dobroj mjeri,

ja sam finalni proizvod 200 godina srpske politike,
zadnji vrisak evolucije srpske političke misli,
najbolji dio i Obrenovića i Karađorđevića
ja sam i Ilija Garašanin i Svetozar Marković
ja sam i Tucović i Ljotić
ja sve volim i sve poštujem
i jednako ću da govorim i u Sarajevu i u Beogradu
jer ja sve govorim
i volim da govorim
i poštujem sebe kada govorim...Ja sam čudo...



Image
artuditu
Posts: 334
Joined: 04/11/2015 12:09

#525 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by artuditu »

biske wrote:prekuco čovjek
ernestalic wrote:Od vehabija-ubica opasniji su kod nas Bošnjaka samo oni koji "imaju razumijevanje". Takvi odmah počnu o cionizmu, imperijalizmu, kapitalizmu i sl. Ali, nama kao starom evropskom narodu ne mogu biti prijatelji vehabije i ISIL. Možemo se opredijeliti za Ameriku, Rusiju ili ISIL. Izaberite. Bošnjaci su sistematski raspamećeni i to ne od neprijatelja nego lično od SDA stranke i njenih ideologa. Oni su lijepo Bošnjacima objašnjavali da su naši i Kulin ban, kao i sultan Fatih, da je Caco i heroj i zločinac u isto vrijeme, da je Amerika i prijatelj i neprijatelj, da su vehabije i muslimani i teroristi itd, da je Turska bila i osvajač i naša druga majka itd, -itd. E pa ne može tako. Može samo jedno ili drugo. Narod je obolio od šizofrenije slušajući te gnjide.
http://forum.klix.ba/ubijeni-vojnici-or ... #p11980314
:thumbup:
Post Reply