Terorizam u Parizu!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1 Terorizam u Parizu!

Post by Chmoljo »

budući da pokazujete zavidan nivo aktivnosti koja poslovično izostane kada je u pitanju lokalni rješivi problem, otvaram novu temu da biste svi mogli da pročitate:

1. smirite tenzije! ovo je forum. kome je do sukoba, do ostrašćenih ideoloških moždanih proljeva, želje za utjerivanjem pravde i poziva na borbu, bujrum na teren - Sirija, Kurdistan, Gaza...

2. mnogima sam progledao kroz prste na prošloj temi, na ovoj neću.

3. ne popujte šta bi moderacija trebala, i kako bi trebala. prijavi post i ako želiš, objasni što to radiš. ostalo je naše.

4. nabrojite do deset prije nego kliknete post_reply/odgovori dugme


:) :sax:
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#2 Re: Terorizam u Parizu!

Post by homega »

Ko je mogao izdati nalog trojici francuskih Alžiraca za ubistvo karikaturista danas?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#3 Re: Terorizam u Parizu!

Post by JanuaryJones »

Svaka ti dala Chmoljo. Bar dvije od tri.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#4 Re: Terorizam u Parizu!

Post by sandra01 »

Ko ide sutra sa foruma pred Francusku ambasadu?
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#5 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Freamon Lester »

Nemoj Chmoljo na spavanje. Brzo ce i ova na kljucanje. :D

Ja sam imao jednu izjavu malo neodmjerenu na prosloj temi pa eto da kazem da me malo stid toga jer me troll navukao, ali sta cu. :izet:

Do tad Dino Merlin respekt...

"U potpunosti osuđujem današnji zločin nad novinarima u Parizu. Kao musliman, osjećam stid i duboki prezir prema počiniocima koji, čineći zlo, izdaju sve vrijednosti na kojima počiva moja vjera. Ni ja niti moja vjera nemamo ništa zajedničko sa ubicama. Iskreno saosjećam sa porodicama žrtava"
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#6 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Mračajski proto »

Maloprie sam ostavijo dvajespešes olovki ispred embasade!
User avatar
sigh
Posts: 1156
Joined: 22/08/2014 23:12

#7 Re: Terorizam u Parizu!

Post by sigh »

Hoce li iko podrzati slobodu govora ? :roll:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#8 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Ripicipi »

Nadam se da su i nase sluzbe cesljale forume i sajtove veceras :izet:
Nemojte se cuditi ako neki od vas ne dobiju "sutra" vizu, ili mozda zabranu ulaska u EU :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#9 Re: Terorizam u Parizu!

Post by JanuaryJones »

Ripicipi wrote:Nadam se da su i nase sluzbe cesljale forume i sajtove veceras :izet:
Nemojte se cuditi ako neki od vas ne dobiju "sutra" vizu, ili mozda zabranu ulaska u EU :D
Da je sistema i pravde pola ovih internet ratnika bi bilo na ispitivanju sutra. Ranom zorom.
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#10 Re: Terorizam u Parizu!

Post by mali_balon »

Ripicipi wrote:Nadam se da su i nase sluzbe cesljale forume i sajtove veceras :izet:
Nemojte se cuditi ako neki od vas ne dobiju "sutra" vizu, ili mozda zabranu ulaska u EU :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mozda jesu ovi iz RS da vide da se ne pise sta o zeljki i dodiku. A ovi nasi su svakako mudzahedini tako da....
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#11 Re: Terorizam u Parizu!

Post by gnjev »

Onom jednom 18 god a u ekipi sa psima rata . Jebo navy seals sta su oni . Cudno malo. I onaj video sto je neko postavio fakat se ne vidi trzaj puske ni reakcija tijela na udar metka.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12 Re: Terorizam u Parizu!

Post by ExNihilo »

Freamon Lester wrote:Nemoj Chmoljo na spavanje. Brzo ce i ova na kljucanje. :D

Ja sam imao jednu izjavu malo neodmjerenu na prosloj temi pa eto da kazem da me malo stid toga jer me troll navukao, ali sta cu. :izet:

Do tad Dino Merlin respekt...

"U potpunosti osuđujem današnji zločin nad novinarima u Parizu. Kao musliman, osjećam stid i duboki prezir prema počiniocima koji, čineći zlo, izdaju sve vrijednosti na kojima počiva moja vjera. Ni ja niti moja vjera nemamo ništa zajedničko sa ubicama. Iskreno saosjećam sa porodicama žrtava"
Ko njega šta pita, jbt. Frajer koristi svaku jebenu priliku za samopromociju. Pa ima li većeg gmaza. On, kao musliman, koji se redovno kurči time da je musliman, bi najprije trebao naučiti izgovarati riječ Kur'an pravilno, pa onda sve ostalo.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#13 Re: Terorizam u Parizu!

Post by FreakyStyley »

Eh, ispitivanje internet mudzahedina...

Pa da hoce vala bi i mogli, bez da se pretjerano trude. Sta ces kad debili pisu pizdarije na fejzbuku pod punim imenom i prezimenom. :lol:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#14 Re: Terorizam u Parizu!

Post by FreakyStyley »

gnjev wrote:Onom jednom 18 god a u ekipi sa psima rata . Jebo navy seals sta su oni . Cudno malo. I onaj video sto je neko postavio fakat se ne vidi trzaj puske ni reakcija tijela na udar metka.
Sta je onda, ne kontam te bas. Zavjera neka, namjestaljka?
Hex1
Posts: 8
Joined: 16/06/2013 15:52

#15 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Hex1 »

Pazite se što pišete,
vehabije vas prate:
http://vijestiummeta.com/bih-pozivi-na- ... a-klix-ba/

Posjetite i njihovu facebook stranicu i malo pročitajte komentare. Pa stotine ljudi odobrava ovaj gnjusni čin. :?
Mislim da se bosna mora s ovim radikalima pozabavit, stotine ih ratuje u siriji i iraku, bojim se da će s njihovim povratkom počet slične stvari u bih se događat.
šta svi šute?
Last edited by Hex1 on 08/01/2015 00:20, edited 2 times in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#16 Re: Terorizam u Parizu!

Post by dječak sa šibicama »

gnjev wrote:Onom jednom 18 god a u ekipi sa psima rata . Jebo navy seals sta su oni . Cudno malo. I onaj video sto je neko postavio fakat se ne vidi trzaj puske ni reakcija tijela na udar metka.
Ma ja bolan, Ahmed Merabet onaj sto lezi na snimku, jos uvijek se pravi mrtav u lokalnoj mrtvacnici.

Imate li obraza, jebote...
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#17 Re: Terorizam u Parizu!

Post by homega »

Ripicipi wrote:Nadam se da su i nase sluzbe cesljale forume i sajtove veceras :izet:
Nemojte se cuditi ako neki od vas ne dobiju "sutra" vizu, ili mozda zabranu ulaska u EU :D
Zagovornici "novog svjetskog poretka", koji neki pokušavaju kreirati u Siriji i Iraku, odlično su educirani i vješti u prikrivanju tragova i prisustva ovakvim forumima. Bez obzira što im je ideologija retardirana i primitivna, obrazovani su dovoljno da naprave problem u istragama o njima :-)

Ubijeđen sam čak da mnogi i ne pišu sa adresa iz BiH
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#18 Re: Terorizam u Parizu!

Post by JanuaryJones »

FreakyStyley wrote:Eh, ispitivanje internet mudzahedina...

Pa da hoce vala bi i mogli, bez da se pretjerano trude. Sta ces kad debili pisu pizdarije na fejzbuku pod punim imenom i prezimenom. :lol:
Uh, vidjela sam. Tačno me jeza prošla sa kakvim likovima dijelim ovozemaljski prostor :shock:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#19 Re: Terorizam u Parizu!

Post by amiliana »

sigh wrote:Hoce li iko podrzati slobodu govora ? :roll:
Oni sa fejsbuka sigurno nece
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#20 Re: Terorizam u Parizu!

Post by S4mpion »

Današnji događaj se mogao očekivati još mnogo ranije.
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#21 Re: Terorizam u Parizu!

Post by homega »

dječak sa šibicama wrote:
gnjev wrote:Onom jednom 18 god a u ekipi sa psima rata . Jebo navy seals sta su oni . Cudno malo. I onaj video sto je neko postavio fakat se ne vidi trzaj puske ni reakcija tijela na udar metka.
Ma ja bolan, Ahmed Merabet onaj sto lezi na snimku, jos uvijek se pravi mrtav u lokalnoj mrtvacnici.

Imate li obraza, jebote...

Šta je to obraz?
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#22 Re: Terorizam u Parizu!

Post by deer_hunter »

gnjev wrote:Onom jednom 18 god a u ekipi sa psima rata . Jebo navy seals sta su oni . Cudno malo. I onaj video sto je neko postavio fakat se ne vidi trzaj puske ni reakcija tijela na udar metka.
Mossad, CIA,BIA,SRBI,masoni,Vatikan....kljucaj temu, slucaj rijesen!!! :-) sve neki balisticari u pm :run:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#23 Re: Terorizam u Parizu!

Post by dječak sa šibicama »

Hex1 wrote:Pazite se što pišete,
vehabije vas prate:
http://vijestiummeta.com/bih-pozivi-na- ... a-klix-ba/
Hrasno, jarane, a i ti Homega, trazite vizu u Francuskoj, reci da si zrtva progona islamskih radikala :D
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#24 Re: Terorizam u Parizu!

Post by alanx »

Zao mi je novinara i zao mi je zivota policajaca...
Mislim da se ovim cinom dolilo ulje na vatru i ovo moze samo rezultirati jos vecom mrznjom prema muslimanima. Islam koji je osvajao srca ljudi je bio Islam Muhammeda a.s. koji se nije svetio nad onima koji su njemu zlo cinili vec ih osvajao svojom dobrotom, Omera koji kad je usao u Jerusalim nije ubijao i nije dozvolio skrnavljenje crkvi i bogomolja, Salahudina koji nije pobio krscane kad je osvojio Jerusalim iako je to uradjeno muslimanima kada su Jerusalim izgubili, Islam koji je stito Jevreje od inkvizicije i dozvoljavao im da se nasele na podrucju pod Islamskom vlascu...Samo tim dobrim gestama se mogu ljudska srca osvojiti, a nasilje, ubijanje, osvete mogu samo povecati mrznju i odvratiti ljude od istine...

Takodje treba zaliti i Arapski i Alzirski narod koji je bio pod vlascu Francuza.
1 milion ubijenih Alziraca 1950tih...

Posebno minuta 4:45-5:00...Nacin na koji su tada Arapi ubijani identican je nacinu na koji je onaj policajac danas ubijen - bez milosti...

I ovo danas i to tada je pogresno i molim Boga da nam svima pomogne u ovim teskim vremenima...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#25 Re: Terorizam u Parizu!

Post by O'zone »

Hex1 wrote:Pazite se što pišete,
vehabije vas prate:
http://vijestiummeta.com/bih-pozivi-na- ... a-klix-ba/
Image
Post Reply