The best of Sa iks :) - prijedlozi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Kaćunak
Posts: 746
Joined: 09/06/2010 00:27

#451 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Kaćunak »

Challenger__ wrote:Ježu... Kao prvo, lupetaš, jer ne znaš s kim pričaš. Ta tvoja tvrdnja da nešto ne znam i da nešto kupim sa net-stranica a ne iz, recimo, serijala dugotrajnog obrazovnog ciklusa je primitivizam koji te diskvalifikuje za bilo kakvu smislenu priču.

Da, BTW, nemaš blage veze šta je međunarodno pravo.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#452 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by JThomas »

http://www.klix.ba/forum/premalo-seksa- ... 0s375.html
_mufljuz_ wrote:kome se ba guzi danas a da nije samo puko ispoljenje nagona?

upalis tv - CNN - eksplodirao, 150 mrtvih, napad na iran, napad na siriju, 699 mrtvih,bombardovano, pad dionica, skuplji benzin, dajemo povoljne kredite uz 50% posto kamate al napisemo 8% a ti dignes kredit i popusis, ah da vec imas jedan kredit - kako vratit 700 maraka ratu za stan a plata 900, auto na servisu jer govnetu otiso elektronickodigitalni sklop, valja pjeske na pos'o - ako si manje srece - ili vece srece neces imat ni tramvaj ni bus jer je EP iskljucila struju grasu - ma nije zato sto je propalo preduzece, i onda ti padne napamet da ti se na guzi, a padne ti napamet da ti se guzi samo kad vidis scenu nekog filma u kojem se ljudi tucaju pa kontas e ovo nisam dugo.....

a i kad jebes..... dodje komsija na vrata pa te pita sta radite vi tamo - je l mozda neko vjezba, pise gazdi smsove da prestanem orgijat???? (desilo mi se) pa sam poceo sve manje da guzim i poceo da jebem ko cvarak....

i tako - sto se sjebes sam sa svojim problemima al sto te bombarduju tudji, gledas vijesti - izbacilo coeka iz kuce deloziralo ga zbog neplacanja rezija i rata kredita - jer mu je firma propala, ma nije firma propala propao on zbog svih gornjih segmenata zivota - shvatis da si jedna obicna krpa samljeveno fasirano meso.... koje se pokatkad sjeti da ima kitu/mindzu i da bi nesto da pristavi ili da mu ga pristavi.....

a i kad ga pristavi..... hasim - padne herojski i mucenicki - odmah...........
sjajno, brutalno, istinito...
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#453 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Edin H. »

mahmoud a d wrote:nije sito voziti avion koji polijece gore i sjediti na vrhu rakete koja leti u vis sa tobom ili bez tebe.a pa pape je sjedio na toj raketi nije vozio avion.
:izet:
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#454 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Chisum »

:lol: :lol: :lol:
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#455 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by emmir1 »

Uh.

Čitam ove vaše najbolje postove , rijetko na ovaj forum što se kaže kliknem .
Sada imam neki osjećaj kao da bih propustio nešto u životu da nisam ovo pročitao a tek sam do 13. strane došao.
Nasmijao se i suzu pustio.
Ne bih mogao jedan da izdvojim , bilo bi nepošteno.
Previše ih je dobrih.

Nešto kontam , da se u neku knjigu spoje .
Neću reći da bi bilo u rangu našeg Džamonje , ali odmah do.

Bravo
MiMi2_34
Posts: 46
Joined: 14/12/2013 23:27

#456 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by MiMi2_34 »

Možda nije odgovarajuće mjesto za to ali značilo bi mi kada bi bilo ko potrudio se da mi pomogne da razjasnim stvari oko ove teme http://www.klix.ba/forum/razmjena-uceni ... 5.html-f=1 . Bila bih mnogo zahvalna.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#457 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Toffee karamela »

dharma wrote:http://www.sarajevo-x.com//forum/viewto ... 41&t=65640

A evo legendarnog posta :D

Pa odakle znas, mozda i nije tako neozbiljna...Ja sam je upoznala. Bas je fina. Ne govori ruzne rijeci, lijepo se ponasa....I vidjela sam ono mace koje je pronasla...Kako je jadno izgledalo prije, a otkada ga ona cuva, macic je ko nov. Ja licno nemam nista protiv nje, a vi svi pricate o njoj kao da je ona neznam ni ja sta....Pa nije ona jedina koja je kao sto vi umisljate "Neozbiljna" il tako nesta....Pogledajte samo koliko ima ljudi na ovom forumu....Niste ni vi savrseni, priznajte....Svako ima mane..Ona jeste neozbiljna, ali je vrlo odgovorna i brizljiva prema zivotinjama.. Mi se poznajemo vec dvije godine, tako da ja dobro znam kakva je ona. Ona jeste neozbiljna, ali vi ste za mene PREozbiljni...Ona jako voli da se sali...Druzeljubljiva je, svi koje ona poznaje je jako vole (osim vas nekoliko)...I ja sam bas primjetila, ona otkako se registrovala na ovaj forum, svi se ponasate prema njoj kao prema hitleru. Svi je mrzite, neznam ni ja sto. Ja sam se tek danas registrovala, ali procitala sam sve njene postove, i sve odgovore na njene postove..Nije bas lijepo sa vase strane da je toliko pljujete...I ako jos niste znale, ona je haker, jako dobar i iskusan haker. Ona vam moze sad pa sad oboriti sistem. Ne samo da obori neciji sistem, nego da totalno zaledi ovu stranicu sarajevo-x.com...A zalediti neku stranicu, znaci prvo je zatvoriti, tako da niko nemoze ulaziti u nju. I kada je zaledi, onda je moze cak i izbrisati, sto znaci da ova stranica vise nece ni postojati ....Ona da je tako losa kao sto vi govorite, ona bi vec davnih dana zaledila ovu stranicu, ona to moze...Ali nije..Ona nece cak ni da se osveti za to sto je iskljucena sa foruma. Tako je jednom zaledila i izbrisala neku stranicu, ne sjecam se koju. Ja sam bila prisutna!!! .. I kada je izbrisala, ukucala je tu stranicu na netu, i nije se nista pojavilo, jer stranice vise nije bilo...Ali tada su je forumasi ono bas PRAVO iznervirala, pa je zbog njih zaledila tu stranicu.....EEE.....Niste ni svjesni sta ona moze da uradi vasem kompu i internetu...Pa ona moze da preuzme kontrolu vaseg neta, i da ga koristi da ne bi svoj trosila....Ona moze lake sale da vam provali u msn...Ona moze cak youtube da izbrise...Moze citavim internet portalom da vlada....Niste vi svjesni sta ona moze...Ali ona nece...Jer ona nije tako losa kao sto vi svi mislite...Ona je jako, jako, jako, jako dobra....

Mislim da ne treba dodatni komentar, i zasto je post :lol: :lol: dovoljno je procitati :D
Moj alltime favorit, koliko sam godina ovdje nikada ništa smiješnije nisam pročitala :lol: Istovremeno me i štrecnulo u srcu jer jadnica se morala klonirati da brani samu sebe, niko drugi nije htio :lol: . A nije sigurno loša, voli mačke i sve to, samo je kasnila na primopredaju istih :mrgreen:

Šta li bi sA nje? Evo ja je ovim putem pozdravljam :-D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45073
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#458 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Chmoljo »

:lol:

malo je i porasla sada, sigurno :D

i ja je pozdravljam, baš me je nasmijala :-D
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#459 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by sha_ba »

:lol: :lol: :lol:

e sto se opet ismijah.... skoro sam i zaboravila na ovaj post... :lol: :lol:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#460 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by tendzera »

Antologijski hit :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#461 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Ridjobrki »

Joj Melisa je bila jedan od vrhova ovog foruma... Jel ono Melisa bijaše? :lol:

Melisa i Šero 11, nema dalje. :lol:

Onda teme o Rizzi Ruži, Peppi u BBI-ju... i sad listajući ovu temu se podsjetih na vjevericu koja je pokrala orahe...

:lol: :lol: :lol:
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#462 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by elmirčo »

Image

to je to :lol: :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#463 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by BHCluster »

Tema: Šikaniranje Bošnjaka u Hrvatskoj
ravno wrote:Svi smo mi programirani na svoj način i što više protiče životna dob većine pojedinaca, taj operativni sistem u glavi sve teže podnosi nove programe i nastoji pod svaku cijenu održati one stare, jer se sa njima najlakše nosi.
Nešto slično je i u glavama većine Hrvata, kako u BiH, tako i u Hrvatskoj. Neki od glavnih elemenata njihovog OS kad je u pitanju BiH, (a pogotovo Bošnjaci), su ničim opravdana arogancija, ničim opravdana bahatost, izdizanje njihove „civilizovanosti, kulture i evropejstva“ na pijedestale koje sam ulazak u EU nikako ne opravdava, ukratko – uglavnom providno upakovano gađenje prema BiH i Bošnjacima. Nekom se gadiš i šta ćeš, možeš se prevrtati preko glave, možeš se dokazivati na milione načina, možeš izaći iz svoje kože – i ništa se neće promijeniti. Ako nastaviš – nisi ništa drugo nego mazohist, a on onda samo pojačava svoje izljeve. Lično mislim da u srži ovog odnosa leži gađenje prema islamu i svemu što ima veze s njim, mada islam nije presudna odlika ni Bošnjaka, ni BiH. U EU su ušli i npr. Bugari – i mislim da se možemo složiti da ni oni nisu tim ulaskom postali uglađena gospoda sa Champs Elisees.

Kao što su pokazale ove tekuće demonstracije u našoj domovini BiH, potrebno je da se desi nešto, uslovno rečeno radikalno, pa da se programi u glavama npr. političara drastično resetuju. Pojavio se novi momenat, do sada potpuno nepoznat – strah. Prezir i arogancija su drastično izgubili na intenzitetu. To je normalan ljudski proces.
Rasprave sa pomenutim Hrvatima ne vode nikud i ne mogu ništa promijeniti.

Ali može bojkot. Vrlo, vrlo efikasan metod, kojim se uglađeni Europljani vrlo efikasno služe kada im neko stane na žulj. I korekcije slijede munjevito. Udarac po džepu najviše boli, koliko god se druga strana trudila da omalovaži taj momenat. Nije teško ustanoviti obim vanjskotrgovinske razmjene BiH sa Hrvatskom i vidjeti da se tu radi o dobrim stotinama miliona, ako ne i nekoliko milijardi. Problem je u pojedincu – kada troši svoj novac, da dobro gleda gdje ga troši i u čijem džepu taj novac završava. Ako taj novac ide nekome kome se gadiš, ko te gleda s visine i kao da ti je nešto dao besplatno (mada ti je masno naplatio) ili čak nekome ko se decenijama upinje da ti razvali životni prostor – onda si budala i zaslužio si to što ti se dešava. Zašto bi te poštovao, ako si mazohist?

Povedi računa da tvoj novac (koji on ipak ne prezire ni blizu onoliko koliko bi to htio predstaviti) maksimalno izbjegne njegov džep, pa ćeš za samo tri mjeseca, koliko traje jedan obračunski period čuti vrisku i Vanjskotrgovinskih Komora i vidjećeš trku ministara tamo-ovamo da se unaprijedi vanjskotrgovinski bilans. On je sada katastrofalan za BiH.
Slično se može učiniti i firmama iz „Herceg-Bosne“, koje ruku na srce, bez tržišta Sarajeva, Zenice, Tuzle, Krajine i sl. ne bi imale ni za kikiriki. Sjetite se samo istupa one ustaške novinarke pred turističku sezonu i munjevitog pranja ministra turizma RH. To tako fercera.

Ne boli njih ništa toliko, koliko ih boli što je to rekla primitivnom Milanoviću - JASMILA! Kako se smije Bošnjakinja USUDITI da i pomisli nešto takvo o Hrvatu i Hrvatskoj. O tome se radi.
User avatar
nadžak
Posts: 2158
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#464 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by nadžak »

Nije doduše post koji je objavljen ovdje na forumu nego je komentar na onu sinošnju blamažu (poraz repke od Egipta 0:2 05.03.2014.). Stvarno smo dva svijeta različita "mi ovdje" i "oni gore iznad nas".

Evo komentara koji je postavio Darko12:

Ev jedan copy paste komentar:

"Iako njemci u gotovo najboljem sastavu su igrali,i vodili 1:0 -njihov trener nije bio zadovoljan,jer je cile imao vise od igre,prakticki njemci nisu imali vezni red.
Löw je ludio van igralista,covjek nije znao vise kako da se ponasa,upute davaooo,pa galamio...
Pred kraj utakmice zamjenjen je i Götze i Özil,izvizdani su obojica,Götze manje mora se priznati.
Nakon utakmice pitaju kapitena Lahma:jeli to uredu,sto je Özil i cijela ekipa izvizdana? Lahm: Naravno da je uredu,navijaci su dosli,platili te ulaznice i ocekuju od nas dobru igru,dobru predstavu,a mi to nismo napravili"

I onda vidite gdje je nas mentalitet.

Evo linkhttp://www.klix.ba/sport/nogomet/hadzib ... /140306055
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#465 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Edin H. »

fosil wrote:
Edin H. wrote:
Nego ne kontam sto Osim nije poveo Amara da igra u Italiji za Jugoslaviju, valjda je negdje trenirao :D
Evo jedna dosjetka o tome. Pred SP '90 derbi na grbavici. I prolazi rahmetli Lakaca pored Svabe i malog mu u njega i pita ga:
"Švabo hoces povest' Amara u italiju?"
- ma jok ba tetak, mlad je jos...
"Ih, ja bi svog Sudu pov'o"
:D :D
:bih:
JonJones24
Posts: 38
Joined: 27/01/2014 10:56

#466 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by JonJones24 »

.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#467 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by Paranoid »

Image
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#468 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by alkalna_baterija »

Paranoid wrote:Image
:lol:

moj glas za ovo kao i za čuvenu melisu :D
dlfo
Posts: 220
Joined: 28/10/2007 21:27

#469 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by dlfo »

drag_gost wrote:Pogledao sam napokon i ovaj nastavak. Taken prvi dio je stvarno bio dobar, ali su izgleda iscrpili sve resurse. Drugi dio je jedno veliko ruglo od filma. Mislio sam da su se prestali snimati filmovi tipa Ramba gdje jedan Amerikanac ode sa 30 metaka i ubije 45 Rusa, u ovom slucaju Turaka/Albanaca. Uglavnom to je poenta filma, jedan Amerikanac ide i ubija, a oni padaju iako pucaju u njega, ali ni da ga okrznu. Kcerka njegova trci po krovovima Istanbula (Istanbula?!?!) baca bombe po gradu, u dimnjak ubacuje pistolj, vozi auto u stilu Sumahera, i uz to stigne i da koji put se i prepadne. Zamislite, kcerka glavnog junaka se prepala? Au, to nece na dobro. Onda glavni junak dolazi, ubija sve redom, do finalne borbe sa "najjacim" Albancem, koja je trajala 3 minute. Tu su izmijenjali par Segalovih poteza, i na kraju mu nas junak lomi vrat. Naravno malo je i pokazao emocija, pa skoro kao Bruce Lee, kada je slomio vrat Norrisu u "The Way of the Dragon". Kazem, skoro, ipak je to Amerikanac, a ne neki mrsavi, emotivni Kinez. Da nisam bio u Istanbulu, gledajuci ovaj film pomislio bih da je to jedna kasaba pored Visokog sumnjivog imena. Neka mjesavina favela di Rocinhe, u Rio de Janeiru, sa mirisom cevapa iz Podlugova. Turski policajci voze i dalje Lade iz 70-tih, a taksisti voze Mercedese. Naravno, Amerikanac vozi BMW7 V12, i nesto malo Audija. Tih, ipak je to Amerikanac, nece mu valjda dati Ladu da vozi, dok lupa Turcine i Albance kundakom po slezeni.
Turske zene su prikazane od prije 2 stoljeca, stoje i bulje u prelijepu djevu glavnog junaka i njegovu kcerku, jer avaj nisu pokrivene. Cekao sam kada ce je lincovati zbog bludnog ponasanja. Turski policajci su glupi, debeli, i naravno svi su podmiceni od glavnog negativca, ali nas glavni junak (jesam li spomenuo da je Amerikanac?), to sve rjesava brzopoteznim pogledima ispod obrva od od kojug se ne bi ni Severina zastidila.
Kcerka glavnog junaka, iako nije polozila vozacki, u Istanbulu mijenja brzine(!?) kao Kimi Raikkonen dok je u Maleziji preticao Sumahera. Mlada dama to radi sa takvom vjestinom, da naprosto pozelis da se sazalis na njene njezne rukice, koje tako milosrdno djeluju po Mercedesovom koznom i nabreklom mjenjacu.
Nas glavni junak, covjek od stiha i posljednja baraba jos od Balasevica, na kraju zeli da oprosti glavnom, pokvarenom zlikovcu, te mu daje pistolj u zamjenu da mu Albanac oprosti ubistvo sina. Proradio je u njemu mediteranski duh, koji vuce od rahmetli nane iz Dubrovnika. Albanac je pokusao da ga ubije s ledja, ali junak ne bi bio junak kad bi to dopustio.
Eh, da, americka ambasada, smjestena u svom tom "paklu od Istanbula" je naoruzana najnovijim tenkovima i uvijek pod najvecim stupnjem opreza. Nikad ne znas kad bi ti ludi Turci mogli opet pocet da osvajaju Europu, i kad bi mogli da osnuju opet Otomansko Carstvo. Ionako svi gledaju Sulejmana.

Eto, to je to... Liam i Rade su jedine svijetle tacke, a sve ostalo je pisanje uz vjetar i udaranje jezikom tamo gdje treba repom. Sta li ce biti treci dio? Dva sina koja ce da tumace Senad Basic i Nele Karajlic ce da se ujedine da bi osvetili babuku. Otet ce macka i dvije kile juneceg mesa iz frizidera, pa ce ih ovaj mirni covjek, dobrotvor i prije svega nas vrli junak proganjati od Srbije, do Tokija, pa i do Milvokija. :mrgreen: :mrgreen:

Fuj!
Post na temu o Taken 2. Ko je gledao shvatice. :thumbup:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#470 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by alkalna_baterija »

:lol: :thumbup:
omar little
Posts: 16343
Joined: 14/03/2008 21:14

#471 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by omar little »

Paranoid wrote:Image
:lol: :lol: :lol: haj nek me nesto i nasmije ovih dana.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#472 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by snaga_znanja »

Paranoid wrote:Image
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

Post godine, decenije, od prvog dana foruma... Najtuznije ova danasnja djeca ovo ne kontaju.. :D
shandrprcSA
Posts: 9784
Joined: 23/02/2013 08:16

#473 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by shandrprcSA »

Image
omar little
Posts: 16343
Joined: 14/03/2008 21:14

#474 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by omar little »

kopiladi :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#475 Re: The best of Sa iks :) - prijedlozi

Post by MedenoSrce »

http://www.klix.ba/forum/sarajevo-crna- ... start=9075
OldMayor wrote:
loool wrote:Ja sjednem u auto zakljucam se otvorim prozor bacim kljuceve i po gasu :lol:

Ako su ga nalemali pozlatila im se.
Ma nista to. Ja upalim auto, zakljucam, uvucem ga u garazu, zakljucam garazu, bacim kljuceve u kanalizaciju, izvucem se kroz prozor i na tramvaj.
Post Reply