The best of Sa iks :) - prijedlozi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#51 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by male_okice »

popajic wrote:
Re: Pocetak rata u Sarajevu
Postao/la Ahmmed dana 18 sep 2009, 00:47

Našao sam ovaj tekst, koji napisah prije nekoliko godina, a najvećim dijelom govori o danima pred početak rata u Sarajevu........

Eh, kao da je jučer bilo..... Već 29 februara 1992, ispunili smo, onako džematile,porodično, patriotsku dužnost.....Mi,koji smo imali pravo glasa

Baščaršija je to jutro bila suncem okupana....Na referendumskim mjestima, socrealistične slike, ćilimi na zidovima mjesnih zajednica....Na plakatima kojima se pozivalo za izlazak na referendum, poruka,koju ću pamtiti: Raja su ZA,a papci?

Osjećao sam se važnim tada,prevažnim,jer,nije šala, hem punoljetan, hem glasao za suverenu i nezavisnu....Nakon što sam zaokružio"ZA", odlučio sam prohodati Čaršijom, Ferhadijom....Ko Bajram da je bio.....Ljudi lijepo odjeveni,srednjovječne gospođe sa taze frizurama, drže pod ruku svoje ponosne muževe....
Sretnem kod Slatkog ćošeta tetu Zibu. Nekoga traži pogledom....Kenana,svoga sina, a moga školskog druga.... Eto Kene, nasmijan i vedar....tog sam ga dana posljednji put vidio.....Danas leži na Kovačima....
Nastavio sam dalje....prema Katedrali....Kod izloga Ede obućara, Mirna i Selma....obavile i one građansku dužnost....I izgledaju mi ,nekako, odrasle, zrele.... Preračunavaju koliko im još hiljada treba za nove cipele....Nastavljam hodati mojim gradom....U parku kod Svjetlosti, sjednem.... Neko me potapša po ramenu.... Moj brat,moj veliki brat....
Obradovah mu se! Sjeo je kraj mene i počeo pričati....Nisam ga u početku slušao....Nisam razumijevao njegove riječi....o nekoj sretnoj Bosni....nekoj novoj Bosni.....No, njegovo me ushićenje natjeralo da pratim šta govori...Govorio je o pravdi....Podsjećao me ,tog trenutka, na nekog od sedam sekretara SKOJ-a, iz čuvenih brošura"Titovim stazama revolucije...
Vratili smo se nazad do čaršije.Nahranili golubove, jer ga je to beskrajno radovalo.
I koji mjesec kasnije, kad je gorjelo Sarajevo i BiH, moj brat nije gubio nadu.... Sa kakvim je samo žarom govorio o sretnoj budućnosti, kad bi se vratio sa linije, planirajući do u najsitnije detalje raspored prvoga dana slobode....
"....On je danas u društvu Kenana, sa početka ove priče.... Na Kovačima.....Posjetio sam ih obojicu na Dan nezavisnosti...Moj brat nije dočekao prvi dan slobode....No, nismo ni mi, koji smo imali sreću ili nesreću, da preživimo rat....Dan slobode, čini mi se,sve je dalje i dalje...Ja mu se,ipak, nadam....Da toga dana, umjesto mog brata, učinim nešto što ga je beskrajno radovalo.....Da nahranim golubove na Baščaršiji.....Evo, već punih 14 godina,još nisam smogao snage za to....


Bio sam na Kovačima, večeras....

Kažu, ne valja po mezarjima , nakon akšama, boraviti....
Ipak, nisam mogao da ne odem, a u toku dana mi se, nekako, nije dalo....

Sjedio sam večeras s Njima....Razgovarao bez riječi, krajičkom oka tražio zvijezde na sarajevskom nebu, u hladnoj sarajevskoj noći...

I golubove još nikad, nahranio nisam....
Ahmed ko Ahmed - dusom pise !
Gotovo se uvijek , kad se zateknem pored Sebilja, sjetim ovog posta pa nahranim golubove...za Ahmeda :(
uh...tezak post...rasplaka me...
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#52 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Digla_da_kreci »

Chmoljo wrote:je li uopšte packman autor ovog posta, ili je samo citirao identičan mail koji je kružio?
Mislim da je citirao mail. Postavio ga je prosle godine tj 2010, a taj tekst kruzi od 2008. Mozes provjeriti na guglu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45462
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#53 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Chmoljo »

Digla_da_kreci wrote:
Chmoljo wrote:je li uopšte packman autor ovog posta, ili je samo citirao identičan mail koji je kružio?
Mislim da je citirao mail. Postavio ga je prosle godine tj 2010, a taj tekst kruzi od 2008. Mozes provjeriti na guglu.
zato i kažem... jer zbog toga ne može biti na listi. :)
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#54 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by anthraxQ »

Ima jedan post, ne mogu se sjetiti od kojeg je forumaša. Piše o životu u inostranstvu(USA) i stalno piše "jebe me..." i itd...Mislim da je forumaš sa Floride, piše o američkom životu.

meni odličan post. Ako bi ga neko mogao pronaći, bilo bi super. Mislim da spada u ovu listu.

Super opisano, mada malo sirovo, stanje jedne osobe koja se nije pronašla ni u USA ni u Bosni.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#55 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by male_okice »

Chmoljo wrote:
Digla_da_kreci wrote:
Chmoljo wrote:je li uopšte packman autor ovog posta, ili je samo citirao identičan mail koji je kružio?
Mislim da je citirao mail. Postavio ga je prosle godine tj 2010, a taj tekst kruzi od 2008. Mozes provjeriti na guglu.
zato i kažem... jer zbog toga ne može biti na listi. :)
onaj dio oko softly je djelo jednog blogger-a kojeg sam pratila ali ne mogu se sad sjetiti kako se zove ako pronadjem stavim link
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45462
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#56 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Chmoljo »

male_okice wrote:
onaj dio oko softly je djelo jednog blogger-a kojeg sam pratila ali ne mogu se sad sjetiti kako se zove ako pronadjem stavim link
ništa u tom slučaju :)

biramo najbolje postove sax-a :-D
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#57 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by hocunecu »

popajic wrote:
Re: Pocetak rata u Sarajevu
Postao/la Ahmmed dana 18 sep 2009, 00:47

Našao sam ovaj tekst, koji napisah prije nekoliko godina, a najvećim dijelom govori o danima pred početak rata u Sarajevu........

Eh, kao da je jučer bilo..... Već 29 februara 1992, ispunili smo, onako džematile,porodično, patriotsku dužnost.....Mi,koji smo imali pravo glasa

Baščaršija je to jutro bila suncem okupana....Na referendumskim mjestima, socrealistične slike, ćilimi na zidovima mjesnih zajednica....Na plakatima kojima se pozivalo za izlazak na referendum, poruka,koju ću pamtiti: Raja su ZA,a papci?

Osjećao sam se važnim tada,prevažnim,jer,nije šala, hem punoljetan, hem glasao za suverenu i nezavisnu....Nakon što sam zaokružio"ZA", odlučio sam prohodati Čaršijom, Ferhadijom....Ko Bajram da je bio.....Ljudi lijepo odjeveni,srednjovječne gospođe sa taze frizurama, drže pod ruku svoje ponosne muževe....
Sretnem kod Slatkog ćošeta tetu Zibu. Nekoga traži pogledom....Kenana,svoga sina, a moga školskog druga.... Eto Kene, nasmijan i vedar....tog sam ga dana posljednji put vidio.....Danas leži na Kovačima....
Nastavio sam dalje....prema Katedrali....Kod izloga Ede obućara, Mirna i Selma....obavile i one građansku dužnost....I izgledaju mi ,nekako, odrasle, zrele.... Preračunavaju koliko im još hiljada treba za nove cipele....Nastavljam hodati mojim gradom....U parku kod Svjetlosti, sjednem.... Neko me potapša po ramenu.... Moj brat,moj veliki brat....
Obradovah mu se! Sjeo je kraj mene i počeo pričati....Nisam ga u početku slušao....Nisam razumijevao njegove riječi....o nekoj sretnoj Bosni....nekoj novoj Bosni.....No, njegovo me ushićenje natjeralo da pratim šta govori...Govorio je o pravdi....Podsjećao me ,tog trenutka, na nekog od sedam sekretara SKOJ-a, iz čuvenih brošura"Titovim stazama revolucije...
Vratili smo se nazad do čaršije.Nahranili golubove, jer ga je to beskrajno radovalo.
I koji mjesec kasnije, kad je gorjelo Sarajevo i BiH, moj brat nije gubio nadu.... Sa kakvim je samo žarom govorio o sretnoj budućnosti, kad bi se vratio sa linije, planirajući do u najsitnije detalje raspored prvoga dana slobode....
"....On je danas u društvu Kenana, sa početka ove priče.... Na Kovačima.....Posjetio sam ih obojicu na Dan nezavisnosti...Moj brat nije dočekao prvi dan slobode....No, nismo ni mi, koji smo imali sreću ili nesreću, da preživimo rat....Dan slobode, čini mi se,sve je dalje i dalje...Ja mu se,ipak, nadam....Da toga dana, umjesto mog brata, učinim nešto što ga je beskrajno radovalo.....Da nahranim golubove na Baščaršiji.....Evo, već punih 14 godina,još nisam smogao snage za to....


Bio sam na Kovačima, večeras....

Kažu, ne valja po mezarjima , nakon akšama, boraviti....
Ipak, nisam mogao da ne odem, a u toku dana mi se, nekako, nije dalo....

Sjedio sam večeras s Njima....Razgovarao bez riječi, krajičkom oka tražio zvijezde na sarajevskom nebu, u hladnoj sarajevskoj noći...

I golubove još nikad, nahranio nisam....
uh,nesto mi na dusu sjede
ovo nisam prije procitala
ako glasamo,moj glas definitivno za ovaj post
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#58 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by medaaa »

rasplaka me Ahmmed...
glasam za oba njegova posta :thumbup:
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#59 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by madtv »

Chmoljo wrote:
male_okice wrote:
onaj dio oko softly je djelo jednog blogger-a kojeg sam pratila ali ne mogu se sad sjetiti kako se zove ako pronadjem stavim link
ništa u tom slučaju :)

biramo najbolje postove sax-a :-D
ako se ne varam: http://plagijat.blogger.ba je bio originalni link


PS: Tema :thumbup:
User avatar
piupiu
Posts: 16605
Joined: 05/01/2008 05:08

#60 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by piupiu »

Ahmmed, Arzuhal, Chisum i Pustopoljina su napisali gomilu prelijepih, dubokih i ljudskih postova koje valja dobro procesljati i dodati ovoj kolekciji. I Nellijeve -- odmjerene, pune postovanja i ... iskricave pameti (one sto prska kao prskalica). :-D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#61 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by respo »

ja cu nominovati vise postova od jednog forumasa

u londonu je...

pogadjajte ko je autor :D
User avatar
piupiu
Posts: 16605
Joined: 05/01/2008 05:08

#62 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by piupiu »

Ah, da ne zaboravimo i legendarnog Nosferatu-a ... s nekim od nasmjesnijih kilometarskih osvrta na forumu. :thumbup:
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#63 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by haubica_i_to_teshka »

Zaboravili ste kako je ovaj forum mogao biti zatvoren zauvijek, ali samo zahvaljujuci “njenoj” dobroti imamo mogucnost josh da pishemo... :D
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#64 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by dharma »

haubica_i_to_teshka wrote:Zaboravili ste kako je ovaj forum mogao biti zatvoren zauvijek, ali samo zahvaljujuci “njenoj” dobroti imamo mogucnost josh da pishemo... :D

:lol: :lol: :lol: Mislim da je forum trebao biti zaledjen :P :P
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#65 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by haubica_i_to_teshka »

dharma wrote:
haubica_i_to_teshka wrote:Zaboravili ste kako je ovaj forum mogao biti zatvoren zauvijek, ali samo zahvaljujuci “njenoj” dobroti imamo mogucnost josh da pishemo... :D

:lol: :lol: :lol: Mislim da je forum trebao biti zaledjen :P :P
Shuti, ne prizivaj belaj (vidish da sam “maskirao” post da slucajno ne prepozna 8) ) :-D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45462
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#66 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Chmoljo »

haubica_i_to_teshka wrote:Zaboravili ste kako je ovaj forum mogao biti zatvoren zauvijek, ali samo zahvaljujuci “njenoj” dobroti imamo mogucnost josh da pishemo... :D
hajde, hajde, iskopajte taj post :lol:

sjećam se da sam ga i ja komentarisao :lol: :-D i da, postavite i naslov teme :) jer bi trebalo tako postavljati listu da se zna koja je tema u pitanju, da neko ko to čita zna kako je uopšte došlo do tog posta... ono, da se stavi u kontekst :) jer neki su dobri samo tako :-D
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#67 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by vratnik »

Ima tu previse dobrih postova, (NIN-ovo sve, Arzuhalovo sve), ali posto sam dosta ucio, plakao, i na druge nacine se patio u zivotu, u obzir dolaze samo oni koji me nasmiju, tako da je to sasvim jednostavno: Kalesijski slavuj i ljubav preko zice, ili bolje, uzeta..
Post nazalost ne mogu postaviti, jer ga vise nema, valjda ga je ona zaledila. Ali slavuju, samo da znas da ima nas forumasa, a siguran sam i puno forumasica, koji te nikad nece zaboraviti. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45462
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#68 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Chmoljo »

vratnik wrote:Ima tu previse dobrih postova, (NIN-ovo sve, Arzuhalovo sve), ali posto sam dosta ucio, plakao, i na druge nacine se patio u zivotu, u obzir dolaze samo oni koji me nasmiju, tako da je to sasvim jednostavno: Kalesijski slavuj i ljubav preko zice, ili bolje, uzeta..
Post nazalost ne mogu postaviti, jer ga vise nema, valjda ga je ona zaledila. Ali slavuju, samo da znas da ima nas forumasa, a siguran sam i puno forumasica, koji te nikad nece zaboraviti. :D
nema veze vratniče. ako ipak naletiš na nešto što ti se jako dopada, toliko da možeš pričati o tome, svakako predloži :) :thumbup:
djetelina_
Posts: 9262
Joined: 24/09/2011 13:12

#69 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by djetelina_ »

erni3 wrote:
packman wrote:˝VAMA SIGURNO TREBA SOFTLY˝

Odron odrona, da nema veceg odrona..˝Vama sigurno treba SOFTLI˝.Jebo
li

je Softy, da je jebo. Ima li veci odron da se prikazivao zadnjih 50

godina na tv stanicama, racunajuci i NTV 99?! Et, sad ona ušla u

samoposlugu i od 56448754545 SOFTLIJA, ali iskljucivo SOFTLIJA, ona je

jako neodlucna..Tu se pojavljuje prosjecna bošnjacka mahaluša koja
nema

pametnijeg posla nego da zagleda ko šta kupuje i da se ona tu malo

umiješa. Naravno, ona se prvo izvinjava: ˝Izvinite što vam smetam,

vidim da ste neodlucni (i slijedi najiritantnija recenica) VAMA
SIGURNO

TREBA SOFTLI˝, ..Mora da je taj SOFTLI toliko jebeno dobar da bi ti u

samoposluzi prišao nekome i to mu rek´o bez da ti je ofirno...

Znaš ko me još pravo nervira? Ona teta što reklamira Bonux, Marija joj

ime, i to sam zapamtio...Sad teta uzela u samoposluzi neki deterdžent
i

omekšivac za rublje, za šta ce drugo biti. Dolazi na kasu da joj

ljubazna prodavacica to naplati. Kad jok, prodavacica je blijedo
pogleda

prevrcuci ocima. Ko veli: ˝Kozo blesava, jesi li ti normalna?! Što si

uzela i deterdžent i omekšivac kad imaš novi Bonux sa omekšivacem (2 u

1)˝ I lagano skloni to što je teta kupila i stavi Bonux sa
omekšivacem.

Debilizam. Šta nju boli kurac šta ce ona da kupi..Odeš da kupiš
farmerke

i džemper, teta ti skloni, ponudi ti skafander, jer imaš 2 u 1. Kupiš

cips i 200 deka paprike..Ona to skloni i stavi cips od paprike..

.

Pa one reklame što se vrte po OBN-u i Novoj..Veniš, Kalgon, Kalgonit,

Cilit Beng (moja nana to izgovara Cicil Bend)...Šporet je toliko
prljav,

zahrd´o, uven´o ko da ga nije cistila 7 godina...I onda ona metne malo

Cilit Benga i to spadne ko ludo, ko da si tek kupio šporet. Pa mater
ti

jebem uhljupsku što si dopustila da ti šporet bude takav.

Kalgon ??? Kalgon je posebna prica. ˝Svakih 100 minuta u prosjeku se

pokvari jedna perilica rublja u BiH, da bi to sprijecili koristite

Calgon...˝ Jebo majku kod nas svakakvih statistika. Popis stanovništva

nije izvršen od 1991. godine, ne zna se ni koliko nas je, ali ipak to

nije smetalo da saznamo prosijek pokvarenih veš mašina u BiH. Mojoj
nani

se pokvari veš mašina i ona obavezno ode u zavod za statistiku da to

prijavi. Tako narod uzima jebeni Calgon ne bi li sacuvao svoju
perilicu

rublja od kamenca...Calgon po Calgon i onda skontaš da si za te pare

mog´o uzeti novu veš mašinu. ( Да не би било забуне, веш
машина и
перилица

рубља је једно те исто, само морам
испоштовати конститутивност
народа).

Onda onaj gitarista, što pjeva onu pjesmu o pašteti..˝ Pokvarila se,

bacih je uz tugu...ne cuvah je...ali vec dobih drugu˝..Pa jebem ti ja

meter..Reklamiraš paštetu koja je toliko dobra, a pokvarila se. Ako je

tako jebeno dobra, što si dopustio da se pokvari, idiote maloumni.

Poslije Softy-ja sigurno najjaca.

Bh telecom...Ona se voza u autu vrijednosti 40 000 maraka, auto se

iznenada pokvari, vadi mobitel od 1500 maraka, ali djevojka nema

kredita, u tom trenutku njen brižni otac joj šalje kredu...˝TATA, TI
SI

GENIJE˝. Ako joj je stari kupio dobro auto, kupio joj dobar telefon,

sigurno joj ne daje cenera za izlazak. Kako je onda moguce da ona nema

kredita i to baš u trenutku kad se pokvari auto...I njoj stari

pošalje...Ona nema love da se dopuni, ona se grebe od starog. Zar to

nije debilno???

Idemo dalje...

Ti si muško, kren´o si da kupiš sladoled i imaš dvije cure koje ga

prodaju. U jednom redu je 17 muškaraca koji cekaju da kupe sladoled, a

kod druge je slobodno. Ti ceš sigurno stati u red i cekati 15 minuta
na

plus 32 da bi kod nje kupio jer ona ima blistavu kosu za razliku od

druge cure cija je kosa ispucala...˝To nije ona, to je njena Šauma˝.

- ˝Tata, tata Floky je nestao˝

- ˝Smiri se dušice˝

I sad on, naravno, ne može da gleda kako njegovo dijete place i baca
se

u potragu za Floky-jem...Vani je kijamet, kiša pada ko iz kabla.
Nalazi

Floky-ja i automatski se prehladuje...˝Brzo, brzo, popij jedan
aspirin˝.

Automatski je ozdravio.

Nije sad problem u tome što se on odmah razbolio, zdrmo aspirin i

ozdravio, ovdje je problem u tome što je on na onom kijametu izašao da

traži Floky-ja...Ova reklama bi bila OK da je namjenjena Njemackoj,

Finskoj, Švedskoj..Ali zar fakat misliš da bi prosjecni

bosansko-hercegovacki otac izaš´o na onom kijametu da traži jebenog

Floky-ja...

˝Smrdi, smrdi, užasno smrdi˝

Odoh da spavam, svakako sam zaglavio...
aaaaaa hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
joo sto se ismija prvi put ovo citam :lol: :lol: :lol:
ne mogu da vjerujem :thumbup: :thumbup:
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#70 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by dharma »

http://www.sarajevo-x.com//forum/viewto ... 41&t=65640

A evo legendarnog posta :D

Pa odakle znas, mozda i nije tako neozbiljna...Ja sam je upoznala. Bas je fina. Ne govori ruzne rijeci, lijepo se ponasa....I vidjela sam ono mace koje je pronasla...Kako je jadno izgledalo prije, a otkada ga ona cuva, macic je ko nov. Ja licno nemam nista protiv nje, a vi svi pricate o njoj kao da je ona neznam ni ja sta....Pa nije ona jedina koja je kao sto vi umisljate "Neozbiljna" il tako nesta....Pogledajte samo koliko ima ljudi na ovom forumu....Niste ni vi savrseni, priznajte....Svako ima mane..Ona jeste neozbiljna, ali je vrlo odgovorna i brizljiva prema zivotinjama.. Mi se poznajemo vec dvije godine, tako da ja dobro znam kakva je ona. Ona jeste neozbiljna, ali vi ste za mene PREozbiljni...Ona jako voli da se sali...Druzeljubljiva je, svi koje ona poznaje je jako vole (osim vas nekoliko)...I ja sam bas primjetila, ona otkako se registrovala na ovaj forum, svi se ponasate prema njoj kao prema hitleru. Svi je mrzite, neznam ni ja sto. Ja sam se tek danas registrovala, ali procitala sam sve njene postove, i sve odgovore na njene postove..Nije bas lijepo sa vase strane da je toliko pljujete...I ako jos niste znale, ona je haker, jako dobar i iskusan haker. Ona vam moze sad pa sad oboriti sistem. Ne samo da obori neciji sistem, nego da totalno zaledi ovu stranicu sarajevo-x.com...A zalediti neku stranicu, znaci prvo je zatvoriti, tako da niko nemoze ulaziti u nju. I kada je zaledi, onda je moze cak i izbrisati, sto znaci da ova stranica vise nece ni postojati ....Ona da je tako losa kao sto vi govorite, ona bi vec davnih dana zaledila ovu stranicu, ona to moze...Ali nije..Ona nece cak ni da se osveti za to sto je iskljucena sa foruma. Tako je jednom zaledila i izbrisala neku stranicu, ne sjecam se koju. Ja sam bila prisutna!!! .. I kada je izbrisala, ukucala je tu stranicu na netu, i nije se nista pojavilo, jer stranice vise nije bilo...Ali tada su je forumasi ono bas PRAVO iznervirala, pa je zbog njih zaledila tu stranicu.....EEE.....Niste ni svjesni sta ona moze da uradi vasem kompu i internetu...Pa ona moze da preuzme kontrolu vaseg neta, i da ga koristi da ne bi svoj trosila....Ona moze lake sale da vam provali u msn...Ona moze cak youtube da izbrise...Moze citavim internet portalom da vlada....Niste vi svjesni sta ona moze...Ali ona nece...Jer ona nije tako losa kao sto vi svi mislite...Ona je jako, jako, jako, jako dobra....

Mislim da ne treba dodatni komentar, i zasto je post :lol: :lol: dovoljno je procitati :D
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#71 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by anthraxQ »

aaaaaahaha... :lol: :lol: :lol: :lol:

tek sad ovo vidim.

hjooooj!!!!
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#73 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by amrica »

dharma wrote:http://www.sarajevo-x.com//forum/viewto ... 41&t=65640

A evo legendarnog posta :D

Pa odakle znas, mozda i nije tako neozbiljna...Ja sam je upoznala. Bas je fina. Ne govori ruzne rijeci, lijepo se ponasa....I vidjela sam ono mace koje je pronasla...Kako je jadno izgledalo prije, a otkada ga ona cuva, macic je ko nov. Ja licno nemam nista protiv nje, a vi svi pricate o njoj kao da je ona neznam ni ja sta....Pa nije ona jedina koja je kao sto vi umisljate "Neozbiljna" il tako nesta....Pogledajte samo koliko ima ljudi na ovom forumu....Niste ni vi savrseni, priznajte....Svako ima mane..Ona jeste neozbiljna, ali je vrlo odgovorna i brizljiva prema zivotinjama.. Mi se poznajemo vec dvije godine, tako da ja dobro znam kakva je ona. Ona jeste neozbiljna, ali vi ste za mene PREozbiljni...Ona jako voli da se sali...Druzeljubljiva je, svi koje ona poznaje je jako vole (osim vas nekoliko)...I ja sam bas primjetila, ona otkako se registrovala na ovaj forum, svi se ponasate prema njoj kao prema hitleru. Svi je mrzite, neznam ni ja sto. Ja sam se tek danas registrovala, ali procitala sam sve njene postove, i sve odgovore na njene postove..Nije bas lijepo sa vase strane da je toliko pljujete...I ako jos niste znale, ona je haker, jako dobar i iskusan haker. Ona vam moze sad pa sad oboriti sistem. Ne samo da obori neciji sistem, nego da totalno zaledi ovu stranicu sarajevo-x.com...A zalediti neku stranicu, znaci prvo je zatvoriti, tako da niko nemoze ulaziti u nju. I kada je zaledi, onda je moze cak i izbrisati, sto znaci da ova stranica vise nece ni postojati ....Ona da je tako losa kao sto vi govorite, ona bi vec davnih dana zaledila ovu stranicu, ona to moze...Ali nije..Ona nece cak ni da se osveti za to sto je iskljucena sa foruma. Tako je jednom zaledila i izbrisala neku stranicu, ne sjecam se koju. Ja sam bila prisutna!!! .. I kada je izbrisala, ukucala je tu stranicu na netu, i nije se nista pojavilo, jer stranice vise nije bilo...Ali tada su je forumasi ono bas PRAVO iznervirala, pa je zbog njih zaledila tu stranicu.....EEE.....Niste ni svjesni sta ona moze da uradi vasem kompu i internetu...Pa ona moze da preuzme kontrolu vaseg neta, i da ga koristi da ne bi svoj trosila....Ona moze lake sale da vam provali u msn...Ona moze cak youtube da izbrise...Moze citavim internet portalom da vlada....Niste vi svjesni sta ona moze...Ali ona nece...Jer ona nije tako losa kao sto vi svi mislite...Ona je jako, jako, jako, jako dobra....

Mislim da ne treba dodatni komentar, i zasto je post :lol: :lol: dovoljno je procitati :D
sjecam se ovoga, bilo je za plakanje.... :lol: :lol: :lol: :lol:
mislim da je bilo jos.... curica se valjda zove melisa, i u po frke pojavljuje nick @melisina mama sa prvim postom :lol: :lol: :lol: ali to nije njena mama nego od neke druge melise mama :D


a sad ozbiljno, antologijski post je @arzulahov, na religiji, nesto o svim vjerama, napisan 'nako arzulahovski...

a sad sto se ne sjecam sta tacno pise i sto ga ne mogu naci :oops: :skoljka: :run: ali se sjecam da je post boli glava
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#74 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by plain vanilla »

Tema: Ratne price-ona vedrija strana
Postao/la rikardoreis dana 22/02/2007 14:01

1993. Selo kod Mostara. Izbjeglicka soba. Nakon sedam dana sa borbene linije, Capljinac dolazi “kuci” da odmori dan-dva. Noc...vrijeme je za spavanje...njih sedam u sobi. On, supruga, dvoje male djece, njegovi roditelji i mladja mu sestra. Ugase svijecu ( upale mrak).
Tisina...njih dvoje cekaju ujednaceno disanje ostalih, hrkanje...bilo sta sto ce im dati znak da se sjedine. Nakon nekog vremena, on udje lagano u nju, onako sa boka. Napaljen, nije mogao da se suzdrzi...navali zesce na nju, al ne daju ni glasa od sebe. Cuje se samo ono karakteristicno sljapkanje...a potom i svekrvin glas:
Nevjesta, nevjesta, ustani! Macka nam poloka mlijeko!
:mrgreen:
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#75 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by amrica »

:oops:
Post Reply