The best of Sa iks :) - prijedlozi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
kokuz_sa
Posts: 8484
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#526 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by kokuz_sa »

broj dva wrote:
kokuz_sa wrote:bi li dopustio djetetu da pusi travu?


karikiram..
navecer cca 9h..sjedite gledate TV..ti klinac i zena i smotana dzoja..i kruzi medju vama?
---
Normalno da ne bi dao djetetu, skodi razvoju mozga u djece. Ali sinu studentu sa dobrim ocjenama ne bi branio.
I ne pusim nista u stanu,samo na balkonu...

Nocty wrote::kiss:
alenthekiller wrote:Vazda sam volio to drustvo, konstatni izvor smijeha hahah Bila zajebancija ona kome posluku porat, drug se napusio prvi put i sad se mi smijemo klipu svi. On pobjeze u drugu sobu odjednom. Mi udjemo u sobu on se sklupcao u cosku i place, zao mu onog lika sto mu se smijemo, kao nije zasluzio to i slicno. :lol: Bilo je situacija tako, jednom prilikom ja ulazim u stan, dvojca sjede i gledaju tv i vidim animal planet upaljen. Reko koliko gledate tv, dva sata, a reko sta gledate, pogledase se i govori ovaj jedan "ne znamo" i pocese se smijat hahah Jednog momka je ufatio takav trip, prvi put zapalio pa je u crnjaku bio, znojio se, nije se mogao nikako smiriti, umrijet ce, srcani ce dobiti, saznace neko njegov, sve tako crnjaci se i hoda po sobi, za glavu se fata, popio lex jedan i zaspao ko beba. 90% su neke dobrile i smijalice, ali kad crnjak ufati... strahoba za gledati. Ko ne zna, neka sam ne pokusava, utice na psihu definitivno.
treba i sam pusiti ,meni godi...potreban je duzi period konzumiranja da se udje u duh biljke ,nije dovoljno jednom ni dva put,mada prvi put il ce te slomit il napravit covjeka od tebe :)


postovi sa teme prvi joint
patriot_1
Posts: 2639
Joined: 09/05/2015 20:49

#527 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by patriot_1 »

Chmoljo wrote:
medvjed23 wrote:
Chmoljo wrote:
dajte postove koji vas istinski dodirnu, zbog kojih se zamislite, ... , post koji ste pročitalli više puta. ili koji vas je baš, baš nasmijao.
Topla voda wrote:gutam gavrana
medo, mogo si i kontekst staviti :) zašto je to taj forumaš rekao, kao odgovor na šta.
Možeš li malo pogledati pisanja onog"Nocty-a".
Taj nam zariba skoro svaku temu sa nekim sliketinama i gljivetinama,pogotovo moje na "religiji"!
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45073
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#528 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Chmoljo »

ne mogu.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#529 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Kaligrafija »

Chmoljo wrote:ne mogu.
:lol: :lol: :lol:

I ovaj hladno moze u "The best of Sa iks" hahahahaha...
zigson
Posts: 2859
Joined: 04/04/2015 22:17

#530 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by zigson »

nece da bude :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26599
Joined: 16/07/2010 13:49

#531 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by medvjed23 »

EDIT: ništa
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#532 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Samprotivsviju »

Kako sa Fudbala nema nista :shock:

Tamo se najzesce rasprave vode :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65334
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#533 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by _BataZiv_0809 »

Corto Maltese wrote:
Nego, kakve to veze ima sa JB Titom?
Koliko se sjećam, on je svoj odnos prema Nacizmu definisao još 41-ve, a prema Staljinu i Staljinizmu još 1948.
I dao veoma praktičan doprinos borbi protiv Staljinizma, strpavši par hiljada Staljinista na jedan otok na Jadranu.
O borbi protiv nacizma su mnoge knjige napisane, pa nema potrebe da o tome ovdje pišem.
Sve je to uradio sedamdeset godina prije nego su Evropljani počeli da pišu kojekakve deklaracije.
Koja avangarda, jebo te!?
Nije čudo da ga se Ustaše, Četnici, i ostali izdajnici i mrtvoga boje.
User avatar
LaLuna
Posts: 2175
Joined: 20/11/2013 14:20

#534 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by LaLuna »

:thumbup:
ho oponopono wrote:...lekcije iz kontriranja svemiru nauče se u pubertetu ili nikad, a ona glavna ide ovako...

... na stolu je tanjir i u njemu zrno pasulja... ti si zrno a tanjir je sistem...

...ti ne želiš da te tanjir ograničava, zato hrabro odbiješ da boraviš u njemu i iskočiš...mašala, zeznuo si sistem...

...eh šipak, slijedi neugodna spoznaja... čitav sto je sistem, ti si iz tanjira sagledavao samo njegov mali, lako prejebivi ogranak...

...lijepo, sad kad si to shvatio, bunt ide dalje...skačeš sa stola...

... neugodna spoznaja drugi dio...

...pih, doznao si da je cijela soba sistem, plus si, tako tvrdopasuljast, pošteno napukao od skoka sa astala...

...eee, ta igranka ide u nedogled i sad još samo treba da budeš dovoljno klinac da nastaviš otkrivanje sve većih jedinica sistema...

... pametnijima je već u toj tački jasno da nema izlaza...i još gore...sistem dopušta, još i predviđa buntovnike...

...na taj način, reguliše se princip nade... a bez nade vazda ništa ne ide...hajdučija je, dakle, sistemu dobrodošla...

...stoga ostaje samo jedno...nauči da funkcionišeš unutra i da što manje iznevjeriš sebe...

...nauči da je moguće spasiti samo dušu - sebi i dobro, još nekima ...ne i spasiti svijet...ko nađe načina za to, kao da nalazi i svoj recept sreće... :pusi2:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#535 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by MOSALJOZE »

ho oponopono wrote:...kad pada kiša, eno je kurva lije...depra, sivilo, smočile mi se šunjalice, kombinacija za vanka, nema veze dopičnjak može...:pusi2:

...kad snijeg pada...šokirani svi...aman jest navalio zatrpaće nas, hladno, brrr...zaledilo tamo, kita se usukala, jebiga, opet nema zime za čkapi, samo ju prekrij komadom krpice iz ormara...

...cmizdrenje za ljetom, vapaj za sunčevim zrakama...opet kad ugrije jooj sparine, pocrkasmo, ne možemo disati...čkapi se lufta opet u minicama...sve vam nešto fali...pih...:pusi2:
:thumbup:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#536 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by kafanski_covjek »

Zejnep wrote:
supercali wrote: Kafa?
Moze!
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#537 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Zejnep »

kafanski_covjek wrote:
Zejnep wrote:
supercali wrote: Kafa?
Moze!
:lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#538 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by supercali »

Zejnep wrote:
kafanski_covjek wrote:
Zejnep wrote:
Moze!
:lol:
vidis ja kad zovnem ide odmah na best of
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#539 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by djevojka bez imena »

dr.gog wrote:http://avaz.ba/vijesti/bih/329402/zelen ... 00-vojnika
Udruženje organizatora otpora, veterana rata, dobrovoljaca, prvoboraca i branioca Bosnae "Zelene beretke" uputilo je javnu podršku članu Predsjedništva BiH Bakiru Izetbegoviću koji je jučer, tokom zvanične posjete Beogradu, kazao kako će se međunarodna politika BiH voditi isključivo u Sarajevu.

"Čestitamo Izetbegoviću na njegovom državničkom stavu i na odbrani naše domovine u već dogovorenom srpsko-hrvatskom scenariju za umanjenje državnosti naše nam jedine domovine. Vaša opredijeljenost prema patriotizmu za BiH je pokazala neprijateljima naše domovine da je Sarajevo glavni grad i da se u njemu odlučuje budućnost BiH, a posebno trebaju napokon zlonamjerni pojedinci da shvate da su prošla vremena kada se upravljalo iz Beograda i iz Zagreba na našim sudbinama", kaže se u saopćenju.

Ono što želimo još javno reći, onako kao smo stajali iza našeg vrhovnog komandanta rahmetli Alije Izetbegovića, poručuju iz "Zelenih beretki", tako stojimo i iza tebe, Bakire Izetbegoviću, sa više od 100.000 iskusnih vojnika - veterana rata - navodi se na kraju saopćenja Udruženja organizatora otpora, veterana rata, dobrovoljaca, prvoboraca i branioca "BOSNAE - ZELENE BERETKE".
U vremenima opšte duhovne i socijalne bijede, a nakon dvije decenije od kraja rata, na Balkanu još egzistiraju "udruge" i "pokreti" koje svako malo izbace bombastičnu nebulozu koja dokazuje da su "još tu ako zatreba". Na moju žalost, i tužno sjećanje na poginule momke iz ZB, nekadašnje vojno krilo SDA, obučavano krajem 1991. u Dalmaciji, nakon toliko godina postalo je maligni ostatak jedne zatucane desničarske klike koju srpski fašisti popularno nazivaju- balijama. Jeste šamar reći tu riječ jednom pripadniku ABiH, pa i meni lično...Ali kad ih gledam i čitam ova idolopoklonička ljubljenja šupka propalom partijskom vođi, koji je dinastijski naslijedio svoga jednako kolebljivog i nesigurnog oca po principu sećijske demokratije, dođe mi zlo.

Da racionališem ovu budalaštinu, pomalo je i zabavno, mada znam da bi me te kockaste glave sutra nalomile palicama, kao u dobra stara vremena MOS-a kada su nabildani debili na Bakirov mig odrađivali prljave stvari. Sa sve iskaznicama AID-a, jel...

Sjećam se svoje ekipe Bosnae xx. Jedan proćerdao arapske pare u propalu fašističku radio stanicu, drugi postao narkoman, treći radi za 700 KM, četvrti , po izgledu pravi krmak, krade pod stare dane u Italiji, peti umro od heroina, šesti između zatvora i suđenja i dalje dila i krade, sedmi ima dvoje djece i radi k'o konj da preživi, osmi već deset godina radi na određeno i pati ga geler i reuma. Sjećam se onih najhrabrijih iz drugih ekipa koje sam upoznao- svi su poginuli trčeći na četničke Sijače ili su likvidirani u vojno-kriminalnim obračunima. Najbolji danas u rahatluku leže u grobovima i srećom nemaju pojma kakvo ljudsko smeće poteže njihova imena pod svoju privatnu firmu.

Mit o ZB mi je razbijen još 1992 kada sam shvatio da nas većina nikada nije bila ni u ZB, ni u PL. I kao takvi smo potonuli u dostojanstvenu anonimnost. Ali ostala su "udruženja". Kojih se ježim. Koji sve više nalikuju na siledžije preko Une i Drine. Koji ugodno žive od penzija od po 1200 KM, nepostojećim činovima propalih jedinica i slave u koju vjeruju djeca iz sarajevskih mahala, koja bi danas "ubijala četnike". Kojima su oni "bili u ratu", i samim tim polubogovi, lažni heroji.

Pitam ja "Udruženje": Pa jebem vam tursko ustaško znamenje, od ustaše Daidže, do fašiste Erdogana i smotanog Alije i njegovih prodanih "generala" koji su nas zavaljivali.... Gdje nas je to 100.000 koji smo budale da imitiramo neke nove bošnjačke SS divizije, kako bi Bosna imala muslimanskog Firera? Kome vi ba prijetite i kome se dokazujete, j***m li vam izmišljenu press službu? Kako vas nije stid da se uvlačite bilo kome u guzicu? Zar vas nije strah Boga kada vidite more bijelih nišana naše braće suboraca koji su poginuli da bude mir,a ne da vi danas kopirate četnike i njihovu propagandu koja isto tako ima " hiljade za Kosovo ako zatreba"?. Što niste gurali svoju djecu pred snajpere VRS, već u ambasade, dok su mahalci i jalija ginuli za "jedinstvenu".

Otkud vam pravo da tako glupim pričama nabacujete loptu kretenima tipa Dodika, Vučića, ustašoida..da naše komšije misle da prosječni bošnjo jedva čeka da iskopa kalašnjikov i oplete po Srbima i Hrvatima? Fuj!

Pa ni srbijanska Bezbedonosno Informativna Agencija ne bi smislila bolje skakanje u usta zaglupljenom bošnji. A u tome su špijuni i novinari četničine Vučića i kriminalca Dodika jako maštoviti.

Pitam se još, ima li smisla što ja budala još uvijek sa ljubavlju čuvam svoj ljiljan i kapu, dok vi klepate pare, marišete neistomišljenike, i glumite stranačku vojsku pored živih boraca ABiH kojima se živo jebe za vaš fanatizam i koncept fildžan-države gdje su Caco i Ćelo gazije,a Alija Otac nacije....

Ne znam, muka mi je. Žao mi je mojih drugova koji su pokupli gelere, izgubili mladost, živce i danas žive od prvog do prvog, dok Švrakići i SDA mladež vozi BMW-ove, bilda, radi po državnim firmama i tekbira pod turskim zastavama slaveći tuđu zemlju kao svoju majku.

Neka je mir i spokoj nad mojom poginulom braćom Beretkama,a kriminalcima i spletkarošima neka sudi Bog.

U naše ime, Švrakiću, ti ne govoriš. :bih:
mishic
Posts: 6016
Joined: 28/04/2011 16:29

#540 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by mishic »

" Bošnjaci su sistematski raspamećeni" ... Napisa jedan raspamećeni i sebi pridruži stotine hiljada onih koji nebi voljeli ni u putu da ga sretnu...
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#541 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Zejnep »

Maharadza » 07/12/2017

zasto-sarajevo-nije-okiceno-za-novogodi ... #p14116559
by Maharadza » 07/12/2017 21:59
Sarajevo bez ukrasa:

Image

Sarajevu s ukrasima:
Image
Baš se vidi razlika! :oops:
User avatar
medvjed23
Posts: 26599
Joined: 16/07/2010 13:49

#542 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by medvjed23 »

Jimmy McNulty wrote:
Mustang1 wrote:Je'l idemo da se druzimo? :D

https://www.zenit.ba/miligram-i-mc-cond ... -fanovima/
Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
Ovo me nasmijalo pa deprimiralo.
radostan dan
Posts: 27084
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#543 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by radostan dan »

znao sam da je foluška...ko se može prcat poslije -prohujalo s vihorom-, kazablanka, most na rijeci kvaj-....
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#544 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by HAVANA »

Vala ja mogu i poslije zikine dinastije.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#545 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by arzuhal »

HAVANA wrote:Vala ja mogu i poslije zikine dinastije.
Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#546 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by HAVANA »

arzuhal wrote:
HAVANA wrote:Vala ja mogu i poslije zikine dinastije.
Image
Sta je,moš i ti poslije žikine ?
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#547 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by arzuhal »

HAVANA wrote:
arzuhal wrote:
HAVANA wrote:Vala ja mogu i poslije zikine dinastije.
Image
Sta je,moš i ti poslije žikine ?
Kad mogneš poslije Gruntovčana, javi se...
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#548 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by djevojka bez imena »

kafanski_covjek wrote:
supercali wrote: Ne ovdje fali da vidimo jesu li protopile I koliko ako jesu

:D
User avatar
all_might
Posts: 60
Joined: 29/09/2017 09:16
Location: Tz

#549 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by all_might »

Vizionar 1985

Nisi ti nikada bila kod psihijatra kako vidim niti u CZMZ ili psihijatriji, klinici. Pa bona nema tu neke price sa njima, uopste. Samo malo nesto. Trebalo bi satima sa njima pricati o problemima, tegobama itd., ali to je nemoguce jer kratka je prica sa njima. Samo tabletice dijele i svede se na kako si i ponavljanje istoga jer samo gledaju u nalaz stari. Ja svojem pokasavao davno objasniti sve ali nije moglo, drugi koji su ga mijenjali kolutali ocima jer sam im govorio da nemam halucinacije a pijem tabletice za halucinacije i sizofreniju, u bolnici isto nista nego nas uspavljivali trazemima da ih neometamo kada gledaju televiziju itd. Ni jednom se nije moglo objasniti nista, jos me htjeli u bolnici vezati kada sam se na vodu zagrcnuo i krenuo se daviti. A svi ovi koji dodzu nadrnadani pred vratima cekaju na svoj red i odmah se pale ako se zadrzis duze. Kolju te pogledima i rijecima kada se duze zadrzis.

evo slika i prilika naših doktora (ne svih naravno) tragikomično, Vizionar 1985 ne hatori, kada sam čito ovaj post sam se ismijao ko lud ali i ražalostio, i ja takođe imam problem sa anksioznosti, biće bolje ako bog da...
:thumbup:
User avatar
AstorH
Posts: 1895
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#550 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by AstorH »

Ne znan di da pitan, pa ovdi cu. Di je onaj "Dark mode" foruma?
Di ste sad to sakrili i zasto?
Post Reply